مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

توجه به دکوراسیون اتاق نشیمن به عنوان کانون توجه در فضای منزل شما بسیار مورد اهمیت است. اگر فضای نشیمن کوچک باشد، باز هم می تواند شیک و جذاب به نظر برسد فقط کافی است نکات و ایده هایی را در تزئین دکوراسیون خود در نظر بگیرید. در این مقاله سعی داریم مواردی مهم و قابل توجه را که در طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن با متراژ کوچک کارآیی دارند، بیان کنیم.

طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک

همانطور که در مقاله قبل بیان کردیم، وجود اتاق کار در منزل، عملکرد شما را حین انجام کار بهبود می بخشد. اتاق کار می تواند بسیار ساده و با کمترین میزان هزینه در فضای منزل شما پیاده سازی شود. در ادامه سعی داریم در تکمیل موارد قبل ایده ها و نمونه های متفاوتی از سبک های مختلف دکوراسیون را بیان کنیم تا بتوانید طرح دفتر کار دلخواه خود را انتخاب و پیاده سازی کنید.

ایده های طراحی اتاق کار در منزل

اختصاص دادن فضای خاصی از منزل به عنوان دفتر کار، ایده ای بسیار کاربردی برای انجام بهتر کارهای شما در داخل منزل است. چرا که نداشتن اتاق کار در بسیار ی از مواقع شما را از انجام وظایف خود دور می کند. در ادامه سعی داریم ایده هایی بسیار کاربردی و متفاوت را بیان کنیم که با توجه به مکان، بودجه و سبک طراحی مورد نظر خود اعم از سبک دکوراسیون روستیک، مدرن، مینیمالیست و...، طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

ایده های طراحی اتاق کار در منزل

استفاده از نردبان تزئینی در دکوراسیون روستیک و دکوراسیون مدرن، می تواند ابعاد و سبک خاصی را به فضاهای متنوع خانه شما اضافه کند. نردبان های تزئینی یک ایده خلاقانه برای نمایش آثار هنری، قرارگیری کتاب ها و ... می باشند. در ادامه نمونه ها و ایده های متفاوت از نردبان های روستیک مدرن را شرح می دهیم؛ که می توانید از آن ها در تزئینات قسمت های مختلف منزل خود استفاده کنید.

استفاده از نردبان در دکوراسیون منزل

همانطور که در مقاله قبل بیان شد، بشکه های چوبی با ظاهر دلنشین خود می توانند طرح های روستیک بسیار زیبایی را در دکوراسیون داخلی و خارجی شما رقم بزنند. بشکه های چوبی با نمای قدیمی و یا بشکه هایی با طرح سفارشی، ایده ای جالب و متفاوت را ایجاد خواهند کرد. در مقاله قبل مواردی از این ایده ها و طرح ها را برشمردیم در ادامه سعی داریم دید شما را در این زمینه گسترده تر کنیم و نمونه های بیشتری را ارائه دهیم.

استفاده از بشکه در دکوراسیون روستیک

بشکه های چوبی روستیک به تنهایی می توانند در دکوراسیون شما قرار بگیرند و نمایی زیبا به فضا ببخشند. بشکه ها با طرح های قدیمی و جدید که برای نگه داری نوشیدنی به کار می روند؛ به راحتی ساخته و تهیه می شوند. بشکه های نوشیدنی با سایزها و ارتفاع های مختلف وجود دارند. شما می توانید از بشکه های قدیمی خود در ایجاد طرح های مختلف در دکوراسیون روستیک استفاده کنید و یا به صورت سفارشی نمونه مورد نظر خود را بسازید. در ادامه سعی داریم ایده ها و طرح های مختلف روستیکی را ارائه دهیم که به وسیله بشکه چوبی می توانید به سادگی پیاده سازی کنید.

استفاده از بشکه در دکوراسیون روستیک

سبک روستیک می تواند در تمامی قسمت های منزل شما، پیاده سازی شود. طرح ها و ایده های روستایی علاوه بر ایجاد طرحی طبیعی و چشم نواز با ابزار و روش هایی بسیار ساده اجرا می شوند. در این مقاله سعی داریم نمونه هایی از سبک روستیک را بیان کنیم که می توانید به راحتی در منزل خود پیاده سازی کنید و جلوه ای دنج و دل نشین را به فضای خود ببخشید.

ایده های روستیک برای تزئین دکوراسیون خانه

همانطور که در مقاله قبل بیان کردیم، آتش یکی از عناصر موجود در طبیعت است که از گذشته مورد استفاده انسان بوده است. وجود آتش در فضای باغ، ویلا، حیاط خلوت و... فضایی دنج و روستیک را برای شما رقم می زند. در این مقاله سعی داریم در تکمیل موارد قبلی نمونه های مختلفی از آتشدان های روستیک را بیان کنیم که وجود آن ها محیطی گرم و دل نشین را در کنار خانواده و دوستانتان رقم می زند.

آتشدان و شومینه روستیک

از گذشته تا به اکنون بشر از شعله های آتش برای روشن کردن شب، پخت و پز و گرم نگه داشتن هوا بهره می برد. توانایی استفاده از آتش یکی از ویژگی هایی است که انسان را از حیوان متمایز می کند. مطمئنا شما نیز تجربه کباب کردن غذاهای مختلف بر روی آتش به همراه دوستان و خانواده خود را دارید و از آن لذت می برید. علاوه بر لذت کباب کردن غذا با طراحی و ساخت یک آتشدان به سبک روستیک در حیاط خلوت یا باغ خود می توانید فضایی دنج را رقم بزنید و از گرمای مطبوع آن بهره ببرید. در ادامه سعی داریم طرح های متفاوتی از آتشدان و شومینه روستیک را برای شما مطرح کنیم.

آتشدان و شومینه روستیک

همانطور که در مقاله قبل بیان کردیم، استفاده از دکوراسیون روستیک در جشن عروسی می تواند ایده ای خلاقانه و متفاوت باشد. تزئینات جشن عروسی یکی از مهمترین موارد تاثیرگذار برای ایجاد فضایی دل نشین و متناسب مهمانان می باشد. در این مقاله سعی داریم در تکمیل موارد قبل ایده هایی جدید تر را برای شما عزیزان شرح دهیم تا بتوانید محل جشن خود را زیباتر کنید.

دکوراسیون روستیک عروسی

برنامه ریزی های لازم برای جشن عروسی از لباس عروس و داماد گرفته تا دکوراسیون جشن عروسی کار آسانی نیست و زمان زیادی را باید صرف آن کنید. بودجه در اختیار نیز بحث مورد توجه دیگری است که باید در نظر گرفته شود. ایده های روستیک عروسی از جمله دکور و وسایل چشم نواز دیگر می توانند نمایی خیره کننده و به صرفه برای جشن عروسی شما به دنبال داشته باشند. در ادامه سعی داریم مواردی خلاقانه در به کارگیری دکوراسیون روستیک در جشن عروسی را برای شما بیان کنیم.

دکوراسیون روستیک عروسی

همانطور که در مقاله قبل بیان کردیم، استفاده از نردبان چوبی می تواند جذابیت روستیک را به دکوراسیون شما بیفزاید. نردبان های چوبی در اندازه ها و ابعاد مختلف در قسمت های مختلف منزل شما نمایی فوق العاده ایجاد خواهند کرد. در ادامه سعی داریم در تکمیل موارد قبلی نمونه های بیشتری از به کارگیری این طرح در فضاهای مختلف بیان کنیم.

استفاده از نردبان چوبی در دکوراسیون روستیک

یکی از روش های جالب برای بالا بردن جذابیت روستیک خانه، تزئین آن با نردبان است. نردبان قدیمی روستایی می تواند با عناصر مدرن منزل شما ترکیب شود و نمایی فوق العاده ایجاد کند. در ادامه سعی داریم ایده هایی جالب از جلوه دادن به دکوراسیون با نردبان چوبی تزئینی یا شلف های شبیه نردبان را برای شما بیان کنیم.

استفاده از نردبان چوبی در دکوراسیون روستیک

همانطور که در مقاله قبلی بیان کردیم shiplap به تخته های چوبی صیقل داده شده گفته می شود که به عنوان پوشش برای سقف، دیوار و... به کار می روند و ترکیب متفاوتی را در دکوراسیون روستیک ایجاد می کنند. در ادامه سعی داریم در تکمیل موارد قبلی، نمونه ها و جزئیات بیشتری از کاربرد شیپلپ را شرح دهیم تا با بهره گیری از آن ها بتوانید نمایی فوق العاده برای محل مورد نظر خود ایجاد کنید.

استفاده از دیوارپوش چوبی shiplap در دکوراسیون روستیک

دیوارپوش یا پنل چوبی shiplap

شیپلپ (shiplap)تخته های چوبی صیقل داده متصل به هم می باشد که بین هر لایه خطی وجود دارد و از آن برای استفاده در نمای دیوارها و ... استفاده می شود. این نمای چوبی در ایجاد دکوراسیون  روستایی در فضای داخل و خارج منزل، کارآیی فراوانی خواهند داشت. استفاده از این تخته های چوبی در سقف، دیوار و... نمایی خیره کننده ایجاد خواهد کرد. در ادامه سعی داریم نمونه هایی از به کارگیری شیپلپ در فضاهای مختلف خانه بیان کنیم که نمایی دنج و روستیک به فضا می بخشند.

استفاده از دیوارپوش چوبی shiplap در دکوراسیون روستیک

همانطور که در مقاله قبل بیان کردیم، طراحی و ساخت شلف روستیک در مکان های مختلف نمایی دل نشین و متفاوت را پدید می آورد. همچنین نکات و ایده هایی متنوع را شرح دادیم که می توانید با بهره گیری از آن ها طرح های متفاوت از شلف روستیک را ایجاد کنید. در ادامه به تکمیل موارد قبل می پردازیم و نمونه های بیشتری از قفسات روستیک را به نمایش می گذاریم.

شلف روستیک | ایده هایی برای ساخت شلف روستیک

قفسه های روستیک در مکان های مختلفی از خانه های روستایی تا یک استودیوی مدرن، جای می گیرند. لوازم و ابزارهای متنوعی مثل چوب و لوله برای ساخت شلف روستیک به کار می روند که می توان با بهره گیری از آن ها، شلفی روستیک متناسب با دکوراسیون خود پدید آورید. در ادامه سعی داریم ایده هایی متفاوت و نکاتی کاربردی را بیان کنیم که با بهره گیری از آن ها بتوانید شلف روستیک متناسب با فضای منزل و محل کار خود را انتخاب کنید.

شلف روستیک | ایده هایی برای ساخت شلف روستیک

همانطور که در مقاله قبل بیان کردیم، استفاده از چوب با نمای کهنه و یا چوب اصلاح شده، یکی از فاکتورهای مهم و اساسی در ایجاد دکوراسیون روستیک می باشد. ساخت و یا خرید لوازم روستیک، جلوه ای طبیعی و دل نشین در فضای منزل شما ایجاد خواهد کرد. در ادامه با تکمیل موارد قبل نمونه هایی بیشتر و متفاوت تر از لوازم چوبی روستیک را گردآوری کردیم. با توجه به این نمونه ها می توانید با ساده ترین روش ها و استفاده از چوب های قدیمی، لوازم مورد نظر خود را بسازید و نقطه ای دنج را در محل زندگی خود رقم بزنید.

استفاده از چوب های کهنه در دکوراسیون روستیک

برای ایجاد دکوراسیونی زیبا و خرید لوازم مورد نیاز خود، می توانید به یک فروشگاه مراجعه کرده و وسایلی ساخته شده از چوب های جدید را خریداری کنید. اما بهره گیری از چوب های بی استفاده، زندگی جدیدی به مواد قدیمی و دور ریختنی می بخشند و بافت روستایی فوق العاده را به لوازم شما منتقل می کنند. داشتن یک میز نهارخوری چوبی زیبا و یا یک قفسه کتاب خیره کننده که قبلا جزئی از یک انبار بوده است، می تواند نمایی فوق العاده و احساسی متفاوت را برای دکوراسیون روستیک شما ایجاد نماید. در این مقاله سعی داریم نمونه هایی از لوازم چوبی ساخته شده با طرح قدیمی و روستیک را بیان نماییم.

استفاده از چوب های کهنه در دکوراسیون روستیک

همانطور که بیان کردیم، امروزه تلفیق سبک روستیک با سبک های طراحی دیگر، از جمله سبک دکوراسیون مدرن به یکی از روش های پر طرفدار طراحی دکوراسیون، تبدیل شده است. درواقع ترکیب جزئیات و عناصر روستایی و طبیعی با ویژگی های مدرن، کلاسیک و... فضایی دنج و چشم نواز را رقم خواهد زد. در مقاله قبل، ایده ها و نکات متفاوتی را برای ایجاد سبک دکوراسیون روستیک مدرن، بیان نمودیم در ادامه به تکمیل موارد قبل می پردازیم تا دید شما را وسیع تر کنیم.

دکوراسیون روستیک مدرن منزل