مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

همانطور که در مقالات قبل اشاره کردیم، اتاق خواب یکی از مهم ترین قسمت های منزل شما باشد. توجه به جزییات و فضای اتاق خواب و دکوراسیون آن، محیطی آرامش بخش را برای شما ایجاد می کند که در آن می توانید به تمرکز و تجدید قوا بپردازید. در ادامه سعی داریم با تکمیل نکات قبلی موجب زیباتر شدن محل خواب شما شویم.

نکاتی برای زیباتر شدن دکوراسیون اتاق خواب

در مقاله قبل سعی نمودیم با بیان ایده های متفاوت و سرشار از خلاقیت، توجه شما را به داشتن دکوراسیونی زیباتر در محل خواب خود، جلب نماییم. در ادامه سعی ما بر این است در تکمیل مقاله قبل، به بیان نکاتی دیگر بپردازیم تا با بهره گیری از این نکات بتوانید محیطی سرشار از آرامش و زیبایی را برای محل خواب خود رقم بزنید.

نکاتی برای زیباتر شدن دکوراسیون اتاق خواب

اتاق خواب شخصی ترین مکان هر خانه ای است. حتی اگر فضای اتاق خواب شما را مهمان ها و سایر افراد نبینند، نیازمند توجه زیادی می باشد. در فضای اتاق خواب، استراحت و تجدید نیرو می کنید و حتی وقت خود را برای خواندن کتاب می گذرانید. در این مقاله، ایده هایی خلاقانه و ظریف برای زیباتر شدن اتاق خواب شما و ایجاد محیطی سرشار از آرامش بیان می کنیم.

نکاتی برای زیباتر شدن دکوراسیون اتاق خواب

پیاده سازی دکوراسیون داخلی مطابق سلیقه و ایده شما، بخش بزرگی از چیزی است که همه ما در مورد دکوراسیون دوست داریم. استفاده از کالاهای کلاسیک در ترکیب با دکوراسیون روستیک می تواند ایده فوق العاده ای برای داشتن یک خانه منسجم با دکوری زیبا باشد.

استفاده از محصولات کلاسیک در دکوراسیون روستیک

در مقاله قبل سعی کردیم ایده ها و نمونه هایی از دکوراسیون روستیک را مطرح کنیم. در ادامه قسمت قبل این ایده ها را کامل تر خواهیم کردیم تا با استفاده از نکات پیش رو، بتوانید بهترین طرح را در منزل خود پیاده سازی کنید.

ایده هایی برای دکوراسیون روستیک منزل

در این مقاله سعی می کنیم به شما نشان دهیم با استفاده از مواد طبیعی مانند چوب خام، سنگ، خاک و... می توان فضایی روستیک و سرشار از ظرافت را در جای جای منزل پیاده کرد. ایده های تزئینی روستیک ارائه شده به شما نشان می دهد که با ابزاری ساده چگونه می توانید ظاهری ظریف و زیبا برگرفته از دکوراسیون روستیک در محیط آشپزخانه، سرویس بهداشتی، اتاق نشیمن و... ایجاد نمایید.

ایده هایی برای دکوراسیون روستیک منزل

در این مقاله سعی می کنیم با ارائه راهکارهایی، مدل هایی با نمای فوق العاده در تاج تخت شما ایجاد نماییم. نمونه هایی که بررسی می کنیم با روش هایی ساده و خلاقانه ایجاد شده اند، که به شما کمک می کنند مناسب ترین مدل را با توجه به اتاق خواب خود برگزینید و با کمترین امکانات طرح مورد نظر خود را بسازید.

ایده هایی برای تزئین تاج تخت خواب

در مقاله قبل ایده هایی که باعث زیباتر شدن دکوراسیون محل زندگی شما می شود را ارائه کردیم. در این مقاله سعی می کنیم در ادامه مقاله یاد شده، نکات و جزئیات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم تا به بهترین شکل به طراحی دکوراسیون منزل خود بپردازید.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده

در طراحی دکوراسیون، هیچ چیز مهم تر از توجه به جزئیات نمی باشد. در این مقاله سعی داریم با بهره گیری از راهنمایی های طراحان برتر دنیا، به شما کمک کنیم تا دکوراسیونی سرشار از خلاقیت را ایجاد کنید و از محیط خانه خود لذت ببرید.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده

در مقاله قبل برخی نکات کلیدی و ایده هایی کارآمد برای ایجاد دکوراسیون روستیک در اتاق نشیمن بیان نمودیم. در ادامه سعی داریم این ایده ها را تکمیل نماییم و مطالب جدیدی برای ساختن گوشه ای دنج و زیبا در محل پذیرایی ارائه دهیم.

طراحی دکوراسیون روستیک اتاق نشیمن

استفاده از دکوراسیون روستیک همیشه فضای گرم و جذابی را ایجاد می نماید که متناسب با تمامی ماه های سال می باشد. در این مقاله سعی داریم نکات و ایده هایی را ارائه دهیم که زیبایی منحصر به فردی در دکوراسیون روستیک اتاق نشیمن شما ایجاد می کنند.

طراحی دکوراسیون روستیک اتاق نشیمن

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک نیاز به خلاقیت و نوآوری فراوانی دارد. طراحان داخلی همیشه سعی بر این دارند تا در فضایی کوچک بهترین ایده را پیاده سازی کنند. در این مقاله تلاش می کنیم ایده هایی خلاقانه برای رنگ و دکوراسیون آشپزخانه های کوچک ارائه دهیم تا با کمک آن ها بتوان جلوه آشپزخانه را دو چندان نمود.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه های کوچک

همه ما به دنبال این هستیم که در خانه ای زندگی کنیم که محیط امنی برای زندگی باشد. محیط آرامش بخشی که ما را از بالا و پایین های زندگی دور نگه دارد. دست یابی به دکوراسیونی که روح دکوراسیون روستیک در آن جاری باشد کار سختی نمی باشد. فقط کافی است که با استفاده از این پنج شیوه خانه ای را به وجود بیاورید تا بتوانید به راحتی لیوان چای خود را در حالی بر روی کاناپه تکیه داده اید و کتاب مورد علاقه یتان را مطالعه می نمایید لذت ببرید.

اضافه نمودن قفسه و پارچه های منحصر به فرد

در دو قسمت قبل به معرفی برخی از محصولات چوبی که طراحی بی نظیری به سبک دکوراسیون روستیک داشتند، پرداختیم. در ادامه مقالات قبل، قصد داریم ایده های جدید و هنرمندانه ای در تکمیل محصولات یاد شده برای شما عزیزان ارائه دهیم.

محصولات روستیک با طراحی فوق العاده

در مقاله قبل تعدادی از محصولات چوبی که با استفاده از سبک دکوراسیون روستیک به طرز فوق العاده ای ساخته شده بودند را معرفی نمودیم. در ادامه سعی داریم با معرفی ده محصول دیگر ساخته شده با روش های خلاقانه، فضایی زنده و لذت بخش را برای دکوراسیون روستیک شما، به وجود بیاوریم.

محصولات روستیک با طراحی فوق العاده

در این مقاله سعی می کنیم به معرفی برخی محصولات چوبی روستیک بپردازیم که زیبایی محل زندگی شما به طور خارق العاده ای دو چندان می کنند. محصولات چوبی می توانند در مکان های مختلف دکوراسیون روستیک منزل شما جای بگیرند و حس سرزندگی را برای شما و مهمان هایتان ایجاد کنند.

محصولات روستیک با طراحی فوق العاده

در این مقاله و در ادامه مقاله پیشین سعی داریم ایده هایی ساده برای طراحی و پیاده سازی میز تلویزیون روستیک با توجه به سلیقه شما ارائه دهیم.میزهای تلویزیونی که در مقاله قبل و این مقاله خدمت شما ارائه شده اند همگی دارای طراحی ساده ای هستند که در صورتی که بخواهید با کمی تلاش حتی خودتان می توانید آنها را بسازید. همواره در نظر داشته باشید، دکوراسیون روستیک لومه آماده است هر آنچه شما می خواهید را با بهره گیری از پرسنل مجرب خود طراحی کرده و بسازد.

ساخت میز تلویزیون روستیک ساده

سعی داریم در این مقاله ایده هایی برای طراحی و ساخت میز تلویزیون به سبک دکوراسیون روستیک ارائه نماییم که نه تنها طراحی متناسب با سلیقه شما دارد بلکه به شما اجازه می دهد قسمت هایی برای قرار دادن سیستم صوتی و دکوری خود در آن تعبیه نمایید. سعی شده است از طراحی روستیک مدرن، روستیک معاصر و رستیک صنعتی مثال هایی خدمت شما ارائه شود.

ساخت میز تلویزیون روستیک ساده

اتاق ناهارخوری یکی از مهمترین بخش های هر خانه می باشد. ناهارخوری مکانی است که تمامی خانواده در کنار یکدیگر جمع می شوند و ازمیل کردن یک وعده غذای لذیذ و خوشمزه در کنار یکدیگر لذت می برند. به همین علت می بایست این محیط را به زیبایی مزین نماییم.

همه ما می خواهیم که راحتی و کیفیت را در این مکان تجربه نمائیم. زمانی که می خواهیم اسباب و اثاثیه سالن ناهارخوری را انتخاب نمائیم می بایست تعادل در زیبایی و راحتی سالن ناهارخوری را قابل لمس نماییم.

میز ناهارخوری روستیک

در این مقاله سعی داریم تا با استفاده از روشهای متفاوت و منحصر به فرد بتوانیم زیبایی غیر قابل وصفی از دکوراسیون روستیک و دکوراسیون مدرن را برای خانه شما به ارمغان بیاوریم. در این مقاله به ارائه راهکارهای ایجاد تجربه ای نو از دکوراسیون روستیک و مدرن پرداخته ایم.

نکاتی برای داشتن دکوراسیون روستیک متفاوت