مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

هنگامی که سخن از دکوراسیون روستیک به میان می آید، سطوح خشن، اجزای طبیعی و فضایی گرم و دنج را یادآور می شود. در فضای سرویس بهداشتی شما که اغلب کوچکترین مکان در منزل شما می باشد، راه هایی مختلفی برای ایجاد دکوراسیون روستیک که می تواند محیطی منحصر به فرد و سرشار از احساس را برای شما ایجاد کند وجود دارد. در بسیاری از مواقع ایجاد این احساس، تمام چیزی است که شما نیاز دارید. در این مقاله سعی می کنیم نکات و نمونه هایی را ارائه کنیم تا به شما در رسیدن به دکوراسیون مورد نظرتان، یاری نماییم.

استفاده از دکوراسیون روستیک در سرویس بهداشتی

جزیره آشپزخانه یکی از ساده ترین راه ها برای ایجاد یک فضای کاربردی و قابل استفاده در آشپزخانه است. متناسب هر فضایی سبک های بسیاری از جزیره آشپزخانه وجود دارد. ایجاد یک جزیره آشپزخانه روستایی کمک می کند تا فضایی دنج و دل نشین ایجاد کنید. در ادامه مقاله قبل به تکمیل ایده ها و مدل های روستیک متفاوت در فضای آشپزخانه می پردازیم.

طراحی آشپزخانه جزیره ای به سبک روستیک

این روزها، در طراحی دکوراسیون داخلی طرح خاصی از آشپزخانه ها مد شده است که با نام آشپزخانه جزیره ای شناخته می شود. در آشپز خانه جزیره ای، کابینت هایی در وسط قرار داده می شوند و شکل و شمایل متفاوتی را ایجاد می کنند. علت این نام گذاری آن است که این کابینت ها مثل جزیره به جایی متصل نیست و بوسیله محیط آشپزخانه احاطه شده است. در ادامه سعی داریم نمونه هایی روستیک از آشپزخانه جزیره ای را ارائه کنیم تا با بهره گیری از آن ها بتوانید ایده هایی متفاوت را در دکوراسیون آشپزخانه خود پیاده سازی نمایید

طراحی آشپزخانه جزیره ای به سبک روستیک

همانطور که در مقاله قبل اشاره کردیم، با بهره گیری از مواد موجود در طبیعت و ترکیب آن ها با دکوراسیون مدرن منزل، می توانید دکوراسیونی فوق العاده به سبک دکوراسیون روستیک مدرن ایجاد نمایید. در ادامه متن قبل، سعی می کنیم نکات و ایده های بیشتری ارائه دهیم تا بتوانید محل خواب خود را زیباتر و دل نشین تر نمایید.

ایده های روستیک مدرن در طراحی دکوراسیون اتاق خواب

با ترکیب مواد طبیعی و نامتعارف در دکوراسیون منزل خود، به راحتی می توانید اتاق خواب مدرن و روستایی رویاهای خود را ایجاد نمایید. در این مقاله سعی می کنیم ایده هایی را برای شما بیان کنیم تا با استفاده از آن ها فضایی آرامش بخش و مدرن را ایجاد کنید.

ایده های روستیک مدرن در طراحی دکوراسیون اتاق خواب

تزئین خانه به سبک دکوراسیون روستیک بسیار آسان می باشد. نمادین ترین ویژگی سبک روستیک، استفاده از مواد طبیعی و رنگ ها است. مبلمان و سایر جزئیات در دکوراسیون، بدون استفاده از رنگ ها، ناتمام به نظر می رسند. استفاده از رنگ های تزئین شده، سبک روستایی را بسیار عمیق تر و چشم نوازتر می کند. در این مقاله سعی داریم تعدادی از رنگ های روستیک را به شما معرفی کنیم تا بتوانیم جزئیات طبیعی روستیک را پررنگ تر نشان دهیم و فضای روستیک فوق العاده ایجاد نماییم.

رنگ های مناسب برای دکوراسیون روستیک

همانطور که در مقاله قبل اشاره کردیم، سبک روستیک در برگیرنده اجزای موجود در طبیعت به همان صورت ساده و خام می باشد. در مقاله پیش بیان نمودیم که چگونه می توانید دکوراسیون روستیک را در فضای منزل خود، با استفاده از مواد طبیعی، بازیابی مواد استفاده شده، ایجاد نمای قدیمی و استفاده از مبلمان مستحکم ایجاد نمایید. در ادامه سعی داریم با تکمیل موارد قبل، به شما کمک کنیم دکوراسیونی فوق العاده به سبک روستیک در منزل خود ایجاد نمایید و حس طبیعت را در محل زندگی خود به ارمغان آوردید

دکوراسیون روستیک

حدود دویست سال پیش، پیشگامان از آنچه در طبیعت پیدا می کردند برای تهیه غذا، پناهگاه و لباس خود استفاده می کردند. سبک روستیک یا روستایی، فراخوانی است به روزهای اولیه، که تمدن و طبیعت به هم وابسته بودند. با الهام از طبیعت، سبک روستیک در برگیرنده اجزای موجود در طبیعت به صورت ساده، خام و ناهموار می باشد. در این مقاله سعی داریم به شما نشان دهیم چگونه می توانید فضایی دنج را با بهره گیری از سبک روستایی، چه در کوهستان، چه در حومه شهر یا حتی در وسط شهر، در منزل خود ایجاد کنید.

دکوراسیون روستیک

همانطور که در مقالات قبل اشاره کردیم، اتاق خواب یکی از مهم ترین قسمت های منزل شما باشد. توجه به جزییات و فضای اتاق خواب و دکوراسیون آن، محیطی آرامش بخش را برای شما ایجاد می کند که در آن می توانید به تمرکز و تجدید قوا بپردازید. در ادامه سعی داریم با تکمیل نکات قبلی موجب زیباتر شدن محل خواب شما شویم.

نکاتی برای زیباتر شدن دکوراسیون اتاق خواب

در مقاله قبل سعی نمودیم با بیان ایده های متفاوت و سرشار از خلاقیت، توجه شما را به داشتن دکوراسیونی زیباتر در محل خواب خود، جلب نماییم. در ادامه سعی ما بر این است در تکمیل مقاله قبل، به بیان نکاتی دیگر بپردازیم تا با بهره گیری از این نکات بتوانید محیطی سرشار از آرامش و زیبایی را برای محل خواب خود رقم بزنید.

نکاتی برای زیباتر شدن دکوراسیون اتاق خواب

اتاق خواب شخصی ترین مکان هر خانه ای است. حتی اگر فضای اتاق خواب شما را مهمان ها و سایر افراد نبینند، نیازمند توجه زیادی می باشد. در فضای اتاق خواب، استراحت و تجدید نیرو می کنید و حتی وقت خود را برای خواندن کتاب می گذرانید. در این مقاله، ایده هایی خلاقانه و ظریف برای زیباتر شدن اتاق خواب شما و ایجاد محیطی سرشار از آرامش بیان می کنیم.

نکاتی برای زیباتر شدن دکوراسیون اتاق خواب

پیاده سازی دکوراسیون داخلی مطابق سلیقه و ایده شما، بخش بزرگی از چیزی است که همه ما در مورد دکوراسیون دوست داریم. استفاده از کالاهای کلاسیک در ترکیب با دکوراسیون روستیک می تواند ایده فوق العاده ای برای داشتن یک خانه منسجم با دکوری زیبا باشد.

استفاده از محصولات کلاسیک در دکوراسیون روستیک

در مقاله قبل سعی کردیم ایده ها و نمونه هایی از دکوراسیون روستیک را مطرح کنیم. در ادامه قسمت قبل این ایده ها را کامل تر خواهیم کردیم تا با استفاده از نکات پیش رو، بتوانید بهترین طرح را در منزل خود پیاده سازی کنید.

ایده هایی برای دکوراسیون روستیک منزل

در این مقاله سعی می کنیم به شما نشان دهیم با استفاده از مواد طبیعی مانند چوب خام، سنگ، خاک و... می توان فضایی روستیک و سرشار از ظرافت را در جای جای منزل پیاده کرد. ایده های تزئینی روستیک ارائه شده به شما نشان می دهد که با ابزاری ساده چگونه می توانید ظاهری ظریف و زیبا برگرفته از دکوراسیون روستیک در محیط آشپزخانه، سرویس بهداشتی، اتاق نشیمن و... ایجاد نمایید.

ایده هایی برای دکوراسیون روستیک منزل

در این مقاله سعی می کنیم با ارائه راهکارهایی، مدل هایی با نمای فوق العاده در تاج تخت شما ایجاد نماییم. نمونه هایی که بررسی می کنیم با روش هایی ساده و خلاقانه ایجاد شده اند، که به شما کمک می کنند مناسب ترین مدل را با توجه به اتاق خواب خود برگزینید و با کمترین امکانات طرح مورد نظر خود را بسازید.

ایده هایی برای تزئین تاج تخت خواب

در مقاله قبل ایده هایی که باعث زیباتر شدن دکوراسیون محل زندگی شما می شود را ارائه کردیم. در این مقاله سعی می کنیم در ادامه مقاله یاد شده، نکات و جزئیات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم تا به بهترین شکل به طراحی دکوراسیون منزل خود بپردازید.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده

در طراحی دکوراسیون، هیچ چیز مهم تر از توجه به جزئیات نمی باشد. در این مقاله سعی داریم با بهره گیری از راهنمایی های طراحان برتر دنیا، به شما کمک کنیم تا دکوراسیونی سرشار از خلاقیت را ایجاد کنید و از محیط خانه خود لذت ببرید.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده

در مقاله قبل برخی نکات کلیدی و ایده هایی کارآمد برای ایجاد دکوراسیون روستیک در اتاق نشیمن بیان نمودیم. در ادامه سعی داریم این ایده ها را تکمیل نماییم و مطالب جدیدی برای ساختن گوشه ای دنج و زیبا در محل پذیرایی ارائه دهیم.

طراحی دکوراسیون روستیک اتاق نشیمن

استفاده از دکوراسیون روستیک همیشه فضای گرم و جذابی را ایجاد می نماید که متناسب با تمامی ماه های سال می باشد. در این مقاله سعی داریم نکات و ایده هایی را ارائه دهیم که زیبایی منحصر به فردی در دکوراسیون روستیک اتاق نشیمن شما ایجاد می کنند.

طراحی دکوراسیون روستیک اتاق نشیمن

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک نیاز به خلاقیت و نوآوری فراوانی دارد. طراحان داخلی همیشه سعی بر این دارند تا در فضایی کوچک بهترین ایده را پیاده سازی کنند. در این مقاله تلاش می کنیم ایده هایی خلاقانه برای رنگ و دکوراسیون آشپزخانه های کوچک ارائه دهیم تا با کمک آن ها بتوان جلوه آشپزخانه را دو چندان نمود.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه های کوچک