معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77390237

telegram instagram

سبک جنوب غربی که به خاطر پالت‌های رنگی خاکی و لهجه‌های روستیک خود شناخته می‌شود، در دنیای دکوراسیون و طراحی خانه بسیار محبوب شده است. برگرفته از تأثیر تاریخ، فرهنگ و صنایع نساجی بومی، روش‌های ساخت شهرک‌نشینان اسپانیایی، و جذابیت روستایی «وحشی» غرب آمریکا، سبک جنوب غربی تاریخ بسیار طولانی‌تر و بسیار متنوع‌تری از آن چیزی که فکر می‌کنید دارد. در ادامه این مقاله مفصلا این سبک طراحی را بررسی خواهیم کرد.

سبک جنوب غربی چیست

ادامه مطلب...

وقتی نوبت به خرید پنجره مناسب برای خانه شما می رسد، باید به عوامل مختلفی فکر کنید تا مطمئن شوید که تصمیم شما درست است. همه چیز از دانستن ترجیحات طراحی شما، دوام مواد و حتی هزینه باید به طور کامل ارزیابی شود.

انواع مختلف پنجره ها اهداف مختلفی را هم در کارکرد و هم در طراحی داخلی اعم از دکوراسیون مدرن تا دکوراسیون روستیک انجام می دهند. در ادامه این مقاله انواع متریال مناسب برای قاب پنجره را بررسی می کنیم.

متریال مناسب برای قاب پنجره

ادامه مطلب...

در کنار سنگ، یکی از محبوب ترین مواد مورد استفاده در دکوراسیون منزل چوب است. این پیوند با دنیای خارج، حس هماهنگی و رفاه را برای ما فراهم می کند. اما آیا باید از آن در حمام استفاده کنیم؟ ممکن است استفاده از چوب در حمام به دلیل وجود رطوبت نادرست بنظر برسد. اما به لطف انبوهی از فناوری های مدرن، این امر دیگر غیر ممکن نیست.

تصور کنید چوب سخت پاهای برهنه شما را نوازش می کند در حالی که دندان های خود را خود مسواک می زنید یا وارد وان حمام خود می شوید. چه چوب روی زمین باشد، چه روی کانتر یا حتی زیر دوش، حسی متفاوت را از حمام به سایر قسمت های خانه منتقل می کند. هنگامی که از چوب به طور مسئولانه استفاده شود، تقریباً برای هر سبکی از مینیمالیستی گرفته تا دکوراسیون روستیک، یک گزینه سازگار با محیط زیست است. در ادامه این مقاله روش های مختلف برای ادغام چوب در حمام را مطالعه خواهید کرد.

روش های مختلف برای استفاده از چوب در حمام

ادامه مطلب...

یک کلیشه رایج وجود دارد که مردان به اندازه زنان به طراحی داخلی یا دکوراسیون اهمیت نمی دهند. و شاید این تا حدی به این دلیل است که طراحان داخلی از لحاظ تاریخی بر خدمات رسانی و جلب رضایت مشتریان زنان تمرکز کرده اند. هر چه که باشد، راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید فضایی جسورانه و شیک ایجاد کنید و در عین حال این کلیشه را که طراحی داخلی قلمرویی «زنانه» است، از بین ببرید. در این مقاله ما عناصر کاربردی که مورد سلیقه هر جنسیتی است را بررسی خواهیم کرد.

دکوراسیون مدرن متناسب تمامی سلایق

ادامه مطلب...

اکثر مردم حداقل یک اتاق یا فضای کوچک در خانه خود دارند که آرزو می کنند بزرگتر باشد. حتی زمانی که نمی‌توانید فضا را از نظر فیزیکی بزرگ کنید، راه‌هایی برای دستیابی به احساس فضای بزرگ‌تر با استفاده از انتخاب درست عناصر دکور وجود دارد. فرش یکی از آن عناصر است. فرقی نمی‌کند که شما یک تابلو فرش یا فرش دیواری دارید و یا یک فرش سطحی روی کفپوش گذاشته‌اید، انتخاب فرش مناسب با صرف نظر از سبک دکوراسیون چه طراحی مدرن چه دکوراسیون روستیک، می‌تواند به فضای شما کمک کند بزرگ‌تر به نظر برسد. در ادامه این مقاله نکات کاربردی برای بزرگ تر نشان دادن فضا با انتخاب درست فرش را بررسی می کنیم.

فرش برای بزرگ تر نشان دادن اتاق

ادامه مطلب...

طراحی داخلی سنتی دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد - یک سبک دکوراسیون روستیک، گرم، آرامش بخش و آشنا که ریشه در سنت های گذشته دارد بدون اینکه مختص هیچ دوره زمانی خاصی باشد. در ادامه این مقاله مفصلا این سبک طراحی را بررسی خواهیم کرد.

سبک طراحی داخلی سنتی

ادامه مطلب...

فنگ شویی یک عمل متافیزیکی است که از سیستم ها و آرمان های تائوئیسم و مکاتب کیهان شناسی در چین باستان استفاده می کند. این یک فلسفه و راهی برای درک جایگاه ما در دنیای طبیعی و همچنین ارتباط ما با کیهان است. فنگ شویی طراحی یا تزیین نیست، اما اصول و ایده آل های فنگ شویی می توانند الهام بخش نحوه تزئین یک فضا باشند. شما می توانید یک فضا را از منظر فنگ شویی طراحی کنید، همچنین می توان از فلسفه فنگ شویی در هنگام استفاده از عناصر اولیه طراحی مانند نور و رنگ استفاده کرد.

اصل اساسی فنگ شویی ارتباط با دنیای طبیعی است. اصطلاح فنگ شویی از یک شعر می آید که به "باد" و "آب" اشاره دارد. این دو عنصر طبیعت هستند که ما برای بقا به آنها نیاز داریم. بدن ما برای عملکرد به باد (نفس) و آب نیاز دارد. بسیاری از ما زندگی هایی داریم که از طبیعت جدا شده است و فنگ شویی به ما اجازه می دهد انرژی های طبیعی را به خانه های خود بازگردانیم. این مسئله در سبک روستیک بسیار قابل مشاهده است. در این مقاله اصول اولیه دکوراسیون فنگ شویی را مطالعه خواهید کرد.

اصول اولیه فنگ شویی در دکوراسیون

ادامه مطلب...

مدرن، معاصر یا روستیک بدون توجه به سبک فعلی خانه شما، مبلمان چرمی می تواند تغییری جذاب و حتی لوکس به دکوراسیون شما ببخشد. از رنگ کرم گرفته تا رنگ های سرمه ای و جیغ، قطعات چرمی زیبایی و عمق را به هر فضایی می بخشد..

اما این بدان معنا نیست که باید اتاق را با وسایل چرمی پر کنید. تنها چیزی که نیاز دارید یک مبل یا شاید یک یا دو صندلی چرمی برای گرم کردن اتاق بدون توجه به طرح و رنگ آن است. در ادامه این مقاله ایده های متفاوت از به کارگیری مبلمان چرمی را مطالعه خواهید کرد.

ایده های تزیین منزل با مبلمان چرمی

ادامه مطلب...

چه بودجه لازم برای استخدام یک طراح داخلی را نداشته باشید یا به سادگی از این ایده که خودتان این کار را انجام دهید لذت ببرید، طراحی یک اتاق از ابتدا می تواند برای افراد ناآشنا ترسناک باشد. به خاطر داشته باشید که طراحی داخلی بیشتر هنر است تا علم، و قوانین سخت و سریعی در مورد نحوه تزئین اتاق وجود ندارد. اما اگر به دنبال یک نقشه راه هستید، این مقاله راهنما از شروع تا پایان به شما کمک می کند تا تمام مراحل مورد نیاز برای طراحی فضای خود را مانند یک حرفه ای تجسم کنید.

مراحل آسان در طراحی داخلی

ادامه مطلب...

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که یکسری موارد در دکوراسیون داخلی را دوست نداشته باشید و یا با اقدامی اشتباه ظاهر منزل خود را آشفته و نا زیبا کرده باشید. در این مقاله سعی داریم با بررسی یکسری اشتباهات رایج و راه حل های کاربردی دید شما را در این زمینه گسترده تر کنیم.

اشتباهات رایج در دکوراسیون داخلی و راه حل های آن

ادامه مطلب...

چوب یک متریال طراحی داخلی سنتی، روستیک، زیبا و همیشه مدرن است. با چوب‌های نرم و چوب‌های سخت، تنوع رنگ‌ها، الگوهای دانه‌ها و بافت‌ها می‌توان هر سلیقه‌ای را خشنود کرده و هر سبک طراحی داخلی را ایجاد کرد.

مبلمان چوبی، طرح های دیوار، سقف و ایده های کف چوبی بسیار دیدنی و گرم به نظر می رسند. نکته منفی هزینه است. بسیاری از پروژه های نجاری، که عمدتاً از چوب های سخت گران قیمت و انواع چوب های عجیب و غریب برای برجسته کردن طراحی داخلی مدرن استفاده می کنند، می توانند پرهزینه تر باشند.

در این مقاله مجموعه ای از الگوهای مختلف دانه چوب، رنگ ها و بافت ها، و ایده های طراحی داخلی مدرن برای الهام گرفتن وجود دارد. محبوب ترین انواع چوب عبارتند از بلوط، راش، کاج، گیلاس، توسکا، افرا، گردو، صنوبر، توس، ماهون و ساج. هر کدام از این چوب ها ظاهر و خواص منحصر به فردی دارند.

بهترین چوب در طراحی داخلی

ادامه مطلب...

استفاده از عناصری مانند مبلمان چوبی (که در طراحی های سنتی خانه بسیار زیبا به نظر می رسند) و روکش فلزی (که با طرح های مدرن در خانه احساس می کنید)، به دلیل ترکیب تأثیرات در بسیاری از سبک ها، اندازه های مختلف خانه ها و همچنین انواع مختلف طراحی به کار گرفته می شوند. سبک صنعتی روستیک در صورت یک ظاهر ترکیبی است. در این مقاله تفاوت های این دو سبک را که اغلب با متریال یکسان به کار گرفته می شوند، مطالعه خواهید کرد.

تفاوت سبک دکوراسیون روستیک و دکوراسیون صنعتی

ادامه مطلب...

در دنیای طراحی، روستیک مدرن به طور فزاینده ای به یک گزینه محبوب در خانه تبدیل شده است. اما سبک مدرن روستایی چیست؟ ترکیب عناصر روستایی مانند چوب طبیعی با عناصر مدرن این طرح را رقم می زند. دیوارهای شیک روستایی دقیقاً متناسب با این سبک است.

از آنجا که برقراری تعادل بین روستیک  و مدرن دشوار است، یک راه وجود دارد که تقریباً فوراً یک ظاهر شیک روستیک را بدست آورید. یک فضای مدرن طراحی کنید و یک دیوار برجسته روستایی اضافه کنید. آنچه این دیوارکاری ها را روستایی می کند این است که از چوب با جلوه طبیعی بافت دار ساخته شده اند. در ادامه این مقاله ایده های جذاب دیوار چوبی روستیک مدرن را مطالعه خواهید کرد.

ایده های جذاب دیوارکاری چوبی روستیک مدرن

ادامه مطلب...

آشپزخانه محلی است که در آن مدت زیادی را برای پخت غذا سپری می کنید و یا دوستان و خانواده در آن غذای خود را صرف کرده و مدتی را پس از صرف غذا در آن سپری می کنند.

اگر قصد ایجاد آشپزخانه روستایی را دارید، سایه های رنگ خاصی وجود دارد که باید آنها را در طراحی خود لحاظ کنید. سایه های سفید، زرد، آبی روشن، قرمز و بژ همگی می توانند جلوه زیبایی را در فضای آشپزی شما ایجاد کنند. در ادامه این مقاله پالت رنگی متناسب با آشپزخانه روستیک مدرن را بررسی خواهیم کرد.

پالت رنگی آشپزخانه روستیک مدرن

ادامه مطلب...

خانه یا محل کار شما مکانی است که باید راحت، جذاب و شیک به نظر برسد تا فضایی آرام و مورد نیاز را برای شما ایجاد کند. این امر تنها با انتخاب بهترین دکوراسیون داخلی که ظاهری جذاب و چشمگیر را به ارمغان می آورد، محقق می شود. برخی از طراحی های داخلی در هر خانه یا محل کار معجزه می کند، اما نوع مصالح استفاده شده تعیین کننده ظاهر داخلی به خصوص سبک دکوراسیون روستیک شماست.

چوب طبیعی یکی از بهترین مصالحی است که جذابیت زیادی را برای هر فضای داخلی به ارمغان می آورد. استفاده از چوب طبیعی برای طراحی داخلی مزایای زیادی نسبت به سایر مصالح دارد. در ادامه این مقاله مزایای استفاده از چوب طبیعی در دکوراسیون منزل و محل کار را مطالعه خواهید کرد.

مزایای استفاده از چوب طبیعی در دکوراسیون خانه یا محل کار

ادامه مطلب...

وقتی نوبت به مصالح ساختمانی در طراحی داخلی می رسد، عنصر چوب یکی از محبوب ترین المان ها است. صدها سال است که از آن برای ساختن همه چیز از خانه های خانوادگی گرفته تا مکان های تجاری و عبادتگاه ها استفاده می شود. چوب در تمامی انواع سبک های دکوراسیون از دکوراسیون روستیک گرفته تا طراحی های مدرن به کار گرفته می شود.

با این حال اخیراً تغییر خاصی در چوب سنتی ایجاد شده است. زیرا بسیاری از چوب های مهندسی شده با دوام تر و حتی فلزاتی مانند آلومینیوم جایگزین شده اند. این مایه تاسف است، زیرا چوب ماده ای با گرمای طبیعی و با بافت متفاوت است. در ادامه این مقاله مزایای استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی را مطالعه خواهید کرد.

مزایای استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی

ادامه مطلب...

شاید فکر کنید ژاپن و اسکاندیناوی نقاط مشترک زیادی ندارند، اما وقتی صحبت از عناصر طراحی می شود بیشتر از آنچه فکر می کنید شبیه به هم هستند. زیبایی شناسی هر یک بر سادگی، عناصر طبیعی و روستیک و راحتی تمرکز می کند. بنابراین تعجب آور نیست که شاهد هستیم طراحان بیشتری هر دو ظاهر را با هم ترکیب کرده و آن را "ژاپندی" (معروف به ژاپنی و اسکاندی) می نامند. در ادامه این مقاله مفصلا به تلفیق سبک دکوراسیون ژاپنی و اسکاندیناوی می پردازیم.

تلفیق سبک دکوراسیون ژاپنی و اسکاندیناوی

ادامه مطلب...

سبک دکوراسیون روستیک امروزه از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و مورد توجه بسیاری از طراحان است. این سبک طراحی به استفاده از چوب و مواد طبیعی تاکید دارد. سبک روستایی به زیبایی با سایر سبک ها اعم از مدرن، مینیمالیسم، کلاسیک و ... ترکیب می شود. در این مقاله ایده ها و نمونه های متنوع از اتاق نشیمن روستیک معاصر را بررسی خواهیم کرد.

اتاق نشیمن روستایی خود را مانند نمونه وارد قرن 21 کنید. با دیوار آجری و نرده های چوبی خشن، نمایی جذاب ایجاد کنید و از کف پوش چوبی لاک خورده در فضا استفاده کنید. دو چراغ نقره ای کنار مبلمان خود قرار دهید و آنها را با یک میز قهوه هندسی با مربع های سیاه و سفید ترکیب کنید.

طراحی اتاق نشیمن به سبک روستیک معاصر

ادامه مطلب...

خانه یا محل کار شما مکانی است که باید راحت، جذاب و شیک به نظر برسد تا فضایی آرام و مورد نیاز را برای شما ایجاد کند. این امر تنها با انتخاب بهترین دکوراسیون داخلی که ظاهری جذاب و چشمگیر را به ارمغان می آورد، محقق می شود. برخی از طراحی های داخلی در هر خانه یا محل کار شگفت انگیز است، اما نوع مصالح مورد استفاده آن چیزی است که نمای داخلی شما را تعیین می کند.

مزایای استفاده از چوب طبیعی در دکوراسیون منزل

ادامه مطلب...

طراحی دکوراسیون داخلی خانه یکی از موارد مهم در جلوه بخشیدن به منزل است. تزئینات و طراحی متناسب فضا و سلیقه شما، می تواند خانه را به محیطی آرامش بخش تبدیل کند. سبک های متنوع و مختلفی برای دکوراسیون داخلی وجود دارند که هر کدام جذابیت و ویژگی های خاص خود را شامل می شوند. مینیمالیسم مستلزم رهایی خانه از همه وسایل و تزئینات غیر ضروری است. در این مقاله قصد داریم ترکیب تم مینیمالیسم را با سبک روستایی بررسی کنیم.

دکوراسیون روستیک مینیمال در منزل

ادامه مطلب...