مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

در این مقاله سعی می کنیم با ارائه راهکارهایی، مدل هایی با نمای فوق العاده در تاج تخت شما ایجاد نماییم. نمونه هایی که بررسی می کنیم با روش هایی ساده و خلاقانه ایجاد شده اند، که به شما کمک می کنند مناسب ترین مدل را با توجه به اتاق خواب خود برگزینید و با کمترین امکانات طرح مورد نظر خود را بسازید.

ایده هایی برای تزئین تاج تخت خواب

در مقاله قبل ایده هایی که باعث زیباتر شدن دکوراسیون محل زندگی شما می شود را ارائه کردیم. در این مقاله سعی می کنیم در ادامه مقاله یاد شده، نکات و جزئیات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم تا به بهترین شکل به طراحی دکوراسیون منزل خود بپردازید.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده

در طراحی دکوراسیون، هیچ چیز مهم تر از توجه به جزئیات نمی باشد. در این مقاله سعی داریم با بهره گیری از راهنمایی های طراحان برتر دنیا، به شما کمک کنیم تا دکوراسیونی سرشار از خلاقیت را ایجاد کنید و از محیط خانه خود لذت ببرید.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده

در مقاله قبل برخی نکات کلیدی و ایده هایی کارآمد برای ایجاد دکوراسیون روستیک در اتاق نشیمن بیان نمودیم. در ادامه سعی داریم این ایده ها را تکمیل نماییم و مطالب جدیدی برای ساختن گوشه ای دنج و زیبا در محل پذیرایی ارائه دهیم.

طراحی دکوراسیون روستیک اتاق نشیمن

استفاده از دکوراسیون روستیک همیشه فضای گرم و جذابی را ایجاد می نماید که متناسب با تمامی ماه های سال می باشد. در این مقاله سعی داریم نکات و ایده هایی را ارائه دهیم که زیبایی منحصر به فردی در دکوراسیون روستیک اتاق نشیمن شما ایجاد می کنند.

طراحی دکوراسیون روستیک اتاق نشیمن

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک نیاز به خلاقیت و نوآوری فراوانی دارد. طراحان داخلی همیشه سعی بر این دارند تا در فضایی کوچک بهترین ایده را پیاده سازی کنند. در این مقاله تلاش می کنیم ایده هایی خلاقانه برای رنگ و دکوراسیون آشپزخانه های کوچک ارائه دهیم تا با کمک آن ها بتوان جلوه آشپزخانه را دو چندان نمود.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه های کوچک

همه ما به دنبال این هستیم که در خانه ای زندگی کنیم که محیط امنی برای زندگی باشد. محیط آرامش بخشی که ما را از بالا و پایین های زندگی دور نگه دارد. دست یابی به دکوراسیونی که روح دکوراسیون روستیک در آن جاری باشد کار سختی نمی باشد. فقط کافی است که با استفاده از این پنج شیوه خانه ای را به وجود بیاورید تا بتوانید به راحتی لیوان چای خود را در حالی بر روی کاناپه تکیه داده اید و کتاب مورد علاقه یتان را مطالعه می نمایید لذت ببرید.

اضافه نمودن قفسه و پارچه های منحصر به فرد

در دو قسمت قبل به معرفی برخی از محصولات چوبی که طراحی بی نظیری به سبک دکوراسیون روستیک داشتند، پرداختیم. در ادامه مقالات قبل، قصد داریم ایده های جدید و هنرمندانه ای در تکمیل محصولات یاد شده برای شما عزیزان ارائه دهیم.

محصولات روستیک با طراحی فوق العاده

در مقاله قبل تعدادی از محصولات چوبی که با استفاده از سبک دکوراسیون روستیک به طرز فوق العاده ای ساخته شده بودند را معرفی نمودیم. در ادامه سعی داریم با معرفی ده محصول دیگر ساخته شده با روش های خلاقانه، فضایی زنده و لذت بخش را برای دکوراسیون روستیک شما، به وجود بیاوریم.

محصولات روستیک با طراحی فوق العاده

در این مقاله سعی می کنیم به معرفی برخی محصولات چوبی روستیک بپردازیم که زیبایی محل زندگی شما به طور خارق العاده ای دو چندان می کنند. محصولات چوبی می توانند در مکان های مختلف دکوراسیون روستیک منزل شما جای بگیرند و حس سرزندگی را برای شما و مهمان هایتان ایجاد کنند.

محصولات روستیک با طراحی فوق العاده

در این مقاله و در ادامه مقاله پیشین سعی داریم ایده هایی ساده برای طراحی و پیاده سازی میز تلویزیون روستیک با توجه به سلیقه شما ارائه دهیم.میزهای تلویزیونی که در مقاله قبل و این مقاله خدمت شما ارائه شده اند همگی دارای طراحی ساده ای هستند که در صورتی که بخواهید با کمی تلاش حتی خودتان می توانید آنها را بسازید. همواره در نظر داشته باشید، دکوراسیون روستیک لومه آماده است هر آنچه شما می خواهید را با بهره گیری از پرسنل مجرب خود طراحی کرده و بسازد.

ساخت میز تلویزیون روستیک ساده

سعی داریم در این مقاله ایده هایی برای طراحی و ساخت میز تلویزیون به سبک دکوراسیون روستیک ارائه نماییم که نه تنها طراحی متناسب با سلیقه شما دارد بلکه به شما اجازه می دهد قسمت هایی برای قرار دادن سیستم صوتی و دکوری خود در آن تعبیه نمایید. سعی شده است از طراحی روستیک مدرن، روستیک معاصر و رستیک صنعتی مثال هایی خدمت شما ارائه شود.

ساخت میز تلویزیون روستیک ساده

اتاق ناهارخوری یکی از مهمترین بخش های هر خانه می باشد. ناهارخوری مکانی است که تمامی خانواده در کنار یکدیگر جمع می شوند و ازمیل کردن یک وعده غذای لذیذ و خوشمزه در کنار یکدیگر لذت می برند. به همین علت می بایست این محیط را به زیبایی مزین نماییم.

همه ما می خواهیم که راحتی و کیفیت را در این مکان تجربه نمائیم. زمانی که می خواهیم اسباب و اثاثیه سالن ناهارخوری را انتخاب نمائیم می بایست تعادل در زیبایی و راحتی سالن ناهارخوری را قابل لمس نماییم.

میز ناهارخوری روستیک

در این مقاله سعی داریم تا با استفاده از روشهای متفاوت و منحصر به فرد بتوانیم زیبایی غیر قابل وصفی از دکوراسیون روستیک و دکوراسیون مدرن را برای خانه شما به ارمغان بیاوریم. در این مقاله به ارائه راهکارهای ایجاد تجربه ای نو از دکوراسیون روستیک و مدرن پرداخته ایم.

نکاتی برای داشتن دکوراسیون روستیک متفاوت

برخی افراد نیاز دارند تا در خانه گرم خود اتاقی برای کار اختصاص دهند تا بخشی از حرفه و کار خود را در محیط خانه انجام دهند. اتاق کار خانه، اتاقی است که در حقیقت بهترین ایده های کاری ما در آنجا ساخته می شود چرا که از گرما و محیط سرشار از عشق خانه کمک گرفته می شود و بهترین ایده پردازی ها انجام خواهد شد. اگر شما عاشق دکوراسیون روستیک هستید می توانید از اتاق های کاری به سبک دکوراسیون روستیک بهره مند گردید و با استفاده از مواردی که در این مقاله به آنها پرداخته شده است اتاق کاری خود را به سبک دکوراسیون روستیک پیاده سازی نمائید.

طراحی اتاق کار خانه به سبک دکوراسیون روستیک

بعضی مواقع دانستن بعضی از اصول به شما کمک می نماید که یک طراحی داخلی بسیار زیبا داشته باشید. اما بعضی از اصول در طراحی دکوراسیون داخلی خیلی واضح قابل رویت نیستند.

در این مقاله سعی داریم که به شما عزیزان مواردی را نشان دهیم که بیشتر خبرگان طراحی دکوراسیون داخلی آنها را به کار می گیرند. با استفاده از این اصول، تغییرات اساسی در جلوه دکوراسیون داخلی منزل شما عزیزان ایجاد می گردد.

نکاتی برای ایجاد دکوراسیون داخلی خاص و هیجان انگیز

استفاده از اصول طراحی برای تمامی طراحان با سابقه و کم سابقه ضروری است. استفاده از این اصول می تواند جلوه اولیه طراحی شما را بالاتر برده و زیبایی خاصی به آن بدهد. اصولی که در این مقاله اشاره خواهد شد مانند قوانین دکوراسیون داخلی می باشد و می بایست همه به آن عمل کنند.

اصول طراحی دکوراسیون داخلی

در این مقاله سعی داریم مشخصه هایی که در دکوراسیون روستیک می بایست همواره به خاطر داشته باشیم را مرور کنیم. استفاده از این سبک دکوراسیون و به کارگیری اجزای طبیعت در خانه به امری متداول تبدیل شده است. بنابراین با به یاد داشتن این نکات در راستای بهره گیری از زیبایی و جلوه دکوراسیون روستیک حرکت خواهید کرد.

مشخصه های دکوراسیون روستیک | دکوراسیون روستیک پذیرایی

بیشتر سالن های پذیرایی که به سبک دکوراسیون روستیک مزین می گردند دارای جزئیاتی از قبیل سقف های چوبی، دیوارهای سنگی و شومینه می باشند. استفاده از رنگ های لطیف و گرم که به رنگ چوب نزدیک باشند از دیگر ویژگی های سبک دکوراسیون روستیک می باشد. وجود کوسن هایی بر روی کاناپه های چرمی و همچنین استفاده از نیمکت های چوبی که دارای بافت گره دار تنه درختان می باشند، فانوسهایی که نور آنها بر روی بدنه های فلزی جلوه می نماید و بازی با پارچه های رنگین به همراه مصالح متفاوت، سبب درخشش بیشتر این سبک در دکوراسیون سالن پذیرایی شما عزیزان می گردد.

دکوراسیون روستیک سالن پذیرایی

یکی از آسان ترین راهکار ها برای ایجاد گرما و زیبایی در محل کار و زندگی شما، استفاده از دکوراسیون روستیک و یکی از ضروری ترین وسایل یعنی میز جلو مبلی روستیک می باشد.

میز جلو مبلی روستیک به هر طریقی که تهیه شده باشد و در آن از هر مصالح طبیعی استفاده شده باشد نمایانگر زیبایی طبیعت و گرمای بی کران آن خواهد بود.

میز جلو مبلی روستیک