مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

زیبایی که دکوراسیون روستیک با استفاده از مصالح طبیعی به خانه می دهد در کنار آرامش، گرما و راحتی این سبک می تواند یک صلح درونی را در فضای خانه ایجاد نماید. خانه ای که به سبک دکوراسیون روستیک مزین می گردد خانه ای بسیار شگفت انگیز، الهام بخش، راحت و گرم می باشد.

به کارگیری زیبایی دکوراسیون روستیک در دکوراسیون منزل

مبلمان روستیک

مبلمان روستیک از وسایلی از قبیل چوب، شاخه و تیرک های چوبی ساخته می شود. بسیاری از شرکت ها و طراحان روستیک در طراحی دکوراسیون روستیک و مبلمان روستیک از روش ها و متدهای متفاوتی استفاده می نمایند. در این صده استفاده از وسایل تجدید پذیر و استفاده مجدد از اشیاء با کارایی جدید در سبک دکوراسیون روستیک بسیار پرکاربرد گردیده است.

مبلمان روستیک

با توجه به دنیای پیرامون می توانیم استفاده از دکوراسیون روستیک و دکوری های چوبی را به فراوانی مشاهده کنیم. اثاثیه ساخته شده با چوب، میز و صندلی های چوبی دست ساز، کلبه های چوبی و دکوری های چوبی در بیشتر خانه ها و اماکن دیگر دیده می شود که نشان دهنده تمایل طراحان دکوراسیون به استفاده از چوب و دکوراسیون روستیک در کارهای خود می باشد.

تمایل به انتخاب دکوراسیون روستیک

آیا تا به حال توجه کرده اید که چقدر تمایل دارید که مبلمان و اثاثیه روستیک در منزل خود داشته باشید؟ امروزه مبلمان و اثاثیه روستیک یکی از متداول ترین انواع مبلمان می باشد که به راحتی می توانید در اغلب مکان ها از قبیل هتل ها، رستوران ها و خانه ها مبلمانی با این سبک را مشاهده کنید. مبلمان و اثاثیه روستیک سبب می شود فضای داخلی دکوراسیون زیباتر و طبیعی تر به نظر آید. مبلمان و اثاثیه روستیک باعث می شود که گرما و راحتی در خانه و محل مورد نظر شما موج بزند.

مبلمان روستیک

جهان دکوراسیون و طراحی ها پر است از نام ها و سبک های گوناگون. بیشتر مصرف کنندگان و طراحان داخلی از علایق خود با خبر هستند ولی نام سبکی که به آن علاقه دارند را نمی دانند. در این مقاله در ارتباط با طراحی دکوراسیون روستیک اطلاعاتی برای شما ارائه خواهد شد تا دریابید آیا این سبک با علایق شما متناسب می باشد؟ همچنین در ادامه دلایل استفاده از دکوراسیون روستیک مطرح خواهد شد.

دکوراسیون روستیک چیست | دلایل استفاده از دکوراسیون روستیک

در قسمت قبلی نمونه هایی از ایده های نو در استفاده از فضاهای پرت زیر راه پله ها و یا طراحی فضایی بکر در گوشه اتاق خواب، ارائه نمودیم. در این قسمت نیز به ایده های دیگر برای بهره گیری از این فضاها برای نگهداری حیوانات خانگی و یا استفاده از فضای زیر پنچره برای مطالعه و طراحی آنها به سبک روستیک می پردازیم.

استفاده از گوشه های دنج خانه با استفاده از دکوراسیون روستیک

در این مقاله سعی داریم که به شما عزیزان نشان دهیم که چگونه با بهره گیری از هنر دکوراسیون روستیک از گوشه های خانه می توان به عنوان آشپزخانه روستیک کوچک، نشیمن روستیک، کتابخانه روستیک، اتاق کودک روستیک و امثال این بخش ها استفاده نمود و بخش های بکر و دنج به سبک روستیک در خانه ایجاد نمود.

استفاده از گوشه های دنج خانه با استفاده از دکوراسیون روستیک

در طراحی خانه های تمام مدرن همیشه کمبودی احساس می شود. در زیر به ارائه چند روش پرداخته ایم که می تواند به دکوراسیون مدرن خانه شما گرما و رنگ و بوی راحتی بدهد در عین حال جلوه مدرن آن نیز حفظ گردد. اگر به دنبال خانه ای هستید که صورت و جلوه کلی دکوراسیون مدرن را داشته باشد ولی گرما و راحتی دکوراسیون روستیکرا نیز در خود جای دهد بهتر است که با متخصصان گروه لومه مشورت نمائید تا دکوراسیون محل زندگی شما به بهترین شکل پیاده سازی شود.

پیاده سازی دکوراسیون روستیک در دکوراسیون مدرن

زمانی که در تعطیلات قصد سفر می کنید، ممکن است به سمت دریا حرکت کنید و یا به دیدار دوستان و آشنایان خود در شهرهای دیگر بروید و یا شاید بخواهید همانند بسیاری دیگر، با فاصله گرفتن از محیط شلوغ و پر رفت و آمد شهری، به دل جنگل و فضای باز طبیعت سفر کنید. اگر به دنبال سپری کردن زمان فراغت در دل طبیعت و در زیباترین و آرامش بخش ترین مکان هستید، حتما به کلبه های چوبی طرح روستیک لومه نگاهی بیندازید. کلبه روستیک با طراحی الهام گرفته از طبیعت، محیطی بسیار دوستانه، شگفت انگیز و آرامبخش را برای شما عزیزان برای گذراندن اوقات فراغت فراهم می نماید.

کلبه روستیک | دکوراسیون روستیک کلبه

میز کانتر روستیک چرخ دار در تمام خانه ها یافت نمی شود. به همین علت این مدل میز منحصر به فرد می باشد. میز کانتر چرخدار در دکوراسیون مدرن دیده نمی شود و زمانی جلوه خواهد داشت که در تلفیق دکوراسیون روستیک و دکوراسیون سنتی به کار رفته باشد. این میز چرخدار دارای پنج مزیت می باشد که در این مقاله سعی داریم این مزایا را نام ببریم.

 میز بار چرخدار | کانتر چرخدار | میز کانتر چرخدار

طراحی به سبک روستیک، سبب می شود که آرامش و گرمای طبیعی محیط برای ساکنان ایجاد گردد به نحوی که ساکنان از محیط درونی خانه خسته نشده و دوست دارند زمان بیشتری را در خانه بگذرانند. همچنین مهمان ها در خانه های طراحی شده به سبک دکوراسیون روستیک ، لذت بیشتری از محیط می برند و همیشه در انتظار آمدن دوباره به این خانه هستند. در طراحی دکوراسیون منزل به سبک روستیک، بیشتر مواقع نیازی نیست که دکوراسیون داخلی منزل خود را بکلی بر اساس دکوراسیون روستیک طراحی نمائید و تنها با داشتن چند عنصر اصلی از دکوراسیون روستیک می توانید زیبایی و گرمای دکوراسیون روستیک را درخانه خود احساس نمائید.

یکی از مواردی که می توان دکوراسیون داخلی خانه را به دکوراسیون روستیک نزدیک نمود، استفاده از قطعه چوب های یکپارچه بعنوان رویه کابینت، کانتر و کابین های خانه می باشد. گروه دکوراسیون روستیک لومه با ارائه این مقاله بدنبال الهام بخشی به شما عزیزان در بکارگیری انواع رویه های کابینت و کابین های مختلف می باشد تا بتوانید راحتی و زیبایی هنر دکوراسیون روستیک را درخانه و محل کار شما عزیزان جاری نماید.

 

در دو قسمت قبل، ایده های جذابی برای طراحی دکوراسیون روستیک اتاق خواب ارائه شد. مهم ترین این موارد استفاده از رنگ ها، چوب و سنگ، پارچه و قالیچه و پرده، همچنین استفاده از آهن و چرم و سایر متعلقات حیوانی می باشد. در ادامه و در قسمت پایانی این مطلب به ارائه چند ایده دیگر برای پیاده سازی دکوراسیون روستیک در اتاق خواب خواهیم پرداخت.

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از رنگ طلایی و آبی

در قسمت قبل با ارائه تصاویری از اتاق خواب های طراحی شده به سبک روستیک، ایده ها و مثال هایی برای طراحی دکوراسیون روستیک اتاق خواب بدین روش بیان شد. تنوع ترکیب چوب ها، پرده های رنگی و مجموعه اتاق خواب از جمله مواردی هستند که در قسمت قبل ارائه شد. در این بخش نیز استفاده از پارچه های دست بافت و تنوع رنگی نمونه های مختلف از دکوراسیون روستیک به همراه تصاویر ارائه شده است.

طراحی ست خواب روستیک - طراحی قاب چوبی

طراحی قاب چوبی ساخته شده از تیرک های چوبی به عنوان قسمت بالایی تختخواب، یکی دیگر از خلاقیت هایی است که می توان در طراحی دکوراسیون روستیک بکار گرفت.

 

احساس زندگی در خانه ای که دارای حال و هوای طبیعت است، هدیه طراحی دکوراسیون به سبک روستیک است که به فضای داخلی خانه و محل کار شما حسی آرامش بخش می بخشد. در مطلب پیش در مورد طراحی دکوراسیون آشپزخانه روستیک توضیحاتی ارائه شد، حال زمان آن است که از طراحی دکوراسیون روستیک اتاق خواب سخن به میان آید.

دکوراسیون روستیک می تواند با تلفیق سبک های مختلف پیاده سازی گردد از قبیل: دکوراسیون مینیمالیسم، دکوارسیون صنعتی و دکوراسیون وینتیج و انواع دیگر طراحی دکوراسیون. به هر حال زمانی که دکوراسیون داخلی خانه و یا محل کار بر اساس دکوراسیون روستیک طراحی می شود گرما و راحتی در محیط بخوبی احساس می شود.

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از بک گراند تلویزیون روستیک

گفته می شود که کانترهای کابینی برای مکان های کوچک مناسب نمی باشند زیرا باعث تیرگی خانه و فضای دکوراسیون داخلی منزل و همچنین کافه ها و رستوران ها می شوند در حالیکه این نظریه می تواند صحیح نباشد. در این مقاله سعی داریم تا نشان دهیم که بارهای کابینی را می توان به طرق مختلف به گونه ای طراحی کرد تا بتوان از کوچک جلوه دادن محل مورد نظر جلوگیری کرد. در حقیقت دستیابی به سبکی از طراحی که باعث شود خانه یا کافه کوچک به نظر نیاید یکی از چالش های ایده پردازان می باشد. ولی با این حال برای طراحی کانترهای کابینی نیاز است که از راهکاری استفاده شود که حس دوستانه را تقویت و روشنایی را بیشتر تا محل مورد نظر بزرگ و ویژه جلوه کند.

طراحی خلاقانه کانتر بار در خانه و رستوران

در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با 14سبک برتر و بروز در طراحی دکوراسیون داخلی دنیا ارائه شده است. این سبک ها از قبیل دکوراسیون روستیک، دکوراسیون مدرن، دکوراسیون صنعتی و ... می باشد.

بزرگترین چالش برای کارفرمایان ما در درخواست دکوراسیون مورد نظرشان، کمبود دانش بیانی تخصصی در ارائه نیازشان است. این امر باعث شده نتوانند آنچه که در ذهن دارند را به خوبی توضیح دهند، که سبب می شود ما در درک ترجیحات شخصی مشتریانمان در بعضی مواقع کمی دچار چالش شویم. به همین خاطر بر آن شدیم تا این مقاله را برای مشتریان عزیز لومه ارائه نمائیم تا همه عزیزان بتوانند با استفاده از مطالب ارائه شده، بهترین دکوراسیون مد نظرشان را انتخاب نمایند. شاید بعضی از عزیزان حتی با خواندن این مقاله بخواهند از ترکیب چند طرح برای دکوراسیون داخلی خود استفاده نمایند.

اولین قدم برای رسیدن به یک دکوراسیون داخلی زیبا این است که مقداری در مورد هر یک از سبک های روز دکوراسیون داخلی اطلاعاتی کسب نماییم تا تفاوت آن ها را بدانیم.

دکوراسیون روستیک با عواملی همچون طبیعی بودن و بکر و ناب بودن شناخته می شود که سبک های دکوراسیون دیگری نیز هستند که همچون سبک روستیک، این خصوصیات را داشته باشند. در این مقاله تعدادی از این سبک ها رو برای شما معرفی خواهیم کرد.

1- دکوراسیون روستیک به سبک جنوب غربی

2- دکوراسیون روستایی

3- دکوراسیون کلبه ای/ کابینی

4- دکوراسیون به سبک غربی (وسترنی)

5- دکوارسیون داخلی به سبک مزرعه های غربی

دکوراسیون روستیک

طبیعت عامل اصلی الهام دهنده طراحی دکوراسیون روستیک می باشد. زمانی که شما به عمق درونی سبک دکوراسیون داخلی روستیک می روید، می توانید خانه ای درست کنید که دوست دار محیط زیست و همسو با طبیعت باشد. برای رسیدن به این هدف می توانید از مصالح طبیعی در طراحی داخلی خانه استفاده نمائید. استفاده از مصالح طبیعی کمک بسیار بزرگی به سلامت روح و روان انسان می نماید که همین امر باعث شده دکوراسیون داخلی روستیک محبوب شود.

دکوراسیون داخلی روستیک

با طراحی دکوراسیون خانگی به سبک روستیک، خانه های شهری طعم زیبای زندگی در دل طبیعت را به خود می گیرند. سبک روستیک با توجه به امکانات فراوانی که در مصالح و مواد دارد باعث می گردد که هر خانه با هر اندازه و بودجه متفاوتی که دارند بتوانند از این هنر بهره مند گردند.

دکوراسیون روستیک خانگی

یکی از پرطرفدارترین و جذاب ترین ایده ها برای طراحی دکوراسیون، استفاده از دکوراسیون روستیک در سبک مدرن زندگی و ایجاد دکوراسیون روستیک مدرن می باشد.

دکوراسیون روستیک مدرن - به کارگیری پنچره های بزرگ