مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

همانطور که در مقاله قبلی بیان کردیم shiplap به تخته های چوبی صیقل داده شده گفته می شود که به عنوان پوشش برای سقف، دیوار و... به کار می روند و ترکیب متفاوتی را در دکوراسیون روستیک ایجاد می کنند. در ادامه سعی داریم در تکمیل موارد قبلی، نمونه ها و جزئیات بیشتری از کاربرد شیپلپ را شرح دهیم تا با بهره گیری از آن ها بتوانید نمایی فوق العاده برای محل مورد نظر خود ایجاد کنید.

استفاده از دیوارپوش چوبی shiplap در دکوراسیون روستیک

دیوارپوش یا پنل چوبی shiplap

شیپلپ (shiplap)تخته های چوبی صیقل داده متصل به هم می باشد که بین هر لایه خطی وجود دارد و از آن برای استفاده در نمای دیوارها و ... استفاده می شود. این نمای چوبی در ایجاد دکوراسیون  روستایی در فضای داخل و خارج منزل، کارآیی فراوانی خواهند داشت. استفاده از این تخته های چوبی در سقف، دیوار و... نمایی خیره کننده ایجاد خواهد کرد. در ادامه سعی داریم نمونه هایی از به کارگیری شیپلپ در فضاهای مختلف خانه بیان کنیم که نمایی دنج و روستیک به فضا می بخشند.

استفاده از دیوارپوش چوبی shiplap در دکوراسیون روستیک

همانطور که در مقاله قبل بیان کردیم، طراحی و ساخت شلف روستیک در مکان های مختلف نمایی دل نشین و متفاوت را پدید می آورد. همچنین نکات و ایده هایی متنوع را شرح دادیم که می توانید با بهره گیری از آن ها طرح های متفاوت از شلف روستیک را ایجاد کنید. در ادامه به تکمیل موارد قبل می پردازیم و نمونه های بیشتری از قفسات روستیک را به نمایش می گذاریم.

شلف روستیک | ایده هایی برای ساخت شلف روستیک

قفسه های روستیک در مکان های مختلفی از خانه های روستایی تا یک استودیوی مدرن، جای می گیرند. لوازم و ابزارهای متنوعی مثل چوب و لوله برای ساخت شلف روستیک به کار می روند که می توان با بهره گیری از آن ها، شلفی روستیک متناسب با دکوراسیون خود پدید آورید. در ادامه سعی داریم ایده هایی متفاوت و نکاتی کاربردی را بیان کنیم که با بهره گیری از آن ها بتوانید شلف روستیک متناسب با فضای منزل و محل کار خود را انتخاب کنید.

شلف روستیک | ایده هایی برای ساخت شلف روستیک

همانطور که در مقاله قبل بیان کردیم، استفاده از چوب با نمای کهنه و یا چوب اصلاح شده، یکی از فاکتورهای مهم و اساسی در ایجاد دکوراسیون روستیک می باشد. ساخت و یا خرید لوازم روستیک، جلوه ای طبیعی و دل نشین در فضای منزل شما ایجاد خواهد کرد. در ادامه با تکمیل موارد قبل نمونه هایی بیشتر و متفاوت تر از لوازم چوبی روستیک را گردآوری کردیم. با توجه به این نمونه ها می توانید با ساده ترین روش ها و استفاده از چوب های قدیمی، لوازم مورد نظر خود را بسازید و نقطه ای دنج را در محل زندگی خود رقم بزنید.

استفاده از چوب های کهنه در دکوراسیون روستیک

برای ایجاد دکوراسیونی زیبا و خرید لوازم مورد نیاز خود، می توانید به یک فروشگاه مراجعه کرده و وسایلی ساخته شده از چوب های جدید را خریداری کنید. اما بهره گیری از چوب های بی استفاده، زندگی جدیدی به مواد قدیمی و دور ریختنی می بخشند و بافت روستایی فوق العاده را به لوازم شما منتقل می کنند. داشتن یک میز نهارخوری چوبی زیبا و یا یک قفسه کتاب خیره کننده که قبلا جزئی از یک انبار بوده است، می تواند نمایی فوق العاده و احساسی متفاوت را برای دکوراسیون روستیک شما ایجاد نماید. در این مقاله سعی داریم نمونه هایی از لوازم چوبی ساخته شده با طرح قدیمی و روستیک را بیان نماییم.

استفاده از چوب های کهنه در دکوراسیون روستیک

همانطور که بیان کردیم، امروزه تلفیق سبک روستیک با سبک های طراحی دیگر، از جمله سبک دکوراسیون مدرن به یکی از روش های پر طرفدار طراحی دکوراسیون، تبدیل شده است. درواقع ترکیب جزئیات و عناصر روستایی و طبیعی با ویژگی های مدرن، کلاسیک و... فضایی دنج و چشم نواز را رقم خواهد زد. در مقاله قبل، ایده ها و نکات متفاوتی را برای ایجاد سبک دکوراسیون روستیک مدرن، بیان نمودیم در ادامه به تکمیل موارد قبل می پردازیم تا دید شما را وسیع تر کنیم.

دکوراسیون روستیک مدرن منزل

در اواسط قرون وسطی، طراحان خانه های مدرن تصور می کردند نمی توانند طرح های خود را به راحتی با سبک های دیگر از جمله سبک روستایی ترکیب نمایند. اما در دنیای امروز مالکان خانه می توانند سبک های مختلفی را با یکدیگر ترکیب کنند و طراحی بدون نقصی را ایجاد نمایند. دو نمونه از طرح های متفاوت که ترکیب شگفت انگیزی را ایجاد می نماید، تلفیق سبک روستیک و مدرن است. در ادامه سعی داریم نمونه هایی از سبک دکوراسیون مدرن روستیک را برای شما عزیزان شرح دهیم.

دکوراسیون روستیک مدرن منزل

نمای قدیمی و سادگی از ویژگی های بارز سبک روستیک است. در دنیای مدرن امروز، مفهوم روستیک حاکی از کیفیتی معتبر، طبیعی و نمایی خشن و سخت می باشد که برای بسیاری از باغداران حائز اهمیت است. باغ های روستایی نمایی دنج و حس آرامش را با خود به ارمغان می آورند. در ادامه سعی داریم نمونه ها و ایده هایی متفاوت را برای ایجاد یک باغ روستایی شرح دهیم.

دکوراسیون روستیک باغ

دکوراسیون فضای کافی شاپ و رستوران، از جمله موارد مهم و پایه برای جذب مشتری و ایجاد محیطی دنج و دل نشین می باشد. در مقالات قبلی نکات مهم و اساسی برای بنیان یک رستوران یا کافی شاپ را بیان نمودیم. همچنین نمونه هایی متفاوت از سبک روستیک و جزئیات قابل توجه آن ها را مطرح کردیم. در ادامه سعی داریم به تکمیل موارد قبل بپردازیم تا با کمک آن ها بتوانید دکوراسیونی زیبا و چشم نواز، در فضای کسب و کار خود ایجاد نمایید.

دکوراسیون روستیک کافی شاپ

همانطور که در مطلب قبل بیان نمودیم، فضای رستوران و کافی شاپ، محیطی دنج و متفاوت برای اقشار مختلف جامعه می باشد. بنابراین داشتن دکوراسیونی متفاوت و جذاب، موضوعی قابل توجه در جذب مشتری شما، خواهد بود. در مطلب قبل، نکات قابل توجه و پایه در دکوراسیون کافی شاپ را مطرح کردیم. در ادامه سعی داریم، به بیان نمونه های متفاوتی از دکوراسیون کافی شاپ به سبک روستیک، بپردازیم تا دید شما را برای ایجاد بهترین طرح، گسترده تر نماییم.

دکوراسیون روستیک کافی شاپ

فضای کافی شاپ ها، محیطی مناسب برای اقشار مختلف مشتریان از جمله قرار گروهی و دورهمی دوستان و زوجین، قرار کاری و یا حتی مراجعه افراد به تنهایی می باشد. فضای داخلی کافی شاپ با میهمانان از طریق افزایش راحتی و ایجاد حس آرامش در آن ها ارتباط برقرار می کند تا به عبارتی مشتری دائمی آن کافه شوند. نکته قابل توجه این است که افتتاح کافی شاپ به تنهایی اهمیت ندارد، بلکه به روزرسانی دکور و طراحی آن به بهترین شکل از جمله موارد مهم و ضروری می باشد. در ادامه سعی داریم ایده هایی را بیان کنیم تا بتوانید فضایی جذاب و دنج را در کافی شاپ خود ایجاد کنید و تجارت خود را بهبود ببخشید.

دکوراسیون روستیک کافی شاپ

همانطور که در مقاله قبل اشاره نمودیم، پرداختن به دکوراسیون آشپزخانه از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. سبک دکوراسیون روستیک می تواند به آشپزخانه شما جلوه ای دل نشین و چشم نواز ببخشد. در ادامه سعی داریم نمونه هایی بیشتر و متفاوت تر را بیان کنیم تا بتوانید آگاهانه و با خلاقیت بیشتری به پیاده سازی دکوراسیون روستیک در آشپزخانه خود بپردازید.

دکوراسیون روستیک آشپزخانه

مسلما آشپزخانه شما در مقایسه با سایر نقاط خانه از توجه و محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد. این روزها ایجاد فضای روستیک در محل پخت و پز، مورد علاقه بسیاری از افراد می باشد. اما چگونه می توانید دکوراسیون روستایی را در محل آشپزخانه خود پدید آورید؟ دکوراسیون روستیک در آشپزخانه، فضایی یکپارچه و رنگارنگ، با ظرافت سنتی را ایجاد می کند. در این مقاله نمونه ها و نکات کاربردی و زیبا را با الهام از سبک روستایی برای دکوراسیون آشپزخانهرا شرح می دهیم

دکوراسیون روستیک آشپزخانه

در مقاله قبل، نکات و نمونه هایی را برای دکوراسیون اتاق کودک بیان نمودیم که در فضای مهد کودک ها هم قابل پیاده سازی می باشد. پرداختن به دکوراسیون اتاق خواب کودک و ایجاد محیطی دنج و آرامش بخش بسیار پراهمیت می باشد. با بهره گیری از دکوراسیون روستیک در اتاق خواب، قادر خواهید بود فضایی متفاوت و دوست داشتنی را در محل خواب و بازی کودک خود ایجاد نمایید.

دکوراسیون روستیک اتاق کودک

اگر به دنبال ایجاد محیطی گرم و دنج برای کودک خود هستید، با بهره گیری از دکوراسیون روستایی، احساسی تازه و فضایی دنج و جالب را به اتاق کودک خود هدیه خواهید داد. اگر ایجاد ظاهر روستیک گزینه ایده آل شما باشد، استفاده از چوب به رنگ گرم و بافت های طبیعی، لازمه به وجود آوردن دکوراسیون روستیک می باشد. سبک روستایی، خود به انواع و اقسام سبک ها و مضامین مختلف تقسیم می شود که حتی یک مهد کودک نیز می تواند، از جذابیت روستیک بهره ببرد

دکوراسیون روستیک اتاق کودک

یکی از محبوب ترین ایده ها در ایجاد دکوراسیون، سبک روستیک می باشد. سبک روستیک، ظاهری خشن و کهنه را با فرم و رنگ طبیعی را توصیف می کند. همچنین لوازم شما می تواند کاملا جدید باشد اما ساخته شده است یا طراحی شده است تا قدیمی به نظر برسد. در هر صورت این سبک بسیار دل پذیر، دنج و همه کاره می تواند در اتاق خواب شما نمایی متفاوت را ایجاد کند. در ادامه سعی داریم نکات و ترفندهای ایجاد دکوراسیون روستیک در اتاق خواب را برای شما بیان کنیم.

استفاده از دکوراسیون روستیک در اتاق خواب

همانطور که در مقاله قبل بیان نمودیم، دکوراسیون روستیک می تواند با بهره گیری از اجزای موجود در طبیعت، محیطی گرم و دنج را برای شما ایجاد نماید. استفاده از نمای روستیک حتی در سرویس بهداشتی، که فضایی کوچک را در داخل منزل شما اشغال می کند، جلوه ای متفاوت و زیبا را رقم می زند. در ادامه سعی داریم در تکمیل ایده ها و نمونه های متن قبل، نکات و مدل های دیگری را ارئه نماییم تا بتوانید با استفاده از آن ها، نمایی دل نشین را، در داخل سرویس بهداشتی خود ایجاد نمایید.

استفاده از دکوراسیون روستیک در سرویس بهداشتی

هنگامی که سخن از دکوراسیون روستیک به میان می آید، سطوح خشن، اجزای طبیعی و فضایی گرم و دنج را یادآور می شود. در فضای سرویس بهداشتی شما که اغلب کوچکترین مکان در منزل شما می باشد، راه هایی مختلفی برای ایجاد دکوراسیون روستیک که می تواند محیطی منحصر به فرد و سرشار از احساس را برای شما ایجاد کند وجود دارد. در بسیاری از مواقع ایجاد این احساس، تمام چیزی است که شما نیاز دارید. در این مقاله سعی می کنیم نکات و نمونه هایی را ارائه کنیم تا به شما در رسیدن به دکوراسیون مورد نظرتان، یاری نماییم.

استفاده از دکوراسیون روستیک در سرویس بهداشتی

جزیره آشپزخانه یکی از ساده ترین راه ها برای ایجاد یک فضای کاربردی و قابل استفاده در آشپزخانه است. متناسب هر فضایی سبک های بسیاری از جزیره آشپزخانه وجود دارد. ایجاد یک جزیره آشپزخانه روستایی کمک می کند تا فضایی دنج و دل نشین ایجاد کنید. در ادامه مقاله قبل به تکمیل ایده ها و مدل های روستیک متفاوت در فضای آشپزخانه می پردازیم.

طراحی آشپزخانه جزیره ای به سبک روستیک