معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77390237

telegram instagram

مخلوط کردن مبلمان چوبی و فلزی یک راه عالی برای ارتقای دکوراسیون شما به سطح جدیدی از پیچیدگی است. خواه سبک شما سنتی باشد، معاصر، روستیک یا التقاطی، طرحی خاص را رقم می زند. می توانید فلز را به نقطه کانونی تبدیل کنید.

مبلمان فلزی و چوبی در یک اتاق به زیبایی با هم ترکیب می شوند، به خصوص زمانی که پوشش های مشابهی را انتخاب می کنید. چوب و فلز اغلب در ساخت مبلمان ظریف با هم ترکیب می شوند که به همان اندازه مستحکم و جذاب هستند. این عناصر هم در تجهیز و هم در ساخت خانه ها اساسی بوده اند و هیچ نشانه ای از منسوخ شدن ندارند.

در ادامه این مقاله چند روش را بررسی می کنیم که می‌توانید چوب و فلز را با هم ترکیب کنید تا بُعد و جذابیت را به هر اتاقی اضافه کنید.

ترکیب چوب و فلز در مبلمان

ادامه مطلب...

هنگام انتخاب رنگ برای یک اتاق، مهم است که چندین فاکتور را در نظر بگیرید: هدفی که اتاق برای آن استفاده می شود، کیفیت نوری که اتاق دریافت می کند و سبکی که اتاق با آن تزئین می شود که می تواند شامل سبک روستیک، مدرن و ... باشد. تزئینات یا مبلمان چوب تیره این موضوع را پیچیده می کند. با دقت به نوع و رنگ چوب مورد نظر نگاه کنید تا رنگ های زیرین آن را مشخص کنید و رنگی را انتخاب کنید که با آنها هماهنگ باشد. در ادامه این مقاله چند پالت رنگی مناسب چوب تیره را مورد بررسی قرار می دهیم.

پالت رنگی مناسب چوب تیره

ادامه مطلب...

هنگامی که اتاق های نشیمن مربع شکل به خوبی تزئین شوند، می توانند به عنوان نقطه کانونی یک خانه به خوبی عمل کنند. اتاق هایی با هندسه مربع اگر از نظر بصری متعادل باشند و به طور استراتژیک با مبلمان و پالت رنگ مناسب تزئین شده باشند، توجه بصری را به خود جلب می کنند.

اما یافتن بهترین مبلمان و چیدمان استراتژیک آن در یک اتاق نشیمن مربع می تواند چالش برانگیز باشد. برای جلوگیری از نامتعادل شدن اتاق، در انتخاب و قرار دادن مبلمان دقت بیشتری لازم است. به طور پیش فرض، انتخاب مبلمانی که در اتاق های نشیمن مربع شکل به خوبی تزئین می شوند، تا حدودی محدود است.

در ادامه این مقاله ما ایده های چیدمان اتاق نشیمن مربعی بررسی می کنیم. این لیست بایدها و نبایدهای دکوراسیون اتاق نشیمن مربعی را به شما نشان می دهد.

ایده های چیدمان در اتاق نشیمن مربعی

ادامه مطلب...

آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه یک صحنه فیلم که به طور مصنوعی ساخته شده است باعث می شود ما دچار احساسات مشابهی مانند شخصیت های فیلم شویم؟ این ترکیب رنگی صحنه است که باعث می شود احساس کنیم کارگردان چه می خواهد. ترکیب رنگ نقش مهمی در ایجاد خلق و خوی متفاوت در ما دارد.

بنابراین، هنگام انتخاب ترکیب رنگ خانه رویایی خود به خصوص اتاق خواب که شخصی ترین فضای خانه است، باید بسیار ملاحظه کار باشید. ترکیب رنگ در دیوارهای اتاق خواب شما بازتاب مستقیم شخصیت شماست. انتخاب و ایجاد ترکیب رنگ مناسب یکی از فرآیندهای دشوار برای طراحی هر نوع دکوراسیون از سبک مدرن گرفته تا سبک روستیک می باشد. رنگ‌های رنگ دیوار در سایه‌های مختلفی هستند و هنگام تصمیم‌گیری در مورد سایه‌های متعدد موجود برای یک رنگ، سردرگمی اجتناب‌ناپذیر است. بنابراین، ما در این مقاله برخی از بهترین ایده های پالت رنگی مختلف را برای دیوار اتاق خواب به شما پیشنهاد می کنیم.

بهترین رنگ برای دکوراسیون اتاق خواب

ادامه مطلب...

چه کسی گفته است که آشپزخانه های روستیک از مد افتاده اند؟ در این مقاله، ایده هایی برای ایجاد یک آشپزخانه روستایی و در عین حال امروزی که هیچ شباهتی به آشپزخانه مادربزرگ شما نداشته باشد (یا شاید هم باشد) برای شما آورده ایم. روند آشپزخانه های مدرن و مینیمال با خطوط خالص و کاربردی کاملاً با ظاهر آشپزخانه و روستایی با عناصر طبیعی و ارگانیک با کمی آشفتگی و نقص مطابقت دارد. در ادامه روش های ایجاد آشپزخانه روستیک مطالعه خواهید کرد.

چگونه رنگ و بوی دکوراسیون روستیک را در آشپزخانه ایجاد کنیم؟

ادامه مطلب...

همه ما تجربه بازگشت به خانه بعد از یک روز پر استرس را داشته ایم. شاید شما اضطراب ناشی از اورژانس های کاری را تجربه کرده اید. یا شاید با یکی از اعضای خانواده دعوا کرده اید. شاید در یک بازی مهم شکست خورده باشید. یا دچار از دست دادن یکی از عزیزان شده اید. پس از یک شوک یا ناراحتی، غریزه مامی گوید که به خانه برویم.

فضاهای شخصی در خانه ما صحنه را برای لحظات زیادی در زندگی ما آماده می کند. و از آنجایی که این مناطق زمینه بسیاری از دوره های مهم و استرس زا در زندگی هستند، بسیار مهم است که فضاهای شخصی شما آرامش، حمایت و انرژی عاطفی مثبت را فراهم کنند.

در حالی که بسیاری از اتفاقات زندگی خارج از کنترل ما است، خانه ما مکانی است که در آن آرامش کسب می کنیم. چه رویکرد مینیمالیستی داشته باشید و چه از طرفداران سبک دکوراسیون روستیک باشید؛ روشی که خانه خود را مبله می کنید، دیوارهای خود را رنگ می کنید و وسایل خود را چیدمان می کنید، همگی تأثیرات قابل توجهی بر احساس امنیت و آرامش شما خواهد داشت.

این مورد در کودکان به راحتی قابل مشاهده است. بچه ها بدون اینکه بدانند چرا در اتاق خوابشان پناهگاه درست می کنند. آنها تخت و فضای خود را با چیزهایی که دوست دارند پر می کنند. آن‌ها می‌خواهند اتاقشان شخصی‌شده باشدو همچنین از تأثیر والدین یا خواهران و برادران در امان باشد.

تأثیر طراحی داخلی بر خلق و خو

ادامه مطلب...

تبدیل شدن به یک طراح داخلی معمولاً مستلزم ترکیبی از مهارت، آموزش و مقدار کافی استعداد خام است. ایجاد فضایی که زیبایی‌شناسی و عملکرد را متعادل می‌کند لزوماً آنقدر که به نظر می‌رسد آسان نیست - و هر کسی که سعی کرده خانه خود را تزئین کند می‌تواند به شما بگوید.

اما فقط به این دلیل که در مدرسه طراحی شرکت نکرده اید، به این معنی نیست که نمی توانید خانه زیبایی بسازید که بیانگر سبک شخصی شما باشد. از خرید مبلمان گرفته تا انتخاب پوشش های پنجره، داشتن چند اصول اولیه طراحی داخلی در آستین شما می تواند کل فرآیند را آسان تر (و لذت بخش تر) کند. با درک بهتر نحوه تزئین اتاق و کمی دانش کامل از اصول طراحی، می توانید خانه خود را به یک خانه شیک تبدیل کنید.

اصول طراحی داخلی

ادامه مطلب...

سبک روستیک فرانسوی به عنوان ترکیبی از دکوراسیون روستایی و شیک با الهام از خانه‌های حومه فرانسه تعریف می‌شود. این یک سبک محبوب در سراسر جهان است، زیرا ظرافت و طرح جذابی را رقم می زند. در ادامه این مقاله سبک دکوراسیون روستیک فرانسوی را بطور کامل معرفی می کنیم.

سبک دکوراسیون روستیک فرانسوی

ادامه مطلب...

چوب یک متریال طراحی داخلی روستیک، زیبا و همیشه مدرن است. چوب با انواع نرم و سخت، تنوع رنگ‌ها، الگوهای دانه و بافت‌ها می‌تواند هر سلیقه‌ای را خشنود کند و بر هر سبک طراحی داخلی تأکید کند. در این مقاله بهترین انواع چوب برای مبلمان و دکوراسیون داخلی مدرن را بررسی خواهیم کرد.

این انواع چوب جدیدترین روند در دکوراسیون و طراحی را مشخص می کند. مبلمان چوبی، طرح های دیوار و سقف و ایده های کف بسیار دیدنی و گرم به نظر می رسند. نکته منفی هزینه است. بسیاری از پروژه های نجاری، که عمدتاً از چوب های سخت گران قیمت و انواع چوب های عجیب و غریب برای برجسته کردن طراحی داخلی مدرن استفاده می کنند، می توانند پرهزینه باشند.

بهترین انواع چوب برای مبلمان و دکوراسیون داخلی مدرن

ادامه مطلب...

هنگام انتخاب چوب برای میز سفارشی خود، ساده ترین بخش فرآیند تصمیم گیری، انتخاب رنگ چوب است. اکنون که این تصمیم را از سر راه برداشته اید، وقت آن است که چند فاکتور مهم دیگر را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین تصمیم ممکن را برای میز خود بگیرید. در ادامه این مقاله سه نکته کاربردی برای انتخاب چوب مناسب برای میز چوبی را بررسی میکنیم.

3 نکته کاربردی برای انتخاب چوب مناسب برای میز چوبی

ادامه مطلب...

یک طرح آشپزخانه زیبای روستیک، پر از بافت های طبیعی و فرسوده، نمایش های شخصیتی از ظروف دست ساز، بشقاب های چوبی و گل های تازه باغ، و البته یک جزیره آشپزخانه است.

ایده‌های جزیره آشپزخانه در اشکال مختلفی وجود دارد، اما زمانی که با طرح خانه‌های کشاورزی روستایی کار می‌کنید، طرح‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید به خانه بیاورید تا دید خود را به تصویر بکشید.

در ادامه این مقاله ایده های آشپزخانه جزیره ای روستیک مطالعه خواهید کرد تا بتوانید به ظاهری زیبا دست یابید.

ایده های جدید آشپزخانه جزیره ای روستیک

ادامه مطلب...

چه کسی اتاق خواب روستایی را دوست ندارد؟ آنها بسیار دنج و جذاب و پر از قطعات جالب هستند. اتاق خواب روستیک حس آرامش زیادی را رقم زده و محبوب همگان است. اتاق‌های خواب کمترین اتاق‌های عمومی خانه و فضاهای بسیار شخصی هستند. بنابراین باید برای ایجاد احساسی راحت و نمایی دنج در آنها تلاش کنیم. از نظر طراحی یک اتاق خواب به نور شمع، بافت‌های آرام‌بخش، رنگ‌های زمینی ملایم و لهجه‌های غنی چوب نیاز دارد.در ادامه این مقاله ایده های متنوع برای ایجاد اتاق خواب دنج روستیک را مطالعه خواهید کرد تا بتوانید نمایی دل نشین در فضای خود پدید آورید.

ایده های متنوع برای ایجاد اتاق خواب دنج روستیک

ادامه مطلب...

دلایل زیادی وجود دارد که چرا چوب بهترین گزینه برای دکوراسیون داخلی است. ببادوام است و تقریباً با هر سبک طراحی از دکوراسیون روستیک گرفته تا دکوراسیون مدرن و مینیمال،د به خوبی مطابقت دارد. بنابراین، هنگامی که به دنبال بازسازی فضای داخلی خود هستید، ممکن است بخواهید چوب را به عنوان اولویت اصلی خود در نظر بگیرید.

مشکل چوب این است که انواع مختلفی از آنها وجود دارد و پیدا کردن نوع مناسب آن دشوار است. بنابراین، شما باید بیاموزید که چگونه نوع مناسب چوب را برای نیازهای خود انتخاب کنید. با این اوصاف، در ادامه راهنمای سریع و کوتاهی در مورد نحوه انتخاب انواع چوب متناسب برای دکوراسیون داخلی منزل را مطالعه می کنید.

انواع چوب مناسب برای دکوراسیون داخلی منزل

ادامه مطلب...

طراحی دفتر کار در منزل روشی آسان و راحت برای رسیدن به محل کار است. این روزها، بسیاری از ما به صورت تمام وقت یا نیمه وقت از خانه کار می کنیم و به اتاقی نیاز داریم که برای کار مناسب باشد! اگر دوست دارید به طراحی داخلی بپردازید، انتخاب سبک دکور و ایجاد یک اتاق برای کار در خانه سرگرم کننده است! طرح‌های دفتر خانه از خانه‌های روستیک جذاب تا مدرن شیک را شامل می‌شود، اما آیا به امتحان طرح‌های اداری روستایی فکر کرده‌اید؟ برای فضای خود الهام بگیرید و این ایده‌های اداری روستایی را که در ادامه به آن می پردازیم، بررسی کنید.

ایده های روستیک دفتر کار در منزل

ادامه مطلب...

جزایر آشپزخانه از نوع ساده و ارزان تا پیچیده و گران قیمت موجود هستند. نقطه تفکیک مهم بین جزیره آشپزخانه قابل حمل یا سیار و جزیره دائمی یا ثابت است.

مهم نیست که چه نوع جزیره ای دارید، مطمئن شوید که مکان آن کاربردی است: حتی زیباترین جزیره ها نیز اگر به طرز نامناسبی در جای خود قرار گرفته باشد یا برای فضا خیلی بزرگ باشد، مفید یا کاربردی نخواهد بود.

در ادامه این مقاله چند نوع کلی از جزایر آشپزخانه را که انواع دکوراسیون منزل خصوصا دکوراسیون روستیک کاربردی هستند، بررسی می کنیم.

انواع جزیره آشپزخانه

ادامه مطلب...

نقل مکان به اولین آپارتمان کار بزرگی است. در میان این همه هیجان، می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد که هر چیزی را که نیاز دارید در یک خرید سریع به دست آورید، به خصوص اگر آپارتمان فاقد چیزهای اساسی باشد. در نهایت، شما به جایی برای نشستن، خوابیدن و خوردن نیاز دارید!

طراحی داخلی عالی به سبک ها مختلف چه مدرن باشد و چه دکوراسیون روستیک، در یک لحظه اتفاق نمی افتد. بنابراین، حتی اگر برنامه‌ریزی برای خرید لوازم وسوسه‌انگیز باشد، عجله نکنید. در غیر این صورت، ممکن است با آپارتمانی پر از پشیمانی مواجه شوید. در ادامه این مقاله اشتباهاتی که هنگام تزئین اولین آپارتمان خود باید از آنها اجتناب کنید بررسی می کنیم.

5 اشتباهی که هنگام تزئین آپارتمان خود باید از آنها اجتناب کنید

ادامه مطلب...

احتمالاً از قبل با دکوراسیون خانه‌های مزرعه‌ای و الهام‌گرفته از اسکاندیناوی به‌عنوان سبک‌های متمایز کاملاً آشنا هستید - اما سبک دکور سفید و جذابیت روستایی، دکوراسیون الهام‌گرفته از اسکاندیناوی و دکوراسیون خانه‌های کشاورزی آمریکایی بسیار بیشتر از آنچه که به نظر می‌رسد مشترک هستند. در ادامه این مقاله ما سبک دکوراسیون روستیک اسکاندیناوی را بررسی خواهیم کرد.

سبک دکوراسیون روستیک اسکاندیناوی

ادامه مطلب...

شومینه آجری یکی از ویژگی‌های خانه دنج و روستیک است که بسیاری از مردم آرزوی آن را دارند. برخلاف تصور عمومی این شومینه فقط برای خانه‌های به سبک دکوراسیون روستیک یا به سبک سنتی نیست. یک شومینه آجری می‌تواند با هر سبک طراحی با روکش‌های مناسب سازگار باشد. حتی می تواند به نقطه کانونی چشم نواز خانه شما تبدیل شود. چه سبک شما روستایی یا مدرن باشد، یک شومینه آجری یک ویژگی معماری برجسته است که می توانید با کمی تفکر خلاقانه آن را تغییر دهید یا تزئین کنید.در ادامه این مقاله ما ایده های شومینه آجری متناسب با هر نوع سبک طراحی را بررسی خواهیم کرد.

ایده های شومینه آجری متناسب با هر نوع سبک طراحی

ادامه مطلب...

کلمه "مدرن" یکی از پر استفاده ترین عبارات در دکوراسیون است. سبک مدرن امروزی که اغلب با سبک معاصر اشتباه گرفته می شود، بر اساس یک جنبش طراحی است که در اواخر قرن بیستم متولد شد. مبلمان و دکورهای سبک مدرن از مواد طبیعی، رنگ‌های خنثی یا خاکی و حذف جزئیات غیرضروری تجلیل می‌کنند. در حالی که ممکن است طیف وسیعی از رنگ ها را در استایل های معاصر ببینید، سبک های مدرن رنگ های تک رنگ دارند. همچنین این سبک طراحی به زیبایی با سایر سبک ها اعم از سبک دکوراسیون روستیک، سبک کلاسیک و ... ترکیب می شود. در ادامه این مقاله به آشنایی کامل با سبک دکوراسیون مدرن می پردازیم.

سبک دکوراسیون مدرن

ادامه مطلب...

سبک وینتیج در واقع استفاده از لوازم و اشیا قدیمی و روستیک در دکوراسیون خانه است. در این مقاله ما قصد داریم به شما نشان دهیم چگونه میتوانید با استفاده از قطعات وینتیج منزل خود را تزئین و دکور کنید.

تزئین منزل به سبک وینتیج

ادامه مطلب...