مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

همانطور که بیان کردیم، امروزه تلفیق سبک روستیک با سبک های طراحی دیگر، از جمله سبک دکوراسیون مدرن به یکی از روش های پر طرفدار طراحی دکوراسیون، تبدیل شده است. درواقع ترکیب جزئیات و عناصر روستایی و طبیعی با ویژگی های مدرن، کلاسیک و... فضایی دنج و چشم نواز را رقم خواهد زد. در مقاله قبل، ایده ها و نکات متفاوتی را برای ایجاد سبک دکوراسیون روستیک مدرن، بیان نمودیم در ادامه به تکمیل موارد قبل می پردازیم تا دید شما را وسیع تر کنیم.

دکوراسیون روستیک مدرن منزل

در اواسط قرون وسطی، طراحان خانه های مدرن تصور می کردند نمی توانند طرح های خود را به راحتی با سبک های دیگر از جمله سبک روستایی ترکیب نمایند. اما در دنیای امروز مالکان خانه می توانند سبک های مختلفی را با یکدیگر ترکیب کنند و طراحی بدون نقصی را ایجاد نمایند. دو نمونه از طرح های متفاوت که ترکیب شگفت انگیزی را ایجاد می نماید، تلفیق سبک روستیک و مدرن است. در ادامه سعی داریم نمونه هایی از سبک دکوراسیون مدرن روستیک را برای شما عزیزان شرح دهیم.

دکوراسیون روستیک مدرن منزل

نمای قدیمی و سادگی از ویژگی های بارز سبک روستیک است. در دنیای مدرن امروز، مفهوم روستیک حاکی از کیفیتی معتبر، طبیعی و نمایی خشن و سخت می باشد که برای بسیاری از باغداران حائز اهمیت است. باغ های روستایی نمایی دنج و حس آرامش را با خود به ارمغان می آورند. در ادامه سعی داریم نمونه ها و ایده هایی متفاوت را برای ایجاد یک باغ روستایی شرح دهیم.

دکوراسیون روستیک باغ

دکوراسیون فضای کافی شاپ و رستوران، از جمله موارد مهم و پایه برای جذب مشتری و ایجاد محیطی دنج و دل نشین می باشد. در مقالات قبلی نکات مهم و اساسی برای بنیان یک رستوران یا کافی شاپ را بیان نمودیم. همچنین نمونه هایی متفاوت از سبک روستیک و جزئیات قابل توجه آن ها را مطرح کردیم. در ادامه سعی داریم به تکمیل موارد قبل بپردازیم تا با کمک آن ها بتوانید دکوراسیونی زیبا و چشم نواز، در فضای کسب و کار خود ایجاد نمایید.

دکوراسیون روستیک کافی شاپ

همانطور که در مطلب قبل بیان نمودیم، فضای رستوران و کافی شاپ، محیطی دنج و متفاوت برای اقشار مختلف جامعه می باشد. بنابراین داشتن دکوراسیونی متفاوت و جذاب، موضوعی قابل توجه در جذب مشتری شما، خواهد بود. در مطلب قبل، نکات قابل توجه و پایه در دکوراسیون کافی شاپ را مطرح کردیم. در ادامه سعی داریم، به بیان نمونه های متفاوتی از دکوراسیون کافی شاپ به سبک روستیک، بپردازیم تا دید شما را برای ایجاد بهترین طرح، گسترده تر نماییم.

دکوراسیون روستیک کافی شاپ

فضای کافی شاپ ها، محیطی مناسب برای اقشار مختلف مشتریان از جمله قرار گروهی و دورهمی دوستان و زوجین، قرار کاری و یا حتی مراجعه افراد به تنهایی می باشد. فضای داخلی کافی شاپ با میهمانان از طریق افزایش راحتی و ایجاد حس آرامش در آن ها ارتباط برقرار می کند تا به عبارتی مشتری دائمی آن کافه شوند. نکته قابل توجه این است که افتتاح کافی شاپ به تنهایی اهمیت ندارد، بلکه به روزرسانی دکور و طراحی آن به بهترین شکل از جمله موارد مهم و ضروری می باشد. در ادامه سعی داریم ایده هایی را بیان کنیم تا بتوانید فضایی جذاب و دنج را در کافی شاپ خود ایجاد کنید و تجارت خود را بهبود ببخشید.

دکوراسیون روستیک کافی شاپ

همانطور که در مقاله قبل اشاره نمودیم، پرداختن به دکوراسیون آشپزخانه از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. سبک دکوراسیون روستیک می تواند به آشپزخانه شما جلوه ای دل نشین و چشم نواز ببخشد. در ادامه سعی داریم نمونه هایی بیشتر و متفاوت تر را بیان کنیم تا بتوانید آگاهانه و با خلاقیت بیشتری به پیاده سازی دکوراسیون روستیک در آشپزخانه خود بپردازید.

دکوراسیون روستیک آشپزخانه

مسلما آشپزخانه شما در مقایسه با سایر نقاط خانه از توجه و محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد. این روزها ایجاد فضای روستیک در محل پخت و پز، مورد علاقه بسیاری از افراد می باشد. اما چگونه می توانید دکوراسیون روستایی را در محل آشپزخانه خود پدید آورید؟ دکوراسیون روستیک در آشپزخانه، فضایی یکپارچه و رنگارنگ، با ظرافت سنتی را ایجاد می کند. در این مقاله نمونه ها و نکات کاربردی و زیبا را با الهام از سبک روستایی برای دکوراسیون آشپزخانهرا شرح می دهیم

دکوراسیون روستیک آشپزخانه

در مقاله قبل، نکات و نمونه هایی را برای دکوراسیون اتاق کودک بیان نمودیم که در فضای مهد کودک ها هم قابل پیاده سازی می باشد. پرداختن به دکوراسیون اتاق خواب کودک و ایجاد محیطی دنج و آرامش بخش بسیار پراهمیت می باشد. با بهره گیری از دکوراسیون روستیک در اتاق خواب، قادر خواهید بود فضایی متفاوت و دوست داشتنی را در محل خواب و بازی کودک خود ایجاد نمایید.

دکوراسیون روستیک اتاق کودک

اگر به دنبال ایجاد محیطی گرم و دنج برای کودک خود هستید، با بهره گیری از دکوراسیون روستایی، احساسی تازه و فضایی دنج و جالب را به اتاق کودک خود هدیه خواهید داد. اگر ایجاد ظاهر روستیک گزینه ایده آل شما باشد، استفاده از چوب به رنگ گرم و بافت های طبیعی، لازمه به وجود آوردن دکوراسیون روستیک می باشد. سبک روستایی، خود به انواع و اقسام سبک ها و مضامین مختلف تقسیم می شود که حتی یک مهد کودک نیز می تواند، از جذابیت روستیک بهره ببرد

دکوراسیون روستیک اتاق کودک

یکی از محبوب ترین ایده ها در ایجاد دکوراسیون، سبک روستیک می باشد. سبک روستیک، ظاهری خشن و کهنه را با فرم و رنگ طبیعی را توصیف می کند. همچنین لوازم شما می تواند کاملا جدید باشد اما ساخته شده است یا طراحی شده است تا قدیمی به نظر برسد. در هر صورت این سبک بسیار دل پذیر، دنج و همه کاره می تواند در اتاق خواب شما نمایی متفاوت را ایجاد کند. در ادامه سعی داریم نکات و ترفندهای ایجاد دکوراسیون روستیک در اتاق خواب را برای شما بیان کنیم.

استفاده از دکوراسیون روستیک در اتاق خواب

همانطور که در مقاله قبل بیان نمودیم، دکوراسیون روستیک می تواند با بهره گیری از اجزای موجود در طبیعت، محیطی گرم و دنج را برای شما ایجاد نماید. استفاده از نمای روستیک حتی در سرویس بهداشتی، که فضایی کوچک را در داخل منزل شما اشغال می کند، جلوه ای متفاوت و زیبا را رقم می زند. در ادامه سعی داریم در تکمیل ایده ها و نمونه های متن قبل، نکات و مدل های دیگری را ارئه نماییم تا بتوانید با استفاده از آن ها، نمایی دل نشین را، در داخل سرویس بهداشتی خود ایجاد نمایید.

استفاده از دکوراسیون روستیک در سرویس بهداشتی

هنگامی که سخن از دکوراسیون روستیک به میان می آید، سطوح خشن، اجزای طبیعی و فضایی گرم و دنج را یادآور می شود. در فضای سرویس بهداشتی شما که اغلب کوچکترین مکان در منزل شما می باشد، راه هایی مختلفی برای ایجاد دکوراسیون روستیک که می تواند محیطی منحصر به فرد و سرشار از احساس را برای شما ایجاد کند وجود دارد. در بسیاری از مواقع ایجاد این احساس، تمام چیزی است که شما نیاز دارید. در این مقاله سعی می کنیم نکات و نمونه هایی را ارائه کنیم تا به شما در رسیدن به دکوراسیون مورد نظرتان، یاری نماییم.

استفاده از دکوراسیون روستیک در سرویس بهداشتی

جزیره آشپزخانه یکی از ساده ترین راه ها برای ایجاد یک فضای کاربردی و قابل استفاده در آشپزخانه است. متناسب هر فضایی سبک های بسیاری از جزیره آشپزخانه وجود دارد. ایجاد یک جزیره آشپزخانه روستایی کمک می کند تا فضایی دنج و دل نشین ایجاد کنید. در ادامه مقاله قبل به تکمیل ایده ها و مدل های روستیک متفاوت در فضای آشپزخانه می پردازیم.

طراحی آشپزخانه جزیره ای به سبک روستیک

این روزها، در طراحی دکوراسیون داخلی طرح خاصی از آشپزخانه ها مد شده است که با نام آشپزخانه جزیره ای شناخته می شود. در آشپز خانه جزیره ای، کابینت هایی در وسط قرار داده می شوند و شکل و شمایل متفاوتی را ایجاد می کنند. علت این نام گذاری آن است که این کابینت ها مثل جزیره به جایی متصل نیست و بوسیله محیط آشپزخانه احاطه شده است. در ادامه سعی داریم نمونه هایی روستیک از آشپزخانه جزیره ای را ارائه کنیم تا با بهره گیری از آن ها بتوانید ایده هایی متفاوت را در دکوراسیون آشپزخانه خود پیاده سازی نمایید

طراحی آشپزخانه جزیره ای به سبک روستیک

همانطور که در مقاله قبل اشاره کردیم، با بهره گیری از مواد موجود در طبیعت و ترکیب آن ها با دکوراسیون مدرن منزل، می توانید دکوراسیونی فوق العاده به سبک دکوراسیون روستیک مدرن ایجاد نمایید. در ادامه متن قبل، سعی می کنیم نکات و ایده های بیشتری ارائه دهیم تا بتوانید محل خواب خود را زیباتر و دل نشین تر نمایید.

ایده های روستیک مدرن در طراحی دکوراسیون اتاق خواب

با ترکیب مواد طبیعی و نامتعارف در دکوراسیون منزل خود، به راحتی می توانید اتاق خواب مدرن و روستایی رویاهای خود را ایجاد نمایید. در این مقاله سعی می کنیم ایده هایی را برای شما بیان کنیم تا با استفاده از آن ها فضایی آرامش بخش و مدرن را ایجاد کنید.

ایده های روستیک مدرن در طراحی دکوراسیون اتاق خواب

تزئین خانه به سبک دکوراسیون روستیک بسیار آسان می باشد. نمادین ترین ویژگی سبک روستیک، استفاده از مواد طبیعی و رنگ ها است. مبلمان و سایر جزئیات در دکوراسیون، بدون استفاده از رنگ ها، ناتمام به نظر می رسند. استفاده از رنگ های تزئین شده، سبک روستایی را بسیار عمیق تر و چشم نوازتر می کند. در این مقاله سعی داریم تعدادی از رنگ های روستیک را به شما معرفی کنیم تا بتوانیم جزئیات طبیعی روستیک را پررنگ تر نشان دهیم و فضای روستیک فوق العاده ایجاد نماییم.

رنگ های مناسب برای دکوراسیون روستیک

همانطور که در مقاله قبل اشاره کردیم، سبک روستیک در برگیرنده اجزای موجود در طبیعت به همان صورت ساده و خام می باشد. در مقاله پیش بیان نمودیم که چگونه می توانید دکوراسیون روستیک را در فضای منزل خود، با استفاده از مواد طبیعی، بازیابی مواد استفاده شده، ایجاد نمای قدیمی و استفاده از مبلمان مستحکم ایجاد نمایید. در ادامه سعی داریم با تکمیل موارد قبل، به شما کمک کنیم دکوراسیونی فوق العاده به سبک روستیک در منزل خود ایجاد نمایید و حس طبیعت را در محل زندگی خود به ارمغان آوردید

دکوراسیون روستیک

حدود دویست سال پیش، پیشگامان از آنچه در طبیعت پیدا می کردند برای تهیه غذا، پناهگاه و لباس خود استفاده می کردند. سبک روستیک یا روستایی، فراخوانی است به روزهای اولیه، که تمدن و طبیعت به هم وابسته بودند. با الهام از طبیعت، سبک روستیک در برگیرنده اجزای موجود در طبیعت به صورت ساده، خام و ناهموار می باشد. در این مقاله سعی داریم به شما نشان دهیم چگونه می توانید فضایی دنج را با بهره گیری از سبک روستایی، چه در کوهستان، چه در حومه شهر یا حتی در وسط شهر، در منزل خود ایجاد کنید.

دکوراسیون روستیک