مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

شروع یک روز خوب با توجه به خواب شبانه راحت و انرژی دریافت شده از اتاق خواب میسر خواهد بود. در مقاله گذشته در ارتباط با تاثیر رنگ و دکوراسیون اتاق خواب در انرژی دریافتی شما صحبت کردیم. در این مقاله نیز در ادامه مقاله یاد شده تاثیر رنگ های مختلف و دکوراسیون های مختلف در شروع روز خوب شما عنوان خواهد شد. دکوراسیون روستیک و استفاده از چوب و رنگ چوب در شروع روز خوب شما موثر خواهد بود.

تاثیر رنگ و دکوراسیون اتاق در انرژی صبحگاهی

اگر می خواهید صبح، زود و با انرژی از خواب بیدار شوید می بایست تفییراتی در اتاق خواب خود ایجاد کنید تا انرژی بسیاری را به شما القا نماید. استفاده از دکوراسیون روستیک و رنگ های روشن نه تنها باعث احساس شادی شما خواهد شد بلکه به شما انرژی بیشتری می دهد. هنگامی که با صدای زنگ ساعت از خواب برمی خیزید رنگ هایی که در ابتدا مشاهده می کنید در روحیه و انرژی شما موثر است.

تاثیر رنگ و دکوراسیون اتاق در انرژی صبحگاهی

ممکن است علاقمند باشید که محل زندگی خود را با دکوراسیون روستیک زیباتر جلوه دهید در عین حال تمایل به استفاده از دکوراسیون مدرن نیز داشته باشید. در این صورت می بایست از سبک دکوراسیون روستیک مدرن در خانه خود استفاده نمایید.

اصول ایجاد دکوراسیون روستیک مدرن در منزل

در گذشته استفاده از سبک مینیمال برای دکوراسیون منزل منجر به ایجاد دکوراسیون سردی در خانه می شد. با انجام تغییراتی در این سبک دکوراسیون می توان گرمای خانه را بیشتر نمود. در این مقاله سعی داریم نکاتی را متذکر شویم تا سبک مینیمال را به سبک دکوراسیون روستیک نزدیک تر نماییم تا ضمن زیباتر خانه دکور شده، بر گرمای آن نیز بیفزاییم.

نکاتی برای بهبود دکوراسیون مینیمال و گرم کردن آن

با فرا رسیدن پاییز زندگی شما بعد از تعطیلات آسوده تابستانی دارد پرمشغله می شود. آماده کردن خانه برای پاییز نباید استرس شما را زیادتر نماید. در حالی که دکوراسیون خانه در فصل بهار شامل تغییرات اساسی و زمان بر می باشد، دکوراسیون منزل در فصل پاییز می تواند بسیار آرام و آرامش بخش باشد. استفاده از دکوراسیون روستیک برای دکور کردن خانه در فصل پاییز می تواند گرمای منزل شما را بیشتر نماید.

دکوراسیون روستیک پاییزی در منزل

برای خیلی از مردم مینیمالیزم و صنایع دست ساز در دو سمت متضاد یکیدیگر قرار دارند. در حالیکه باید این نکته را در نظر داشته باشید که دکوراسیون مینیمال القا کننده احساسی هستند که اشیاء مختلف در خانه ایجاد می کنند نه این که چگونه با این اشیا طراحی متفاوت و متناسبی داشته باشیم تا کاملا جلوه نماید. سبک مینمال بیشتر به دنبال بهترین انتخاب برای تکمیل محیط اطرافمان در خانه می باشد که سعی دارد با دقت هر چه تمام تر این انتخاب انجام شده و دکوراسیون ما تکمیل شود.

سبک مینیمال | دکوراسیون روستیک مینیمال

سبک جدیدی از دکوراسیون که به تازگی مطرح شده است که تمامی زیبایی های طبیعت را به خانه می آورد. این سبک به نام سبک روستیک مینیمال شناخته می شود. این سبک به سبک روستیک، سبک مینیمال یا سبک دکوراسیون فرانسوی نزدیک می باشد

دکوراسیون اتاق خواب به سبک روستیک مینیمال

دکوراسیون روستیک صنعتی سبکی است که در سال های اخیر توانسته است به دلیل ساختار منحصر به فرد و متفاوت خود، طرفداران بسیاری را به خود جذب کند. پارچه های بی رنگ که در تضاد با رنگ تیره استفاده می شوند، همسویی و تقابل المان های متفاوت در کنار طراحی صنعتی و معاصر به زیبایی به نمایش می گذارند.

به کارگیری دکوراسیون روستیک صنعتی در دکوراسیون منزل

زیبایی که دکوراسیون روستیک با استفاده از مصالح طبیعی به خانه می دهد در کنار آرامش، گرما و راحتی این سبک می تواند یک صلح درونی را در فضای خانه ایجاد نماید. خانه ای که به سبک دکوراسیون روستیک مزین می گردد خانه ای بسیار شگفت انگیز، الهام بخش، راحت و گرم می باشد.

به کارگیری زیبایی دکوراسیون روستیک در دکوراسیون منزل

مبلمان روستیک

مبلمان روستیک از وسایلی از قبیل چوب، شاخه و تیرک های چوبی ساخته می شود. بسیاری از شرکت ها و طراحان روستیک در طراحی دکوراسیون روستیک و مبلمان روستیک از روش ها و متدهای متفاوتی استفاده می نمایند. در این صده استفاده از وسایل تجدید پذیر و استفاده مجدد از اشیاء با کارایی جدید در سبک دکوراسیون روستیک بسیار پرکاربرد گردیده است.

مبلمان روستیک

با توجه به دنیای پیرامون می توانیم استفاده از دکوراسیون روستیک و دکوری های چوبی را به فراوانی مشاهده کنیم. اثاثیه ساخته شده با چوب، میز و صندلی های چوبی دست ساز، کلبه های چوبی و دکوری های چوبی در بیشتر خانه ها و اماکن دیگر دیده می شود که نشان دهنده تمایل طراحان دکوراسیون به استفاده از چوب و دکوراسیون روستیک در کارهای خود می باشد.

تمایل به انتخاب دکوراسیون روستیک

آیا تا به حال توجه کرده اید که چقدر تمایل دارید که مبلمان و اثاثیه روستیک در منزل خود داشته باشید؟ امروزه مبلمان و اثاثیه روستیک یکی از متداول ترین انواع مبلمان می باشد که به راحتی می توانید در اغلب مکان ها از قبیل هتل ها، رستوران ها و خانه ها مبلمانی با این سبک را مشاهده کنید. مبلمان و اثاثیه روستیک سبب می شود فضای داخلی دکوراسیون زیباتر و طبیعی تر به نظر آید. مبلمان و اثاثیه روستیک باعث می شود که گرما و راحتی در خانه و محل مورد نظر شما موج بزند.

مبلمان روستیک

جهان دکوراسیون و طراحی ها پر است از نام ها و سبک های گوناگون. بیشتر مصرف کنندگان و طراحان داخلی از علایق خود با خبر هستند ولی نام سبکی که به آن علاقه دارند را نمی دانند. در این مقاله در ارتباط با طراحی دکوراسیون روستیک اطلاعاتی برای شما ارائه خواهد شد تا دریابید آیا این سبک با علایق شما متناسب می باشد؟ همچنین در ادامه دلایل استفاده از دکوراسیون روستیک مطرح خواهد شد.

دکوراسیون روستیک چیست | دلایل استفاده از دکوراسیون روستیک

در قسمت قبلی نمونه هایی از ایده های نو در استفاده از فضاهای پرت زیر راه پله ها و یا طراحی فضایی بکر در گوشه اتاق خواب، ارائه نمودیم. در این قسمت نیز به ایده های دیگر برای بهره گیری از این فضاها برای نگهداری حیوانات خانگی و یا استفاده از فضای زیر پنچره برای مطالعه و طراحی آنها به سبک روستیک می پردازیم.

استفاده از گوشه های دنج خانه با استفاده از دکوراسیون روستیک

در این مقاله سعی داریم که به شما عزیزان نشان دهیم که چگونه با بهره گیری از هنر دکوراسیون روستیک از گوشه های خانه می توان به عنوان آشپزخانه روستیک کوچک، نشیمن روستیک، کتابخانه روستیک، اتاق کودک روستیک و امثال این بخش ها استفاده نمود و بخش های بکر و دنج به سبک روستیک در خانه ایجاد نمود.

استفاده از گوشه های دنج خانه با استفاده از دکوراسیون روستیک

در طراحی خانه های تمام مدرن همیشه کمبودی احساس می شود. در زیر به ارائه چند روش پرداخته ایم که می تواند به دکوراسیون مدرن خانه شما گرما و رنگ و بوی راحتی بدهد در عین حال جلوه مدرن آن نیز حفظ گردد. اگر به دنبال خانه ای هستید که صورت و جلوه کلی دکوراسیون مدرن را داشته باشد ولی گرما و راحتی دکوراسیون روستیکرا نیز در خود جای دهد بهتر است که با متخصصان گروه لومه مشورت نمائید تا دکوراسیون محل زندگی شما به بهترین شکل پیاده سازی شود.

پیاده سازی دکوراسیون روستیک در دکوراسیون مدرن

زمانی که در تعطیلات قصد سفر می کنید، ممکن است به سمت دریا حرکت کنید و یا به دیدار دوستان و آشنایان خود در شهرهای دیگر بروید و یا شاید بخواهید همانند بسیاری دیگر، با فاصله گرفتن از محیط شلوغ و پر رفت و آمد شهری، به دل جنگل و فضای باز طبیعت سفر کنید. اگر به دنبال سپری کردن زمان فراغت در دل طبیعت و در زیباترین و آرامش بخش ترین مکان هستید، حتما به کلبه های چوبی طرح روستیک لومه نگاهی بیندازید. کلبه روستیک با طراحی الهام گرفته از طبیعت، محیطی بسیار دوستانه، شگفت انگیز و آرامبخش را برای شما عزیزان برای گذراندن اوقات فراغت فراهم می نماید.

کلبه روستیک | دکوراسیون روستیک کلبه

میز کانتر روستیک چرخ دار در تمام خانه ها یافت نمی شود. به همین علت این مدل میز منحصر به فرد می باشد. میز کانتر چرخدار در دکوراسیون مدرن دیده نمی شود و زمانی جلوه خواهد داشت که در تلفیق دکوراسیون روستیک و دکوراسیون سنتی به کار رفته باشد. این میز چرخدار دارای پنج مزیت می باشد که در این مقاله سعی داریم این مزایا را نام ببریم.

 میز بار چرخدار | کانتر چرخدار | میز کانتر چرخدار

طراحی به سبک روستیک، سبب می شود که آرامش و گرمای طبیعی محیط برای ساکنان ایجاد گردد به نحوی که ساکنان از محیط درونی خانه خسته نشده و دوست دارند زمان بیشتری را در خانه بگذرانند. همچنین مهمان ها در خانه های طراحی شده به سبک دکوراسیون روستیک ، لذت بیشتری از محیط می برند و همیشه در انتظار آمدن دوباره به این خانه هستند. در طراحی دکوراسیون منزل به سبک روستیک، بیشتر مواقع نیازی نیست که دکوراسیون داخلی منزل خود را بکلی بر اساس دکوراسیون روستیک طراحی نمائید و تنها با داشتن چند عنصر اصلی از دکوراسیون روستیک می توانید زیبایی و گرمای دکوراسیون روستیک را درخانه خود احساس نمائید.

یکی از مواردی که می توان دکوراسیون داخلی خانه را به دکوراسیون روستیک نزدیک نمود، استفاده از قطعه چوب های یکپارچه بعنوان رویه کابینت، کانتر و کابین های خانه می باشد. گروه دکوراسیون روستیک لومه با ارائه این مقاله بدنبال الهام بخشی به شما عزیزان در بکارگیری انواع رویه های کابینت و کابین های مختلف می باشد تا بتوانید راحتی و زیبایی هنر دکوراسیون روستیک را درخانه و محل کار شما عزیزان جاری نماید.

 

در دو قسمت قبل، ایده های جذابی برای طراحی دکوراسیون روستیک اتاق خواب ارائه شد. مهم ترین این موارد استفاده از رنگ ها، چوب و سنگ، پارچه و قالیچه و پرده، همچنین استفاده از آهن و چرم و سایر متعلقات حیوانی می باشد. در ادامه و در قسمت پایانی این مطلب به ارائه چند ایده دیگر برای پیاده سازی دکوراسیون روستیک در اتاق خواب خواهیم پرداخت.

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از رنگ طلایی و آبی