مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

دکوراسیون روستیک با عواملی همچون طبیعی بودن و بکر و ناب بودن شناخته می شود که سبک های دکوراسیون دیگری نیز هستند که همچون سبک روستیک، این خصوصیات را داشته باشند. در این مقاله تعدادی از این سبک ها رو برای شما معرفی خواهیم کرد.

1- دکوراسیون روستیک به سبک جنوب غربی

2- دکوراسیون روستایی

3- دکوراسیون کلبه ای/ کابینی

4- دکوراسیون به سبک غربی (وسترنی)

5- دکوارسیون داخلی به سبک مزرعه های غربی

دکوراسیون روستیک

طبیعت عامل اصلی الهام دهنده طراحی دکوراسیون روستیک می باشد. زمانی که شما به عمق درونی سبک دکوراسیون داخلی روستیک می روید، می توانید خانه ای درست کنید که دوست دار محیط زیست و همسو با طبیعت باشد. برای رسیدن به این هدف می توانید از مصالح طبیعی در طراحی داخلی خانه استفاده نمائید. استفاده از مصالح طبیعی کمک بسیار بزرگی به سلامت روح و روان انسان می نماید که همین امر باعث شده دکوراسیون داخلی روستیک محبوب شود.

دکوراسیون داخلی روستیک

با طراحی دکوراسیون خانگی به سبک روستیک، خانه های شهری طعم زیبای زندگی در دل طبیعت را به خود می گیرند. سبک روستیک با توجه به امکانات فراوانی که در مصالح و مواد دارد باعث می گردد که هر خانه با هر اندازه و بودجه متفاوتی که دارند بتوانند از این هنر بهره مند گردند.

دکوراسیون روستیک خانگی

یکی از پرطرفدارترین و جذاب ترین ایده ها برای طراحی دکوراسیون، استفاده از دکوراسیون روستیک در سبک مدرن زندگی و ایجاد دکوراسیون روستیک مدرن می باشد.

دکوراسیون روستیک مدرن - به کارگیری پنچره های بزرگ

در مفاله پیش برخی ایده هایی برای ایجاد سبک روستیک در آشپزخانه ارائه شد که در این مقاله به تکمیل آن خواهیم پرداخت.

ایده برای دکوراسیون آشپزخانه - دکوراسیون روستیک آشپزخانه

ایده هایی در این مقاله و مقاله بعدی مطرح می شود که به شما در داشتن سبک روستیک در دکوراسیون آشپزخانه خود کمک خواهده کرد.

ایده برای دکوراسیون آشپزخانه - دکوراسیون روستیک آشپزخانه

آشپزخانه یکی از کلیدی ترین بخش های خانه بوده و طراحی دکوراسیون روستیک در آن، به زیبایی هرچه بیشتر خانه کمک خواهد کرد.

دکوراسیون روستیک آشپزخانه

تمام این 25 رنگ برای خانه های سبک دکوراسیون روستیک در پاییز مناسب و بسیار زیبا می باشد.

25 رنگ برای دکوراسیون روستیک که در فصل پاییز

سبک روستیک، سبکی از معماری و طراحی است که در آن از متریال‌ طبیعی استفاده می‌شود. به طوری که تا حد امکان از نظر فرم و بافت به طبیعت نزدیک باشند.

 

Log Rustic Bedroom Sets

آیا مایل هستید یکی از دیوارهای معمولی و ساده خانه خود را با یک تغییر خلاقانه به یک دیوار متمایز و چشمگیر تبدیل سازید؟ شما می توانید با افزودن قطعه های دکوراتیو چوبی یا تاج های چوبی به دیوار، به راحتی دیوار ساده مورد نظر خود را دگرگون سازید.

 

lume rustic wall 4

پالت رنگی روستیک از تناژ های براق و رنگ های تند عاری است و در عوض شامل رنگ های متنوع و لطیف از دنیای طبیعی است. منظور از رنگ های طبیعی، رنگ پوست درختان، سنگ و خاک است.

 

lume wall colored wood

در سبک دکوراسیون روستیک به دلیل نزدیکی به فضای روستایی، مواد و مصالح به کار رفته در دکوراسیون بیشتر طبیعی بوده و چوب یکی از اصلی ترین متریال های مورد استفاده است.

 

lume rustic wood

امروزه اکثر مردم در پی تغییر در سبک زندگی هستند و این تغییرات در هر زمینه ای صورت می گیرد. ما روزانه با این جمله زیاد روبرو می شویم که می خواهم دکوراسیون خانه ام را تغییر دهم، می خواهم مبلمان، فرش و پرده ها را تعویض کنم و یا این ها خسته کننده شده است و نیاز به تغییر دارد.

 

furni