مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

میز کانتر روستیک چرخ دار در تمام خانه ها یافت نمی شود. به همین علت این مدل میز منحصر به فرد می باشد. میز کانتر چرخدار در دکوراسیون مدرن دیده نمی شود و زمانی جلوه خواهد داشت که در تلفیق دکوراسیون روستیک و دکوراسیون سنتی به کار رفته باشد. این میز چرخدار دارای پنج مزیت می باشد که در این مقاله سعی داریم این مزایا را نام ببریم.

 میز بار چرخدار | کانتر چرخدار | میز کانتر چرخدار

طراحی به سبک روستیک، سبب می شود که آرامش و گرمای طبیعی محیط برای ساکنان ایجاد گردد به نحوی که ساکنان از محیط درونی خانه خسته نشده و دوست دارند زمان بیشتری را در خانه بگذرانند. همچنین مهمان ها در خانه های طراحی شده به سبک دکوراسیون روستیک ، لذت بیشتری از محیط می برند و همیشه در انتظار آمدن دوباره به این خانه هستند. در طراحی دکوراسیون منزل به سبک روستیک، بیشتر مواقع نیازی نیست که دکوراسیون داخلی منزل خود را بکلی بر اساس دکوراسیون روستیک طراحی نمائید و تنها با داشتن چند عنصر اصلی از دکوراسیون روستیک می توانید زیبایی و گرمای دکوراسیون روستیک را درخانه خود احساس نمائید.

یکی از مواردی که می توان دکوراسیون داخلی خانه را به دکوراسیون روستیک نزدیک نمود، استفاده از قطعه چوب های یکپارچه بعنوان رویه کابینت، کانتر و کابین های خانه می باشد. گروه دکوراسیون روستیک لومه با ارائه این مقاله بدنبال الهام بخشی به شما عزیزان در بکارگیری انواع رویه های کابینت و کابین های مختلف می باشد تا بتوانید راحتی و زیبایی هنر دکوراسیون روستیک را درخانه و محل کار شما عزیزان جاری نماید.

 

در دو قسمت قبل، ایده های جذابی برای طراحی دکوراسیون روستیک اتاق خواب ارائه شد. مهم ترین این موارد استفاده از رنگ ها، چوب و سنگ، پارچه و قالیچه و پرده، همچنین استفاده از آهن و چرم و سایر متعلقات حیوانی می باشد. در ادامه و در قسمت پایانی این مطلب به ارائه چند ایده دیگر برای پیاده سازی دکوراسیون روستیک در اتاق خواب خواهیم پرداخت.

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از رنگ طلایی و آبی

در قسمت قبل با ارائه تصاویری از اتاق خواب های طراحی شده به سبک روستیک، ایده ها و مثال هایی برای طراحی دکوراسیون روستیک اتاق خواب بدین روش بیان شد. تنوع ترکیب چوب ها، پرده های رنگی و مجموعه اتاق خواب از جمله مواردی هستند که در قسمت قبل ارائه شد. در این بخش نیز استفاده از پارچه های دست بافت و تنوع رنگی نمونه های مختلف از دکوراسیون روستیک به همراه تصاویر ارائه شده است.

طراحی ست خواب روستیک - طراحی قاب چوبی

طراحی قاب چوبی ساخته شده از تیرک های چوبی به عنوان قسمت بالایی تختخواب، یکی دیگر از خلاقیت هایی است که می توان در طراحی دکوراسیون روستیک بکار گرفت.

 

احساس زندگی در خانه ای که دارای حال و هوای طبیعت است، هدیه طراحی دکوراسیون به سبک روستیک است که به فضای داخلی خانه و محل کار شما حسی آرامش بخش می بخشد. در مطلب پیش در مورد طراحی دکوراسیون آشپزخانه روستیک توضیحاتی ارائه شد، حال زمان آن است که از طراحی دکوراسیون روستیک اتاق خواب سخن به میان آید.

دکوراسیون روستیک می تواند با تلفیق سبک های مختلف پیاده سازی گردد از قبیل: دکوراسیون مینیمالیسم، دکوارسیون صنعتی و دکوراسیون وینتیج و انواع دیگر طراحی دکوراسیون. به هر حال زمانی که دکوراسیون داخلی خانه و یا محل کار بر اساس دکوراسیون روستیک طراحی می شود گرما و راحتی در محیط بخوبی احساس می شود.

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از بک گراند تلویزیون روستیک

گفته می شود که کانترهای کابینی برای مکان های کوچک مناسب نمی باشند زیرا باعث تیرگی خانه و فضای دکوراسیون داخلی منزل و همچنین کافه ها و رستوران ها می شوند در حالیکه این نظریه می تواند صحیح نباشد. در این مقاله سعی داریم تا نشان دهیم که بارهای کابینی را می توان به طرق مختلف به گونه ای طراحی کرد تا بتوان از کوچک جلوه دادن محل مورد نظر جلوگیری کرد. در حقیقت دستیابی به سبکی از طراحی که باعث شود خانه یا کافه کوچک به نظر نیاید یکی از چالش های ایده پردازان می باشد. ولی با این حال برای طراحی کانترهای کابینی نیاز است که از راهکاری استفاده شود که حس دوستانه را تقویت و روشنایی را بیشتر تا محل مورد نظر بزرگ و ویژه جلوه کند.

طراحی خلاقانه کانتر بار در خانه و رستوران

در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با 14سبک برتر و بروز در طراحی دکوراسیون داخلی دنیا ارائه شده است. این سبک ها از قبیل دکوراسیون روستیک، دکوراسیون مدرن، دکوراسیون صنعتی و ... می باشد.

بزرگترین چالش برای کارفرمایان ما در درخواست دکوراسیون مورد نظرشان، کمبود دانش بیانی تخصصی در ارائه نیازشان است. این امر باعث شده نتوانند آنچه که در ذهن دارند را به خوبی توضیح دهند، که سبب می شود ما در درک ترجیحات شخصی مشتریانمان در بعضی مواقع کمی دچار چالش شویم. به همین خاطر بر آن شدیم تا این مقاله را برای مشتریان عزیز لومه ارائه نمائیم تا همه عزیزان بتوانند با استفاده از مطالب ارائه شده، بهترین دکوراسیون مد نظرشان را انتخاب نمایند. شاید بعضی از عزیزان حتی با خواندن این مقاله بخواهند از ترکیب چند طرح برای دکوراسیون داخلی خود استفاده نمایند.

اولین قدم برای رسیدن به یک دکوراسیون داخلی زیبا این است که مقداری در مورد هر یک از سبک های روز دکوراسیون داخلی اطلاعاتی کسب نماییم تا تفاوت آن ها را بدانیم.

دکوراسیون روستیک با عواملی همچون طبیعی بودن و بکر و ناب بودن شناخته می شود که سبک های دکوراسیون دیگری نیز هستند که همچون سبک روستیک، این خصوصیات را داشته باشند. در این مقاله تعدادی از این سبک ها رو برای شما معرفی خواهیم کرد.

1- دکوراسیون روستیک به سبک جنوب غربی

2- دکوراسیون روستایی

3- دکوراسیون کلبه ای/ کابینی

4- دکوراسیون به سبک غربی (وسترنی)

5- دکوارسیون داخلی به سبک مزرعه های غربی

دکوراسیون روستیک

طبیعت عامل اصلی الهام دهنده طراحی دکوراسیون روستیک می باشد. زمانی که شما به عمق درونی سبک دکوراسیون داخلی روستیک می روید، می توانید خانه ای درست کنید که دوست دار محیط زیست و همسو با طبیعت باشد. برای رسیدن به این هدف می توانید از مصالح طبیعی در طراحی داخلی خانه استفاده نمائید. استفاده از مصالح طبیعی کمک بسیار بزرگی به سلامت روح و روان انسان می نماید که همین امر باعث شده دکوراسیون داخلی روستیک محبوب شود.

دکوراسیون داخلی روستیک

با طراحی دکوراسیون خانگی به سبک روستیک، خانه های شهری طعم زیبای زندگی در دل طبیعت را به خود می گیرند. سبک روستیک با توجه به امکانات فراوانی که در مصالح و مواد دارد باعث می گردد که هر خانه با هر اندازه و بودجه متفاوتی که دارند بتوانند از این هنر بهره مند گردند.

دکوراسیون روستیک خانگی

یکی از پرطرفدارترین و جذاب ترین ایده ها برای طراحی دکوراسیون، استفاده از دکوراسیون روستیک در سبک مدرن زندگی و ایجاد دکوراسیون روستیک مدرن می باشد.

دکوراسیون روستیک مدرن - به کارگیری پنچره های بزرگ

در مفاله پیش برخی ایده هایی برای ایجاد سبک روستیک در آشپزخانه ارائه شد که در این مقاله به تکمیل آن خواهیم پرداخت.

ایده برای دکوراسیون آشپزخانه - دکوراسیون روستیک آشپزخانه

ایده هایی در این مقاله و مقاله بعدی مطرح می شود که به شما در داشتن سبک روستیک در دکوراسیون آشپزخانه خود کمک خواهده کرد.

ایده برای دکوراسیون آشپزخانه - دکوراسیون روستیک آشپزخانه

آشپزخانه یکی از کلیدی ترین بخش های خانه بوده و طراحی دکوراسیون روستیک در آن، به زیبایی هرچه بیشتر خانه کمک خواهد کرد.

دکوراسیون روستیک آشپزخانه

تمام این 25 رنگ برای خانه های سبک دکوراسیون روستیک در پاییز مناسب و بسیار زیبا می باشد.

25 رنگ برای دکوراسیون روستیک که در فصل پاییز

سبک روستیک، سبکی از معماری و طراحی است که در آن از متریال‌ طبیعی استفاده می‌شود. به طوری که تا حد امکان از نظر فرم و بافت به طبیعت نزدیک باشند.

 

Log Rustic Bedroom Sets

آیا مایل هستید یکی از دیوارهای معمولی و ساده خانه خود را با یک تغییر خلاقانه به یک دیوار متمایز و چشمگیر تبدیل سازید؟ شما می توانید با افزودن قطعه های دکوراتیو چوبی یا تاج های چوبی به دیوار، به راحتی دیوار ساده مورد نظر خود را دگرگون سازید.

 

lume rustic wall 4

پالت رنگی روستیک از تناژ های براق و رنگ های تند عاری است و در عوض شامل رنگ های متنوع و لطیف از دنیای طبیعی است. منظور از رنگ های طبیعی، رنگ پوست درختان، سنگ و خاک است.

 

رنگ ها در سبک روستیک

در سبک دکوراسیون روستیک به دلیل نزدیکی به فضای روستایی، مواد و مصالح به کار رفته در دکوراسیون بیشتر طبیعی بوده و چوب یکی از اصلی ترین متریال های مورد استفاده است.

 

lume rustic wood

امروزه اکثر مردم در پی تغییر در سبک زندگی هستند و این تغییرات در هر زمینه ای صورت می گیرد. ما روزانه با این جمله زیاد روبرو می شویم که می خواهم دکوراسیون خانه ام را تغییر دهم، می خواهم مبلمان، فرش و پرده ها را تعویض کنم و یا این ها خسته کننده شده است و نیاز به تغییر دارد.

 

furni