مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

در دو قسمت قبل به معرفی برخی از محصولات چوبی که طراحی بی نظیری به سبک دکوراسیون روستیک داشتند، پرداختیم. در ادامه مقالات قبل، قصد داریم ایده های جدید و هنرمندانه ای در تکمیل محصولات یاد شده برای شما عزیزان ارائه دهیم.

محصولات روستیک با طراحی فوق العاده

در مقاله قبل تعدادی از محصولات چوبی که با استفاده از سبک دکوراسیون روستیک به طرز فوق العاده ای ساخته شده بودند را معرفی نمودیم. در ادامه سعی داریم با معرفی ده محصول دیگر ساخته شده با روش های خلاقانه، فضایی زنده و لذت بخش را برای دکوراسیون روستیک شما، به وجود بیاوریم.

محصولات روستیک با طراحی فوق العاده

در این مقاله سعی می کنیم به معرفی برخی محصولات چوبی روستیک بپردازیم که زیبایی محل زندگی شما به طور خارق العاده ای دو چندان می کنند. محصولات چوبی می توانند در مکان های مختلف دکوراسیون روستیک منزل شما جای بگیرند و حس سرزندگی را برای شما و مهمان هایتان ایجاد کنند.

محصولات روستیک با طراحی فوق العاده

در این مقاله و در ادامه مقاله پیشین سعی داریم ایده هایی ساده برای طراحی و پیاده سازی میز تلویزیون روستیک با توجه به سلیقه شما ارائه دهیم.میزهای تلویزیونی که در مقاله قبل و این مقاله خدمت شما ارائه شده اند همگی دارای طراحی ساده ای هستند که در صورتی که بخواهید با کمی تلاش حتی خودتان می توانید آنها را بسازید. همواره در نظر داشته باشید، دکوراسیون روستیک لومه آماده است هر آنچه شما می خواهید را با بهره گیری از پرسنل مجرب خود طراحی کرده و بسازد.

ساخت میز تلویزیون روستیک ساده

سعی داریم در این مقاله ایده هایی برای طراحی و ساخت میز تلویزیون به سبک دکوراسیون روستیک ارائه نماییم که نه تنها طراحی متناسب با سلیقه شما دارد بلکه به شما اجازه می دهد قسمت هایی برای قرار دادن سیستم صوتی و دکوری خود در آن تعبیه نمایید. سعی شده است از طراحی روستیک مدرن، روستیک معاصر و رستیک صنعتی مثال هایی خدمت شما ارائه شود.

ساخت میز تلویزیون روستیک ساده

اتاق ناهارخوری یکی از مهمترین بخش های هر خانه می باشد. ناهارخوری مکانی است که تمامی خانواده در کنار یکدیگر جمع می شوند و ازمیل کردن یک وعده غذای لذیذ و خوشمزه در کنار یکدیگر لذت می برند. به همین علت می بایست این محیط را به زیبایی مزین نماییم.

همه ما می خواهیم که راحتی و کیفیت را در این مکان تجربه نمائیم. زمانی که می خواهیم اسباب و اثاثیه سالن ناهارخوری را انتخاب نمائیم می بایست تعادل در زیبایی و راحتی سالن ناهارخوری را قابل لمس نماییم.

میز ناهارخوری روستیک

در این مقاله سعی داریم تا با استفاده از روشهای متفاوت و منحصر به فرد بتوانیم زیبایی غیر قابل وصفی از دکوراسیون روستیک و دکوراسیون مدرن را برای خانه شما به ارمغان بیاوریم. در این مقاله به ارائه راهکارهای ایجاد تجربه ای نو از دکوراسیون روستیک و مدرن پرداخته ایم.

نکاتی برای داشتن دکوراسیون روستیک متفاوت

برخی افراد نیاز دارند تا در خانه گرم خود اتاقی برای کار اختصاص دهند تا بخشی از حرفه و کار خود را در محیط خانه انجام دهند. اتاق کار خانه، اتاقی است که در حقیقت بهترین ایده های کاری ما در آنجا ساخته می شود چرا که از گرما و محیط سرشار از عشق خانه کمک گرفته می شود و بهترین ایده پردازی ها انجام خواهد شد. اگر شما عاشق دکوراسیون روستیک هستید می توانید از اتاق های کاری به سبک دکوراسیون روستیک بهره مند گردید و با استفاده از مواردی که در این مقاله به آنها پرداخته شده است اتاق کاری خود را به سبک دکوراسیون روستیک پیاده سازی نمائید.

طراحی اتاق کار خانه به سبک دکوراسیون روستیک

بعضی مواقع دانستن بعضی از اصول به شما کمک می نماید که یک طراحی داخلی بسیار زیبا داشته باشید. اما بعضی از اصول در طراحی دکوراسیون داخلی خیلی واضح قابل رویت نیستند.

در این مقاله سعی داریم که به شما عزیزان مواردی را نشان دهیم که بیشتر خبرگان طراحی دکوراسیون داخلی آنها را به کار می گیرند. با استفاده از این اصول، تغییرات اساسی در جلوه دکوراسیون داخلی منزل شما عزیزان ایجاد می گردد.

نکاتی برای ایجاد دکوراسیون داخلی خاص و هیجان انگیز

استفاده از اصول طراحی برای تمامی طراحان با سابقه و کم سابقه ضروری است. استفاده از این اصول می تواند جلوه اولیه طراحی شما را بالاتر برده و زیبایی خاصی به آن بدهد. اصولی که در این مقاله اشاره خواهد شد مانند قوانین دکوراسیون داخلی می باشد و می بایست همه به آن عمل کنند.

اصول طراحی دکوراسیون داخلی

در این مقاله سعی داریم مشخصه هایی که در دکوراسیون روستیک می بایست همواره به خاطر داشته باشیم را مرور کنیم. استفاده از این سبک دکوراسیون و به کارگیری اجزای طبیعت در خانه به امری متداول تبدیل شده است. بنابراین با به یاد داشتن این نکات در راستای بهره گیری از زیبایی و جلوه دکوراسیون روستیک حرکت خواهید کرد.

مشخصه های دکوراسیون روستیک | دکوراسیون روستیک پذیرایی

بیشتر سالن های پذیرایی که به سبک دکوراسیون روستیک مزین می گردند دارای جزئیاتی از قبیل سقف های چوبی، دیوارهای سنگی و شومینه می باشند. استفاده از رنگ های لطیف و گرم که به رنگ چوب نزدیک باشند از دیگر ویژگی های سبک دکوراسیون روستیک می باشد. وجود کوسن هایی بر روی کاناپه های چرمی و همچنین استفاده از نیمکت های چوبی که دارای بافت گره دار تنه درختان می باشند، فانوسهایی که نور آنها بر روی بدنه های فلزی جلوه می نماید و بازی با پارچه های رنگین به همراه مصالح متفاوت، سبب درخشش بیشتر این سبک در دکوراسیون سالن پذیرایی شما عزیزان می گردد.

دکوراسیون روستیک سالن پذیرایی

یکی از آسان ترین راهکار ها برای ایجاد گرما و زیبایی در محل کار و زندگی شما، استفاده از دکوراسیون روستیک و یکی از ضروری ترین وسایل یعنی میز جلو مبلی روستیک می باشد.

میز جلو مبلی روستیک به هر طریقی که تهیه شده باشد و در آن از هر مصالح طبیعی استفاده شده باشد نمایانگر زیبایی طبیعت و گرمای بی کران آن خواهد بود.

میز جلو مبلی روستیک

میز جلو مبلی روستیک

میز جلو مبلی روستیک میزی است که با استفاده مواد و مصالح طبیعی ایجاد شده است و ممکن است به طور کامل صاف نشده باشد و به همان صورت طبیعی مورد استفاده قرار گیرد و یا این که به صورت مدرن و زیبا طراحی و رنگ آمیزی شده باشد و حس تلفیقی از دکوراسیون روستیک و دکوراسیون مدرن را ارائه دهد.

میز جلو مبلی روستیک

شروع یک روز خوب با توجه به خواب شبانه راحت و انرژی دریافت شده از اتاق خواب میسر خواهد بود. در مقاله گذشته در ارتباط با تاثیر رنگ و دکوراسیون اتاق خواب در انرژی دریافتی شما صحبت کردیم. در این مقاله نیز در ادامه مقاله یاد شده تاثیر رنگ های مختلف و دکوراسیون های مختلف در شروع روز خوب شما عنوان خواهد شد. دکوراسیون روستیک و استفاده از چوب و رنگ چوب در شروع روز خوب شما موثر خواهد بود.

تاثیر رنگ و دکوراسیون اتاق در انرژی صبحگاهی

اگر می خواهید صبح، زود و با انرژی از خواب بیدار شوید می بایست تفییراتی در اتاق خواب خود ایجاد کنید تا انرژی بسیاری را به شما القا نماید. استفاده از دکوراسیون روستیک و رنگ های روشن نه تنها باعث احساس شادی شما خواهد شد بلکه به شما انرژی بیشتری می دهد. هنگامی که با صدای زنگ ساعت از خواب برمی خیزید رنگ هایی که در ابتدا مشاهده می کنید در روحیه و انرژی شما موثر است.

تاثیر رنگ و دکوراسیون اتاق در انرژی صبحگاهی

ممکن است علاقمند باشید که محل زندگی خود را با دکوراسیون روستیک زیباتر جلوه دهید در عین حال تمایل به استفاده از دکوراسیون مدرن نیز داشته باشید. در این صورت می بایست از سبک دکوراسیون روستیک مدرن در خانه خود استفاده نمایید.

اصول ایجاد دکوراسیون روستیک مدرن در منزل

در گذشته استفاده از سبک مینیمال برای دکوراسیون منزل منجر به ایجاد دکوراسیون سردی در خانه می شد. با انجام تغییراتی در این سبک دکوراسیون می توان گرمای خانه را بیشتر نمود. در این مقاله سعی داریم نکاتی را متذکر شویم تا سبک مینیمال را به سبک دکوراسیون روستیک نزدیک تر نماییم تا ضمن زیباتر خانه دکور شده، بر گرمای آن نیز بیفزاییم.

نکاتی برای بهبود دکوراسیون مینیمال و گرم کردن آن

با فرا رسیدن پاییز زندگی شما بعد از تعطیلات آسوده تابستانی دارد پرمشغله می شود. آماده کردن خانه برای پاییز نباید استرس شما را زیادتر نماید. در حالی که دکوراسیون خانه در فصل بهار شامل تغییرات اساسی و زمان بر می باشد، دکوراسیون منزل در فصل پاییز می تواند بسیار آرام و آرامش بخش باشد. استفاده از دکوراسیون روستیک برای دکور کردن خانه در فصل پاییز می تواند گرمای منزل شما را بیشتر نماید.

دکوراسیون روستیک پاییزی در منزل

برای خیلی از مردم مینیمالیزم و صنایع دست ساز در دو سمت متضاد یکیدیگر قرار دارند. در حالیکه باید این نکته را در نظر داشته باشید که دکوراسیون مینیمال القا کننده احساسی هستند که اشیاء مختلف در خانه ایجاد می کنند نه این که چگونه با این اشیا طراحی متفاوت و متناسبی داشته باشیم تا کاملا جلوه نماید. سبک مینمال بیشتر به دنبال بهترین انتخاب برای تکمیل محیط اطرافمان در خانه می باشد که سعی دارد با دقت هر چه تمام تر این انتخاب انجام شده و دکوراسیون ما تکمیل شود.

سبک مینیمال | دکوراسیون روستیک مینیمال