مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

برای ایجاد سبک روستیک در محل زندگی خود حتما لازم نیست در دل طبیعت یا محلی روستایی زندگی کنید بلکه می توان با طراحی خلاقانه و بهره گیری از ساده ترین نکات نمایی روستیک و دنج را رقم زد. برای طراحی به سبک روستیک می توان از ساده ترین لوازم که در طبیعت به راحتی یافت می شوند اعم از چوب، فلز و... بهره برد. در این مقاله با بیان راهکارهایی ساده و متفاوت به شما کمک خواهیم کرد تا دکوراسیون روستیک را در فضای اتاق خواب خود پیاده سازی کنید.

دکوراسیون روستیک در اتاق خواب

در سال اخیر با توجه به شیوع بیماری کرونا عده زیادی در سرتاسر دنیا به دور کاری و کار در منزل مشغول شدند. بنابراین ایجاد یک فضای کار شخصی و منظم بسیار پراهمیت است چرا که برگزاری جلسات کاری آنلاین در محلی نامناسب با قوانین و آداب و رسوم دفتر مغایرت دارد. برای جدا کردن فضای کاری از منزل انتخاب یک میز کار مناسب امری ضروری است. در این مقاله طرح ها و ایده های مختلفی از میز کار را گردآوری کرده ایم که متناسب فضاهای کوچک هستند و می توانند محلی مناسب برای انجام کارهای روزانه شما در منزل و یا برگزاری جلسات آنلاین باشند.

طراحی میز کار در خانه و فضای کوچک

وجود تاب در فضای باغ، ایوان، تراس و...محل مناسبی برای استراحت، خواندن کتاب، چرت زدن و گپ زدن کنار هم می باشد. تاب می توانند تک نفره و یا چند نفره باشند تا به همراه دوست و یا سایر اعضای خانواده خود لحظات زیبایی را سپری کنید. شما می توانید یک تاب را بصورت آماده تهیه کنید و یا با توجه به سبک مورد نظر خود (معاصر، کلاسیک، روستیک و...) به طراحی و ساخت آن بپردازید. در ادامه سعی داریم ایده های مختلفی را که در پیاده سازی یک تاب باغی کارآمد هستند را برای شما عزیزان بازگو کنیم.

طراحی تاب چوبی

وجود شومینه در فضای منزل حس راحتی و نمایی دنج را رقم می زند. شومینه های دو طرفه طراحی معماری بسیار هوشمندانه و چشم نوازی است که در هنگام روشن بودن آتش، گرما و نور را از دو طرف به فضای خانه و اتاق ها منتقل می کند. شومینه های دو طرفه به عنوان یک تقسیم کننده کاربردی اتاق خواب، فضای نشیمن، سرویس بهداشتی و...را به سایر قسمت های منزل پیوند می زنند. در ادامه به بیان نمونه ها و ایده هایی از این طراحی متفاوت و زیبا می پردازیم.

شومینه دو طرفه در دکوراسیون منزل

همانطور که در قسمت قبل این مقاله بیان کردیم آشپزخانه مهمترین قسمت منزل به شمار می رود که طراحی دکوراسیون آن و ترکیب رنگ مناسب با سبک به کار گرفته شده بسیار پر اهمیت است. در ادامه سعی داریم با تکمیل موارد قبلی ترکیب رنگ های مختلف و خاص را که در طراحی دکوراسیون روستیک آشپزخانه کاربردی هستند به شما معرفی کنیم تا بتوانید طرح دلخواه خود را پیاده سازی کنید.

انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون روستیک آشپزخانه

آشپزخانه قلب خانه است و مکانی است که زمان زیادی را در آن سپری می کنید بنابراین فضای آشپزخانه باید احساس گرما و آرامش را انتقال دهد. نقطه شروع برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه انتخاب پالت رنگی مناسب می باشد. استفاده از رنگ های روشن و سفید برای متراژهای پایین بهترین انتخاب هستند. یکی از روش های تاثیر گذاری بیشتر انتخاب رنگ برای کابینت هاست. استفاده از چوب با رنگ تیره، آشپزخانه ای دنج و روستیک را ایجاد می کند. در ادامه سعی داریم با بررسی نمونه های مختلف و معرفی پالت های رنگی جذاب دید شما را در انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون آشپزخانه، گسترده تر کنیم.

انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون روستیک آشپزخانه

در مطلب قبل نکات و ایده های متفاوتی را که در پیاده سازی سبک دکوراسیون روستیک در قسمت های مختلف منزل به کار می روند، بیان کردیم. دکوراسیون روستیک با بهره گیری از عناصر موجود در طبیعت فضای منزل شما را دنج و دل نشین می سازد. در ادامه سعی داریم در تکمیل موارد قبلی نمونه های متنوع تری را بررسی کنیم تا با دید بازتری به طراحی دکوراسیون منزل خود بپردازید.

طراحی دکوراسیون خانه با ایده های منحصر به فرد روستیک

طراحی و ایجاد دکوراسیون روستیک در فضای منزل نه تنها هیچوقت قدیمی نمی شود بلکه طرحی استثنایی و زیبا را ایجاد می کند. در این مقاله سعی داریم به شما کمک کنیم تا ایده های روستیک متفاوتی را برای تزئین نقاط مختلف منزل خود از آشپزخانه گرفته تا اتاق خواب و حمام به کار ببرید. این نکات می توانند فضایی رویایی را در دکوراسیون منزل شما پدید آورند.

طراحی دکوراسیون خانه با ایده های منحصر به فرد روستیک

همانطور که در مقاله قبلی بیان کردیم اتاق نشیمن شما هر چند کوچک می تواند با طراحی مناسب و توجه به یکسری از نکات بزرگتر و جذاب تر به نظر برسد. در این مقاله سعی داریم در تکمیل موارد قبلی ایده ها و نکات متفاوت تری را بیان کنیم که با بهره گیری از آن ها مناسب ترین طرح را در دکوراسیون اتاق نشیمن خود پیاده سازی نمایید.

طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک

توجه به دکوراسیون اتاق نشیمن به عنوان کانون توجه در فضای منزل شما بسیار مورد اهمیت است. اگر فضای نشیمن کوچک باشد، باز هم می تواند شیک و جذاب به نظر برسد فقط کافی است نکات و ایده هایی را در تزئین دکوراسیون خود در نظر بگیرید. در این مقاله سعی داریم مواردی مهم و قابل توجه را که در طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن با متراژ کوچک کارآیی دارند، بیان کنیم.

طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک

همانطور که در مقاله قبل بیان کردیم، وجود اتاق کار در منزل، عملکرد شما را حین انجام کار بهبود می بخشد. اتاق کار می تواند بسیار ساده و با کمترین میزان هزینه در فضای منزل شما پیاده سازی شود. در ادامه سعی داریم در تکمیل موارد قبل ایده ها و نمونه های متفاوتی از سبک های مختلف دکوراسیون را بیان کنیم تا بتوانید طرح دفتر کار دلخواه خود را انتخاب و پیاده سازی کنید.

ایده های طراحی اتاق کار در منزل

اختصاص دادن فضای خاصی از منزل به عنوان دفتر کار، ایده ای بسیار کاربردی برای انجام بهتر کارهای شما در داخل منزل است. چرا که نداشتن اتاق کار در بسیار ی از مواقع شما را از انجام وظایف خود دور می کند. در ادامه سعی داریم ایده هایی بسیار کاربردی و متفاوت را بیان کنیم که با توجه به مکان، بودجه و سبک طراحی مورد نظر خود اعم از سبک دکوراسیون روستیک، مدرن، مینیمالیست و...، طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

ایده های طراحی اتاق کار در منزل

استفاده از نردبان تزئینی در دکوراسیون روستیک و دکوراسیون مدرن، می تواند ابعاد و سبک خاصی را به فضاهای متنوع خانه شما اضافه کند. نردبان های تزئینی یک ایده خلاقانه برای نمایش آثار هنری، قرارگیری کتاب ها و ... می باشند. در ادامه نمونه ها و ایده های متفاوت از نردبان های روستیک مدرن را شرح می دهیم؛ که می توانید از آن ها در تزئینات قسمت های مختلف منزل خود استفاده کنید.

استفاده از نردبان در دکوراسیون منزل

همانطور که در مقاله قبل بیان شد، بشکه های چوبی با ظاهر دلنشین خود می توانند طرح های روستیک بسیار زیبایی را در دکوراسیون داخلی و خارجی شما رقم بزنند. بشکه های چوبی با نمای قدیمی و یا بشکه هایی با طرح سفارشی، ایده ای جالب و متفاوت را ایجاد خواهند کرد. در مقاله قبل مواردی از این ایده ها و طرح ها را برشمردیم در ادامه سعی داریم دید شما را در این زمینه گسترده تر کنیم و نمونه های بیشتری را ارائه دهیم.

استفاده از بشکه در دکوراسیون روستیک

بشکه های چوبی روستیک به تنهایی می توانند در دکوراسیون شما قرار بگیرند و نمایی زیبا به فضا ببخشند. بشکه ها با طرح های قدیمی و جدید که برای نگه داری نوشیدنی به کار می روند؛ به راحتی ساخته و تهیه می شوند. بشکه های نوشیدنی با سایزها و ارتفاع های مختلف وجود دارند. شما می توانید از بشکه های قدیمی خود در ایجاد طرح های مختلف در دکوراسیون روستیک استفاده کنید و یا به صورت سفارشی نمونه مورد نظر خود را بسازید. در ادامه سعی داریم ایده ها و طرح های مختلف روستیکی را ارائه دهیم که به وسیله بشکه چوبی می توانید به سادگی پیاده سازی کنید.

استفاده از بشکه در دکوراسیون روستیک

سبک روستیک می تواند در تمامی قسمت های منزل شما، پیاده سازی شود. طرح ها و ایده های روستایی علاوه بر ایجاد طرحی طبیعی و چشم نواز با ابزار و روش هایی بسیار ساده اجرا می شوند. در این مقاله سعی داریم نمونه هایی از سبک روستیک را بیان کنیم که می توانید به راحتی در منزل خود پیاده سازی کنید و جلوه ای دنج و دل نشین را به فضای خود ببخشید.

ایده های روستیک برای تزئین دکوراسیون خانه

همانطور که در مقاله قبل بیان کردیم، آتش یکی از عناصر موجود در طبیعت است که از گذشته مورد استفاده انسان بوده است. وجود آتش در فضای باغ، ویلا، حیاط خلوت و... فضایی دنج و روستیک را برای شما رقم می زند. در این مقاله سعی داریم در تکمیل موارد قبلی نمونه های مختلفی از آتشدان های روستیک را بیان کنیم که وجود آن ها محیطی گرم و دل نشین را در کنار خانواده و دوستانتان رقم می زند.

آتشدان و شومینه روستیک

از گذشته تا به اکنون بشر از شعله های آتش برای روشن کردن شب، پخت و پز و گرم نگه داشتن هوا بهره می برد. توانایی استفاده از آتش یکی از ویژگی هایی است که انسان را از حیوان متمایز می کند. مطمئنا شما نیز تجربه کباب کردن غذاهای مختلف بر روی آتش به همراه دوستان و خانواده خود را دارید و از آن لذت می برید. علاوه بر لذت کباب کردن غذا با طراحی و ساخت یک آتشدان به سبک روستیک در حیاط خلوت یا باغ خود می توانید فضایی دنج را رقم بزنید و از گرمای مطبوع آن بهره ببرید. در ادامه سعی داریم طرح های متفاوتی از آتشدان و شومینه روستیک را برای شما مطرح کنیم.

آتشدان و شومینه روستیک

همانطور که در مقاله قبل بیان کردیم، استفاده از دکوراسیون روستیک در جشن عروسی می تواند ایده ای خلاقانه و متفاوت باشد. تزئینات جشن عروسی یکی از مهمترین موارد تاثیرگذار برای ایجاد فضایی دل نشین و متناسب مهمانان می باشد. در این مقاله سعی داریم در تکمیل موارد قبل ایده هایی جدید تر را برای شما عزیزان شرح دهیم تا بتوانید محل جشن خود را زیباتر کنید.

دکوراسیون روستیک عروسی

برنامه ریزی های لازم برای جشن عروسی از لباس عروس و داماد گرفته تا دکوراسیون جشن عروسی کار آسانی نیست و زمان زیادی را باید صرف آن کنید. بودجه در اختیار نیز بحث مورد توجه دیگری است که باید در نظر گرفته شود. ایده های روستیک عروسی از جمله دکور و وسایل چشم نواز دیگر می توانند نمایی خیره کننده و به صرفه برای جشن عروسی شما به دنبال داشته باشند. در ادامه سعی داریم مواردی خلاقانه در به کارگیری دکوراسیون روستیک در جشن عروسی را برای شما بیان کنیم.

دکوراسیون روستیک عروسی