معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

هنگامی که سخن از دکوراسیون روستیک به میان می آید، سطوح خشن، اجزای طبیعی و فضایی گرم و دنج را یادآور می شود. در فضای سرویس بهداشتی شما که اغلب کوچکترین مکان در منزل شما می باشد، راه هایی مختلفی برای ایجاد دکوراسیون روستیک که می تواند محیطی منحصر به فرد و سرشار از احساس را برای شما ایجاد کند وجود دارد. در بسیاری از مواقع ایجاد این احساس، تمام چیزی است که شما نیاز دارید. در این مقاله سعی می کنیم نکات و نمونه هایی را ارائه کنیم تا به شما در رسیدن به دکوراسیون مورد نظرتان، یاری نماییم.

استفاده از دکوراسیون روستیک در سرویس بهداشتی

دکوراسیون روستیک سرویس بهداشتی

حمام روستیک با ظاهری فریبنده

در این حمام رویایی، سینک مدرن صیقلی با ظاهر خشن چوب جبران می شود. انتخاب شیر آلات، آینه و ... به تکمیل این دکوراسیون کمک دوچندانی خواهد کرد.

استفاده از دکوراسیون روستیک در سرویس بهداشتی

استفاده از جلوه دکوراسیون روستایی

استفاده از روشنایی، زیبایی مواد طبیعی را به نمایش می گذارد و جلوه ای کلاسیک به دکوراسیون روستایی می بخشد. رنگ چوب در این نمونه بی نظیر و ترکیب آینه با آن فضایی آرامش بخش و خنثی را ایجاد می نماید. سینک مدرن، ظاهری قدیمی از پمپ و کاسه قدیمی را در این فضای داخلی به نمایش می گذارد. ترکیب این اجزا با یکدیگر فضایی الهام بخش و زیبا را به نمایش گذاشته است.

استفاده از دکوراسیون روستیک در سرویس بهداشتی

استفاده از رنگ های طبیعی

برای ایجاد احساس روستایی در سرویس بهداشتی کوچکتر، باید از اصول اولیه پیروی کنید. تخته های چوبی روی دیوار و کاشی های سنگی روی زمین در این نمونه، یک پالت رنگی برگرفته از طبیعت و بی سر و صدا را ایجاد کرده است. در مقابل، روشنایی های مدرن و آینه ها و همچنین شیرهای فلزی ضد زنگ، فضایی مدرن را یادآور می شود و به حفظ فضای قدیمی نمی پردازد.

استفاده از دکوراسیون روستیک در سرویس بهداشتی

لمس حس روستایی

در این نمونه، سرویس بهداشتی براق از کاشی و سینک مدرن با این قطعه چوبی ساده و اصلاح نشده به زیبایی مخلوط شده اند. چوب قسمت میانی که نمایی اصلاح نشده و طبیعی دارد، با رنگ خاکستری کاشی ها و سینک از جنس سنگ، ترکیب شده است. این ترکیب رنگ و بهره گیری از چوب و سنگ در کنار هم موجب شده است هر یک از اجزا بهتر نمای طبیعی خود را حفظ کنند و فضایی روستیک را برای شما به ارمغان آورند.

استفاده از دکوراسیون روستیک در سرویس بهداشتی

ترکیب دکوراسیون روستیک و دکوراسیون مدرن

با بهره گیری از یک پالت رنگی مناسب، می توانید تاثیراتی از سبک های مختلف را با یکدیگر مخلوط کنید و سبکی متفاوت را ایجاد نمایید. به عنوان مثال در این نمونه، استفاده از رنگ قهوه ای شکلاتی با سایه های تیره تر، تکمیل کننده بافت چوب و آینه می باشد. استفاده از این هنر، این امکان را به شما می دهد تا سبک مدرن را در فضای روستایی خود ایجاد نمایید.

استفاده از دکوراسیون روستیک در سرویس بهداشتی

در این مقاله، جزئیات و نکاتی کلیدی برای ایجاد دکوراسیون روستیک در فضای حمام را بیان نمودیم. استفاده از این نکات بی شک به شما کمک می کند نقطه ای دنج و روستیک را پدید آورید. گروه دکوراسیون روستیک لومه، قادر به همکاری در ایجاد دکوراسیونی فوق العاده در محل مورد نظر شما عزیزان می باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.