معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

همانطور که در مقاله قبل بیان نمودیم، دکوراسیون روستیک می تواند با بهره گیری از اجزای موجود در طبیعت، محیطی گرم و دنج را برای شما ایجاد نماید. استفاده از نمای روستیک حتی در سرویس بهداشتی، که فضایی کوچک را در داخل منزل شما اشغال می کند، جلوه ای متفاوت و زیبا را رقم می زند. در ادامه سعی داریم در تکمیل ایده ها و نمونه های متن قبل، نکات و مدل های دیگری را ارئه نماییم تا بتوانید با استفاده از آن ها، نمایی دل نشین را، در داخل سرویس بهداشتی خود ایجاد نمایید.

استفاده از دکوراسیون روستیک در سرویس بهداشتی

دکوراسیون روستیک سرویس بهداشتی و حمام

استفاده از چوب در دکوراسیون روستیک سرویس بهداشتی

وقتی وارد این سرویس بهداشتی یا حمام می شوید، چوب بیشتر چیزی است که چشمان شما آن را می بیند. نکته دیگری که توجه شما را به سبک روستیک داخل سرویس بهداشتی جلب می نماید، استفاده از سینک کاسه مانند ساخته شده از چینی و یا سایر عناصر طبیعی می باشد. بهره گیری از مواد دیگری مانند گرانیت و برنز، هم خوانی فوق العاده ای با سایر اجزای روستیک، ایجاد خواهد کرد.

استفاده از دکوراسیون روستیک در سرویس بهداشتی

ایجاد جلوه ای از باران داخل حمام

سبک روستیک، اضافه نمودن حس طبیعت و زندگی روستایی به فضای شما است و چه چیزی می تواند طبیعی تر از باران باشد؟ این دوش شگفت انگیز، که بر روی سقف تعبیه شده است و همچنین دوش قرار داده شده بر روی دیوار با نمای سنگ طبیعی، جلوه ای از باران و روح طبیعت را به ارمغان خواهد آورد.

استفاده از دکوراسیون روستیک در سرویس بهداشتی

ترکیب سبک روستایی و سبک مدرن

مانند هر سبک دیگر، سبک روستیک همیشه نباید به تنهایی به کار رود و می تواند با سبک های دیگر ترکیب شود. طراحی یک فضای منحصر به فرد و جالب، اغلب به معنای ترکیب تاثیرات و عناصر به روش های مکمل است. در این نمونه حمام مدرن ارائه شده، عناصر روستایی مانند کف پوش چوب، نورپردازی و شیشه های قدیمی، با ظاهری صنعتی از دیوار آجری رنگی و وان، زیبایی بسیار جالب و چشم نوازی را ایجاد نموده است.

استفاده از دکوراسیون روستیک در سرویس بهداشتی

ترکیب عناصر طبیعی با یکدیگر

در نمونه فوق، سینک دستشویی فلزی خیره کننده، یک مکمل زیبا برای دیوارهای سنگی و چوب می باشد. هنگام تزئین به سبک روستایی به یاد داشته باشید که همه عناصر را وارد نمایید. مخلوط سنگ، چوب و فلز موجود در این سرویس بهداشتی، به همراه گیاهان، احساس آرامش و حس طبیعت را به زیبایی منتقل خواهد کرد.

استفاده از دکوراسیون روستیک در سرویس بهداشتی

استفاده از درب های ریلی چوبی

بهره گیری از درب های متفاوت و ریلی که در داخل فضای باز استفاده می شوند، می تواند جلوه ای از سبک روستایی را رقم بزند. استفاده از این نوع درب، فضای عالی را ایجاد می کنند و شیوه زندگی روستایی را تشدید می کند. شما می توانید از این درب به عنوان ورودی سرویس بهداشتی و یا حمام خود استفاده کنید که برای حفظ دکوراسیون روستیک یا پنهان نمودن یک حمام براق مدرن در پشت نمای چوبی آن، به کار می رود.

استفاده از دکوراسیون روستیک در سرویس بهداشتی

در مقاله ای که ارائه شد و در تکمیل مقاله قبل، مدل های جدیدتری را ارائه نمودیم. استفاده از این موارد و طرح ها، در فضای حمام و سرویس بهداشتی شما می تواند یادآور هنر دکوراسیون روستیک باشد. دکوراسیون روستیک، جلوه گر محیطی طبیعی و سرشار از آرامش می باشد که گروه توانمند لومه یاری رسان شما در ایجاد آن، به بهترین شکل ممکن خواهد بود.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.