معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

همانطور که در مقاله قبلی بیان کردیم shiplap به تخته های چوبی صیقل داده شده گفته می شود که به عنوان پوشش برای سقف، دیوار و... به کار می روند و ترکیب متفاوتی را در دکوراسیون روستیک ایجاد می کنند. در ادامه سعی داریم در تکمیل موارد قبلی، نمونه ها و جزئیات بیشتری از کاربرد شیپلپ را شرح دهیم تا با بهره گیری از آن ها بتوانید نمایی فوق العاده برای محل مورد نظر خود ایجاد کنید.

استفاده از دیوارپوش چوبی shiplap در دکوراسیون روستیک

کاربرد shiplap

استفاده از shiplap در راهرو

استفاده از تکه های چوبی به صورت عمودی بر روی سقف، دیوارها را بلندتر جلوه می دهد و نگاه را به سمت جلو خیره می کند. بنابراین استفاده از shiplap عمودی، در راهروهای باریک پیشنهاد می شود چرا که می تواند فضا را گسترده تر نشان دهد. همچنین در فضاهای کوچک دیگر با استفاده از این ترفند می توانید بافت بصری زیباتر و ظاهری بازتر ایجاد نمایید.

استفاده از shiplap در راهرو

استفاده از shiplap در طراحی شومینه

یکی از مکان های مورد علاقه برای استفاده از shiplap، شومینه است. افزودن shiplap در طرح شومینه فضا را بازتر نشان می دهد و به ایجاد یک کانون توجه در دکوراسیون اتاق پذیرایی شما کمک می کند. به علاوه استفاده از آن بسیار ارزان تر از آجر می باشد.

استفاده از shiplap در طراحی شومینه

استفاده از پانل چوبی shiplap در داخل حمام

استفاده از shiplap در داخل حمام به جای استفاده از کاشی در داخل حمام و اطراف دوش آب فضایی منحصر به فرد را رقم می زند.

استفاده از پانل چوبی shiplap در داخل حمام

استفاده از شیپلپ در قسمت ورودی

در محل های اقامت کوچک و بزرگ، ورودی اتاق های بازی و...بهره گیری از shiplap بسیار مرسوم است و فضایی اختصاصی و چشم نواز در قسمت ورودی شما، ایجاد می کند. این فضای اختصاصی، محلی برای استقبال گرم پدید می آورد.

استفاده از شیپلپ در قسمت ورودی

ساخت درب انبار با استفاده از shiplap

بهره گیری از تکه های چوبی shiplap در ساخت درب، می تواند برای شما بسیار ارزان تمام شود ضمن این که ظاهری خیره کننده را به فضا می افزاید. در این راهرو درب سبز رنگ، فضا را چشم نوازتر کرده است.

ساخت درب انبار با استفاده از shiplap

طراحی تاج تخت خواب با استفاده از دیوارپوش shiplap

طراحی تاج تخت خواب با shiplap، روش دیگری برای نمایش زیبایی این پنل چوبی می باشد. همچنین می توانید با چسباندن نوارهای نازک تخته سه لا به تاج قدیمی، این نمای چشم نواز را ایجاد کنید.

طراحی تاج تخت خواب با استفاده از دیوارپوش shiplap

سرویس بهداشتی روستیک با استفاده از شیپلپ

یکی از ویژگی های مورد توجه در shiplap این است که برای ایجاد ظاهر زیبا نیازی به جلا دادن و براق کردن آن وجود ندارد. همانطور که در این سرویس بهداشتی سبز رنگ دیده می شود استفاده از شیپلپ مات می تواند فضایی روستیک را رقم بزند. همچنین خطوط افقی فضای کوچک را بزرگتر جلوه می دهد.

سرویس بهداشتی روستیک با استفاده از شیپلپ

استفاده از دیوارپوش shiplap در اتاق نشیمن

در این اتاق نشیمن از پانل چوبی شیپلپ برای ایجاد نمایی روستیک و همچنین نقطه ای مجزا برای جدا کردن ورودی اتاق خواب ها، استفاده شده است. اگر دیوارپوش shiplap سفید را نمی پسندید، می توانید از رنگ چوب طبیعی استفاده کنید و جذابیت روستایی را به فضا اضافه کنید.

استفاده از دیوارپوش shiplap در اتاق نشیمن

در این مطلب نمونه های متفاوت از استفاده shiplap، در فضا های مختلف خانه را بررسی کردیم. گروه دکوراسیون روستیک لومه، همواره یاری رسان شما عزیزان در طراحی و اجرای انواع دیوار پوش چوبیshiplap می باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید