مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

طراحی به سبک روستیک، سبب می شود که آرامش و گرمای طبیعی محیط برای ساکنان ایجاد گردد به نحوی که ساکنان از محیط درونی خانه خسته نشده و دوست دارند زمان بیشتری را در خانه بگذرانند. همچنین مهمان ها در خانه های طراحی شده به سبک دکوراسیون روستیک ، لذت بیشتری از محیط می برند و همیشه در انتظار آمدن دوباره به این خانه هستند. در طراحی دکوراسیون منزل به سبک روستیک، بیشتر مواقع نیازی نیست که دکوراسیون داخلی منزل خود را بکلی بر اساس دکوراسیون روستیک طراحی نمائید و تنها با داشتن چند عنصر اصلی از دکوراسیون روستیک می توانید زیبایی و گرمای دکوراسیون روستیک را درخانه خود احساس نمائید.

یکی از مواردی که می توان دکوراسیون داخلی خانه را به دکوراسیون روستیک نزدیک نمود، استفاده از قطعه چوب های یکپارچه بعنوان رویه کابینت، کانتر و کابین های خانه می باشد. گروه دکوراسیون روستیک لومه با ارائه این مقاله بدنبال الهام بخشی به شما عزیزان در بکارگیری انواع رویه های کابینت و کابین های مختلف می باشد تا بتوانید راحتی و زیبایی هنر دکوراسیون روستیک را درخانه و محل کار شما عزیزان جاری نماید.

 

استفاده از قطعه چوب یکپارچه بر روی کابینت، کابین و کانتر

استفاده از قطعه چوب ایجاد شده از تنه درختان، انتخابی بسیار محبوب در زمان حاضر می باشد. امروزه شما می توانید بکارگیری تنه درختان را در بسیاری از مبلمان ها و زیورآلات منزل مشاهده نمائید. یکی از مواردی که می توانید از تنه های درختان جنگلی استفاده کنید، جهت پوشاندن رویه کابینت، کابین و کانتر موجود در خانه می باشد. دکوراسیون داخلی منزل شما خواه به سبک روستیک طراحی شده باشد، و یا دیگر سبک های طراحی نظیر دکوراسیون صنعتی، مینیمالیز و یا مدرن، استفاده از تنه درخت به عنوان رویه کابینت، باعث زیبایی فوق العاده و تحسین برانگیز دکوراسیون داخلی منزل و رستوران خواهد شد.

نمونه هایی از بکارگیری قطعه چوب یکپارچه بر روی کابینت، کابین و کانتر

در ادامه به ارائه 9 ایده برای بکارگیری قطعه چوب یکپارچه حاصله از تنه درختان می پردازیم.

استفاده از تکه چوب یکپارچه در رویه کابینت و کانتر

در این طرح از یک قطعه چوب کاملا طبیعی و بدون هیچ تغییر جهت پوشش کابینت جزیره استفاده شده است. استفاده از این تکه چوب پرانرژی که دارای رنگ بسیار گرمی می باشد، در آشپزخانه ای به رنگ سفید که بر اساس دکوراسیون روستیک مدرن طراحی شده است، سبب ایجاد زیبایی و آرامش بسیاری شده است. اگر به دنبال یک آشپزخانه شیک، بزرگ و دوست داشتنی هستید استفاده از این رویه چوبی را در آشپزخانه مدرن به شما توصیه می نمائیم.

 

استفاده از تکه چوب یکپارچه در رویه کابینت و کانتر

استفاده از یک قطعه چوب تنه درختی به عنوان رویه اوپن، زیبایی طبیعی و فوق العاده ای را به این آشپزخانه روستیک داده است. ساده ترین طراحی آشپزخانه با کمک این رویه چوبی می تواند به شیکترین آشپزخانه تبدیل گردد.

 

استفاده از تکه چوب یکپارچه در رویه کابینت و کانتر

استفاده از قطعه چوب یکپارچه و ساده به عنوان رویه کابینت جزیره در این آشپزخانه که به روش دکوراسیون صنعتی و با استفاده از رنگ تیره طراحی گردیده است، زیبایی ویژه ای را ایجاد نموده است. شکل بکر و خاص چوب و برش زیبای آن، جلوه این آشپزخانه رو دوچندان کرده است.

 

استفاده از تکه چوب یکپارچه در رویه کابینت و کانتر

استفاده از قطعه چوب ضخیم درختی بصورت یکپارچه، به عنوان رویه قفسه آشپزخانه، علاوه بر زیبایی دکوراسیون روستیک باعث استفاده راحت از این کابینت شناور شده است.

 

استفاده از تکه چوب یکپارچه در رویه کابینت و کانتر

بکارگیری رویه چوبی کابینت با طرح تنه درختی، احساسی متفاوت و زیبایی را در دکوراسیون روستیک القا می نماید. استفاده از چوب که پر از انرژی و گرمای حیات می باشد می تواند بر گرما و انرژی محیط درونی و دکوراسیون روستیک شما عزیزان بیفزاید.

 

استفاده از تکه چوب یکپارچه در رویه کابینت و کانتر

این آشپزخانه که به روش روستیک طراحی شده است با بکارگیری قطعه چوب یکپارچه به عنوان رویه کابینت جلوه ای دیگر از دکوراسیون روستیک را به نمایش گذاشته است. این رویه که دارای شکل نامنظم و بیرون زده می باشد کارایی بی نظیری برای استفاده هنگام آشپزی خواهد داشت.

 

استفاده از تکه چوب یکپارچه در رویه کانتر

استفاده از قطعه چوب درختی بصورت یکپارچه بعنوان رویه کانتر، زیبایی دکوراسیون روستیک را دوچندان نموده است. زیباترین کانترها با استفاده از تکه چوب های یکپارچه طراحی می شوند.

 

استفاده از تکه چوب یکپارچه در رویه روشویی

استفاده ازقطعه چوب درختی به عنوان رویه کابین سرویس بهداشتی که از ترکیب رنگی سفید و سیاه طراحی شده است، زیبایی خاص دکوراسیون روستیک را به این مجموعه القا نموده است. استفاده از قطعه چوب یکپارچه با الگوهای درختی، می تواند زیبایی وصف ناپذیری را در طراحی های فوق مدرن ایجاد نماید.

 

استفاده از تکه چوب یکپارچه در رویه روشویی

جانمایی سرویس بهداشتی به سبک دریایی و طراحی بسیار با طراوت آن، نمایی ویژه از بکارگیری قطعه چوب یکپارچه جنگلی می باشد که روح زیبای دکوراسیون روستیک را در این طراحی جاری نموده است.

 

گروه مجرب لومه با بکارگیری تجربیات خود در طراحی برترین سبک های دکوراسیون سعی داشته تا با ارائه این مقاله و بیان نمونه های مختلف کاربرد چوب درختان در پیاده سازی دکوراسیون روستیک، شما عزیزان را در ایده پردازی کمک نماید. در این مقاله، استفاده از قطعه چوب یکپارچه به عنوان رویه کابینت در آشپزخانه های مدرن، و یا بکارگیری آن بعنوان رویه کانتر، کابینت شناور، سکوی اوپن و حتی روشویی سرویس بهداشتی به شما عزیزان پیشنهاد شده است.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد