معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

این روزها ترکیب قطعات چوبی با رنگ ها، بافت و الگوها متنوع با سایر عناصر، در دکوراسیون منزل بسیار به کار گرفته می شود و فضا را از نظر بصری جذاب تر می کند. این ترکیب زیبا نیازمند رعایت یکسری نکات است؛ به عنوان مثال رنگ های طبیعی چوب خنثی هستند و با هر پالت رنگی از تناژهای متضاد گرفته تا عناصر طرح دار ترکیب می شود.

در ادامه نکات و ایده های متنوعی را برای مخلوط کردن و تطبیق المان ها چوبی در تزئین دکوراسیون داخلی منزل، بررسی می کنیم.

استفاده از عناصر چوبی در دکوراسیون منزل

استفاده از چوب در منزل

آشپزخانه کوچک با جذابیت روستایی

در این آشپزخانه روستیک، دیوار پوشیده از چوب اصلاح شده با سایر المان ها مطابقت پیدا کرده است. میز نهارخوری از چوب گردو ساخته شده است که با رنگ تیره دیوار چوبی تناسب زیادی دارد. همچنین چوب عسلی رنگ صندلی ها، با تناژ رنگی کف و دیوار سفید به زیبایی هماهنگ شده است.

استفاده از عناصر چوبی در دکوراسیون منزل - آشپزخانه کوچک با جذابیت روستایی

استفاده از المان های چوبی با جلوه مدرن

در این آشپزخانه چوب ها با جنس و رنگ ها متنوع بکار رفته اند. چهارپایه های روستایی منبت کاری شده و میز چوبی با لبه طبیعی، توجه را به خود جلب می کنند. همچنین کابینت ها بلوطی زرد رنگ با سایر ترکیبات چوبی هماهنگی زیبایی دارد.

استفاده از عناصر چوبی در دکوراسیون منزل - استفاده از المان های چوبی با جلوه مدرن

ترکیب رنگ خنثی با رنگ گرم چوب

المان های مختلف چوبی با تناژ رنگی گرم با رنگ های سرد و خنثی ظاهری جذاب ایجاد می کنند. برای بزرگ تر نشان دادن فضا بهتر است از رنگ سفید برای دیوارها و کف پوش چوبی با پالت رنگی روشن استفاده کنید. لوازم چوبی تیره در این طراحی جلوه فضا را دو چندان می کنند.

استفاده از عناصر چوبی در دکوراسیون منزل - ترکیب رنگ خنثی با رنگ گرم چوب

تضاد رنگی و ترکیب بافت های مختلف چوب

به جای تطابق تکه های چوبی، تضاد را حفظ کنید و از بافت و رنگ های متنوع بهره بگیرید. به عنوان مثال کاسه های چوبی صاف در کنار میز نهارخوری ناهموار قرار گرفته اند. کنسول چوبی ساخته شده از چوب بلوط قرمز با کف پوش طلایی رنگ، زیبایی خاصی را رقم زده است.

استفاده از عناصر چوبی در دکوراسیون منزل - تضاد رنگی و ترکیب بافت های مختلف چوب

استفاده از دیوارپوش چوبی در اتاق خواب

قرارگیری تکه های چوبی با رنگبندی متنوع در کنار هم و ایجاد دیوارپوش برای اتاق خواب، ظاهری روستیک و در عین حال مدرن به فضا شما می بخشد.

استفاده از عناصر چوبی در دکوراسیون منزل - استفاده از دیوارپوش چوبی در اتاق خواب

استفاده از چوب طبیعی با تناژ رنگی گرم در آشپزخانه سفید

عناصر چوبی روستایی در این آشپزخانه مدرن سفید، طرحی بی نظیر را ایجاد کرده اند. تیرهای سقفی زرد رنگ با کف براق تیره، ترکیب چشم نوازی را رقم زده است. توجه به جزئیات از جمله چوب کاری بالای هود و استفاده از پایه ها روستیک، از دیگر ویژگی های به کار رفته در این آشپزخانه به روز و زیبا است.

استفاده از عناصر چوبی در دکوراسیون منزل - استفاده از چوب طبیعی با تناژ رنگی گرم در آشپزخانه سفید

بافت چوب در اتاق نشیمن مدرن با پالت رنگی سیاه و سفید

بافت چوبی با رنگ سیاه و سفید دیوارها، طرحی برجسته و متفاوت را ایجاد کرده است. مبلمان کلاسیک میانه قرن با میز چوبی روستیک به زیبایی ترکیب شده اند. در کنار صندلی چرمی مدرن، کنده چوبی قرار گرفته شده است و جمجمه سفید گاو، رنگ تیره دیوار را می شکند.

استفاده از عناصر چوبی در دکوراسیون منزل - بافت چوب در اتاق نشیمن مدرن با پالت رنگی سیاه و سفید

در این مقاله ایده هایی متنوع از تزئین چوب در دکوراسیون قسمت ها مختلف خانه، بیان شد. همانطور که مشاهده کردید بافت چوب با تناژ رنگی متفاوت با رنگ ها و المان های دیگر بسیار هنرمندانه و زیبا ترکیب خواهد شد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید