معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77390237

telegram instagram

میز کنار مبلی میز کوچکی است که به طور معمول پشت یک کاناپه قرار می گیرد. این میز معمولاً برای ذخیره سازی بیشتر یا افزودن علاقه بصری به فضا پشت مبل استفاده می شود. اما همچنین می تواند راهی عالی برای ایجاد حس هماهنگی بین اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری باشد.

در این مقاله ایده های متفاوتی را مشاهده می کنید که می توانید از میان آنها طرح دلخواه و مناسب خود را بیابید.

استفاده از میز کنار مبلی در اتاق نشیمن

ایده های استفاده از میز کنار مبلی در اتاق نشیمن

سبک ساحلی در میز کنار مبلی

یک چوب نرم و ملایم حس نسیم ساحلی را به شما ارائه می دهد در حالی که فضای زیادی برای دکوراسیون یا نگهداری لوازم ایجاد می کند.

استفاده از میز کنار مبلی در اتاق نشیمن | سبک ساحلی در میز کنار مبلی

خاطرات خود را به نمایش بگذارید.

صرف نظر از اینکه شما از سفرهای خود خاطرات خود را جمع آوری کرده اید؛ حتما یک مجموعه کتاب مناسب یا چند قطعه دکوری دارید که می خواهید در فضای شما برجسته بنظر برسند. یک میز مبل ساده یک مکان عالی برای ایجاد نقطه کانونی در فضای نشیمن شما است.

استفاده از میز کنار مبلی در اتاق نشیمن

استفاده از میز کنار مبلی به عنوان میز بار

داشتن یک میز بار یا میز سرو نزدیک به فضای نشیمن علاوه بر ایجاد نمایی متفاوت و زیبا، می تواند کاربردی نیز باشد. این میز تمامی لوازم مورد نیاز شما را در خود جای داده و دیگر نیازی به رفتن دوباره به آشپزخانه نخواهید داشت.

استفاده از میز کنار مبلی در اتاق نشیمن |  استفاده از میز کنار مبلی به عنوان میز بار

استفاده از میز کنار مبلی در پشت دیوار

آیا نگران این هستید که میز کنار مبلی در اتاق نشیمن شما بیرون بماند؟ هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید شما نمی توانید آن را بین مبل و دیوار اتاق نشیمن قرار دهید! اگر یک میز دربسته که کمی بالاتر از پشت مبل است انتخاب کنید، بهترین نتیجه را خواهد داشت و در مقابل میز بدون پشت نیز عالی به نظر می رسد.

استفاده از میز کنار مبلی در اتاق نشیمن | استفاده از میز کنار مبلی در پشت دیوار

میز کنار مبلی در اتاق نشیمن کوچک

اگر اتاق نشیمن شما کوچک است، فقط به دلیل کمبود فضای اضافی مجبور نیستید از جذابیت بصری یک میز کنار مبلی چشم پوشی کنید. یک میز قهوه گرد را انتخاب کنید و آن را کمی در پشت کاناپه خود قرار دهید تا یک میز کنار مبلی جذاب را رقم بزنید. همچنین می توانید در صورت لزوم آن را به جلو، کنار و عقب مبلمان انتقال دهید.

استفاده از میز کنار مبلی در اتاق نشیمن | میز کنار مبلی در اتاق نشیمن کوچک

استفاده از سبک روستیک

یک میز کنار مبلی روستیک با جلوه ای طبیعی و پایه های فلزی ظاهری فوق العاده به فضا می بخشد. اگر مبلمان شما کلاسیک است، می توانید از صندلی های متناسب آن در کنار میز استفاده کنید.

استفاده از میز کنار مبلی در اتاق نشیمن | استفاده از سبک روستیک

انتخاب کشو و سبد برای ذخیره سازی مخفی

یک میز کنار مبلی یک روش فوق العاده آسان برای دور انداختن تمام مدارک و ادوات دیگر که نمی خواهید در فضای باز وجود داشته باشند، ایجاد می نماید. مجموعه ای از کشوهای بسته یا سبدهای حصیری می تواند فضای ذخیره سازی مخفی در میز شما رقم بزند.

استفاده از میز کنار مبلی در اتاق نشیمن | انتخاب کشو و سبد برای ذخیره سازی مخفی

ایجاد فضای نشیمن اضافی

چه فضای نشیمن شما کوچک باشد چه بسیار بزرگ، میز کنار مبلی بالاتر و یک سری صندلی گزینه عالی برای تغییر طرح صندلی ها و ایجاد طرحی متفاوت به دکوراسیون منزل هستند. به خصوص اگر به طور منظم میهمان داشته باشید.

استفاده از میز کنار مبلی در اتاق نشیمن | ایجاد فضای نشیمن اضافی

استفاده از سبک روستیک

یک میز کنار مبلی روستیک با جلوه ای طبیعی و پایه های فلزی ظاهری فوق العاده به فضا می بخشد. اگر مبلمان شما کلاسیک است، می توانید از صندلی های متناسب آن در کنار میز استفاده کنید.

استفاده از میز کنار مبلی در اتاق نشیمن | استفاده از سبک روستیک

انتخاب کشو و سبد برای ذخیره سازی مخفی

یک میز کنار مبلی یک روش فوق العاده آسان برای دور انداختن تمام مدارک و ادوات دیگر که نمی خواهید در فضای باز وجود داشته باشند، ایجاد می نماید. مجموعه ای از کشوهای بسته یا سبد های حصیری می تواند فضای ذخیره سازی مخفی در میز شما رقم بزند.

استفاده از میز کنار مبلی در اتاق نشیمن | انتخاب کشو و سبد برای ذخیره سازی مخفی

در متن بالا ایده های متنوع استفاده از میز کنار مبلی در فضای نشیمن منزل را مطالعه کردید. گروه دکوراسیون روستیک لومه خدمت رسان شما عزیزان در ایجاد طرح های دلخواهتان خواهد بود.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید