معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

یکی از روش های جالب برای بالا بردن جذابیت روستیک خانه، تزئین آن با نردبان است. نردبان قدیمی روستایی می تواند با عناصر مدرن منزل شما ترکیب شود و نمایی فوق العاده ایجاد کند. در ادامه سعی داریم ایده هایی جالب از جلوه دادن به دکوراسیون با نردبان چوبی تزئینی یا شلف های شبیه نردبان را برای شما بیان کنیم.

استفاده از نردبان چوبی در دکوراسیون روستیک

به کارگیری نردبان چوبی در دکوراسیون روستیک

استفاده از نردبان روستیک در سقف

نردبان چوبی روستایی در قسمت های مختلف خانه می تواند نمایی دل نشین را ایجاد کند. از نردبان برای تزئین سقف و جدا کردن قسمت های مختلف خانه می توان استفاده نمود. اگر سقف منزل شما بلند است، می توانید از نردبان در قسمت های ورودی اصلی استفاده کنید و با این کار دکوراسیون روستیک را در منزل خود جلوه دهید.

استفاده از نردبان چوبی در دکوراسیون روستیک | استفاده از نردبان روستیک در سقف

استفاده از طرح نردبان در شلف روستیک

طراحی و ساخت قفسات یک شلف به راحتی انجام می پذیرد. برای انجام این کار کافی است تخته های چوبی را بین تیرهای نردبان در ارتفاعات و عرض های مختلف اضافه نمایید. شما می توانید از شلف خود به عنوان قفسه کتاب، نمایش ظروف، نگه داری گلدان ها و... استفاده نمایید.

استفاده از نردبان چوبی در دکوراسیون روستیک | استفاده از طرح نردبان در شلف روستیک

استفاده از نردبان روستیک در حمام

می توانید با افزودن سبدهای فلزی به قفسات نردبان علاوه بر ایجاد ظاهری زیبا، محلی مناسب را برای قرارگیری لوازم حمام خود ایجاد نمایید. از این طرح می توان در قسمت های دیگر منزل از جمله آشپزخانه برای ذخیره سازی مواد غذایی و لوازم مختلف، استفاده نمود.

استفاده از نردبان چوبی در دکوراسیون روستیک | استفاده از نردبان روستیک در حمام

ایجاد روشنایی روستیک با استفاده از نردبان

یکی از روش های معمول استفاده از نردبان چوبی در دکوراسیون، آویزان نمودن آن با زنجیر به صورت افقی به سقف است. اگر نردبان را با فاصله مناسب و به به صورت ایمن نصب نمایید، می تواند وزن کافی برای لوازم تزئینی و وسایل نورپردازی شما را تحمل کند. شما می توانید از این طرح روستیک زیبا به عنوان روشنایی در بالای میز نهارخوری خود استفاده نمایید. موارد دیگری مانند: قرار دادن گلدان، تزئین با گیاهان خشک، اضافه نمودن چراغ های شیشه ای و...از جمله کاربردهای این طراحی خاص می باشد.

استفاده از نردبان چوبی در دکوراسیون روستیک | ایجاد روشنایی روستیک با استفاده از نردبان

طراحی دیوار آلبوم عکس با استفاده از نردبان روستیک

نردبان های چوبی که به صورت افقی به دیوار متصل می شوند، می توانند برای موارد تزئینی مختلف کاربرد داشته باشند. اگر پله ها و تیرهای نردبان به اندازه کافی ضخیم باشند، می توانند به عنوان قفسه عمل کنند و محلی برای قرارگیری لوازم تزئینی شما باشند. اما اگر قفسات نازک باشند، می توانید وسایل ساده و سبک مانند عکس های یادگاری را در میان قفسات بچسبانید. عده ای با توجه به سلیقه شخصی، نردبان های نقاشی شده را به دیوار می آویزند و میان آن ها را خالی می گذارند. نردبان های باریک و بلند می توانند در بالای مبلمان شما قرار بگیرد و یک آلبوم عکس زیبا را ایجاد کنند.

استفاده از نردبان چوبی در دکوراسیون روستیک | طراحی دیوار آلبوم عکس با استفاده از نردبان روستیک

در این مقاله طرح های مختلفی که می توانید با استفاده از نردبان چوبی روستیک به دکوراسیون خود ببخشید را اشاره نمودیم. نردبان قدیمی و چوبی می تواند با انواع دکوراسیون مدرن، کلاسیک و... ترکیب شود و زیبایی خاصی را برای شما رقم بزند.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید