معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

همانطور که در مقاله قبل بیان کردیم، استفاده از نردبان چوبی می تواند جذابیت روستیک را به دکوراسیون شما بیفزاید. نردبان های چوبی در اندازه ها و ابعاد مختلف در قسمت های مختلف منزل شما نمایی فوق العاده ایجاد خواهند کرد. در ادامه سعی داریم در تکمیل موارد قبلی نمونه های بیشتری از به کارگیری این طرح در فضاهای مختلف بیان کنیم.

استفاده از نردبان چوبی در دکوراسیون روستیک

کاربرد نردبان چوبی در دکوراسیون روستیک

استفاده از نردبان چوبی در کتابخانه

برای داشتن یک کتابخانه در خانه خود نیازی به یک اتاق کامل ندارید. تمام آنچه شما نیاز دارید یک دیوار داخلی است که می توان با اضافه کردن یک نردبان چوبی روستیک به آن نمایی دل نشین ایجاد کرد. نردبان چوبی در کنار کتابخانه، علاوه بر کارآیی طرحی متفاوت را رقم می زند.

استفاده از نردبان چوبی در دکوراسیون روستیک | استفاده از نردبان چوبی در کتابخانه

استفاده از نردبان چوبی به عنوان استند گل

می توان از پله های نردبان های کوچک، به عنوان پایه ای برای گلدان ها استفاده کرد. شما می توانید یک استند گیاهی دل فریب از گیاهان با ارتفاع و اندازه های مختلف ایجاد کنید. همچنین می توانید از لوازم تزئینی دیگر به جای گلدان ها استفاده کنید و نمایی چشم نواز را در دکوراسیون خود رقم بزنید.

استفاده از نردبان چوبی در دکوراسیون روستیک | استفاده از نردبان چوبی به عنوان استند گل

به کارگیری نردبان چوبی روستیک به عنوان رخت آویز

استفاده از نردبان چوبی برای ساخت جالباسی می تواند مشکل کمبود جا شما را جبران کند و ایده ی بسیارخلاقانه ای است. در این طرح شما می توانید دو نردبان را به صورت جداگانه انتخاب کنید و آن ها را با تخته های چوبی بهم متصل کنید و طرحی هوشمندانه را رقم بزنید.

استفاده از نردبان چوبی در دکوراسیون روستیک | به کارگیری نردبان چوبی روستیک به عنوان رخت آویز

استفاده از نردبان چوبی برای آویزان کردن حوله ها

به کارگیری این طرح یکی از ساده ترین پروژه ها در دکوراسیون است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک نردبان چوبی پیدا کنید و به دیوار تکیه دهید و سپس وسایل مورد نظر خود را روی آن آویزان کنید. اگر وسایلی که روی آن آویزان می کنید سنگین هستند حتما قسمت بالای نردبان را به دیوار و قسمت پایین را به کف متصل کنید. از جمله مواردی که می توانید بر روی نردبان تکیه گاه اضافه کرد می توان به لحاف، حوله، روسری، پتو، کفش های پاشنه بلند و... اشاره کرد.

استفاده از نردبان چوبی در دکوراسیون روستیک | استفاده از نردبان چوبی برای آویزان کردن حوله ها

استفاده از نردبان چوبی روستیک به عنوان دکوری

شما می توانید از طبقات نردبان های چوبی برای ایجاد دکوری و زیبایی بخشیدن به فضا استفاده نمایید. همچنین می توانید ریسمان های گل یا چراغ های رشته ای را با یکدیگر ترکیب کنید و بر زیبایی طرح بیفزایید.

استفاده از نردبان چوبی در دکوراسیون روستیک | استفاده از نردبان چوبی روستیک به عنوان دکوری

اضافه نمودن نردبان به میز

ترکیب نردبان ها با یکدیگر و داشتن خلاقیت می تواند طرحی کاملا متفاوت و جدید را ایجاد کند. در نمونه مقابل ترکیب نردبان های قدیمی با یکدیگر به عنوان پایه های میز، طرحی بسیار مبتکرانه و جالب را رقم زده است و دکوراسیون روستیک را به ارمغان آورده است.

استفاده از نردبان چوبی در دکوراسیون روستیک | اضافه نمودن نردبان به میز

نمونه هایی متفاوت و جذاب از به کار گیری نردبان چوبی و ایجاد دکوراسیون روستیک در این مطلب مشاهده کردید. نردبان چوبی در فضاهای مختلف کاربرد و محبوبیت فراوانی دارد. گروه دکوراسیون روستیک لومه همواره یاری رسان شما عزیزان در ایجاد خلاقانه ترین طرح ها می باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید