معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77390237

telegram instagram

پالت چوبی یک متریال محبوب و منحصر به فرد در دکوراسیون به شمار می رود و با سایر عناصر به زیبایی ترکیب می شود. پالت های چوبی در واقع یک شیوه مقرون به صرفه و سرگرم کننده برای ایجاد سبک روستایی در فضای باغ و خانه می باشند. افزون بر این با استفاده از لوازم در دسترس مانند چکش، میخ، اره و مته به راحتی می توان پالت های چوبی را پیاده سازی کرد.

در ادامه قصد داریم نکات و ایده های استفاده از پالت چوبی در مکان های مختلف باغ و خانه را بررسی کنیم.

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون روستیک

کاربرد پالت چوبی در دکوراسیون روستیک

به کارگیری پالت چوبی به عنوان استند گیاهان

پالت های چوبی طرحی منحصر به فرد برای قرارگیری گلدان های گل و ایجاد یک طرح دیواری در فضای باغ شما خواهند بود. شما می توانید به راحتی گیاهان مورد نظر خود را در میان شکاف ها قرار دهید و با کمترین هزینه جلوه ای زیبا رقم بزنید.

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون روستیک - به کارگیری پالت چوبی به عنوان استند گیاهان

طراحی سقف ورودی با پالت چوبی

چسباندن تخته های پالت بلااستفاده و اضافی به سقف ورودی خانه در فضای بیرونی، یک ظاهر روستیک زیبا را رقم می زند و همچنین پیاده سازی آن بسیار راحت خواهد بود.

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون روستیک - طراحی سقف ورودی با پالت چوبی

طراحی میز فضای باز با پالت چوبی

با به کارگیری یک میز قدیمی بلااستفاده و تخته های پالت چوبی می توان طرحی خلاقانه ایجاد کرد؛ فقط کافی است تخته های پالت را بر روی پایه ها نصب کرده و سطح آن را صاف کنید. با حذف تخته میانی و قرار دادن یک سینی گلدان در میان آن، نمای میز شما زیباتر می شود.

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون روستیک - طراحی میز فضای باز با پالت چوبی

به کار بردن پالت چوبی در تاج تخت خواب

استفاده از پالت های چوبی برای ترئین تاج تخت خواب، ایده ای کم هزینه و زیبا خواهد بود که جلوه ای روستیک به فضای اتاق خواب شما خواهد بخشید.

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون روستیک - به کار بردن پالت چوبی در تاج تخت خواب

استفاده از پالت چوبی به عنوان کاور رادیاتور

رادیاتورها یکی از وسیله های ناخوشایند در خانه به شمار می روند که نمی توان آن ها را حذف کرد. یکی از راه های پنهان کردن رادیاتور، ایجاد پوشش برای آن است. پالت های چوبی می توانند انتخابی مناسب و به صرفه برای این منظور باشند.

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون روستیک - استفاده از پالت چوبی به عنوان کاور رادیاتور

ساخت قفسه کتاب با پالت چوبی

قرار دادن پالت های چوبی در کنار هم و ایجاد قفسات، روشی آسان و به صرفه برای نمایش لوازم دکوری و کتاب های شما خواهد بود که ظاهر روستیک چشم نوازی را ایجاد می کند.

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون روستیک - ساخت قفسه کتاب با پالت چوبی

استفاده از پالت های چوبی در مبلمان

قرار دادن دو پالت چوبی بر روی هم به عنوان پایه مبلمان و انتخاب تشک و کوسن مناسب طرح روستیک زیبایی در اتاق نشیمن شما ایجاد می کند. علاوه بر این هزینه ها را کاهش داده و تخت های نشیمن متفاوتی را به نمایش خواهد گذاشت.

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون روستیک - استفاده از پالت های چوبی در مبلمان

صندلی فضای باز با پالت چوبی

پالت های چوبی یکی از بهترین گزینه ها برای مبلمان فضای باز هستند چراکه با کمترین هزینه طرحی مقاوم و زیبا را رقم می زنند. همچنین استفاده از گونی به عنوان رویه تشک صندلی ترکیب روستیک متفاوتی را ایجاد خواهد کرد.

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون روستیک - صندلی فضای باز با پالت چوبی

طراحی میز جلو مبلی با پالت چوبی

استفاده از تخته های چوبی با بافت و رنگ متفاوت در ساخت میز جلو مبلی، جلوه ای روستیک و طرح متفاوتی را در محل شما رقم خواهد زد.

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون روستیک - طراحی میز جلو مبلی با پالت چوبی

در متن بالا ایده های متنوعی از به کارگیری پالت چوبی در دکوراسیون روستیک منزل، بیان کردیم تا بتوانید با آسان ترین روش ها نمایی زیبا را رقم بزنید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید