معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

برای ایجاد دکوراسیونی زیبا و خرید لوازم مورد نیاز خود، می توانید به یک فروشگاه مراجعه کرده و وسایلی ساخته شده از چوب های جدید را خریداری کنید. اما بهره گیری از چوب های بی استفاده، زندگی جدیدی به مواد قدیمی و دور ریختنی می بخشند و بافت روستایی فوق العاده را به لوازم شما منتقل می کنند. داشتن یک میز نهارخوری چوبی زیبا و یا یک قفسه کتاب خیره کننده که قبلا جزئی از یک انبار بوده است، می تواند نمایی فوق العاده و احساسی متفاوت را برای دکوراسیون روستیک شما ایجاد نماید. در این مقاله سعی داریم نمونه هایی از لوازم چوبی ساخته شده با طرح قدیمی و روستیک را بیان نماییم.

استفاده از چوب های کهنه در دکوراسیون روستیک

به کارگیری چوب های کهنه در دکوراسیون روستیک

ایجاد یک تاج تخت زیبای چوبی به سبک روستیک

دیدن این تخت خواب که تاج آن از چوب اصلاح شده ساخته شده است، ممکن است منجر به تشویق شما برای استفاده از آن شود. شما می توانید این تخت خواب قدیمی و روستیک را با لوازم و قطعات مدرن، ترکیب کنید و نمایی خیره کننده به دکوراسیون خود ببخشید.

استفاده از چوب های کهنه در دکوراسیون روستیک - تاج تخت

ایجاد روشنایی روستیک با چوب اصلاح شده

می توانید الوارهای چوبی استفاده شده در جعبه ها را در کنار هم قرار دهید و یک لوستر مدرن روستیک پدید آورید. این لوستر چوبی با نمایی کهنه و قدیمی، طرحی روستیک و طبیعی را رقم زده است.

استفاده از چوب های کهنه در دکوراسیون روستیک - روشنایی روستیک

ساخت شلف دیواری روستیک از چوب اصلاح شده

ایجاد قفسه دیواری کوچک با استفاده از چوب های قدیمی، نمایی دل نشین را برای نمایش گیاهان و فضای سبز ایجاد می کند. استفاده از یک شلف روستیک می تواند با گلدان های شما ترکیب بسیار همسانی را به وجود آورد. در صورتی که انتخاب یک شلف نو و مدرن نمایی متضاد پدید می آورد.

استفاده از چوب های کهنه در دکوراسیون روستیک - شلف دیواری

ایجاد رخت آویز چوبی روستیک با استفاده از چوب اصلاح شده

استفاده از چوب های قدیمی و اصلاح شده، می تواند در کنار قلاب های فلزی کهنه طرح روستیک فوق العاده ای را ایجاد کند. اگر به چوب های قدیمی دسترسی ندارید، استفاده از تخت سه لا می تواند کار شما را پیش ببرد. ایجاد چوب لباسی روستیک شاید یک روز از شما زمان بگیرد ولی نهایتا جلوه ای دل نشین به دکوراسیون شما می بخشد.

استفاده از چوب های کهنه در دکوراسیون روستیک - چوب لباسی

بوفه چوبی روستیک

بی شک استفاده از چوب های قدیمی که با رنگ سفید پوشانده شده اند، می تواند طرحی روستایی را در فضای شما رقم بزند. شما می توانید به صورت سفارشی و با کمک گرفتن از چوب های قدیمی، یک بوفه روستیک زیبا پدید آورید. اگر شرایط و امکانات لازم را ندارید، به بازارهای محلی سر بزنید و نمونه دلخواه خود را پیدا کنید.

استفاده از چوب های کهنه در دکوراسیون روستیک - بوفه

در این مطلب، نمونه های ساخته شده از چوب های قدیمی و بلااستفاده را برای شما عزیزان شرح دادیم. همانگونه که مشاهده کردید، استفاده از چوب با نمایی کهنه در ایجاد طرح روستیک نقش به سزایی دارد. شما می توانید با بهره گیری از نکات فوق، نمونه هایی خلاقانه و با کمترین امکانات به سبک روستیک پدید آورید. گروه دکوراسیون روستیک لومه، همواره یاری رسان شما عزیزان در ایجاد زیباترین طرح ها می باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید