معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

همانطور که در مقاله قبل بیان کردیم، استفاده از چوب با نمای کهنه و یا چوب اصلاح شده، یکی از فاکتورهای مهم و اساسی در ایجاد دکوراسیون روستیک می باشد. ساخت و یا خرید لوازم روستیک، جلوه ای طبیعی و دل نشین در فضای منزل شما ایجاد خواهد کرد. در ادامه با تکمیل موارد قبل نمونه هایی بیشتر و متفاوت تر از لوازم چوبی روستیک را گردآوری کردیم. با توجه به این نمونه ها می توانید با ساده ترین روش ها و استفاده از چوب های قدیمی، لوازم مورد نظر خود را بسازید و نقطه ای دنج را در محل زندگی خود رقم بزنید.

استفاده از چوب های کهنه در دکوراسیون روستیک

به کارگیری چوب های کهنه در دکوراسیون روستیک

استفاده از چوب اصلاح شده در فضای بیرون منزل

می توانید از چوب های قدیمی و کهنه در ایجاد یک میز نهارخوری روستیک استفاده کنید و فضایی دنج را در محیط خارج از منزل پدید آورید. همچنین با ترکیب قطعات مدرن با آن (مانند این صندلی های فلزی صنعتی) می توانید جلوه ای متفاوت را رقم بزنید.

استفاده از چوب های کهنه در دکوراسیون روستیک - استفاده از چوب اصلاح شده در فضای بیرون منزل

استفاده از میز کنسول چوبی روستیک

این میز کنسول از چوب های قدیمی ساخته شده است. این میز زیبا با طراحی ساده و روستیک خود، متناسب برای هر قسمت از منزل با توجه به سلیقه و استفاده مصرف کننده می باشد. به عنوان مثال می توانید آن را در اتاق خواب قرار دهید و از کشوهای آن برای قرار دادن لباسهایتان استفاده کنید. همچنین در اتاق پذیرایی و نهارخوری، علاوه بر ایجاد نمایی دلنشین، کارآیی خاص خود را خواهد داشت

استفاده از چوب های کهنه در دکوراسیون روستیک - استفاده از میز کنسول چوبی روستیک

دیوارکوب های چوبی روستیک

شما می توانید از چوب های بلااستفاده و قدیمی خود در ساخت دیوارکوب ساده و دل نشین به سبک روستیک، استفاده نمایید. قفسه های دیواری می توانند محلی مناسب برای نمایش نقاشی ها و اثرات هنری شما باشند. قفسات با چیدمان متناسب، یک گالری نقاشی زیبا بر روی دیوار ایجاد کرده اند.

استفاده از چوب های کهنه در دکوراسیون روستیک - دیوارکوب های چوبی روستیک

استفاده از چوب اصلاح شده در ایجاد جزیره آشپزخانه

در ساخت جزیره آشپزخانه به سبک روستیک، عده ای از سنگ مرمر برای رویه استفاده می کنند. اما استفاده از چوب، طرح روستایی زیبایی را در فضا ایجاد خواهد کرد. اگر فضای آشپزخانه شما کوچک است و محلی برای قرارگیری یک جزیره بزرگ ندارد، می توانید از میز های چوبی استفاده کنید. فراموش نکنید که یک جزیره روستیک چوبی هر چند کوچک در میان آشپزخانه شما می تواند فضایی فوق العاده دنج و طبیعی را رقم بزند.

استفاده از چوب های کهنه در دکوراسیون روستیک - استفاده از چوب اصلاح شده در ایجاد جزیره آشپزخانه

ایجاد درب چوبی قدیمی با طرح روستیک

استفاده از یک درب کهنه ساخته شده از چوب اصلاح شده، می تواند در قسمت هایی از منزل شما مانند درب ورودی انباری، تراس یا آشپزخانه، نمایی چشم نواز را ایجاد کند. اما عده ای علاقه مند به استفاده از درب های مدرن و ساخته شده از چوب های جدید هستند. بنابراین با توجه به سلیقه خود، می توانید نمونه هایی متفاوت را در نظر بگیرید.

استفاده از چوب های کهنه در دکوراسیون روستیک - ایجاد درب چوبی قدیمی با طرح روستیک

در این مقاله نمونه های مختلفی از لوازم روستیک چوبی که با استفاده از چوب های قدیمی به راحتی ساخته می شوند را بیان کردیم. گروه دکوراسیون روستیک لومه، همواره یاری رسان شما عزیزان در طراحی و ساخت نمونه های مختلف خواهد بود.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید