معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77390237

telegram instagram

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که یکسری موارد در دکوراسیون داخلی را دوست نداشته باشید و یا با اقدامی اشتباه ظاهر منزل خود را آشفته و نا زیبا کرده باشید. در این مقاله سعی داریم با بررسی یکسری اشتباهات رایج و راه حل های کاربردی دید شما را در این زمینه گسترده تر کنیم.

اشتباهات رایج در دکوراسیون داخلی و راه حل های آن

اشتباهات در دکوراسیون منزل و راه حل های آن

آشپزخانه به هم ریخته

آشپزخانه واقعا قلب اکثر خانه ها و مرکز فعالیت های خانوادگی است، اما تمام این فعالیت ها واقعاً می تواند سبک آشپزخانه شما را محدود کند. انبوهی از ظروف کثیف و کانترهای مملو از وسایل کوچک جذاب نیستند.

راه حل: آشفتگی را به حداقل برسانید

با آموزش به خانواده خود که همیشه بلافاصله بعد از صرف غذا ظروف را تمیز کنند، از ظروف کثیف مراقبت کنید. همچنین، تعداد وسایل کوچکی را که روی میز انباشته می شوند را، محدود کنید. یک گیاه گلدانی یا یک گلدان گل تمام چیزی است که برای افزودن کمی رنگ به آن نیاز دارید.

رفتن به سمت تاریکی

لامپ ها یا منابع نوری کم می توانند حتی دنج ترین اتاق نشیمن را تنگ و وحشتناک کنند.

اشتباهات رایج در دکوراسیون داخلی و راه حل های آن | رفتن به سمت تاریکی

راه حل: روشن کنید

زندگی زیادی در اتاق نشیمن شما اتفاق می افتد. برای اطمینان از روشنایی کافی برای کارهایی مانند مطالعه، چندین نوع روشنایی، مانند لامپ های رومیزی، روشنایی بالای سر و لامپ های کف را اضافه کنید.

انتخاب سبک به جای نشستن

تمام هدف صندلی های ناهارخوری این است که روی آن بنشینند – انتخاب صندلی های ناهارخوری صرفاً بر اساس سبک مد روز ، سبک دکوراسیون روستیک، سبک مینمیال و .... به جای راحتی قطعاً ممنوع است.

راه حل: صندلی های راحت را انتخاب کنید

چه میزبانی از مهمانان باشد و چه صرفاً از صرف غذا با خانواده خود لذت می برید، ناهارخوری باید زمانی برای استراحت و لذت بردن از غذا باشد.

اشتباهات رایج در دکوراسیون داخلی و راه حل های آن | انتخاب سبک به جای نشستن

طراحی اطراف تلویزیون

شما می خواهید که همه بتوانند قسمت های مختلف خانه را ببینند، اما این بدان معنا نیست که تلویزیون باید نقطه کانونی اتاق نشیمن شما باشد.

راه حل: تلویزیون را در طراحی خود بگنجانید

تظاهر به تلویزیون بخشی از فضای شما نیست آن را کمتر به چشم نمی آورد. با طراحی اکل فضا و سپس افزودن تلویزیون، می‌توانید یک فضای نشیمن متفکرانه داشته باشید که هم شیک باشد و هم در مواقعی که می‌خواهید یک جلسه پرخوری داشته باشید.

فرش توالت

فرش های توالت به گونه ای بریده می شوند که در اطراف توالت قرار گیرند و گاهی اوقات یک روکش صندلی مشابه فرش مانند دارند.

اشتباهات رایج در دکوراسیون داخلی و راه حل های آن | فرش توالت

راه حل: فرش مستطیل شکل

همانطور که در این طرح می بینید، فرشی مستطیلی را انتخاب کنید که دور از پایه توالت قرار گرفته باشد.

نداشتن گیاهان آپارتمانی

فضای شما ممکن است بدون گیاه آپارتمانی کمی هولناک و گرفتگی به نظر برسد.

راه حل: گیاهان مورد علاقه خود را اضافه کنید

شما مجبور نیستید خانه خود را به یک گلخانه تبدیل کنید، اما افزودن کمی سبز می تواند سموم موجود در هوا را پاک کند و به فضا جان ببخشد.

داشتن آباژور نامناسب

انشعاب با یک سبک منحصر به فرد از آباژور می تواند به یک فضا شخصیت بیافزاید، اما انتخاب یکی که برای لامپ خیلی بزرگ است می تواند بیانیه ای ناخوشایند باشد.

راه حل: سایه خود را با دقت انتخاب کنید

به انتخاب آباژور خود کمی بیشتر توجه کنید و سبک و اندازه ای را انتخاب کنید که برای اتاق شما مناسب است.

تست نکردن رنگ های مختلف

نمونه‌های رنگی ممکن است مفید باشند، اما شروع یک پروژه بزرگ رنگ بدون دیدن رنگ در فضای خود می‌تواند باعث شود که به یک پروژه پایان‌یافته رضایت‌بخش نرسید.

اشتباهات رایج در دکوراسیون داخلی و راه حل های آن | تست نکردن رنگ های مختلف

راه حل: چند رنگ را امتحان کنید

چند ظرف کوچکتر از رنگ های مورد علاقه خود را بخرید تا چندین رنگ را در امتداد یک دیوار آزمایش کنید. برای چند روز با نمونه ها زندگی کنید و به ظاهر آنها در روز و شب توجه کنید. نمونه های نقاشی شده را با نوار نقاش برچسب بزنید تا به یاد داشته باشید که کدام رنگ را بیشتر دوست دارید.

پوشاندن کانال های تهویه مطبوع

بیش از حد گرم (یا سرد) احساس می کنید؟ اطمینان حاصل کنید که چیدمان جدید اتاق نشیمن شما دریچه تهویه مطبوع شما را نمی پوشاند.

راه حل: در اطراف منبع هوای خود برنامه ریزی کنید

دریچه های تهویه مطبوع را در اتاق خود شناسایی کنید و اتاق خود را در اطراف آنها طراحی کنید تا جریان هوا حفظ شود.

اشتباهات رایج در دکوراسیون داخلی و راه حل های آن | پوشاندن کانال های تهویه مطبوع

اشتباه: تعداد زیادی عکس

شما یا اهل عکس هستید یا نیستید. افراد عکس‌دار بسیار احساساتی هستند و به سختی می‌توانند عکس‌های روی دیوار و میز خود را کنار بگذارند.

راه حل: دیوار گالری

عکس های مورد علاقه خود را در یک دیوار گالری نمایش دهید و هر زمان که مایل بودید آنها را تغییر دهید. شما می توانید بقیه عکس های خود را در آلبوم ها بر اساس دهه یا رویداد سازماندهی کنید و آنها را به خوبی در یک قفسه کتاب قرار دهید.

اشتباهات رایج در دکوراسیون داخلی و راه حل های آن | تعداد زیادی عکس

در متن بالا یکسری اشتباهات رایج که در دکوراسیون داخلی اتفاق می افتد و راه حل های آنها را برررسی کردیم. گروه دکوراسیون روستیک لومه یارب رسان شما عزیزان در ایجاد طرح های دلخواهتان خواهد بود.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید