معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

سبک دکوراسیون روستیک امروزه در طراحی داخلی اکثر منازل محبوبیت زیادی دارد. سبک روستیک به زیبایی با سایر سبک های دکوراسیون ترکیب می شود و جلوه ای زیبا را رقم می زند. البته در طراحی منزل روستایی اشتباهات رایجی وجود دارد که ممکن است شما را از رسیدن به نمای دلخواهتان دور کند.

در ادامه این مقاله رایج ترین اشتباهات که در طراحی خانه روستیک ممکن است رخ دهد را بررسی می کنیم.

اشتباهات رایج در طراحی خانه به سبک روستیک

اشتباهات رایج در طراحی خانه روستیک

دست کم گرفتن اهمیت آشپزخانه

از لحاظ تاریخی آشپزخانه قلب واقعی خانه روستیک است. در طراحی آشپزخانه روستایی فقط به کابینت ها توجه نکنید. میز نهارخوری چوبی با بافت سنگین، قفسات چوبی ضخیم و میزکار مناسب از جمله مواردی است که در آشپزخانه روستایی کارآمد خواهد بود.

نادیده گرفتن قطعات قدیمی

سبک مدرن روستیک یک تصویر ذهنی بسیار خاص از ترکیب قطعات ساده و جدید در ترکیب با بافت قدیمی ارائه می کند. در صورتی که سبک واقعی خانه روستیک در خصوص قطعات فرسوده و عتیقه است. جایگزینی قطعات و مبلمان خانه با لوازمی مدرن و لوکس اصل سبک روستیک را نادیده می گیرد.

عدم توجه به ظاهر

خانه روستایی لوازمی با جلوه ای طبیعی و اصیل را شامل می شود. اگر دکوراسیون منزل شما مدرن است و می خواهید جلوه ای روستیک را به فضای خانه خود اضافه کنید، مواظب باشید. اینکار باعث میشود خانه شما بیشتر شبیه یک مهمانی موضوعی باشد تا یک سبک طراحی زیبا. بنابراین توصیه می شود عناصر قدیمی را با چند قطعه مدرن تر ست کنید و ترکیب کاملی را بدست آورید.

اشتباهات رایج در طراحی خانه به سبک روستیک

ترکیب سبک روستیک با بیش از یک سبک طراحی دیگر

مردم اغلب به دلیل ایجاد طرحی دنج و آرامش بخش سبک دکوراسیون روستیک را انتخاب می کنند. سبک روستایی به راحتی با سایر سبک های دیگر مانند مدرن، صنعتی و یا سنتی ترکیب می شود.

جایی که ممکن است به مشکل بخورید، مخلوط کردن سبک های مختلف است. پیاده سازی جزئیات روستیک در دکوراسیون مدرن، می تواند طرحی زیبا ایجاد کند. اما اگر سبک دیگری را نیز به آن بیفزایید مانند اواسط قرن، در نهایت با آشفتگی مواجه می شوید.

اضافه نمودن قطعات روستیک در فضای نامناسب

در انتخاب لوازم و قطعات روستیک باید توجه زیادی کرد. در یک خانه ممکن است قطعه ای به نقطه کانونی تبدیل شده و جلوه ای خیره کننده ایجاد کند. درحالیکه در فضایی دیگر همان قطعه اثر مطلوبی نداشته باشد.

استفاده از چوب تنها در تیرهای سقفی و کف منزل

عنصر چوب بصورت کهنه و یا مدرن یکی از قطعات اصلی سبک روستیک است. از چوب طبیعی می توان برای وسایل دکوراسیون، مبلمان یا میزهای پیشخوان استفاده کرد. افزودن المان های چوبی به محلی مناسب نکته ایست که باید در نظر گرفته شود.

چوب بافت و گرمی را به فضا اضافه کرده و به عنوان رنگی خنثی با سایر پالت های رنگی ترکیب میشود.

اشتباهات رایج در طراحی خانه به سبک روستیک

در متن بالا شش مورد از اشتباهات رایجی که در طراحی دکوراسیون منزل به سبک روستیک صورت می گیرد را بیان کردیم. گروه دکوراسیون روستیک لومه همواره خدمت رسان شما عزیزان در زمینه طراحی دکور و انواع لوازم چوبی روستیک می باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید