مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

آیا تا به حال توجه کرده اید که چقدر تمایل دارید که مبلمان و اثاثیه روستیک در منزل خود داشته باشید؟ امروزه مبلمان و اثاثیه روستیک یکی از متداول ترین انواع مبلمان می باشد که به راحتی می توانید در اغلب مکان ها از قبیل هتل ها، رستوران ها و خانه ها مبلمانی با این سبک را مشاهده کنید. مبلمان و اثاثیه روستیک سبب می شود فضای داخلی دکوراسیون زیباتر و طبیعی تر به نظر آید. مبلمان و اثاثیه روستیک باعث می شود که گرما و راحتی در خانه و محل مورد نظر شما موج بزند.

مبلمان روستیک

برخی از مردم با شنیدن نام مبلمان روستیک کمی عقب نشینی می کنند که این به این دلیل است که دکوراسیون روستیک را با معنای قدیمی آن که از غرب ایجاد شده است، یکی می دانند. در دکوراسیون روستیک به سبک قدیمی فضای خانه بیشتر شبیه به دکوراسیون کشورهای آمریکایی و آمریکای لاتین طراحی می شد و استفاده از کابین های بزرگ و چوب های تیره به همراه استفاده زیاد از شاخه ها و ریشه های درختان باعث شده بود که از ظرافت این سبک در آن زمان کم شود.

با این حال گروه دکوراسیون روستیک لومه به شما عزیزان پیشنهاد می دهد که از مبلمان و اثاثیه روستیک که با سبک دکوراسیون مدرن و معاصر تلفیق گردیده است استفاده نمایید تا رنج بسیار وسیعی از مبلمان و اثاثیه بسیار زیبا و دوست داشتنی ایجاد گردد که جلوه بخش محل مورد نظر شما می باشد.

ترجیح بر استفاده از دکوراسیون روستیک در منزل

مبلمان و اثاثیه روستیک چشم انداز و زیبایی طبیعی را به خانه شما خواهد آورد که این زیبایی در صورت استفاده از هیچ دکوراسیون دیگری ایجاد نخواهد شد. مبلمان روستیک می تواند با نمایی از گذر زمان آمیخته گردند و راحتی بی نظیری را ایجاد نماید. این زیبایی و روح دکوراسیون روستیک با مبلمان و میز و صندلی سایر اثاثیه روستیک در خانه شما حس دلپذیری را ایجاد خواهد کرد.

ویژگی های مبلمان روستیک

  • مبلمان و اثاثیه روستیک دست ساز بوده و احساس داشتن یک مبلمان و اثاثیه منحصر به فرد و فرآوری شده را به شما القا می نمایند.
  • استفاده از چوب های درختان جنگلی در ساختن این مبلمان و اثاثیه روستیک حس حضور در طبیعت را ایجاد خواهد کرد.
  • استفاده از چوب های حاصله از بقایای خانه های قدیمی در ساختن مبلمان و اثاثیه روستیک شما به طبیعت و بازیافت کمک کرده و به جمع دوست داران محیط زیست خواهید پیوست.
  • روح و زیبایی طبیعت به درون خانه شما عزیزان خواهد آمد که بسیار دلپذیر و وصف ناشدنی خواهد بود.

پیاده سازی مبلمان و اثاثیه روستیک متناسب با سلیقه خودتان

یک انتخاب خوب در مبلمان و اثاثیه زمانی اتفاق می افتد که بتوان خصیصه هایی را در این مبلمان پیدا کرد که متناسب با نظر و سلیقه صاحب خانه باشد. از مبلمان و اثاثیه روستیک می توان در اتاق خواب، آشپزخانه و پذیرایی خود استفاده کنید. حتی استفاده از دکوراسیون روستیک در تراس و پاسیو در محیطی سرسبز و طبیعی باعث ایجاد هارمونی بسیار بی نظیر و زیبایی خواهد شد. استفاده از میزهای تراش خورده با دست با مبلمان دست ساز که از تلفیق دکوراسیون روستیک و مدرن ایجاد شده است منجر به جلوه خانه شما خواهد شد.

مبلمان روستیک

 دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد