مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

در سبک دکوراسیون روستیک به دلیل نزدیکی به فضای روستایی، مواد و مصالح به کار رفته در دکوراسیون بیشتر طبیعی بوده و چوب یکی از اصلی ترین متریال های مورد استفاده است.

 

lume rustic wood

 

چنانچه پیش تر در مقاله سبک روستیک در معماری چیست؟ ذکر شد، در سبک روستیک تا جایی که امکان داشته باشد از مصالح طبیعی مانند شاخه درختان، پوست درختان خشک شده، تنه و الوارهایی که کاملا پرداخت نشده باشند، آجر و خشت های طبیعی، کاه گل و دیگر متریال های طبیعی استفاده می شود. به ‌طوری که این مواد تا حد امکان از نظر فرم و بافت به طبیعت نزدیک باشند.

محیطی گرم، راحت، همراه با بافت و مواد ارگانیک همواره مورد پسند مردم بوده و مایل هستند آن را در خانه و اطراف محل زندگی خود داشته باشند. چوب به عنوان یک ماده ی طبیعی می تواند طبیعت را به خانه شما بیاورد و نماد زیبایی و آرامش در هر دکوراسیونی باشد. امروزه با رواج راهکارهای سازگار با محیط زیست در دکوراسیون داخلی، استفاده دوباره از عناصر چوبی با روش ها و گونه های نو می تواند ایده خوبی برای نو کردن جلوه دکوراسیون خانه شما باشد. چراکه چوب از بسیاری جهات یکی از تطبیق پذیرترین مواد برای استفاده در دکوراسیون و معماری داخلی به حساب می آید.

 

Rustic Home Decorating Ideas Wood Kitchen

 

به عنوان مثال در قسمت ورودی، راهروها، هال و اتاق های بزرگ به جای پوشش تمام سطح کف با قالیچه و فرش ها، از کفپوش های چوبی طرح دار و دکوراتیو نیز می توان استفاده کرد. همچنین می توان از کفپوش های چوبی در رنگ های مجزا برای فضاهای مختلف و مجاور استفاده نمود که افزون بر زیبایی بخشیدن به فضا، به تفکیک و تعریف فضاها پرداخت.

چنانچه عکس های منتشر شده در مجلات به روز دکوراسیون را مشاهده نمایید، عمدتا استفاده از چوب در جایگاه های مختلف و بجا عامل ایجاد یک چیدمان جذاب شده است. برای نمونه یک میز پذیرایی چوبی را در نظر بگیرید که در کنار آن قفسه کتابخانه تمام چوب و در سمت دیگر آن یک کانتر آشپزخانه چوبی قرار دارد و سطح زمین نیز با کفپوش چوب پوشیده شده است. ناگفته پیداست که این مجموعه یک گروه چوبی زیبا و جذاب برای دکوراسیون یک خانه را تشکیل داده است. گروه دکوراسیون لومه در امر مشاوره ی رایگان برای چیدمان منازل و محیط کار در خدمت عموم مردم می باشد.

 

para home

 

مجموعه صنایع دستی لومه تا 90% شما را به خواسته هایتان می رساند این یک تعهد است.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد.