معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

یکی از محبوب ترین ایده ها در ایجاد دکوراسیون، سبک روستیک می باشد. سبک روستیک، ظاهری خشن و کهنه را با فرم و رنگ طبیعی را توصیف می کند. همچنین لوازم شما می تواند کاملا جدید باشد اما ساخته شده است یا طراحی شده است تا قدیمی به نظر برسد. در هر صورت این سبک بسیار دل پذیر، دنج و همه کاره می تواند در اتاق خواب شما نمایی متفاوت را ایجاد کند. در ادامه سعی داریم نکات و ترفندهای ایجاد دکوراسیون روستیک در اتاق خواب را برای شما بیان کنیم.

استفاده از دکوراسیون روستیک در اتاق خواب

لمس دکوراسیون روستیک در اتاق خواب

تنوع رنگ در سبک روستیک اتاق خواب

بیشتر اوقات در یک اتاق روستیک، پالت رنگی با تون خاکی را پیدا می کنید ولی این به این معنا نیست که شما نمی توانید از رنگ های دیگر به خصوص رنگ روشن، برای ایجاد سبک روستیک استفاده کنید. دیوارهای سبز موجود در این اتاق خواب، در آستانه روشنایی می باشد اما چیزی از سبک ساده و روستایی کم نمی کند.

استفاده از دکوراسیون روستیک در اتاق خواب | تنوع رنگ در سبک روستیک اتاق خواب

ایجاد احساس روستایی در لوازم اتاق خواب

در حالی که شما می توانید کل اتاق خود را به سبک روستیک تزئین نمایید، اما این یک الزام نمی باشد. یکی از بهترین راه ها برای ایجاد دکوراسیون روستیک، ترکیب قطعات و لوازم جانبی با سبک روستایی می باشد. به طور مثال در این اتاق، یک تنه درخت با جلوه ای طبیعی در کنار تخت خواب سنتی قرار گرفته شده است. همچنین گلدان قدیمی با گل های خشک شده در کنار میوه کاج خشک شده، موجب زیبایی هرچه تمام تر این اتاق خواب شده است.

استفاده از دکوراسیون روستیک در اتاق خواب | ایجاد احساس روستایی در لوازم اتاق خواب

استفاده از لوازم روستیک در اتاق خواب

ممکن است وسایل تزئینی که ارتباط بیشتری با مبلمان و لوازم جانبی روستیک دارند دارای اهمیت ویژه ای باشند. اما از آن جا که روستیک، سبک و سیاق گاه و بیگاه و تمام احساسات تاریخ است، این حس را می بخشد که نگاه اصلی آن فرسوده، دوست داشتنی، ناقص و غالبا صریح و بدوی است. اتاق خواب نشان داده شده در این جا، پر از جذابیت های روستایی لذت بخش است. ستاره زنگ زده، دیوارهای تخته ای، فرش راه راه و تخت چوبی فرفوژه سبک روستایی را برای شما رقم می زند.

استفاده از دکوراسیون روستیک در اتاق خواب | استفاده از لوازم روستیک در اتاق خواب

راحتی روستایی در اتاق خواب

فقط به این دلیل که یک اتاق یا مبلمان به سبک روستایی تزئین شده است، به این معنا نیست که دیگر نمی تواند مدرن و لوکس باشد. در نمونه مقابل، میز پاتختی روستیک و دیوارهای تزئین شده با چوب به زیبایی با بالش، با روکش بافتنی و رنگ قهوه ای و سفید لحاف، تعادل را ایجاد نموده است.

استفاده از دکوراسیون روستیک در اتاق خواب | راحتی روستایی در اتاق خواب

ایجاد سبک روستیک معاصر در اتاق خواب

سبک روستیک را می توان با دکوراسیون مدرن و امروزی ترکیب نمود و نمایی بسیار فوق العاده را ایجاد کرد. به طور مثال در این اتاق، میز پاتختی مدرن، رو تختی خاکستری و فرش موجود در اتاق، به سبکی امروزی طراحی شده اند. اما تاج تخت چوبی و خشن، همچنین جمع آوری شاخه های کوچک, لمس فوق العاده ای از فضای روستیک را به دکوراسیون مدرن اضافه می کنند.

استفاده از دکوراسیون روستیک در اتاق خواب | ایجاد سبک روستیک معاصر در اتاق خواب

در مقاله ای که ارائه شد، نکاتی کلیدی و کارآمد را برای ایجاد حس روستایی در اتاق خواب، بیان نمودیم. بهره گیری از این ایده ها، شما را در رسیدن به دکوراسیون مورد نظرتان یاری خواهند کرد. گروه دکوراسیون روستیک لومه، همواره یاری رسان شما می باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.