معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

برای ایجاد سبک روستیک در محل زندگی خود حتما لازم نیست در دل طبیعت یا محلی روستایی زندگی کنید بلکه می توان با طراحی خلاقانه و بهره گیری از ساده ترین نکات نمایی روستیک و دنج را رقم زد. برای طراحی به سبک روستیک می توان از ساده ترین لوازم که در طبیعت به راحتی یافت می شوند اعم از چوب، فلز و... بهره برد. در این مقاله با بیان راهکارهایی ساده و متفاوت به شما کمک خواهیم کرد تا دکوراسیون روستیک را در فضای اتاق خواب خود پیاده سازی کنید.

دکوراسیون روستیک در اتاق خواب

پیاده سازی دکوراسیون روستیک در اتاق خواب

ایجاد شومینه در اتاق خواب

بی شک وجود شومینه در اتاق خواب طرحی دنج و زیبا به سبک روستیک رقم می زند. اگر امکان ساخت شومینه را ندارید می توانید از طرح های مصنوعی آن استفاده کنید که واقعی به نظر می رسند و به دودکش نیازی نداشته و خاکستر و دود نیز ایجاد نمی کنند.

دکوراسیون روستیک در اتاق خواب - ایجاد شومینه در اتاق خواب

دیوار پوشیده شده از Shiplap

دیوارهای پوشیده شده از چوب شیپلپ مشخصه ای از سبک روستایی است که غالبا به رنگ سفید و رنگ های ملایم پیاده سازی می شوند. اگر نمی توانید دیوارهای اتاق خواب خود را با چوب تزئین کنید می توانید از کاغذ دیواری های طرح چوب بهره بگیرید.

دکوراسیون روستیک در اتاق خواب - دیوار پوشیده شده از Shiplap

استفاده از لوازم بازیافتی

یکی از شیوه های پیاده سازی سبک روستیک استفاده از لوازم قدیمی و بازیافتی است. برای مثال در نمونه فوق از کرکره های قدیمی برای پوشش دیوار استفاده شده است که طرحی چشم نواز را رقم زده است.

دکوراسیون روستیک در اتاق خواب - استفاده از لوازم بازیافتی

تاج تخت خواب به سبک روستیک

چوب های قدیمی و ترمیم شده می توانند گزینه ای عالی برای ایجاد یک تاج تخت روستیک برای شما باشند و لمس روستایی را در اتاق خواب شما رقم بزنند.

دکوراسیون روستیک در اتاق خواب - تاج تخت خواب به سبک روستیک

اتاق خواب روستیک با تم دخترانه

این اتاق خواب روستیک مدرن با رنگ های صورتی، یک لوستر کوچک و کلاه های حصیری تزئین شده با گل برای دختر خانواده طراحی شده است. سقف پوشیده از تیرهای چوبی لمس روستایی را در این اتاق ایجاد کرده است.

دکوراسیون روستیک در اتاق خواب - اتاق خواب روستیک با تم دخترانه

ترکیب رنگ زرد و سفید در اتاق خواب

زرد روشن یک رنگ کلاسیک در دکوراسیون روستیک است که با رنگ سفید به زیبایی ترکیب می شود و ظاهری گرم و دنج را در اتاق خواب رقم می زند.

دکوراسیون روستیک در اتاق خواب - ترکیب رنگ زرد و سفید

صندلی گهواره ای چوبی و تخت خواب با چهار ستون

صندلی راکیچیر و تخت خواب های چوبی با پایه های بلند عضو همیشگی اتاق خواب های روستیک هستند که طرحی زیبا و نوستالوژیک را رقم می زنند.

دکوراسیون روستیک در اتاق خواب - صندلی گهواره ای چوبی و تخت خواب با چهار ستون

اهمیت رنگ سفید در اتاق خواب روستیک

در صورت پیدا نکردن پالت رنگی مناسب می توان از رنگ سفید خالص در اکثر فضای اتاق خواب استفاده کرد. رنگ سفید را می توانید با رنگ های ملایم دیگری نیز ترکیب کنید و جلوه ای زیبا و آرامش بخش را رقم بزنید.

دکوراسیون روستیک در اتاق خواب - اهمیت رنگ سفید در اتاق خواب روستیک

پاتختی به شکل صندوق

استفاده از یک صندوق چوبی عتیقه در کنار تخت شما و قرار دادن چراغ قدیمی و ساعت روستیک بر روی آن طرحی بی نظیر از سبک روستایی را رقم می زند.

دکوراسیون روستیک در اتاق خواب - پا تختی به شکل صندوق

صندلی چوبی با نمای کهنه

یک صندلی چوبی قدیمی با رنگ آمیزی شلخته یک مکان عالی برای نشستن یا استفاده به عنوان میز کنار تختی است و طرح روستیک زیبایی را ایجاد خواهد کرد.

دکوراسیون روستیک در اتاق خواب - صندلی چوبی با نمای کهنه

استفاده از درب کشویی

درب های کشویی چوبی با جلوه ای کهنه علاوه بر ایجاد نمایی زیبا به سبک روستیک با اشغال فضای کمتر برای اتاق خواب های کوچک بسیار مناسب هستند.

دکوراسیون روستیک در اتاق خواب - استفاده از درب کشویی

در این مقاله نمونه ها و طرح های مختلف که جلوه ای روستیک را در اتاق خواب شما ایجاد می کنند، برشمردیم. توجه به جزئیات و انتخاب مناسب مبلمان و تخت امری مهم در ایجاد سبک روستایی است. گروه دکوراسیون روستیک لومه همواره یاری رسان شما عزیزان در این زمینه خواهد بود.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید