مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

ممکن است علاقمند باشید که محل زندگی خود را با دکوراسیون روستیک زیباتر جلوه دهید در عین حال تمایل به استفاده از دکوراسیون مدرن نیز داشته باشید. در این صورت می بایست از سبک دکوراسیون روستیک مدرن در خانه خود استفاده نمایید.

اصول ایجاد دکوراسیون روستیک مدرن در منزل

با استفاده از اصول گفته شده در این مقاله می توانید دکوراسیون روستیک مدرن را در منزل یا محیط کار خود تجربه نمایید.

استفاده از اشکال و رنگ طبیعی در دکوراسیون روستیک مدرن

در هنگام انتخاب و خرید مبلمان، میز و سایر اجزای دکوراسیون منزل و محیط کار خود بهتر است به دنبال طراحی های ساده به همراه خطوط صاف باشید.

دکوراسیون مدرن بیشتر به دنبال اشکال ارگانیک و طبیعی می باشد. این اشکال در طبیعت به راحتی پیدا می شود.

این موضوع در ارتباط با بکارگیری رنگ نیز مصداق دارد. در طراحی مدرن بیشتر از رنگ های طبیعی و گرم استفاده می شود. به طور مثال برای رنگ دیوارها از رنگ چوبی، قهوه ای، کرم و سایه هایی از سبز پیشنهاد داده می شود. استفاده از این ترکیب رنگ ها سبب می گردد که خانه گرم، دوستانه و آرام بخش دیده شود که همان هدف دکوراسیون روستیک می باشد و که با استفاده از دکوراسیون مدرن ایجاد شده است.

اصول ایجاد دکوراسیون روستیک مدرن در منزل

استفاده از نقوش با طراحی زیبا در دکوراسیون روستیک مدرن

یکی از بزرگترین المان های دکوراسیون روستیک مدرن استفاده از نقوش و لایه های زیبا در دکوراسیون داخلی می باشد.

از اشیائی که دارای الگوهای طراحی مختلف می باشند می توان در طراحی مدرن استفاده نمود. به طور مثال استفاده از گلیم، کوسن، سبد و رویه های صندلی با طراحی ها و نقوش متفاوت در یک محیط، بر زیبایی دکوراسیون مدرن می افزاید. به جز طرح های خال خال و زیگ زاگ، بقیه نقوش طراحی برای دکوراسیون روستیک و دکوراسیون مدرن بسیار کارامد است.

استفاده از نقوش مختلف نقش بزرگی در دکوراسیون روستیک مدرن دارد. جمع آوری اجسامی که از نقوش طبیعی الهام گرفته اند و بکارگیری آنها در کنار محل زندگی می تواند روح دکوراسیون روستیک را در دکوراسیون خانه شما انتشار دهد. می توانید به زیبایی این نقوش خارق العاده را در گلیم، سوفا و کاناپه خود بکار ببرید.

ایجاد دکوراسیون روستیک مدرن در دکوراسیون داخلی منزل

انتخاب وسایل با قدمت بالاتر در دکوراسیون روستیک مدرن

استفاده از قطعات و اثاثیه ای که سن و قدمت بالاتری دارند و این قدمت را به نمایش گذاشته اند می تواند دکوراسیون روستیک مدرن را نشان دهد. استفاده از چوب های ورق ورق شده، چوب های فرآوری نشده و یا هر شی و یا اثاثیه ای که احساس قدمت به دکوراسیون داخلی بدهد می تواند در طراحی دکوراسیون روستیک مدرن بسیار عالی عمل نماید.

استفاده از اشیایی که به گونه ای طراحی شده اند که قدمت زیاد خود را به نمایش بگذارند، سبب می گردد که دکوراسیون روستیک مدرن بسیار دلپذیر جلوه نماید و در کنار آن این طراحی گیرایی بالایی داشته باشد. با این کار همه عزیزان را به صورت ناخودآگاه به درون خانه شما دعوت خواهند شد.

از استفاده از تاثیر جهان واقعی در درون خانه اصلا نترسید. در عکس زیر می توانید ترکیب طراحی دکوراسیون روستیک را با دکوراسیون مدرن به همراهی طراحی گرفته شده از جهان واقعی مشاهده نمائید.

ایجاد دکوراسیون روستیک مدرن در دکوراسیون داخلی منزل

استفاده از اثر نیمه معاصر در دکوراسیون روستیک مدرن

برای اینکه فضای داخلی دکوراسیون شما تازه و بروز به نظر آید، تعدادی از المان های طراحی نیمه معاصر را به طراحی دکوراسیون داخلی خود اضافه نمائید. ابعاد طراحی مدرن نیمه معاصر از طریق اشکال طبیعی، مبلمان تراشیده شده و استفاده از رنگ های گرم زمینی ایجاد می گردد.

به طور مثال استفاده از چراغ های سه پایه دار، صندلی های راحتی انحنا دار و یا استفاده از میز جلو مبلی که از چوب های برش یافته ساخته شده اند، می تواند احساس تازگی و سرزندگی به دکوراسیون داخلی خانه شما عزیزان هدیه نماید.

ایجاد دکوراسیون روستیک مدرن در دکوراسیون داخلی منزل

استفاده از طراحی دوستانه و گرم در دکوراسیون روستیک مدرن

دکوراسیون داخلی منزلی که با استفاده از دکوراسیون روستیک مدرن طراحی شده است می بایست احساس راحتی و آرامش را القا نماید. مطمئن گردید که در خانه خود از الیاف پشمی و کرکی استفاده نموده اید. می توانید بالش ها، کوسن ها، پتو و روتختی را از جنس پشمی انتخاب نمائید. استفاده از این بافت پارچه سبب می گردد که خانه دوستانه تر به نظر آید.

ایجاد دکوراسیون روستیک مدرن در دکوراسیون داخلی منزل

در این مقاله گروه دکوراسیون روستیک لومه سعی بر این داشت تا بتواند به شما عزیزان کمک نماید تا با بکارگیری 5 اصل در طراحی دکوراسیون داخلی، بتوانید طراحی داخلی منزل و محل کار شما به سبک دکوراسیون روستیک و به سبک دکوراسیون مدرن نزدیک شود. سبکی که دکوراسیون روستیک را با دکوراسیون مدرن تلفیق می نماید، دکوراسیون روستیک مدرن نامیده می گردد. امید داریم که این مقاله به شما عزیزان کمک نموده باشد تا بتوانید تغییرات مطلوب را در طراحی دکوراسیون داخلی بکار بندید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد