معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

بشکه های چوبی روستیک به تنهایی می توانند در دکوراسیون شما قرار بگیرند و نمایی زیبا به فضا ببخشند. بشکه ها با طرح های قدیمی و جدید که برای نگه داری نوشیدنی به کار می روند؛ به راحتی ساخته و تهیه می شوند. بشکه های نوشیدنی با سایزها و ارتفاع های مختلف وجود دارند. شما می توانید از بشکه های قدیمی خود در ایجاد طرح های مختلف در دکوراسیون روستیک استفاده کنید و یا به صورت سفارشی نمونه مورد نظر خود را بسازید. در ادامه سعی داریم ایده ها و طرح های مختلف روستیکی را ارائه دهیم که به وسیله بشکه چوبی می توانید به سادگی پیاده سازی کنید.

استفاده از بشکه در دکوراسیون روستیک

استفاده از بشکه در دکوراسیون روستیک

استفاده از بشکه چوبی روستیک به عنوان میز جلو مبلی

بشکه های چوبی روستیک به زیبایی با طرح های مدرن ترکیب می شوند و نمایی متفاوت را ایجاد می کنند. شما می توانید از بشکه های نوشیدنی قدیمی با کفه چوبی ضخیم استفاده کنید و به عنوان میز جلو مبلی در اتاق نشیمن خود قرار دهید.

استفاده از بشکه در دکوراسیون روستیک - استفاده از بشکه چوبی روستیک به عنوان میز جلو مبلی

میز عسلی روستیک به طرح بشکه چوبی

می توانید از بشکه های چوبی با ارتفاع کم و متناسب برای قرارگیری در کنار مبلمان استفاده نمایید. با استفاده از این طرح می توانید یک میز عسلی روستیک زیبا برای خود ایجاد کنید و بر روی آن لوازم تزئینی، کتاب و ... قرار دهید.

استفاده از بشکه در دکوراسیون روستیک - میز عسلی روستیک به طرح بشکه چوبی

استفاده از بشکه چوبی روستیک به عنوان دکوری

استفاده از طرح بشکه های چوبی در گوشه های خالی منزل شما می تواند نمایی فوق العاده ایجاد کند. بشکه های چوبی با ارتفاع بلند می توانند به عنوان میز کنسول و دکوری در محل مورد نظر شما جای بگیرند هرچند قرارگیری آن ها بصورت ساده و بدون هیچ وسیله تزئینی نیز، زیبا و چشم نواز است.

استفاده از بشکه در دکوراسیون روستیک - استفاده از بشکه چوبی روستیک به عنوان دکوری

میز جلو مبلی روستیک مدرن با طرح بشکه

به راحتی می توانید از طرح بشکه چوبی الهام بگیرید و برای ساخت میز جلو مبلی خود از آن استفاده نمایید. در این کار، یک تخته چوبی پهن به سطح میز اضافه شده است که علاوه بر ایجاد فضای مناسب و کافی برای قرار گیری وسایل مختلف، طرحی مدرن و زیبا را در ترکیب با روستیک ایجاد کرده است. همچنین می توانید طرح خود را به روزتر کنید و برای رویه میز از سنگ مرمر و یا شیشه بهره بگیرید.

استفاده از بشکه در دکوراسیون روستیک - میز جلو مبلی روستیک مدرن با طرح بشکه

استفاده از طرح بشکه چوبی در صندلی

می توانید از بشکه های قدیمی خود برای ایجاد طرحی روستیک و زیبا استفاده کنید. در این کار، صفحات بشکه چوبی برای ساخت قسمت تکیه گاه صندلی استفاده شده است که از داخل هنگام نشستن راحتی را برای شما رقم می زند و همچنین نمای بیرونی آن خاص و متفاوت است. گروه دکوراسیون روستیک لومه می تواند در طراحی و اجرای این طرح، در کنار شما باشد.

استفاده از بشکه در دکوراسیون روستیک - استفاده از طرح بشکه چوبی در صندلی

در مقاله ای که ارائه شد به ایده ها و طرح های متفاوت و زیبایی که می توانید با استفاده از بشکه چوبی روستیک در دکوراسیون خود ایجاد کنید، پرداختیم. گروه دکوراسیون روستیک لومه توانمند در زمینه طراحی و اجرای به روز ترین طرح ها و همچنین ساخت نمونه های سفارشی و پیشنهادی شما عزیزان می باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید