معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

همانطور که در مقاله قبل بیان شد، بشکه های چوبی با ظاهر دلنشین خود می توانند طرح های روستیک بسیار زیبایی را در دکوراسیون داخلی و خارجی شما رقم بزنند. بشکه های چوبی با نمای قدیمی و یا بشکه هایی با طرح سفارشی، ایده ای جالب و متفاوت را ایجاد خواهند کرد. در مقاله قبل مواردی از این ایده ها و طرح ها را برشمردیم در ادامه سعی داریم دید شما را در این زمینه گسترده تر کنیم و نمونه های بیشتری را ارائه دهیم.

استفاده از بشکه در دکوراسیون روستیک

دکوراسیون روستیک با استفاده از بشکه

خلق یک اثر هنری با بشکه چوبی

قسمت های بالا و پایین یک بشکه چوبی، یک بوم زیبا را برای خلق اثرهای هنری فراهم می کند. با رنگ آمیزی هنرمندانه قسمت انتهایی بشکه، یک قطعه رنگ مینیمالیستی ایجاد شده است که در هر مکانی از منزل شما طرحی روستیک و چشم نواز را به ارمغان خواهد آورد.

استفاده از بشکه در دکوراسیون روستیک - خلق یک اثر هنری با بشکه چوبی

استفاده از بشکه چوبی به عنوان میز بار

یک بشکه چوبی می تواند در فضای داخلی و یا خارج شما به عنوان یک میز بار روستیک به کار رود، که در فضای باز برای برگزاری یک عروسی و یا مهمانی مناسب است. همچنین این طرح در کنار استخر در هوای گرم تابستانی محل مناسبی را برای سرو نوشیدنی فراهم می کند. شما می توانید با اضافه کردن نوارهای فلزی به طرح خود جذابیت بیشتری بیفزایید.

استفاده از بشکه در دکوراسیون روستیک - استفاده از بشکه چوبی به عنوان میز بار

ایجاد محل خواب برای حیوانات خانگی

استفاده از طرح بشکه چوبی محل خواب دنج و راحتی را برای حیوانات خانگی به خصوص سگ فراهم می کند و همچنین می تواند همخوانی زیبایی با دکوراسیون روستیک شما داشته باشد.

استفاده از بشکه در دکوراسیون روستیک - ایجاد محل خواب برای حیوانات خانگی

ایجاد شلف چوبی روستیک با بشکه

برش بشکه های چوبی به قطعات کوچکتر و ایجاد یک قفسه دیواری روستیک می تواند طرحی متفاوت را برای شما رقم بزند. می توانید با قرار دادن گلدان ها و یا لوازم دکوری مدرن ترکیب بسیار زیبایی را ایجاد نمایید.

استفاده از بشکه در دکوراسیون روستیک - ایجاد شلف چوبی روستیک با بشکه

ایجاد یک گلدان چوبی روستیک به طرح بشکه

استفاده از بشکه چوبی به عنوان گلدان می تواند طرح بسیار جالبی باشد که به گیاهان شما نمای فوق العاده ای می بخشد. این طرح زیبا و در عین حال اقتصادی در گوشه و کنار باغچه، حیاط و پاسیو شما نمایی بسیار دنج و چشم نواز را ایجاد می کند. شما همچنین می توانید از نمونه های ماکت بشکه های چوبی به عنوان گلدان استفاده کنید.

استفاده از بشکه در دکوراسیون روستیک - ایجاد یک گلدان چوبی روستیک به طرح بشکه

جایگزین کردن بشکه های فلزی با بشکه های چوبی

اگر به دنبال اضافه کردن طرح بشکه ها به دکوراسیون خود هستید اما بشکه های چوبی از نظر شما مقداری قدیمی هستند، می توانید از بشکه های فلزی استفاده کنید. بشکه های فلزی طرحی صنعتی و روستیک را برای شما رقم می زنند. شما می توانید با رنگ آمیزی بشکه های فلزی و بشکه های نفت، از آن ها به عنوان میز تلفن، پاتختی و ...استفاده نمایید و جلوه ای متفاوت به دکوراسیون خود ببخشید.

استفاده از بشکه در دکوراسیون روستیک - جایگزین کردن بشکه های فلزی با بشکه های چوبی

در این مقاله ایده های خلاقانه و متفاوت را در بکارگیری بشکه های چوبی و همچنین بشکه فلزی مطرح کردیم. بشکه ها می توانند طرح روستیک زیبایی را در دکوراسیون قسمت های مختلف منزل شما ایجاد کنند. گروه دکوراسیون روستیک لومه همواره در طراحی و پیاده سازی نمونه هایی خلاقانه در کنار شما خواهد بود.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید