مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

در قسمت قبلی نمونه هایی از ایده های نو در استفاده از فضاهای پرت زیر راه پله ها و یا طراحی فضایی بکر در گوشه اتاق خواب، ارائه نمودیم. در این قسمت نیز به ایده های دیگر برای بهره گیری از این فضاها برای نگهداری حیوانات خانگی و یا استفاده از فضای زیر پنچره برای مطالعه و طراحی آنها به سبک روستیک می پردازیم.

استفاده از گوشه های دنج خانه با استفاده از دکوراسیون روستیک

پیاده سازی دکوراسیون روستیک در جای جای خانه

خصوصیات و مزایای ایجاد گوشه های دنج در منزل

این بخش ها می توانند برای شما یک حریم شخصی فراهم نمایند. اگر شما در خانه ای زندگی می کنید که شلوغ و پر سرو صدا و پر رفت و آمد است، می توانید با استفاده از این مکان آرامش را به زندگی شخصی خود باز گردانید. شما می توانید در این نقاط آرامبخش، کتاب بخوانید و یا در آرامش کار کنید.

با وارد شدن به این بخش از خانه که به سبک دکوراسیون روستیک طراحی شده است، از زندگی معمولی و روزمره خارج شوید و به تفکر و ایده پردازی بپردازید، بستنی و میان وعده میل نمائید و حتی دوست داشتنی ترین کتاب خود را بخوانید.

این بخش ها بسیار برای کودکان دوست داشتنی و مفرح خواهند بود. شما می توانید این بخش های روستیک خانه را به بازی کودکان و یا کتابخوانی کودکان اختصاص دهید.

بخش های دنج روستیک در خانه به راحتی قابل پیاده سازی هستند و از نظر هزینه به نسبت سایر دکوراسیون های داخلی می توان گفت که ارزان و به صرفه می باشند. حتی شما می توانید به راحتی در خانه های کوچک یک گوشه بکر پیدا نمائید و با کمک دکوراسیون روستیک بر آرامش آنجا بیفزایید. در حقیقت شما می توانید به راحتی این بخش از خانه را دکور نمائید و حتی می توانید از وسایلی که در اطراف خانه می باشد برای پر نمودن این فضای دنج روستیکی استفاده نمائید.

استفاده از کنار پنجره به عنوان یک گوشه دنج روستیک

گوشه دنج طراحی شده به سبک روستیک در قسمت زیر شیروانی خانه که با نشیمن چوبی و کتابخانه و دکوری چوبی مزین گردیده است، می تواند برای شما عزیزان زیبایی شگفت انگیز و بکری را ایجاد نماید.

استفاده از فضای نشیمن ایجاد شده در کنار پنجره به عنوان یک گوشه دنج روستیک

یک نشیمن بسیار زیبا و کوچک در کنار پنجره در قسمت پرت خانه باعث می گردد که این بخش بسیار زیبا و آرامش بخش به نظر آید. استفاده از نقاط دنج روستیک در خانه بر آرامش و زیبایی فضای داخلی خانه می افزاید.

استفاده از فضای نشیمن ایجاد شده در کنار پنجره و پاگرد پله به عنوان یک گوشه دنج روستیک

نمونه دیگر از یک نقطه دنج روستیک که فضای بسیار کوچکی در پاگرد پله ها را به خود اختصاص داده است.

استفاده از نشیمن کنار آشپزخانه به عنوان یک گوشه دنج روستیک

یک نشیمن بسیار زیبا و آرامش بخش با طراحی دکوراسیون روستیک بر زیبایی روستیک این بخش از خانه افزوده است.

استفاده از فضای پرت گوشه ها به عنوان یک گوشه دنج روستیک

همانطور که در تصویر مشخص است، یک میز دوستانه و زیبا به سبک دکوراسیون روستیک کلاسیک که محل مناسبی جهت نشیمن، بازی و دورهمی با خانواده است در این خانه ایجاد گردیده است.

استفاده از نشیمن کنار آشپزخانه به عنوان یک گوشه دنج روستیک

یک بخش بسیار زیبا و دنج در گوشه آشپزخانه که به سبک دکوراسیون روستیک کلاسیک طراحی شده است. این طراحی با پنجره های زیبا مزین گردیده است و بر زیبایی این فضا افزوده است.

استفاده از فضای پرت کنار پنجره به عنوان یک گوشه دنج روستیک

یک فضای دنج روستیک بسیار زیبا برای خواندن کتاب ها و رمان های مورد علاقه خود به همراه یک فنجان چای که می تواند نظر شما را جلب نماید.

ایجاد قسمت های توخالی در کمد و استفاده از آن به عنوان یک گوشه دنج روستیک

یک نشمین و بخش دنج روستیک زیبا در فضایی که با کمد و انباری پوشیده است، زیبایی بی نظیری را خلق نموده است.

ایجاد نشیمن کنار پنجره و استفاده از آن به عنوان یک گوشه دنج روستیک

یک نقطه دنج روستیک بسیار زیبا که با نشیمن، کمد، کتابخانه و دکوری چوبی در نقطه پرت خانه به صورت فوق العاده زیبا طراحی گردیده است.

ایجاد نشیمن کنار پنجره و استفاده از آن به عنوان یک گوشه دنج روستیک

نشیمن بسیار زیبای روستیک در فضای پرت خانه که با پنجره های زیبا پوشیده شده است، بر زیبایی دکوراسیون داخلی این خانه افزوده است.

ایجاد نشیمن کنار پنجره و استفاده از آن به عنوان یک گوشه دنج روستیک

یک نقطه دنج روستیک به همراه یک تخته سیاه که در پشت دیوار این بخش وجود دارد می تواند حس آرامبخشی را در خانه شما ایجاد نماید.

ایجاد نشیمن کنار پنجره و استفاده از آن به عنوان یک گوشه دنج روستیک

یک بخش بسیار دنج و زیبا کنار پنجره های رو به حیاط این خانه که با استفاده از نشمینگاه و پله های چوبی طراحی شده است، احساس دنج بودن این منطقه را به ما کاملا القا می نماید.

ایجاد نشیمن کنار پنجره و استفاده از آن به عنوان یک گوشه دنج روستیک

استفاده از یک بخش کوچک خانه به عنوان نشیمن که با چوب هایی که توناژ گرم دارند بر زیبایی و طراحی روستیک این بخش دنج افزوده است

ایجاد نشیمن در کنار آشپزخانه و استفاده از آن به عنوان یک گوشه دنج روستیک

همانطور که در این تصویر قابل مشاهده است، برای داشتن یک نشیمن بسیار کوچک در آشپزخانه هیچ نیازی به یک فضای بسیار وسیع نمی باشد.

ایجاد قسمتهایی در گوشه اتاق و استفاده از آن به عنوان یک گوشه دنج روستیک

یک نشیمن عالی در گوشه ای دنج که به سبک دکوراسیون روستیک مجهز گردیده است، برای شما فضایی آرامش بخش، دوستانه و بکر را ایجاد می نماید

ایجاد نشیمن کنار پنجره و استفاده از آن به عنوان یک گوشه دنج روستیک

برای ایجاد این بخش دنج و طراحی آن به سبک روستیک، کافیست تا از یک تکه چوب برای ساخت نشمین در فضای کوچک کنار پنجره استفاده نمائید.

از این فضاهای پرت و بلااستفاده می توان برای نگهداری از حیوانات خانگی استفاده نمود در ادامه نمونه تصاویری از بهره گیری از فضاهای زیر راه پله برای این منظور ارائه شده است.

استفاده از زیرپله به عنوان خانه حیوانات و ایجاد یک گوشه دنج روستیک

یک خانه بسیار زیبا، کوچک و دنج برای حیوانات خانگی شما در بخش زیر پله خانه. درب خانه مشابه با نرده های پله طراحی شده است.

استفاده از فضای تورفتگی دیوار به عنوان خانه حیوانات و ایجاد یک گوشه دنج روستیک

خانه ای بسیار زیبا و کوچک برای حیوانات خانگی با استفاده از هنر طراحی گوشه های دنج به سبک روستیک.

استفاده از فضای تورفتگی دیوار به عنوان خانه حیوانات و ایجاد یک گوشه دنج روستیک

طراحی یک خانه چوبی روستیک در فرورفتگی دیوار خانه ایجاد کننده یک نقطه دنج برای حیوانات خانگی خواهد بود.

در این مقاله و مقاله پیش با نمایش این که چگونه با استفاده از فضای پرت کوچک در خانه می توان محیط مناسبی را برای خلوتگاه شخصی، محیطی آرامش بخش و دنج ایجاد نمود که با هنر دکوراسیون روستیک مزین شده باشد سعی داشتیم به شما در بهره گیری ازتمامی فضای خانه کمکی کرده باشیم. امید است که مورد توجه واقع شده باشد.

 دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد