مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

احساس زندگی در خانه ای که دارای حال و هوای طبیعت است، هدیه طراحی دکوراسیون به سبک روستیک است که به فضای داخلی خانه و محل کار شما حسی آرامش بخش می بخشد. در مطلب پیش در مورد طراحی دکوراسیون آشپزخانه روستیک توضیحاتی ارائه شد، حال زمان آن است که از طراحی دکوراسیون روستیک اتاق خواب سخن به میان آید.

دکوراسیون روستیک می تواند با تلفیق سبک های مختلف پیاده سازی گردد از قبیل: دکوراسیون مینیمالیسم، دکوارسیون صنعتی و دکوراسیون وینتیج و انواع دیگر طراحی دکوراسیون. به هر حال زمانی که دکوراسیون داخلی خانه و یا محل کار بر اساس دکوراسیون روستیک طراحی می شود گرما و راحتی در محیط بخوبی احساس می شود.

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از بک گراند تلویزیون روستیک

دکوراسیون روستیک اتاق خواب

اضافه کردن رنگ بندی های گوناگون به فضای داخلی دکوراسیون روستیک بستگی به سلیقه شما دارد. البته در این مقاله به استفاده از ترکیب رنگ های مختلف در اتاق خواب با دکورهای متفاوت پرداخته شده است که می تواند الهام بخش انتخاب رنگ مناسب برای طراحی های مختلف داخلی اتاق گردند.

در این مقاله و مقاله های بعد به ارائه چند مدل اتاق خواب طراحی شده به روش دکوراسیون روستیک پرداخته ایم و امیدواریم این مدل ها و نکات ارائه شده در زیر هر عکس بتواند به شما در طراحی اتاق خواب به سبک دکوراسیون روستیک کمک نماید و بتواند برای شما عزیزان الهام بخش باشد.

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از رنگ سفید در اتاق خواب

این ست خواب بر اساس دکوراسیون روستیک آمریکائی طراحی شده است و از ترکیب چوب های به رنگ سفید و رنگ خاکی ساخته شده است. مدل دستگیره های کشو نمایشگر هنر دکوراسیون روستیک مدرن می باشد.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از  ترکیب چوب، سنگ و آهن

این اتاق خواب که نمایشگر هنر دکوراسیون روستیک می باشد از ترکیب چوب، سنگ و آهن درست شده است. سقف این اتاق خواب با کاغذ دیواری سنگ-نما طراحی شده است و تخت خواب روستیک این اتاق از ترکیب آهن و چوب تهیه شده است. دیوار تمام سنگ که شومینه شیشه ای را در خود جای داده است به همراه طاقچه چوبی، زیبایی دکوراسیون روستیک را در این طراحی چند برابر نموده است.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از  پرده و ست خواب ساده

استفاده از پرده و ست خواب ساده، بدون طرح با ترکیب رنگی روشن در اتاقی که از دیوار پوش و سقف پوش های رنگی مزین شده است باعث زیباتر جلوه دادن اتاق خواب روستیک می گردد.

 

طراحی ست خواب روستیک - خانه های کلبه ای

در خانه های کلبه ای طراحی اتاق خواب به روش روستیک بسیار آسان است زیرا خانه های کلبه ای تمام روح دکوراسیون روستیک را در خود دارند بنحوی که ساختن خانه به صورت کلبه ای 90 درصد طراحی روستیک را تکمیل خواهد نمود.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از تیرک چوبی

اتاق خوابی که با تیرک های چوبی مسقف شده است و به صورت A طراحی شده است مکان بسیار زیبا برای نمایش دکوراسیون روستیک به روش اروپایی می باشد. در این طراحی علاوه بر بکارگیره ی تیرک های چوبی در سقف، یک دیوار را به سنگ پوشانده شده است. همچنین پنجره ها و تخت خواب از چوب ساخته شده است.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از پوست و خز حیوانات

قالی های ساخته شده از پوست حیوانات و استفاده از صندلی هایی که با پوست و خز حیوانات درست شده اند، عناصر طبیعی برای نمایش دکوراسیون روستیک می باشند. این اتاق خواب که با کاغذ دیواری طرح آجر پوشانده شده است با تخت خواب فلزی و کنسول چوبی که به سبک کلاسیک طراحی شده است و نمایی بسیار زیبا از هنر دکوراسیون روستیک را به نمایش گذاشته است.

 

طراحی ست خواب روستیک - تخت خواب دو طبقه

طراحی یک تخت خواب دو طبقه تمام چوب که دارای پنجره های کوچک چوبی رو به طبیعت است به همراه فانوس دیواری که بر دیوار چوبی این تخت خواب نصب گردیده است، نمایشگر نوع دیگر طراحی تخت خواب به سبک روستیک می باشند.

 طراحی ست خواب روستیک - استفاده از سر حیوانات

استفاده از سر حیوانات که بر روی یک دیوار چوبی نصب شده است و به رنگ متفاوت تر از رنگ کلی اتاق، می تواند یک ایده بسیار جالب برای آوردن دکوراسیون روستیک به درون اتاق خواب باشد. همچنین استفاده از گلیم دست بافت که در رنگ های متنوع طراحی شده است نشاط و انرژی دکوراسیون روستیک را به اتاق خواب شما عزیزان می آورد.

 

طراحی ست خواب روستیک - اتاق تمام چوب و شومینه سنگی

اتاق تمام چوب با چهارچوب های چوبی بدون در به همراه شومینه ی سنگی نمای زیبای دکوراسیون روستیک در این اتاق خواب است.

 

طراحی ست خواب روستیک - اتاق خواب کودکان

اتاق خواب کودکان نیز می تواند به روش دکوراسیون روستیک طراحی شود. این اتاق خواب دارای تخت خواب های کابینی است که نمایشگر جلوه ای متفاوت از هنر دکوارسیون روستیک در طراحی اتاق خواب کودکان می باشد.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از از کف پوش و دیوارپوش چوبی

پوشاندن تمام اتاق با کف پوش و دیوار پوش چوبی به همراه استفاده از ترکیب رنگ خاکی می تواند نمایی زیبا از دکوراسیون روستیک را برای اتاق خواب شما خلق نماید.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از روشنایی چوبی

روشنایی که از تکه های چوب و یا شاخه های غیر قابل مصرف درست شده باشد کاری سخت و پرهزینه نیست ولی با ارائه دکوارسیون روستیک در اتاق خواب شما آرامشی وصف ناشدنی به شما ارائه می دهد.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از شومینه در اتاق خواب

طراحی شومینه یکی دیگر از مواردی است که باعث می شود که دکوراسیون روستیک را در اتاق خود تجربه نمائید. زمانی که شومینه را در دکوراسیون اتاق جانمایی کردید حتما یک یا دو عدد صندلی راحتی در کنار شومینه بگذارید تا از فضای بکر محیط لذت ببرید.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از درب ریلی

استفاده از درب ریلی یکی دیگر از خلاقیت هایی است که می تواند اتاق خواب شما را به اتاق خوابی با دکوراسیون روستیک تبدیل نماید. همچنین می توانید از گنجه و یا کمد چوبی نیز استفاده نمائید.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از اشیا با کاربری متفاوت

روستیک از جمله دکوراسیون هایی است که از استفاده از اشیا با کاربری جدید بسیار استقبال می نماید. به طور مثال در این تصویر برای قسمت بالایی تخت از تکه درب استفاده شده است. استفاده متفاوت از اشیاء موجود در خانه یکی دیگر از خلاقیت های هنر دکوراسیون روستیک می باشد.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از تختخواب آهنی چوبی با پارچه آویزان

طراحی تخت خواب آهنی-چوبی که دارای پایه های بلند می باشد و پارچه ای که به صورت بلند از کنارهای آن آویزان شده اند نمایشگر خلاقیت در طراحی دکوراسیون روستیک می باشند.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از ماهیت متقاوت اشیا

استفاده از ماهیت جدید اشیای خانه از ویژگی های دکوراسیون روستیک است. در تصویر مشاهده می شود که از تکه های چوب با خلاقیتی خاص برای تزئین فضای اتاق خواب کمک گرفته شده است.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از پارچه

در طراحی اتاق خواب به سبک دکوراسیون روستیک، استفاده از چوب به تنهایی نمی تواند این سبک را تکمیل کند بلکه می توان در طراحی دکوراسیون روستیک اتاق خواب از بازی با پارچه های مختلف در زیباتر جلوه دادن محیط بهره برد.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از کنسول و میز چوبی

استفاده از کنسول و میز های چوبی ساخت شده از شاخه های درختان علاوه بر زیبایی فراوان، روح دکوراسیون روستیک را در اتاق خواب شما عزیزان جاری می نماید

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از تکه های چوب

استفاده از تکه های چوب در پوشاندن اتاق خواب، طراحی پنجره ها و درب ها با قاب چوبی و همچنین استفاده از تخت خواب با پایه های بلند ساخته شده از ریشه های درختان و کمد تمام چوب، این اتاق را با دکوراسیون روستیک کاملا پوشانده است.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از تنه های درختان

تنه های درختان یکی دیگر از مصالحی است که در دکوراسیون روستیک استفاده می شود. برای مثال در این اتاق خواب برای بالای تخت از تکه های تنه ی درختان استفاده شده است.

 

در این مقاله چند ایده در ارتباط با طراحی دکوراسیون اتاق خواب خدمت شما ارائه شد، در مقالات بعدی به ارائه ایده های بیشتر در این ارتباط خواهیم پرداخت

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد