مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

در قسمت قبل با ارائه تصاویری از اتاق خواب های طراحی شده به سبک روستیک، ایده ها و مثال هایی برای طراحی دکوراسیون روستیک اتاق خواب بدین روش بیان شد. تنوع ترکیب چوب ها، پرده های رنگی و مجموعه اتاق خواب از جمله مواردی هستند که در قسمت قبل ارائه شد. در این بخش نیز استفاده از پارچه های دست بافت و تنوع رنگی نمونه های مختلف از دکوراسیون روستیک به همراه تصاویر ارائه شده است.

طراحی ست خواب روستیک - طراحی قاب چوبی

طراحی قاب چوبی ساخته شده از تیرک های چوبی به عنوان قسمت بالایی تختخواب، یکی دیگر از خلاقیت هایی است که می توان در طراحی دکوراسیون روستیک بکار گرفت.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از رنگ سرد و گرم در اتاق خواب

بازی با رنگ های سرد و گرم، خاکی و طوسی یکی دیگر از هنرهائی است که در پیاده سازی دکوراسیون روستیک مورد استفاده قرار میگیرد. برای مثال این اتاق خواب با دیوار های بسیار ساده به رنگ کاه و تخت خواب با بالشتک های خاکی رنگ، به زیبایی توانسته است روح دکوراسیون روستیک را به نمایش گذارد.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از  پارچه های ساده و با بافت کتان

استفاده از پارچه های ساده و با بافت کتان یکی دیگر از گزینه هایی است که نمایشگر دکوراسیون روستیک در اتاق خواب چوبی می باشد.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از لوسترهای آهنی

استفاده از لوسترهای آهنی که روشنائی بسیار ملایمی را برای اتاق خواب ایجاد می کند یکی دیگر از مواردی است که باعث می گردد دکوراسیون داخلی اتاق خواب به دکوراسیون روستیک تبدیل گردد.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از سبدهای بافته شده از چوب

استفاده از سبدهای بافته شده از چوب یکی دیگر از مواردی است که روح دکوراسیون روستیک را در فضای داخلی اتاق جاری می نماید.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از پارچه ساده و کف پوش طرح دار

ترکیب استفاده از پارچه های ساده در اتاقی که دارای کف پوش طرح دار و دیوارهای سنگی است باعث ایجاد تعادل در اتاق خواب طراحی شده به سبک روستیک می شود و از شلوغی اتاق می کاهد.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از پارچه های دست بافت و قلاب بافی شده

استفاده از پارچه های دست بافت و قلاب بافی شده در کنار وسایل چوبی، روح زنده و پر از انرژی دکوراسیون روستیک را در اتاق خواب تقویت می کند.

 

طراحی ست خواب روستیک - به کارگیری صندوقچه، ظروف و اشیاء قدیمی

به کارگیری صندوقچه، ظروف و اشیاء قدیمی باعث می گردد که انرژی سنتی و قدیمی دکوراسیون روستیک بیشتر در اتاق خواب شما نمایان گردد.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از چوب و سنگ در اتاق خواب ساده

مجموعه خواب ساده و ظریف می تواند در اتاق خوابی که با چوب و سنگ احاطه شده است، زیبایی و آرامش خاصی را ایجاد نماید. بهره مندی از این تضاد سبب می گردد که زیبایی دکوراسیون روستیک در اتاق خواب بیشتر نمایان گردد و همچنین آرامش غیر قابل توصیفی را به شما القا کند.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از رنگ خاکی، طوسی و سرد

استفاده از مجموعه خواب با رنگ های خاکی، طوسی و سرد در میان گرمای چوب های بکار رفته در دکوراسیون روستیک اتاق باعث می گردد که محیط داخلی این اتاق خواب بسیار دلپذیرتر جلوه نماید.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از رنگ های طبیعی و گرم

با استفاده از ترکیب رنگ های طبیعی و گرم به راحتی می توانید فضای درونی دکوراسیون روستیک اتاق خواب خود را متناسب با هر فصل تغییر دهید. به آسانی می توانید با تغییر رنگ زیورآلات اتاق خواب مانند: رو تختی، پتو، بالشت و حتی قالیچه های اتاق خواب خود، هر فصل را در اتاق خواب خود احساس نمائید.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از  پالت چوبی

با استفاده از پالت های چوبی به راحتی می توانید اتاق خوابی متناسب با ددکوراسیون روستیک برای خود طراحی نمائید. همانطور که در عکس مشاهده می نمائید در کتابخانه، سر در تخت خواب و زیر تخت از پالت های چوبی استفاده شده است.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از چوبهای دارای گره طبیعی

استفاده از چوب هایی که دارای گره های طبیعی می باشند باعث می گردد که از این انرژی طبیعت در طراحی های خاص چوب استفاده شود و بافت های چوب مانند کاغذ دیواری باعث جلوه بیشتر اتاق طراحی شده به سبک روستیک گردند.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از چمدان های چرمی و موکت خاکی

استفاده از چمدانهای چرمی قدیمی و همچنین استفاده از کف پوش موکت که به رنگ خاکی و یا طوسی می باشد می تواند بر زیبایی هنر دکوراسیون روستیک اتاق خواب شما عزیزان بیفزاید.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از قالیچه های خز و پتوی پوست شتر

قالیچه های درست شده از خز روباه و پتوی ساخته شده از پوست شتر گرمایی به این اتاق خواب می دهد که در فصل زمستان بسیار دلپذیرتر و گرمتر به نظر آید.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از مجموعه خواب روشن در اتاق کوچک

اتاق بسیار کوچک می تواند با دکوراسیون روستیک مزین گردد. تنها کاری که باید انجام دهیم این است که بعضی از بخش های دیوارهای این اتاق را با تکه های چوب بپوشانیم و از رنگ های روشن مثل سفید و شیری برای رنگ نمودن بقیه بخش های دیوار استفاده نمائیم. همچنین استفاده از مجموعه خواب روشن در این اتاق باعث می گردد که این اتاق خواب بزرگتر به نظر آید.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از چوب های قدیمی یا رنگ شده قدیمی

استفاده از اشیاء به همراه چوب های قدیمی یکی دیگر از روش هایی است که برای طراحی دکوراسیون روستیک مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما چوب های قدیمی در دسترس ندارید می توانید از تکنیک رنگ کردن چوب به گونه ای که چوب را قدیمی نمایش دهد، استفاده نمائید. می توانید در این عکس از تکه چوبی که به سبک قدیمی رنگ شده است و در بالای تخت نصب شده الهام بگیرید.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از دیوارپوش یا کف پوش با طراحی شلوغ

در طراحی روستیک به سبک معاصر می توان گفت که استفاده از دیوارپوش و کف پوش های با طراحی شلوغ به همراه استفاده از اسباب و اثاثیه مدرن می تواند ایده های بسیار کارآمدی باشد.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از پرده های حریر

استفاده از پرده های حریر در اتاقی که با چوب های جنگلی و تیرک های بزرگ محصور شده است، باعث لطافت، زیبایی و تاثیرگذاری این چیدمان شود. بنابراین، در اتاق هائی که به سبک روستیکطراحی شده اند استفاده از پرده های حریر بسیار توصیه می گردد.

 

 طراحی ست خواب روستیک - استفاده از رنگ ابلق

استفاده از رنگ ابلق در مزین نمودن دیوارهای اتاق خواب گامی زیبا در نزدیک نمودن دکوراسیون اتاق خواب به دکوراسیون روستیک می باشد.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از پارچه بافته شده

استفاده از پارچه های بافته شده در مجموعه خواب و ترکیب این پارچه ها با چوب باعث جلوه بیشتر دکوراسیون روستیک می گردد.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از رنگ های تابستانه و مدیترانه ای

استفاده از رنگ های تابستانی مانند آبی مدیترانه ای و استفاده از مجموعه خواب سفید به همراه حریرهای آویزان از تیرک های چوبی سقف، روح روستیک مدیترانه ای را در اتاق خواب شما القا می کند. اگر به دنبال استراحت در اتاق خوابی هستید که سبک مدیترانه ای دارد، استفاده از این ترکیب رنگی و مدل طراحی به شما توصیه می شود.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از قالیچه و کوسن دستبافت

قالیچه های دست بافت و یا کوسن های نشیمن دست بافت از جمله وسایلی است که روح دکوراسیون روستیک را در خود دارد. بکارگیری این موارد باعث جلوه بیشتر دکوراسیون روستیک در اتاق خواب شما می شود.

 

در این مجموعه از تصاویر به ارائه روش ها و ایده های دیگری برای طراحی دکوراسیون روستیک اتاق خواب پرداخته شد. استفاده از رنگ ها و پارچه ها و روح چوب می تواند زیبایی دکوراسیون روستیک را در اتاق خواب شما بهتر به نمایش بگذارد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد