مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

در دو قسمت قبل، ایده های جذابی برای طراحی دکوراسیون روستیک اتاق خواب ارائه شد. مهم ترین این موارد استفاده از رنگ ها، چوب و سنگ، پارچه و قالیچه و پرده، همچنین استفاده از آهن و چرم و سایر متعلقات حیوانی می باشد. در ادامه و در قسمت پایانی این مطلب به ارائه چند ایده دیگر برای پیاده سازی دکوراسیون روستیک در اتاق خواب خواهیم پرداخت.

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از رنگ طلایی و آبی

استفاده از چیدمان چوب های طلائی رنگ در اتاق خواب، باعث گرم تردیده شدن اتاق خواب می گردد. در کنار این رنگ گرم استفاده از رنگ آبی که کنتراست سرد و گرم را در اتاق جاری می نماید، جلوه بی نظیری به این اتاق خواب روستیک داده است.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از پتو و بالش خز

استفاده از پتو و بالش ساخته شده از خز حیوانات باعث گرمای بیشتر اتاق در فصل زمستان می شود. همچنین استفاده از ست خواب دوخته شده همانند لحاف کرسی باعث می گردد که دکوراسیون روستیک که مملو از انرژی و حیات است در اتاق خواب شما بیشتر متجلل شود. این اتاق خواب مناسب مناطق سرد می باشد.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از  تکه چوب در پاتختی

استفاده از تکه های چوب جهت درست کردن پا تختی کار سختی نمی باشد. این کار در اتاقی که تمام وسایل آن و حتی دیوارهای اتاق آن از تکه های چوب ساخته شده است، می تواند بر جلوه دکوراسیون روستیک بیفزاید.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از کنتراست رنگ

اگر شما فضای داخلی اتاق خواب خود را با رنگ تیره پوشانده اید و بیشتر وسایل دکوراسیون روستیک اتاق خواب خود را به رنگ تیره انتخاب نموده اید، بهتر است ست خواب خود را به رنگ روشن انتخاب نمائید تا از کنتراست ایجاد شده در این دکوراسیون لذت ببرید.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از آهن و چوب در دکوراسیون روستیک اروپایی

شاید استفاده از تخت خواب آهنی در اتاق خواب با دکوراسیون روستیک خیلی توصیه نگردد ولی اگر به دنبال اتاق خوابی طراحی شده بر اساس دکوراسیون روستیک اروپائی هستید حتما باید از نمایش آهن و چوب در اتاق خواب خود بهره مند گردید.

 

طراحی ست خواب روستیک - اتاق زیر شیروانی

شاید بهترین اتاق برای پیاده سازی دکوراسیون روستیک، اتاق زیر شیروانی باشد. به دلیل اینکه در این اتاق معمولا تمامی مصالح بکار رفته از چوب می باشد و فقط نیاز است که یکسری موارد معماری را در طراحی دکوراسیون روستیک بکار ببریم.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از تاج تخت بزرگ

با استفاده از تختی که دارای تاج تخت بسیار بزرگ است اتاقی با روح دکوراسیون روستیک خواهید داشت. این تاج تخت شبیه چارچوب چوبی پیاده سازی شده است.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از کاغذ دیواری و چوب خام

استفاده از کاغذ دیواری طرح دار و رنگی در کنار استفاده از چوب های خام، تضادی را ایجاد می کند که می تواند اتاق خواب شما را بسیار زیباتر و جذاب تر نماید.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از قطعات چوب کهنه و پارچه

دیواری که با قطعات چوبی در رنگ بندی های مختلف پوشیده شده است و بسیار کهنه به نظر می رسد، به همراه استفاده از ست خواب که تکه دوزی شده است، گزینه بسیار خوبی است که اتاق خواب شما را به یک اتاق خواب روستیک مدرن تبدیل می نماید.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از روشنایی فانوسی

استفاده از روشنائی های فانوسی آهنی به همراه تخت خواب چوبی که دارای قاب آهنی می باشد گزینه های بسیار مناسب برای داشتن اتاق خوابی متناسب با دکوراسیون روستیک اروپایی می باشد.

 

 alt=

استفاده از ست خواب در ترکیب رنگ های گرم به همراه پوشاندن دیوارها و کف پوش از چوب، باعث درخشش هر چه بیشتر اتاق خواب روستیک شما می گردد.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از  تیرک چوبی و رنگ روشن

در اتاق خوابی که از تکه های ضخیم چوب مانند تیرکهای بزرگ چوبی استفاده شده است بهتر است از اسباب و اثاثیه به رنگ روشن استفاده شود تا اتاق روشن تر و پر انرژی تر به نظر آید.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از تنه های درختان به جای صندلی و میز

استفاده از تکه هایی از تنه های درختان به جای صندلی و میز می تواند زیبایی چشم نوازی را به اتاق روستیک شما دهد. می توانید به جای استفاده از مبلمان و اثاثیه بزرگ از این تنه های چوبی برای استفاده بهینه و زیباتر استفاده نمائید.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از فلز بر روی چوب

استفاده از فلز بر روی چوب، همانند تکه های فلزی استفاده شده در تاج تخت و کشوهای این اتاق خواب می تواند تاثیر بسیار شگرفی در اتاق خواب شما عزیزان گذارد.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از تکه های چوب

استفاده از تکه های چوب در اتاق خوابی که به رنگ خاکی رنگ شده است تاثیر بسزائی در نمایش هنر دکوراسیون روستیک دارد. این تخته چوب ها که به صورت پنجره های نمادین بکار رفته اند زیبایی شگفت انگیزی را در این اتاق ایجاد نموده است.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از دیوارپوش و کف پوش چوبی و رنگ طوسی

بکارگیری رنگ طوسی در اتاق خوابی که به سبک روستیک دکور شده است بر میزان چشم نوازی و متفاوت تر دیده شدن اتاق خواب می افزاید. استفاده از دیوارپوش و کف پوش چوبی و لوستر و استفاده از رنگ طوسی در روتختی، دکوراسیون روستیک را در این اتاق خواب به نمایش می گذارد.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از پتوی پشمی و چوب

استفاده از یک پتوی پشمی در کنار سایر دکورهای روستیک در اتاق خواب شما عزیزان یک آرامش و گرمای بی نظیری را ایجاد می نماید. استفاده از تنه درخت و شاخه های درختان دکوراسیون روستیک را به نمایش می گذارد.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از چوب های رنگ گرم و رنگ سرد

استفاده از چوب با رنگ گرم مانند کرم، قهوه ای و طلائی و چوب هایی با رنگ سرد مانند کمدی که در این گوشه قرار گرفته است، جلوه بسیار زیبا به دکوراسیون روستیک اتاق خواب شما خواهد داد.

 

طراحی ست خواب روستیک - استفاده از لوسترهای آهنی و چوبی

استفاده از روشنائی هایی که از آهن و چوب درست شده است و همچنین دارای شاخ حیوانات است یکی دیگر از راه هائی است که به دکوراسیون روستیک اتاق خواب شما عزیزان کمک می نماید.

 

در این سه مقاله، اتاق خواب هایی که به روش دکوراسیون روستیک مزین شده بودند ارائه شدند. استفاده از مصالح طبیعی مانند سنگ، چوب، آهن به همراه پارچه هایی با طراحی های منحصر به فرد باعث می گردد که روح دکوراسیون روستیک در اتاق خواب شما عزیزان جاری شود. در بعضی از طراحی ها بهتر بود که از پارچه های بدون طرح و رنگ روشن برای ست خواب استفاده می شد و در بعضی دیگر توصیه می شد که از پارچه های رنگی و یا طرح دار بیشتر استفاده شود. نکاتی ریز مانند استفاده از پوست و شاخ حیوانات و همچنین استفاده از چوب هایی که رنگ و بوی کهنگی دارند نیز ارائه شد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد