معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77390237

telegram instagram

میز کنسول در دکوراسیون منزل برای نمایش برخی لوازم ترئینی، سرو غذا، نگهداری ظروف و سایر لوازم به کار می رود. میز کنسول در قسمت های مختلف خانه همچون راهرو، اتاق پذیرایی و ... ظاهری زیبا و کاربردی پدید می آورد. از سبک های مختلف طراحی همچون مدرن و روستیک برای ساخت میز کنسول استفاده می شود که در ادامه ایده های متنوعی از آنها را بررسی خواهیم کرد.

ایده هایی برای میز کنسول روستیک

ایده های متنوع میز کنسول در منزل

میز کنسول روستیک

میز کنسول روستیک نمونه متناسب با فضاهای کوچک طراحی شده است. کشوها و قفسات باز طرحی کاربردی برای ذخیره سازی لوازم مورد نظر شما خواهند بود.

ایده هایی برای میز کنسول روستیک

میز کنسول به شکل مینی بوفه

نمونه روستیک مقابل به شکل بوفه کوچک ساخته شده است که هم از قسمت رویه میز و هم فضای داخلی نهایت استفاده را می توان کرد.

ایده هایی برای میز کنسول روستیک | میز کنسول به شکل مینی بوفه

میز کنسول روستیک با نمای دایره ای

بسیاری از افراد میزهای کنسول با فضای ذخیره سازی زیاد را می پسندند. در این ایده زیبا درب ها از برش های چوبی دایره ای استفاده شده است.

ایده هایی برای میز کنسول روستیک | میز کنسول روستیک با نمای دایره ای

میز کنسول مدرن روستیک

اگر به سبک روستیک مدرن علاقه مند هستید، ایده مقابل را بررسی کنید. این میز کنسول به راحتی در اتاق پذیرایی شما جای می گیرد و قسمت رویه آن مناسب سرو غدا بوده و قسمت زیرین آن دارای قفسات باز و بسته است.

ایده هایی برای میز کنسول روستیک | میز کنسول مدرن روستیک

میز کنسول چند کاره

طراحی روستیک مقابل هم به عنوان میز کنسول و هم میز تلویزیون کاربرد دارد. این میز در فضاهای کوچک و باریک بسیار کاربردی بوده و یک فضای ذخیره سازی عالی را رقم می زند.

ایده هایی برای میز کنسول روستیک | میز کنسول چند کاره

میز کنسول روستایی به نمای بوفه

این میز کنسول دارای نمای بوفه است و در اتاق پذیرایی عالی به نظر می رسد. درب های کشویی آن ویژگی اصلی متمایز کننده آن است که یک سبک روستیک و در عین حال مدرن را پدید آورده است. فضای ذخیره سازی زیادی در داخل بدنه آن وجود دارد که می توانید لوازم خود را داخل آنها جاسازی کنید.

ایده هایی برای میز کنسول روستیک | میز کنسول روستایی به نمای بوفه

میز کنسول با درب های کرکره ای

این ایده زیبا به شکل بوفه با درب های کرکره ای هم قفسه بندی و کشو دارد و ظاهری متفاوت به منزلتان می بخشد.

ایده هایی برای میز کنسول روستیک | میز کنسول با درب های کرکره ای

میز کنسول با درب های حصیری

این طراحی روستیک مدرن با جلوه ای ساده و درب های حصیری نه تنها در اتاق پذیرایی بلکه در دفتر کار، راهرو و هر جای دیگر منزل بسیار زیبا به نظر می رسد.

ایده هایی برای میز کنسول روستیک | میز کنسول با درب های حصیری

میز کنسول به شکل کابینت

این ایده روستیک یک میز کنسول زیبا به شکل کابینت می باشد. در بالای کابینت فضای کافی برای سرو غذا و نمایش لوازم تزئینی وجود دارد. در داخل آن نیز قفسات زیادی وجود دارد که برای ذخیره سازی لوازم دلخواه شما به کار می روند.

ایده هایی برای میز کنسول روستیک | میز کنسول به شکل کابینت

میز کنسول دیواری

این طرح خاص دیواری به عنوان قفسه برای لوازم تزئینی و میز تلویزیون کاربرد زیادی دارد.

ایده هایی برای میز کنسول روستیک | میز کنسول دیواری

بوفه قدیمی

این میز کنسول از چوب های اصلاح شده و پنجره های قدیمی ساخته شده است. این طرح یک روش عالی برای ایجاد سبک روستیک و همچنین استفاده از لوازم قدیمی خواهد بود.

ایده هایی برای میز کنسول روستیک | بوفه قدیمی

در متن بالا نمونه های به روز و متنوع از میز کنسول روستیک را مشاهده کردید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید