مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک نیاز به خلاقیت و نوآوری فراوانی دارد. طراحان داخلی همیشه سعی بر این دارند تا در فضایی کوچک بهترین ایده را پیاده سازی کنند. در این مقاله تلاش می کنیم ایده هایی خلاقانه برای رنگ و دکوراسیون آشپزخانه های کوچک ارائه دهیم تا با کمک آن ها بتوان جلوه آشپزخانه را دو چندان نمود.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه های کوچک

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک

آشپزخانه سیاه و سفید

در آپارتمان های لوکس شهرهای بزرگ، از وسایل عتیقه و طراحی به سبک روستیک، استفاده می شود. دیوار این آشپزخانه ها پوشیده شده از آثار هنری می باشد. در این آشپزخانه های جزیره ای، جزیره آشپزخانه دارای سنگ مرمر با کیفیت می باشد.

آشپزخانه سیاه و سفید

آشپزخانه آبی رنگ

انتخاب رنگ آبی برای رویه براق کابینت ها و طرح های روی کاغذ دیواری در ترکیب با کاشی های طوسی رنگ، جلوه ای خلاقانه را به وجود آورده است. رنگ آبی آرامش خاصی را انتقال می دهد و جلوه آشپزخانه را بیشتر می کند.

آشپزخانه آبی رنگ

طراحی آشپزخانه با انتخاب رنگی تاثیرگذار

درها، قاب پنجره ها، و کابینت ها به رنگ سفارشی و خاصی رنگ آمیزی شده اند. صفحه ای ضد آب و بتن ریزی شده بر روی کابینت ها قرار دارد که ترکیب یکنخواخت و زیبایی را ایجاد کرده است.

 طراحی آشپزخانه با انتخاب رنگی تاثیرگذار

آشپزخانه با نمای تیره و براق

در این آشپزخانه از هود و کابینت ها با سطح براق و تیره استفاده شده است. میز و صندلی های کوچک، متناسب با فضا به زیبایی خودنمایی می کنند. ورود پرتو های نور خورشید به آشپزخانه، باعث می شود فضای آشپزخانه بزرگتر از آنچه که هست، ظاهر شود.

آشپزخانه با نمای تیره و براق

آشپزخانه روستیک

در این آشپزخانه از چوب قدیمی برای قسمت ورودی آشپزخانه استفاده شده است. وسایل قرار گرفته شده در آشپزخانه، قدیمی و عتیقه هستند. کابینت های سفارشی به رنگ سفید رنگ از بافت طبیعی چوب ساخته شده اند تا با بهره گیری از دکوراسیون روستیک که فضا را بزرگ تر جلوه داده است.

آشپزخانه روستیک

آشپزخانه زرد رنگ

در این آشپزخانه متفاوت، طراحان داخلی یک فضای آفتابی و جذاب را با رنگ آمیزی همه سطوح موجود به رنگ زرد لیمویی ایجاد کرده اند. استفاده از این طرح موجب شده است، با صرف هزینه کم در فضایی کوچک نمایی خلاقانه و زیبا ایجاد شود.

آشپزخانه زرد رنگ

آشپزخانه مدرن

در این آشپزخانه لوکس، کابینت های سفارشی قرار داده شده است و جلوه ای از سبک مدرن را نمایان ساخته اند. سطح براق رویه کابینت ها به گونه ای است که به راحتی تمیز می شوند. کاشی ها از سنگ مرمر سفید و سبک با رگه های خاکستری ساخته شده اند.

آشپزخانه مدرن

آشپزخانه با رنگ سبز سفارشی

در این آشپزخانه، کابینت، میز و دیوار به رنگ سبز سفارشی رنگ آمیزی شده اند. کاشی های کف آشپزخانه در دو رنگ مشکی و سبز به صورت لیزری برش داده شده اند. انتخاب این رنگ سفارشی توسط طراح، فضایی پر نشاط و طبیعی را به ارمغان می آورد.

آشپزخانه با رنگ سبز سفارشی

آشپزخانه با فضای نهارخوری

اگر شما با فضای نهارخوری جدا از آشپزخانه موافق نیستید، می توانید میز نهارخوری خود را وسط آشپزخانه قرار دهید. این طرح باعث می شود مواد غذایی را بسیار راحت تر به میز انتقال دهید و همچنین فضای اضافی در منزل شما اشغال نخواهد شد.

آشپزخانه با فضای نهارخوری

آشپزخانه با خطوط ضخیم سیاه و سفید

خطوط ضخیم سیاه و سفید که در سراسر این آشپزخانه اجرا شده است، آشپزخانه را بزرگ تر از مقدار واقعی نشان می دهد. کابینت ها با طرح مخصوص و سفارشی با دستگیره استیل مورد استفاده قرار گرفته اند.

آشپزخانه با خطوط ضخیم سیاه و سفید

در مقاله ای که ارائه شد سعی کردیم طرح ها و رنگ هایی که فضای آشپزخانه را بزرگتر و خاص تر جلوه می دهد را بیان کنیم. مدل های ارائه شده، محیط آشپزخانه را به فضایی دل نشین و زیبا تبدیل می کند. اگر طرح خاصی را برای آشپزخانه خود مد نظر دارید، گروه دکوراسیون روستیک لومه قادر به پیاده سازی بهترین دکوراسیون با جدیدترین متدها می باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.