معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77390237

telegram instagram

داشتن یک صندلی کانتر راحت و متناسب با دکوراسیون آشپزخانه، افزون بر ایجاد محل نشیمن، جلوه فضای شما را دوچندان خواهد کرد. انتخاب چهار پایه مناسب به خصوص برای آشپزخانه های جزیره ای بسیار مهم و کاربردی است.

در این مقاله ما ایده هایی متنوع از انتخاب چهار پایه روستیک را بیان خواهیم کرد که تمام انتظارات شما را برآورده می کند.

صندلی کانتر روستیک برای جزیره آشپزخانه

انتخاب صندلی کانتر آشپزخانه

صندلی کانتر متناسب با آشپزخانه روستیک مدرن

آشپزخانه های روستیک مدرن معمولا ترکیبی از کابینت های سفید با المان های چوبی هستند. کف پوش های چوبی با بافت براق و صیقلی جلوه ای از آشپزخانه مدرن کلاسیک و روستیک را یادآور می شوند. صندلی های چرمی با پایه های بلند فلزی، می توانند بهترین انتخاب برای این سبک از طراحی باشند.

صندلی کانتر روستیک برای جزیره آشپزخانه - صندلی کانتر متناسب با آشپزخانه روستیک مدرن

صندلی کانتر متناسب با آشپزخانه سفید

در آشپزخانه های سفید، وجود یک صندلی با رنگ و طرح متفاوت جلوه ای چشم نواز را رقم می زند. صندلی کانتر چوبی روستیک با پایه فلزی بهترین گزینه برای این سبک از طراحی خواهند بود.

صندلی کانتر روستیک برای جزیره آشپزخانه - صندلی کانتر متناسب با آشپزخانه سفید

صندلی کانتر متناسب با آشپزخانه کلاسیک روستیک

معمولا کابینت های براق بلند با دستگیره های طلایی و با رویه ای از جنس سنگ مرمر، سبک طراحی کلاسیک را یادآور می شوند. اضافه شدن کف پوش چوبی با بافت طبیعی و رنگ گرم، جلوه روستیک را در فضا رقم می زنند. برای انتخاب صندلی کانتر متناسب با این آشپزخانه، بهتر است از طرح چوبی و متناسب با رنگ کف پوش استفاده کنید و فراموش نکنید راحتی صندلی ها را نیز در نظر بگیرید.

صندلی کانتر روستیک برای جزیره آشپزخانه - صندلی کانتر متناسب با آشپزخانه کلاسیک روستیک

نمونه هایی از صندلی کانتر روستیک و مدرن

دکوراسیون خانه های روستیک مدرن با یکدیگر متفاوت بوده و هرکدام ویژگی و زیبایی خاص خود را دارند. در واقع دکوراسیون روستیک با هر سبک طراحی به راحتی ترکیب می شود و شما به راحتی می توانید با افزودن المان های طبیعی همچون بافت چوبی و فلز، جلوه ای روستایی را رقم بزنید. برای اضافه کردن عنصر فلز، روشنایی صنعتی می توانند ترکیب روستیک مدرن زیبایی را ایجاد کنند. رنگ سفید در دیوارها و یا کابینت ها در کنار رنگ های گرم لوازم دیگر همچون صندلی کانتر، روشی دیگر برای ترکیب این دو سبک است.

خانه روستیک مدرن باید شیک و زیبا به نظر برسد و در عین حال نمایی دنج و آرامش بخش را نیز رقم بزند. در ادامه نمونه هایی از صندلی های کانتر روستیک مدرن را به نمایش می گذاریم که طرحی متناسب و در عین حال راحت برای آشپزخانه جزیره ای روستیک است.

صندلی کانتر روستیک برای جزیره آشپزخانه - نمونه هایی از صندلی کانتر روستیک و مدرن

در عکس بالا شش نمونه از انواع صندلی کانتر یا چهارپایه های روستیک و در عین حال شیک و مدرن را آوردیم. در تمامی نمونه ها عناصر مختلف (چوب، چرم، فلزو...) با یکدیگر ترکیب شدند. توجه کنید قبل از خرید و یا سفارش ساخت، حتما اندازه مناسب را انتخاب کنید.

در مقاله ای که مطالعه کردید، ایده هایی از انتخاب صندلی کانتر مناسب آشپزخانه جزیره ای را بیان کردیم. چهار پایه ها فقط یک قطعه کاربردی نیستند بلکه در واقع یک عنصر مهم برای تکمیل دکوراسیون آشپزخانه شما نیز می باشند. بنابراین طرحی شیک و راحت را برگزینید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید