معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77390237

telegram instagram

پالت های چوبی متریالی محبوب در ایجاد سبک روستیک در فضای داخلی و خارجی می باشند. دسترسی آسان، قیمت مناسب و انعطاف کافی برای ترکیب شدن با سایر لوازم از جمله ویژگی هایی است که پالت های چوبی را به یک ماده کاربردی تبدیل کرده است.

در ادامه این مقاله ایده هایی متنوع از به کارگیری پالت چوبی در قسمت های مختلف منزل را بررسی خواهیم کرد.

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون روستیک

به کارگیری پالت چوبی در دکوراسیون روستیک

پوشش دیوار آشپزخانه با پالت چوبی

قطعات چوبی به عنوان دیوارپوش آشپزخانه طرحی مبتکرانه و زیبا را رقم می زنند. برای مقاومت آن ها در برابر رطوبت لازم است لایه ای محافظ بر روی چوب قرار بگیرد.

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون روستیک - پوشش دیوار آشپزخانه با پالت چوبی

استفاده از پالت چوبی در تخت خواب

پالت های چوبی را به راحتی می توان با کمترین قیمت و حتی مجانی تهیه کرد. با قرار دادن چند پالت در کنار هم و محکم کردن قطعات میانی، می توان قاب مناسبی برای قرارگیری تشک تخت خواب ایجاد کرد.

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون روستیک - استفاده از پالت چوبی در تخت خواب

ساخت نیمکت چوبی فضای باز با پالت چوبی

با کمی خلاقیت می توان با اساتفاده از پالت های چوبی، یک نیمکت روستیک زیبا در فضای باز باغ و حیاط ایجاد کرد و با رنگ آمیزی آن، طرحی شاد و چشم نواز رقم زد.

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون روستیک - ساخت نیمکت چوبی فضای باز با پالت چوبی

ایجاد نشیمن در کنج دیوار

با استفاده از پالت های چوبی می توانید یک نشیمن مثلثی شکل برای گوشه دیوار خود ایجاد کنید که طرحی زیبا و کاربردی برای استراحت، مطالعه کردن، نوشیدن چای و...خواهد بود.

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون روستیک - ایجاد نشیمن در کنج دیوار

طراحی کانتر چوبی روستیک

استفاده از قطعات چوب پالت در ساخت کانتر آشپزخانه، پیشخوان برای کافی شاپ و رستوران طرحی خلاقانه، اقتصادی و زیبا را ایجاد خواهد کرد.

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون روستیک - طراحی کانتر چوبی روستیک

ساخت تخته سرو روستیک با پالت چوبی

طراحی یک تخته سرو به شکل پالت چوبی و با نمایی ساده، یک قطعه زیبا بر روی میز پذیرایی ایجاد خواهد کرد. همچنین می توان با رنگ آمیزی ظرف متناسب با دکور خانه، جلو ای آن را دو چندان ساخت.

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون روستیک - ساخت تخته سرو روستیک با پالت چوبی

ساخت آویز برای فنجان ها

یک پالت چوبی تمیز پیدا کرده و آن را به اندازه کوچکتر برش دهید. سپس با اضافه کردن قلاب های فلزی یک طرح روستیک زیبا برای قرار دادن و نمایش فنجان های خود خواهید داشت.

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون روستیک - ساخت آویز برای فنجان ها

ایجاد قفسه ابزار باغ با پالت چوبی

ابزارهای باغبانی مانند بیل، کلنگ و... همیشه فضا را شلوغ کرده و در حال افتادن هستند. استفاده از پالت های چوبی برای ساخت یک قفسه نگه داری ابزار، ایده ای هوشمندانه و در عین حال کم هزینه خواهد بود.

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون روستیک - ایجاد قفسه ابزار باغ با پالت چوبی

دیوارکاری اطراف شومینه با استفاده از پالت چوبی

استفاده از قطعات پالت چوبی برای تزئین دیوار اطراف شومینه نمایی زیبا و طراحی مطابق با اصول دکوراسیون روستیک را رقم خواهد زد.

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون روستیک - دیوارکاری اطراف شومینه با استفاده از پالت چوبی

تاب فضای باز با استفاده از پالت

با استفاده از پالت های چوبی می توان با ابعاد و رنگ دلخواه یک تاب فضای باز طراحی کرد و در محیط ایوان، حیاط، باغ و ... آن را نصب کرد.

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون روستیک - تاب فضای باز با استفاده از پالت

ساخت پارتیشن چوبی با پالت چوبی

پالت های چوبی می توانند به زیبایی در کنار یکدیگر قرار گرفته و به عنوان تقسیم کننده اتاق به کار گرفته شوند. پس از اجرای این طرح روستیک تعجب می کنید که چرا زودتر این کار را انجام ندادید!

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون روستیک - ساخت پارتیشن چوبی با پالت چوبی

در متنی که ارائه شد ایده هایی خلاقانه از به کار بردن پالت های چوبی در قسمت های مختلف منزل و یا فضای بیرونی را بیان کردیم.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید