معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77390237

telegram instagram

مدرن، معاصر یا روستیک بدون توجه به سبک فعلی خانه شما، مبلمان چرمی می تواند تغییری جذاب و حتی لوکس به دکوراسیون شما ببخشد. از رنگ کرم گرفته تا رنگ های سرمه ای و جیغ، قطعات چرمی زیبایی و عمق را به هر فضایی می بخشد..

اما این بدان معنا نیست که باید اتاق را با وسایل چرمی پر کنید. تنها چیزی که نیاز دارید یک مبل یا شاید یک یا دو صندلی چرمی برای گرم کردن اتاق بدون توجه به طرح و رنگ آن است. در ادامه این مقاله ایده های متفاوت از به کارگیری مبلمان چرمی را مطالعه خواهید کرد.

ایده های تزیین منزل با مبلمان چرمی

ایده های جذاب استفاده از مبلمان چرمی در دکوراسیون

صندلی چرم دستبافت

یک صندلی چرمی دستبافت بدون اشغال فضای بصری زیاد در این اتاق نشیمن کوچک، هم سبک و هم عملکرد عملی را اضافه می کند. در کنار کنسول چوبی، صندلی شیک طرح متعادلی را رقم می زند.

ایده های تزیین منزل با مبلمان چرمی | صندلی چرم دستبافت

آپارتمان فرانسوی با مبلمان چرمی

در طراحی نمونه دیوارها سایه ملایمی از رنگ کرم دارند. مبل های قهوه ای شکلاتی فوق العاده جذاب هستند. رنگ‌های طلایی و زرد مانند صندلی کناری و اکسسوری‌های برنجی تزیینی، کنتراست اتاق را روشن‌تر می‌کند. یک بالش برجسته با رنگ زرد ظاهر منسجم اتاق را افزایش می دهد.

ایده های تزیین منزل با مبلمان چرمی | آپارتمان فرانسوی با مبلمان چرمی

سرتخت چرم مشکی

در این اتاق خواب نمونه سبک روستیک ومدرن با یکدیگر ترکیب شده اند. سرتخت چرمی مشکی، پایه‌ای است که فضا را ثابت می‌کند. این تاج تخت چرمی به زیبایی با سایر وسایل کلیدی از جمله کمدهای اواسط قرن و فرش گلیم بافته شده ترکیب می شود.

ایده های تزیین منزل با مبلمان چرمی | سرتخت چرم مشکی

مبلمان چرمی قدیمی و مقرون به صرفه

وقتی صحبت از طراحی یک اتاق با دکوراسیون منحصر به فرد می شود، هیچ چیز به اندازه ترکیب موفقیت آمیز مبلمان شیک و قدیمی و روستیک رضایت بخش نیست. به عنوان مثال، کاناپه چرم نارنجی در یک اتاق نشیمن جذاب با رنگ گرم و دیگر دکورهای اواسط قرن به زیبایی جفت می شود و در عین حال کنتراست چشمگیری در برابر بسیاری از موارد خنثی اتاق ایجاد می کند.

ایده های تزیین منزل با مبلمان چرمی | مبلمان چرمی قدیمی و مقرون به صرفه

صندلی های چرمی قهوه ای قدیمی در اتاق نشیمن مدرن سفید

قطعات چرمی قدیمی به این اتاق نشیمن مدرن سبکی ماندگار می بخشد. در سمت راست، صندلی استراحت چرمی دهه 1960 قرار دارد. همچنین در کنار آن صندلی چرمی با طرح قدیمی و متفاوت دیگری قرار دارد. اگرچه صندلی ها یک رنگ نیستند اما رنگی خنثی به این فضای زندگی عمدتا سفید می بخشند.

ایده های تزیین منزل با مبلمان چرمی | صندلی های چرمی قهوه ای قدیمی در اتاق نشیمن مدرن سفید

یک مبل چرمی را با لوازم تزئینی نرم کنید

یک مبل چرمی باریک و ظریف در این اتاق نشیمن به زیبایی نمایان است. رنگ قهوه ای گرم مبل بر طرح رنگ های مطبوع غلبه نمی کند. بالش‌های برجسته مختلف در رنگ‌های مکمل، مبلمان چرمی را جذاب‌تر می‌کند.

ایده های تزیین منزل با مبلمان چرمی

صندلی پروانه ای چرمی

طرح های غیرمتعارف مانند صندلی پروانه‌ای چرمی ایده جذاب دیگری برای اتاق نشمین است.

ایده های تزیین منزل با مبلمان چرمی | صندلی پروانه ای چرمی

مبلمان چرمی در اتاق سیاه

رنگ سیاه پس‌زمینه ایده‌آلی برای مبل چرمی قدیمی‌اش خواهد بود. همانطور که در نمونه می بینید یک پتوی مصنوعی از پوست گوسفند، فرش خامه‌ای و یک گیاه آپارتمانی پربرگ همگی به حذف رنگ‌های تیره کمک می‌کنند.

ایده های تزیین منزل با مبلمان چرمی | مبلمان چرمی در اتاق سیاه

در متن بالا نمونه ها و ایده های متنوع از به کارگیری مبلمان چرمی در دکوراسیون داخلی را بررسی کردیم. گروه دکوراسیون روستیک لومه زیباترین و به روزترین طرح ها را برای منزل شما رقم خواهد زد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید