معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77390237

telegram instagram

در دنیای طراحی، روستیک مدرن به طور فزاینده ای به یک گزینه محبوب در خانه تبدیل شده است. اما سبک مدرن روستایی چیست؟ ترکیب عناصر روستایی مانند چوب طبیعی با عناصر مدرن این طرح را رقم می زند. دیوارهای شیک روستایی دقیقاً متناسب با این سبک است.

از آنجا که برقراری تعادل بین روستیک  و مدرن دشوار است، یک راه وجود دارد که تقریباً فوراً یک ظاهر شیک روستیک را بدست آورید. یک فضای مدرن طراحی کنید و یک دیوار برجسته روستایی اضافه کنید. آنچه این دیوارکاری ها را روستایی می کند این است که از چوب با جلوه طبیعی بافت دار ساخته شده اند. در ادامه این مقاله ایده های جذاب دیوار چوبی روستیک مدرن را مطالعه خواهید کرد.

ایده های جذاب دیوارکاری چوبی روستیک مدرن

دیوارکاری چوبی روستیک مدرن

دیوارکاری چوبی در اتاق خواب

یکی از ساده ترین روش ها برای استفاده از دیوارهای مدرن روستایی، قرار دادن آن در اتاق خواب است. استفاده از تخته های چوبی با بافت طبیعی بر روی یک دیوار به فضا این ظاهر را می دهد که تا حدی داخل یک کابین یا انبار عجیب و غریب هستید.

یک دیوار برجسته چوبی تعادل بین مدرن و روستایی را بر هم نمی زند. اما داشتن چهار دیوار با چوب روستایی روی آنها ممکن است سایر المان های مدرن اعم از مبلمان را نا مناسب جلوه دهد. دیوار کاری چوبی روستیک لمسی را اضافه می کند که باعث می شود عناصر روستایی جذاب به نظر برسند.

ایده های جذاب دیوارکاری چوبی روستیک مدرن | دیوارکاری چوبی در اتاق خواب

دیوار تقسیم کننده

یکی دیگر از روشهای استفاده از دیوارهای مدرن روستایی، استفاده از دیوار جداگانه ای است که نقش تقسیم کننده را ایفا می کند.

اگر سعی می کنید روستیک و مدرن را متعادل کنید، دیوار جدا کننده نشان می دهد با دیوارها و سقف های سفید مدرن تعادل محیطی ایجاد می کند.

دیوار روستیک کوچک

دیوارکاری مدرن روستایی می توانند در قسمت ظریف تری باشند. نمونه نشان می دهد که چگونه می توان از آنها بر روی دیوارهای کوچک برای افزودن جلوه روستیک استفاده کرد.

استفاده از یک دیوار کوچکتر به خوبی با چراغ های آویزان و آباژور روستیک جفت می شود. هالوژن های سقفی به جای اینکه تصادفی به نظر برسند، به دیوار کمک می کنند جلوه بیشتری داشته باشد. در همین حال بقیه فضا از رنگ بندی تیره و روشن با کنتراست بالا که معمولاً در فضاهای مدرن تر دیده می شود، استفاده می کند.

ایده های جذاب دیوارکاری چوبی روستیک مدرن | دیوار روستیک کوچک

دیوار روستیک سنگی با بافت چوبی

دیوار روستیک سنگی یکی از خلاقانه ترین دیوارهای شیک روستایی است. چیزی که این طرح را بسیار زیبا جلوه می دهد این است که پالت روستیک در برابر یک دیوار مدرن قرار گرفته است. این طرح نشان می دهد که چگونه دیوار کاری های چوبی برای ایجاد تعادل بین ظاهر مدرن و روستایی کار می کنند. کف و سقف های بافت دار نیز به احساس روستایی می افزایند.

همچنین لازم به ذکر است که مبلمان مدرن و روشن تا حد زیادی در ایجاد تعادل بین فضای مدرن نقش دارد.

ایده های جذاب دیوارکاری چوبی روستیک مدرن | دیوار روستیک سنگی با بافت چوبی

دیوار روستیک اتاق پذیرایی

یک مکان معمول برای دیوارهای برجسته روستیک، اتاق نشیمن است. آنها تضاد و علاقه بصری را برای مهمانان شما ایجاد می کنند. دیوار نمونه به خوبی کنار مبلمان قرار گرفته است. هنر انتزاعی بزرگ یک انتخاب جالب است زیرا همه چیز را در کنار یک ظاهر مدرن متعادل می کند. ظاهر مدرن تضاد بین روشن و تاریک را دوست دارد، بنابراین فرش سیاه و سفید نیز انتخاب خوبی بود.

شاید هیچ چیز نمیتواند ظاهر شیک روستایی را بهتر از قطعه مرکزی نشان دهد. طرح لوستر چند شاخه دارای تعادل قوی بین مدرن و روستیک است. جزئیات کوچک مانند این می تواند به ایجاد حس تعادل بین روستیک و مدرن در هر فضایی کمک کند.

ایده های جذاب دیوارکاری چوبی روستیک مدرن | دیوار روستیک اتاق پذیرایی

در متن بالا چند ایده جذاب دیوار کاری روستیک مدرن را بررسی کردیم. دیوار چوبی روستیک بی شک می تواند طرح جذابی را در مکان مورد نظر شما رقم بزند.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید