معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

برنامه ریزی های لازم برای جشن عروسی از لباس عروس و داماد گرفته تا دکوراسیون جشن عروسی کار آسانی نیست و زمان زیادی را باید صرف آن کنید. بودجه در اختیار نیز بحث مورد توجه دیگری است که باید در نظر گرفته شود. ایده های روستیک عروسی از جمله دکور و وسایل چشم نواز دیگر می توانند نمایی خیره کننده و به صرفه برای جشن عروسی شما به دنبال داشته باشند. در ادامه سعی داریم مواردی خلاقانه در به کارگیری دکوراسیون روستیک در جشن عروسی را برای شما بیان کنیم.

دکوراسیون روستیک عروسی

دکوراسیون روستیک عروسی

تاب روستیک

به نمایش گذاشتن دسرهای موجود در جشن عروسی به اندازه سرو غذا از اهمیت بالایی برخوردار است. در این نمونه از یک سکوی محکم که توسط طناب آویزان شده است برای نمایش کیک ها استفاده شده است که به طرح تاب به سبک روستیک طراحی شده است.

دکوراسیون روستیک عروسی | تاب روستیک

میز بار روستیک در فضای بیرونی

استفاده از بشکه به عنوان پایه و قرار دادن تخته چوبی بر روی آن می تواند یک میز روستیک زیبا برای صرف غذا و نوشیدنی ایجاد کند. تزئین میز با گیاهان متنوع نمایی زیبا را ایجاد می کند.

دکوراسیون روستیک عروسی | میز بار روستیک در فضای بیرونی

آویز روستیک در دکوراسیون عروسی

شما می توانید فانوس های بلند روستیک را در امتداد یکدیگر قرار دهید و نمایی دنج و زیبا را محل پذیرایی عروسی خود اضافه نمایید.

دکوراسیون روستیک عروسی | آویز روستیک در دکوراسیون عروسی

استفاده از نردبان چوبی روستیک برای نمایش گل ها

می توانید گل های متنوع و شکوفه های کوچک و کوتاه را درون گلدان های شیشه ای قرار دهید و نردبان چوبی را تزئین کنید. این ایده نمایی خیره کننده را به فضای عروسی شما می بخشد.

دکوراسیون روستیک عروسی | استفاده از نردبان چوبی روستیک برای نمایش گل ها

ایجاد محل عقد روستیک در فضای باز

می توانید از ستون های چوبی که با پارچه و گل تزئین شده اند استفاده نمایید و فضایی زیبا و رویایی را برای محل انجام مراسم عقد خود پدید آورید.

دکوراسیون روستیک عروسی | ایجاد محل عقد روستیک در فضای باز

دسته گل روستیک عروس

استفاده از شکوفه ها و گل های متنوع در رنگ های گوناگون و اضافه کردن برگ سبز به دسته گل، طرحی طبیعی و عاشقانه را رقم می زند.

دکوراسیون روستیک عروسی | دسته گل روستیک عروس

استفاده از آینه روستیک در مراسم عروسی

می توانید یک قسمت از فضای خود را به تزئین با آینه اختصاص دهید. ایجاد یک دیوار از آینه های روستیک که در میان آن ها ریسه های روشنایی قرار داشته باشد، طرحی بسیار خیره کننده در مراسم شما ایجاد خواهد کرد.

دکوراسیون روستیک عروسی | استفاده از آینه روستیک در مراسم عروسی

یادگاری های روستیک عروسی

سنگ های خطاطی گزینه ای مناسب و دلپذیر به جای استفاده از طرح های کاغذی می باشند تا به عنوان یادگاری در اختیار مهمان های خود قرار دهید.

دکوراسیون روستیک عروسی | یادگاری های روستیک عروسی

ایجاد جزئیات ساده روستایی

ایجاد حس روستیک در مراسم عروسی پیچیده و سخت نیست. شکوفه های سفید در لیوان ها و گلدان ها خود به تنهایی می تواند نمایی از دکوراسیون روستیک را رقم بزند.

دکوراسیون روستیک عروسی | ایجاد جزئیات ساده روستایی

میز پذیرایی روستیک

استفاده از یک میز ساده و سفید با صندلی های چوبی در حالی که با برگ های سبز تزئین شده است می توند طرحی چشم نواز و روستیک ایجاد کند.

دکوراسیون روستیک عروسی | میز پذیرایی روستیک

استفاده از بشقاب چینی

می توانید از بشقاب های چینی گلدار با طرح های متنوع بر روی میز چوبی خود، استفاده نمایید و محیطی دل نشین را رقم بزنید.

دکوراسیون روستیک عروسی | استفاده از بشقاب چینی

در این متن، نمونه های متنوع و ایده هایی خلاقانه را برای ایجاد دکوراسیون روستیک در مراسم عروسی بیان کردیم. گروه توانمند لومه همواره خدمت رسان شما عزیزان در طراحی و اجرای به روز ترین طرح ها می باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید