معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

سبک روستیک می تواند در تمامی قسمت های منزل شما، پیاده سازی شود. طرح ها و ایده های روستایی علاوه بر ایجاد طرحی طبیعی و چشم نواز با ابزار و روش هایی بسیار ساده اجرا می شوند. در این مقاله سعی داریم نمونه هایی از سبک روستیک را بیان کنیم که می توانید به راحتی در منزل خود پیاده سازی کنید و جلوه ای دنج و دل نشین را به فضای خود ببخشید.

ایده های روستیک برای تزئین دکوراسیون خانه

ایده های روستیک برای دکور کردن منزل

درب چوبی دو تیکه

این سازه های روستیک منحصر به فرد به عنوان درب های نیمه یا دو تکه شناخته می شوند و به گونه ای هدفمند علاوه بر تمیز نگه داشتن فضا، هوای تازه را نیز به جریان می اندازند. این درب های چوبی با نمایی قدیمی و عتیقه می توانند طرحی خاص را به ارمغان آورند.

ایده های روستیک برای تزئین دکوراسیون خانه - درب چوبی دو تیکه

مبل های کشویی

کاناپه کشویی در میان عناصر روستیک ظرافت و طرح متفاوتی را ایجاد می کنند. استفاده از رنگ سفید برای رویه آن موجب می شود سایر عناصر عتیقه و قدیمی نمای بیشتری پیدا کنند و مرکز توجه قرار بگیرند.

ایده های روستیک برای تزئین دکوراسیون خانه - مبل های کشویی

نمادهای قدیمی

علائم تجاری قدیمی روشی آسان و اغلب ارزان برای اضافه کردن یک طرح گرافیکی روستیک به اتاق است. علائم فولادی با پوشش چینی اغلب تقاضای زیادی دارند چراکه عملا غیر قابل تخریب هستند و ارزان تر از مدل های چوبی آنتیک می باشند.

ایده های روستیک برای تزئین دکوراسیون خانه - نمادهای قدیمی

ترکیب عناصر مختلف

مهم ترین ویژگی سبک دکوراسیون روستیک ترکیب عناصر طبیعی مختلف مانند سنگ، فلز، پشم، چوب و... می باشد. استفاده از یک پالت رنگی با رنگ خنثی، ظاهری یکدست و سرشار از آرامش را ایجاد می کند. استفاده از این متریال با طراحی مدرن می تواند بسیار عملی تر و کاربردی تر باشد. برای مثال یک کمد قدیمی ممکن است به اندازه کافی برای لوازم الکترونیکی مدرن عمیق نباشد.

ایده های روستیک برای تزئین دکوراسیون خانه - ترکیب عناصر مختلف

ترکیب سبک روستیک با سبک صنعتی

ترکیب آیتم های قدیمی و صنعتی با سبک روستیک می تواند بسیار جذاب باشد. به عنوان نمونه در اینجا بقایای آسیاب بادی و پمپ آب چوبی بسیار خلاقانه به نظر می رسند.

ایده های روستیک برای تزئین دکوراسیون خانه - ترکیب سبک روستیک با سبک صنعتی

قفسه بندی باز

یک قفسه باز می تواند جایگزین اقتصادی و مناسبی برای کابینت های بالایی آشپزخانه باشد و همه چیز را به راحتی در معرض دید و دسترس قرار خواهد داد. علاوه بر آن قرارگیری لوازمی همچون ظروف مسی، قوطی های شیشه ای، چینی ها و...نمایی زیبا به فضا می بخشند.

ایده های روستیک برای تزئین دکوراسیون خانه - قفسه بندی باز

کلکسیون های چوبی

مجموعه های چوبی کاربردی مانند تخته های آشپزی و ... باعث ایجاد گرمی به فضاهای سفید می شوند.

ایده های روستیک برای تزئین دکوراسیون خانه - کلکسیون های چوبی

تخت خواب آهنی

تخت خواب آهنی با قالب ها و طرح های مختلفی که فریم آن ها دارد، می تواند گزینه بسیار زیبایی برای ایجاد سبک روستیک در فضای اتاق خواب شما باشد.

ایده های روستیک برای تزئین دکوراسیون خانه - تخت خواب آهنی

جزئیات روستیک متفاوت

مواردی مانند چوب لباسی های قدیمی، پنجره های عتیقه، شیشه های رنگی و... می توانند ظاهری روستایی به فضای شما ببخشند. در نمونه مقابل پنجره عتیقه با شیشه های رنگ آمیزی شده که متعلق به قرن نوزدم است، به عنوان طرحی روستیک به کار گرفته شده است.

ایده های روستیک برای تزئین دکوراسیون خانه - جزئیات روستیک متفاوت

در این مقاله مواردی ظریف و متفاوت را برای ایجاد دکوراسیون روستیک منزل، بیان کردیم. گروه دکوراسیون روستیک لومه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه خلق و اجرای زیبا ترین طرح ها می باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید