معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

دکوراسیون روستیک از محبوبیت بالایی برخوردار است چرا که ظاهری سرزنده و جلوه ای از طبیعت را یادآور می شود. گرچه امروزه مبلمان، میز و سایر لوازم روستیک به راحتی در بازار پیدا می شوند اما در خانه شما بوم های خالی بسیار بزرگی نیز وجود دارد: دیوار ها! خواه به دنبال روشی منحصر به فرد برای نمایش عکس های خانوادگی خود باشید و یا یک طرح چشم نواز برای تزئین دیوار می توانید از سبک روستیک بهره بگیرید. در ادامه ایده ها و نمونه های متفاوتی از تزئین دیوار به سبک روستایی را بیان خواهیم کرد تا دید گسترده تری پیدا کنید.

ایده های روستیک برای تزئین دیوار

تزئین دیوار با ایده های روستیک

جاحوله ای دیوارکوب به شکل گلدان

حمام مکانی عالی برای شروع تزئینات شماست زیرا بسیاری از دیوارها محل مناسبی برای قرارگیری لوازم روستایی هستند. ایده گلدان گل به شکل جاحوله ای، طرحی چشم نواز را رقم می زند که از قسمت بالایی آن می توان برای قرارگیری گل ها و از قسمت زیرین برای حوله استفاده کرد.

ایده های روستیک برای تزئین دیوار - جاحوله ای دیوارکوب به شکل گلدان

آویز دیواری روستیک

برای پوشاندن دیوار، آویز ساخته شده از مهره های بزرگ می تواند ایده ای چشم گیر را رقم بزند. این طرح متفاوت و مقرون به صرفه به زیبایی خودنمایی خواهد کرد و جنس مهره های آن می تواند چوب، سنگ، پلاستیک و ... باشد که سایر تزئینات دیواری شما را تکمیل می کند.

ایده های روستیک برای تزئین دیوار - آویز دیواری روستیک

نقشه پارچه ای

نمونه هنری نقشه پارچه ای طرحی متفاوت برای افزودن تم روستیک به خانه شماست. شما می توانید نقشه هایی را انتخاب کنید که نمایانگر بخش های مهم زندگی شما، مکانی که در آن زندگی کردید و یا سفر کردید، باشد. برای ایجاد این اثر پارچه کنفی یا گونی برای پس زمینه مناسب ترین گزینه است زیرا طرح نقشه شما را برجسته جلوه می دهد.

ایده های روستیک برای تزئین دیوار - نقشه پارچه ای

تابلوهای چوبی چندتایی

استفاده از تابلوهای چندتایی در کنار هم روشی خلاقانه برای پوشاندن دیوار و همچنین یک طرح مینیمالیستی زیبا است. بهره گیری از زمینه اصلی سفید برای نمایش کلمات کوتاه و ساده جلوه ی آن ها را بیش تر می کند. با این ایده می توانید برخی از کلمات الهام بخش و شخصی را به دکوراسیون منزل خود اضافه کنید.

ایده های روستیک برای تزئین دیوار - تابلوهای چوبی چندتایی

تزئینات هنری بر روی دیوار

وقتی صحبت از تزئین دیوار می شود، استفاده از اثرهای هنری می تواند مفید باشد. شما می توانید یک تکه چوبی قدیمی را انتخاب کنید و کلمات انتخابی خود را روی آن طراحی کنید. در مرحله بعد به کار بردن شاخ گوزن می تواند جلوه آن را بیشتر کند. توجه کنید که استفاده صحیح از شاخ مصنوعی، پوست مصنوعی، تصویر حیوانات در دکوراسیون می تواند نمای روستیک زیبایی را به ارمغان آورد.

ایده های روستیک برای تزئین دیوار - تزئینات هنری بر روی دیوار

استفاده از تخته های چوبی قدیمی

برخی از بهترین ایده های تزئین دیوارهای روستایی، ناشی از استفاده مناسب از اقلام به اصطلاح قراضه و قدیمی است. یکی از این ایده ها استفاده از تکه چوب های قدیمی است که می توان طرح ها و رنگ های مختلف را روی آن ها پیاده کرد و جلوه ای جذاب به سبک روستیک رقم زد.

ایده های روستیک برای تزئین دیوار - استفاده از تخته های چوبی قدیمی

طراحی تابلو با تکه های چوبی

اگر به دنبال طرح متفاوتی برای تزئین دیوار خود هستید، برش چوب با الگوهای مختلف و قرارگیری آن ها کنار هم می تواند ایده جالبی را ایجاد کند. در این نمونه، قطعه چوبی قاب شده به لطف رنگ آمیزی متنوع، اندازه و شکل چوب های برش خورده و همچنین نمای ساده آن، بر روی دیوار به زیبایی خود نمایی می کند.

ایده های روستیک برای تزئین دیوار - طراحی تابلو با تکه های چوبی

طراحی آینه بر روی دیوار

استفاده ازچند آینه با قاب چوبی در کنار هم می تواند در هر قسمت از منزل شما جلوه ای چشم نواز را رقم بزند. رنگ آمیزی قالب آینه متناسب با دکوراسیون فضا، روشی ساده برای ایجاد هماهنگی میان لوازم خانه است.

ایده های روستیک برای تزئین دیوار - طراحی آینه بر روی دیوار

همانطور که در متن بالا عنوان شد تزئین دیوارها می تواند جلوه دکوراسیون شما را دوچندان کند. طرح ها و ایده ها خلاقانه و متنوعی که بیان کردیم دیدگاه شما را در ایجاد سبک روستیک بر روی دیوار مورد نظرتان، گسترده تر خواهد کرد. گروه دکوراسیون روستیک لومه همواره یاری رسان شما عزیزان در طراحی و اجرا انواع نمونه ها می باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید