معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

استفاده از دکوراسیون روستیک همیشه فضای گرم و جذابی را ایجاد می نماید که متناسب با تمامی ماه های سال می باشد. در این مقاله سعی داریم نکات و ایده هایی را ارائه دهیم که زیبایی منحصر به فردی در دکوراسیون روستیک اتاق نشیمن شما ایجاد می کنند.

طراحی دکوراسیون روستیک اتاق نشیمن

طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن به سبک دکوراسیون روستیک

فضای سنتی روستیک

می توان فضای نشیمن را با چند قطعه چوب، سنگ و آهن طراحی نمود به طوری که حس متعادل و کلاسیکی را ارائه دهد.

فضای سنتی روستیک برای دکوراسیون روستیک اتاق نشیمن

پنجره های سرتاسری کف تا سقف

در مناطق کوهستانی و مناطقی که دارای منظره ای خیره کننده هستند، استفاده از دیوار پنجره ای نمایی بی نظیر را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

پنجره های سرتاسری کف تا سقف برای طراحی دکوراسیون روستیک اتاق نشیمن

نمای تیره و خیره کننده در دکوراسیون روستیک پذیرایی

استفاده از سنگ خاکستری دندانه دار که با چوب تیره ترکیب شده است، می تواند یک اتاق سرشار از انرژی مثبت و با جلوه ای خیره کننده ایجاد نماید.

نمای تیره و خیره کننده برای دکوراسیون روستیک اتاق نشیمن

چوب تراشی چشم گیر

جزئیات و بافت پیچیده چوب همانند این سقف گنبدی شکل، موجب می شود فضای زنده و خیره کننده ای ایجاد شود که طبیعت را به دکوراسیون اتاق نشیمن شما خواهد آورد.

چوب تراشی چشم گیر برای دکوراسیون روستیک اتاق نشیمن

روشنایی همسو

استفاده از چراغ هایی با نور گرم و زرد رنگ در دکوراسیون روستیک، عمق و راحتی فوق العاده ای به دکوراسیون پذیرایی شما می بخشد.

روشنایی همسو برای دکوراسیون روستیک اتاق نشیمن

استفاده از دیوارهای چوبی در دکوراسیون روستیک اتاق نشیمن

استفاده از دیوارهای چوبی با رنگ روشن مانند چوب بلوط به شما کمک می کند تا فضای زندگی خود را تا حد ممکن باز و روشن جلوه نمایید.

دیوارهای چوبی برای دکوراسیون روستیک اتاق نشیمن

استفاده از مخمل و جیر در دکوراسیون روستیک پذیرایی

استفاده از صندلی و نیمکت های مخملی شکلاتی رنگ، جلوه ای از دکوراسیون روستیک را برای شما رقم می زنند که نمایی فوق العاده به اتاق نشیمن شما خواهند بخشید.

استفاده از مخمل و جیر برای دکوراسیون روستیک اتاق نشیمن

استفاده از سقف و کف چوبی در دکوراسیون روستیک اتاق نشیمن

با استفاده از کف و سقف چوبی در دکوراسیون سالن پذیرایی، مکانی طبیعی و سرشار از آرامش ایجاد خواهد شد.

استفاده از سقف و کف چوبی برای دکوراسیون روستیک اتاق نشیمن

استفاده از طرح های زیبا و پهن در دکوراسیون روستیک

استفاده از طرح های پررنگ مثل طرح ببری گوشه دیوار این اتاق نشیمن، فضای خانه را بزرگ تر جلوه می دهد. بهره گیری از این گونه طرح ها نمایی روستیک و غیر مدرن را برای شما ایجاد می نماید.

استفاده از طرح های زیبا و پهن در دکوراسیون روستیک اتاق نشیمن

استفاده از دیوارهای سنگی در دکوراسیون پذیرایی

استفاده از دیوار سنگی موجب می شود که قسمتی از محل زندگی شما، نشانه ای از طبیعت زیبا باشد و جلوه ای فوق العاده را ایجاد نماید.

دیوارهای سنگی برای دکوراسیون روستیک اتاق نشیمن

استفاده از دکوراسیون روستیک در دو طبقه

می توان دکوراسیون روستیک را علاوه بر طبقه اول، با استفاده از نرده های ساخته شده از چوب گردو، در طبقه دوم هم پیاده کرد و جلوه ای دو چندان به وجود آورد.

استفاده از دکوراسیون روستیک در دو طبقه

قرار دادن محلی برای قرارگیری شومینه

می توان با قرار دادن شومینه روستیک در اتاق نشیمن، جلوه دکوراسیون را دو چندان نمود. شومینه فضایی دنج و صمیمانه را ایجاد می نماید.

قرار دادن محلی برای قرارگیری شومینه

در مقاله فوق سعی کردیم ایده هایی را بیان کنیم که، با کمک آن ها می توانید فضایی گرم و صمیمانه در دکوراسیون روستیک اتاق نشیمن، برای خود، خانواده و مهمان هایتان ایجاد کنید. با استفاده از نکات فوق قادر خواهید بود دکوراسیونی خاص و فوق العاده را در اتاق پذیرایی خود پیاده کنید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.