09127784584، 09121117102، کارخانه : 77390237

telegram instagram

طراحی دفتر کار در منزل روشی آسان و راحت برای رسیدن به محل کار است. این روزها، بسیاری از ما به صورت تمام وقت یا نیمه وقت از خانه کار می کنیم و به اتاقی نیاز داریم که برای کار مناسب باشد! اگر دوست دارید به طراحی داخلی بپردازید، انتخاب سبک دکور و ایجاد یک اتاق برای کار در خانه سرگرم کننده است! طرح‌های دفتر خانه از خانه‌های روستیک جذاب تا مدرن شیک را شامل می‌شود، اما آیا به امتحان طرح‌های اداری روستایی فکر کرده‌اید؟ برای فضای خود الهام بگیرید و این ایده‌های اداری روستایی را که در ادامه به آن می پردازیم، بررسی کنید.

ایده های روستیک دفتر کار در منزل

ایده های جذاب روستیک دفتر کار در منزل

دفتر کار روستیک صنعتی

این یکی از ساده‌ترین طرح‌های اداری خانگی روستایی است. ظاهر شیک روستایی را با مواد طبیعی مانند چوب های فرسوده، فلزات صنعتی و دکوراسیون ارگانیک نشان می دهد. چیدمان به اندازه کافی جمع و جور است که دقیقاً در گوشه زیر پله ها قرار می گیرد، اما همچنین مبلمان کافی دارد تا کاملاً کاربردی باشد. قفسه کتاب نردبان فضایی برای ذخیره سازی و همچنین فرصتی برای نمایش دکور مورد علاقه اضافه می کند و به دفتر کمی شخصیت می بخشد. استفاده از رنگ‌های خنثی با چوب‌های گرم به ایجاد فضای مطالعه دنج کمک می‌کند.

ایده های روستیک دفتر کار در منزل

دفتر کار روستیک مدرن

این یکی از طرح های محبوب در دفتر خانه روستایی است زیرا همه چیز در مورد چوب های فرسوده و بافت های طبیعی است. عناصر منفرد به آن حال و هوای گرم و روستایی و هندسه واضح کابین و پایه های میز به آن جلوه ای مدرن می بخشد. میز یک تخته چوبی بزرگ و ناتمام است و آثار هنری رنگ و بویی را به فضا می بخشد. و کابین به عنوان ذخیره سازی اضافی و برای نمایش قطعات تزئینی مفید است.

ایده های روستیک مدرن دفتر کار در منزل

دفتر کار به سبک روستیک اواسط قرن

این دفتر خانه روستایی کاملاً لمس خانه های روستیک را با سبک مدرن اواسط قرن ترکیب می کند. مبلمان قرن میانه با پایه های مخروطی مانند این میز چوب گردو با مواد روستایی مانند چرم عالی به نظر می رسد. یک فرش راه راه سبک مدرن و روستایی را در هم می آمیزد و پایه ای دنج به آن اضافه می کند و استفاده از دیوارکوب به جای لامپ کف، فضای میز را بهینه می کند. در نهایت، هنر لایه‌ای و متمایل به آن، حسی شیک و غیررسمی به آن اضافه می‌کند.

ایده های دفتر کار روستیک اواسط قرن در منزل

دفتر سنتی روستایی

ما عاشق طرح های روستایی دفتر کاری هستیم که قطعات سنتی مانند صندلی چرم را با عناصر طراحی روستایی مانند چوب های طبیعی و فضای سبز ترکیب می کند. رنگ ها تیره نیز بکار می روند، بنابراین احساس رسمی و سنتی بیشتری دارد. این ظاهر به چیدمان اداری کلاسیک با میز رو به صندلی مهمان می‌پیوندد، بنابراین اگر قصد دارید اغلب جلساتی را در خانه داشته باشید، یکی از بهترین طرح‌های دفتر خانه است. و میز یک قطعه مدرن روستایی است، اما هنوز با روکش چوب بلوط احساس سنتی می کند.

ایده های دفتر کار سنتی روستایی در منزل

سبزهای آرام بخش روستایی

این دفتر خانه روستایی تعادل کاملی را بین آرامش و پالایش ایجاد می کند. مبلمان حسی ظریف و پیچیده دارند و آینه بزرگ به عنوان دکور دیوار عمل می کند و فضای کوچک را بسیار بزرگتر نشان می دهد. چیدمان رسمی است و صندلی های باشگاه رو به میز شناور است. و دیوارهای سبز حالتی خاکی و لمسی آرام می بخشد و قطعات چوب سبک هوا را در طراحی تکمیل می کند.

ایده های دفتر کار آرام بخش روستایی در منزل

دفتر کار روستیک مدرن

این منطقه کاری شامل عناصر طراحی دفتر خانه مدرن و روستایی است. عناصر مدرن شامل خطوط تمیز مبلمان مانند قفسه کتاب و میز شیک است. موادی چوب طبیعی رنگی روستایی به آن اضافه می کنند. هنر با مضمون هدایت قطعاً بیانیه ای را اضافه می کند و مرز بین مدرن و روستایی را مشخص می کند. دفتر یک فضای بزرگتر و چند منظوره را اشغال می کند، اما استفاده از قالیچه های منطقه کمک می کند تا آن را به عنوان یک منطقه "دسترسی به کار" جداگانه تعریف کنیم. دارای فضای ذخیره‌سازی کافی با قفسه‌های باز، میز با کشو، و پالت خنثی به مواد ناهموار اجازه می‌دهد تا از طریق آن بدرخشند.

ایده های روستیک دفتر کار روستیک مدرن در منزل

فضای کاری روستایی پیچیده

این نمای دفتر خانه روستایی سیاه و سفید دارای مبلمانی با رنگ‌های ناهموار مانند چوب‌ها و فلزات طبیعی است. سپس آن را با جزئیات پیچیده ای مانند گل ها، لامپ های حکاکی شده با ظرافت و آینه ای پرآذین تقویت می کند. دفتر با قطعات باریک باز و مطبوع به نظر می رسد - حتی کنسول دارای قفسه های باز است. همه چیز جامد است به جز پرده ها و فرش که بافت و جذابیت بصری را اضافه می کنند.

ایده های دفتر کار روستایی پیچیده در منزل

روستیک مینیمال

این سبک عناصر طراحی مینیمالیستی و روستایی را با هم ترکیب می کند تا ظاهری ساده و کارآمد ایجاد کند. قفسه کتاب شیک و ساده است، اما تزئینات روستایی به گرم شدن آن کمک می کند. به همین ترتیب، میز تحریر بدون دکور است، اما سطح چوبی فرسوده آن حس دنج و روستایی را به آن می‌دهد. پالت رنگ خنثی هم با حالات طبیعی آرام طراحی روستایی و هم با مینیمالیسم سرد و معاصر عالی به نظر می رسد. فضای ذخیره‌سازی زیادی وجود دارد تا بتوانید این دفتر خانه مینیمالیستی روستایی را مرتب نگه دارید.

ایده های دفتر کار روستیک مینیمال در منزل

طراحی اتاق کار روستیک در خانه

برنامه ریزی برای بهترین استفاده از فضا

هنگامی که قصد دارید هر نوع اتاقی را در خانه تغییر دهید، اولین چیزی که باید در نظر بگیرید اندازه فضایی است که برای کار با آن در دسترس دارید. مثل همیشه، مطمئن شوید که به دقت اندازه گیری کنید تا هنگام انتخاب مبلمان، مطمئن باشید که هر چیزی که انتخاب می کنید به درستی جا می شود.

از رنگ عاقلانه استفاده کنید

سایه‌های کرمی رنگ سفید برای حفظ حس مینیمالیستی مناسب هستند و پس‌زمینه‌ای عالی هستند تا واقعاً مبلمان شما را در مرکز قرار دهد. اگرچه آنها ساده هستند، اما سایه های مایل به سفید نباید خسته کننده باشند. پس‌زمینه خنثی به این معنی است که می‌توانید با آثار هنری، گیاهان خانگی و سایر لوازم جانبی، رنگ‌های رنگی را به ارمغان بیاورید، و می‌توانید آن لوازم جانبی را به راحتی برای ظاهری کاملاً متفاوت تغییر دهید - که برای فضاهای اداری چند منظوره خانگی عالی است.

در اتاق‌های بزرگ‌تر، با سایه‌های تیره‌تر، آبی‌های اقیانوسی، سبزهای تیره‌تر، می‌توان جلوه زیباتری را به دست آورد. افزودن عناصر سنتی بیشتر مانند صندلی راحتی چرمی به رنگ قهوه ای یا مشکی و مبلمان چوبی در سایه های تیره تر می تواند به حفظ تم کمک کند.

طراحی دفتر خانه بزرگ

برای اتاق‌هایی که برای یک دفتر کار خانگی خیلی بزرگ به نظر می‌رسند، می‌توانید با انتخاب یک میز با شکوه، یک صندلی میز بزرگ راحت و قفسه‌های فراوان برای کتاب‌ها و مواد مرجع، فضا را دنج‌تر کنید. اگر جا وجود دارد، اضافه کردن صندلی راحتی و میز کناری به این معنی است که می توانید در حین انجام کارهایی که نیازی به رایانه شخصی شما ندارد، استراحت کنید.

طراحی دفتر کوچک روستایی

اگر فضایی که برای دفتر خانه خود در دسترس دارید، یک کمد، گوشه یا فضای زیر پله است، هنوز هم می توانید یک دفتر خانه

تنها کاری که باید انجام دهید این است که سبدها یا جعبه‌های چوبی را برای ذخیره‌سازی اضافه کنید تا همه چیز را مرتب نگه دارید.

برای داشتن ظاهری روشن‌تر به دفتر کار خانگی، یک پالت رنگی خنثی را انتخاب کنید، با روکش‌های گرم‌تر و روشن‌تر را روی مبلمان چوبی و برای پارچه‌های صندلی استفاده کنید.

ایده های روستیک دفتر کار در منزل

فضاهای اداری چند منظوره

همه ما به اندازه کافی خوش شانس نیستیم که خانه هایی با فضای کافی برای داشتن یک دفتر کار جداگانه داشته باشیم. اگر فضای اداری خانه شما باید برای اهداف متعدد مورد استفاده قرار گیرد، اولین چیز این است که به این فکر کنید که فضای مورد نیاز را برای انجام چه فعالیت هایی نیاز دارید.

از آنجایی که متغیرهای زیادی برای این نوع اتاق‌ها وجود دارد - از فعالیت‌هایی که در فضا انجام می‌شود، تا شکل اتاق و فضای موجود، بهترین توصیه‌ای که می‌توانیم ارائه کنیم این است که به دنبال راه‌حل‌هایی باشید که بیشترین انعطاف‌پذیری را ارائه می‌دهند.

مبلمان کوچک‌تر ممکن است برای این نوع اتاق‌ها مناسب‌تر باشند، بنابراین به دنبال میزهای باریک‌تر و سبک‌تر باشید که به راحتی به دیوار منتقل شوند. اگر می‌خواهید مرتباً یک میز با پایه‌های چوبی را جابه‌جا کنید، اضافه کردن چرخ‌ها آسان است. چرخ‌های عتیقه و روستایی زیادی وجود دارند که به راحتی جا به جا می‌شوند و دارای ترمز هستند تا از حرکت میزتان در هنگام کار جلوگیری کنند.

ذخیره سازی احتمالاً ضروری ترین عنصر در دفاتر چند منظوره خانگی است، زیرا امکان تنظیم سریع اتاق بسیار مهم است. قفسه‌بندی عالی، با سبدها و جعبه‌هایی که امکان ذخیره‌سازی اسناد و مدارک را فراهم می‌کنند، به این معنی است که دفتر شما می‌تواند به سرعت به اتاق خواب تبدیل شود.

مواد را مسئولانه انتخاب کنید

هنگامی که موادی را برای کار در دفتر خانه روستایی خود انتخاب می کنید، هرچه طبیعی تر بتوانید پیدا کنید، بهتر است. این بدان معناست که چوب ها، حصیر و همچنین فلزاتی که ماندگاری طولانی دارند را انتخاب کنید. خرید دست دوم، قدیمی یا عتیقه برای دفاتر خانگی روستایی عالی است، زیرا محصولات قدیمی‌تر برای ماندگاری ساخته شده‌اند و ترکیب محصولات جدید با قدیمی می‌تواند به ایجاد یک طراحی اداری و روستایی کمک کند.

استثنای  در قاعده خرید محصولات طبیعی زمانی است که محصولاتی را در نظر می گیرید که شامل پوست حیوانات، به ویژه خز می شود. در این مورد، محصولات  مصنوعی همیشه گزینه بهتری هستند. گزینه‌های خز مصنوعی می‌توانند مانند خزهای حیوانات نرم و بادوام باشند، بنابراین می‌توانید بدون آسیب رساندن غیرضروری به حیوانات، ظاهر جذابی داشته باشید.

ایده های روستیک دفتر کار در منزل

یک میز بزرگ پیدا کنید

یک دفتر کار خانگی روستایی بدون میز کامل نخواهد بود، و ترجیحاً کاری که از چوب با کیفیت بالا و با منبع پایدار ساخته شده باشد.

برای فضاهای اداری خانگی که به انعطاف‌پذیری نهایی نیاز دارند، مجموعه‌های میز و صندلی تاشو بسیار متنوع‌تر و از نظر زیبایی‌شناختی دلپذیرتر می‌شوند.

صندلی های مناسب

تهیه یک صندلی میز عالی برای دفتر خانه روستایی ضروری است. هنگامی که برای مدت طولانی می نشینید، باید راحت باشید و وضعیت بدن شما حمایت شود. انواع مختلفیاز صندلی ها وجود دارد که برای استفاده در دفتر کار خانگی ایده آل هستند.

برنامه ریزی ذخیره سازی کافی

اغلب زمانی که افراد مشغول طراحی دفتر کار خود هستند، اولویت میز، صندلی، و اینکه چگونه می‌خواهند برق را به میز خود برسانند، می باشد و در واقع، زمانی که آنها را داشته باشید، می‌توانید کار را شروع کنید. اما در حالی که برخی از طراحان داخلی توصیه می کنند که از خانه خود به عنوان فضای نشیمن استفاده کنید، نه فضای ذخیره سازی، متأسفانه وقتی صحبت از کار شما می شود، گاهی اوقات نگهداری کاغذ، فایل و غیره ضروری است. جلوگیری از شلوغ شدن دفتر خانه روستایی شما می تواند به سادگی با یک قفسه بندی عالی، یک مجموعه کشو یا یک کمد صورت بگیرد.

ایده های روستیک دفتر کار در منزل

فضای خود را روشن کنید

طراحان داخلی و کارشناسان نور پیشنهاد می کنند که سه نوع نور وجود دارد که باید در یک اتاق استفاده شود – نور محیطی که نور نزدیک به روز را فراهم می کند، نورپردازی کار تا بتوانید آنچه را که روی آن بهتر کار می کنید ببینید، و نورپردازی مشخص. هر یک از این نوع نورپردازی ها به طور طبیعی به روشنایی محیط در یک اتاق کمک می کنند، بنابراین به این فکر کنید که نور چگونه لایه لایه می شود.

هر نوع وسیله روشنایی که انتخاب می کنید، نورپردازی بالای سر باید دارای لامپ های سفید روشن باشد تا نور طبیعی روز را تقلید کند. هنگامی که وسایل روشنایی اصلی خود را انتخاب کردید، یک چراغ رومیزی عالی برای دفاتر خانگی ضروری است.

لوازم جانبی خود را اضافه کنید

آخرین نکته در هر اتاق، لوازم جانبی هستند. در دفاتر خانگی روستایی، واقعاً هیچ محدودیتی برای انواع لوازم جانبی که می توانید وارد کنید وجود ندارد! در ادامه چند نمونه را بررسی می کنیم:

گیاهان

گیاهان برای آوردن رنگ طبیعی به دفتر خانه روستایی شما عالی هستند، اما داشتن گیاهان فقط برای جذابیت بصری آنها مفید نیست. گیاهان دارای فواید روانی و فیزیکی نیز هستند، از جمله خلق و خوی بالا، سطح استرس پایین تر و افزایش بهره وری – که برای دفتر خانه شما ایده آل هستند.

لوازم جانبی دیواری

وقتی نوبت به انتخاب لوازم جانبی دیوار می رسد، واقعاً به میزان فضای موجود و نحوه کار شما بستگی دارد. تابلوهای اعلانات، وایت بردهای شیشه ای و تابلوهای اعلانات سیمی همگی به خوبی کار می کنند. یک اثر هنری زیبا، یک چاپ الهام بخش یا عکسی که واقعا دوست دارید چاپ شده روی بوم اضافه کنید، از دیگر موارد لوازم جانبی پیشنهادی هستند.

برق

در یک دفتر خانه مدرن، شما نمی توانید بدون دسترسی به برق کار کنید! اگر تعداد زیادی کابل در معرض دید دارید، آنها را در جعبه مدیریت کابل مرتب کنید، و اگر نیاز به گسترش خطوط برق دارید؛ سوکت‌های پلاستیکی و روکش‌های کلید چراغ را برای گزینه‌های روستایی‌تر نیز در نظر بگیرید تا ظاهر را کامل کنید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید