معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

با ترکیب مواد طبیعی و نامتعارف در دکوراسیون منزل خود، به راحتی می توانید اتاق خواب مدرن و روستایی رویاهای خود را ایجاد نمایید. در این مقاله سعی می کنیم ایده هایی را برای شما بیان کنیم تا با استفاده از آن ها فضایی آرامش بخش و مدرن را ایجاد کنید.

ایده های روستیک مدرن در طراحی دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون مدرن روستیک اتاق خواب

طراحی اتاق خواب با ایجاد حس زیبای روستیک

اتاق خواب با نورگیر مناسب، نمایی از سبک روستیک را یادآور می شود. تابلوهای نقاشی قدیمی با قاب چوبی، جذابیت اتاق خواب را دو چندان می کند. مجموعه ای دیگر از تزئینات مانند کتاب ها یا گلدان گل، یک ظاهر زنده را در دکوراسیون روستیک اتاق خواب شما ایجاد می نماید.

ایده های روستیک مدرن در طراحی دکوراسیون اتاق خواب - طراحی اتاق خواب با ایجاد حس زیبای روستیک

دکوراسیون روستیک سنتی

به طور معمول، پالت رنگی برای دکوراسیون روستایی مدرن، خنثی می باشد و به شدت وابسته به رنگ های گرم چوب طبیعی می باشد. در این تصویر، در کنار رنگ های روشن روی دیوار ها و ملحفه ها و سایر لوازم جانبی، این اتاق خواب شیک، پیچ و تاب تازه ای را با یک دیوار آبی تیره در دکوراسیون سنتی و روستایی ایجاد نموده است. استفاده از طرح چوب ترکیبی بی نظیر را به وجود آورده است.

ایده های روستیک مدرن در طراحی دکوراسیون اتاق خواب - دکوراسیون روستیک سنتی

استفاده از دیوار چوبی در دکوراسیون اتاق خواب

استفاده از دیوار چوبی احیا شده که در آن بافت چوب به زیبایی نمایان است، در فضای اتاق خواب حس آرامش و راحتی را به ارمغان می آورد.

ایده های روستیک مدرن در طراحی دکوراسیون اتاق خواب - استفاده از دیوار چوبی در دکوراسیون اتاق خواب

ایجاد طرح زیبای مدرن و روستایی

سبک روستیک مدرن، پیچ و تاب تازه ای را در جزئیات روستایی ایجاد می کند تا فضایی مدرن و شیک را به وجود آورد. در این اتاق خواب زیبا، دیوارها با تخته های چوبی به رنگ سفید پوشانده شده اند. آینه حصیری در بالای تخت، نمای روستیک و دنجی را در این اتاق خواب مدرن به ارمغان آورده است.

ایده های روستیک مدرن در طراحی دکوراسیون اتاق خواب - ایجاد طرح زیبای مدرن و روستایی

استفاده از تخته سه لا

بهره گیری از تخته سه لا بر روی دیوارها، می تواند جذابیت روستایی را به دیوارهای ساده اضافه کند. این اتاق خواب دنج و کوچک نمونه ای زیباست که در آن دیوارها با رنگ و بافت آرامش بخش خود، فضای اتاق را زیباتر می کنند.

ایده های روستیک مدرن در طراحی دکوراسیون اتاق خواب - استفاده از تخته سه لا

استفاده از دیوارهای آجری در دکوراسیون اتاق خواب

برای ایجاد دکوراسیون روستیک الزاما به تیرهای سقفی چوبی یا دیوار برجسته نیاز ندارید. بهره گیری از دیوارهای آجری قدیمی و قفسه های چوبی طبیعی، فضای کوچک اتاق را به فضایی دنج و گرم تبدیل می کند.

ایده های روستیک مدرن در طراحی دکوراسیون اتاق خواب - استفاده از دیوارهای آجری در دکوراسیون اتاق خواب

ایجاد جاکفشی روستیک در فضای اتاق خواب

برای داشتن یک جاکفشی روستیک، الزاما مجبور به خریداری آن از فروشگاه ها نیستید. شما می توانید پالت های چوبی قدیمی را در کنار هم قرار دهید و در فضای اتاق خواب خود یک جاکفشی روستیک ایجاد کنید.

ایده های روستیک مدرن در طراحی دکوراسیون اتاق خواب - ایجاد جاکفشی روستیک در فضای اتاق خواب

اتاق خواب مدرن با جزئیات روستایی

استفاده از دیوارهای نارنجی سوخته به جذابیت این اتاق افزوده است. تزئین اطراف پنجره ها و دیوارها با چوب، ایده ای خارق العاده را ایجاد کرده است. چوب خام به جای قالب معمولی در تاج تخت خواب نصب شده است که طرحی کم نظیر را به وجود آورده است.

ایده های روستیک مدرن در طراحی دکوراسیون اتاق خواب - اتاق خواب مدرن با جزئیات روستایی

در مقاله ای که ارائه شد سعی کردیم جزئیات و ایده هایی را بیان کنیم تا با بهره گیری از آن ها بتوانید در دکوراسیون مدرن اتاق خواب خود، طرحی روستیک و دل نشین را ایجاد نمایید. منتظر سایر ایده هایی که در مقالات بعدی برای شما ارائه می کنیم باشید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.