معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

همانطور که در مقاله قبل اشاره کردیم، با بهره گیری از مواد موجود در طبیعت و ترکیب آن ها با دکوراسیون مدرن منزل، می توانید دکوراسیونی فوق العاده به سبک دکوراسیون روستیک مدرن ایجاد نمایید. در ادامه متن قبل، سعی می کنیم نکات و ایده های بیشتری ارائه دهیم تا بتوانید محل خواب خود را زیباتر و دل نشین تر نمایید.

ایده های روستیک مدرن در طراحی دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون مدرن روستیک اتاق خواب

تزئین اتاق خواب با توجه به جزئیات

در این اتاق خواب شیک و مدرن، استفاده از پارچه های متضاد، سقف چوبی و شومینه سنگی ترکیب متفاوتی را ایجاد کرده است. جزئیاتی از جمله بالش مخملی و پرده های کشویی احساس تعادل را به اتاق خواب بخشیده است. میز با طرح تنه درخت در کنار صندلی با طرح مدرن، ترکیبی هنرمندانه را به نمایش گذاشته است.

ایده های روستیک مدرن در طراحی دکوراسیون اتاق خواب - تزئین اتاق خواب با توجه به جزئیات

دیوار برجسته چوبی

با استفاده از طرح برجسته چوبی بر روی دیوار محل خواب خود، می توانید نمایی روستیک و مدرن را ایجاد نمایید. همان طور که در نمونه مشاهده می شود، استفاده از پوسته های چوبی سفید نمایی متفاوت و روستیک را به زیبایی به نمایش گذاشته است.

ایده های روستیک مدرن در طراحی دکوراسیون اتاق خواب - دیوار برجسته چوبی

ایجاد نمایی فریبنده در دکوراسیون روستیک با طرح های قرن نوزدهم

دیوارهای سیاه نمایی فریبنده و جسورانه را در این اتاق ایجاد کرده است. این اتاق خواب ترکیبی خیره کننده از سبک های مدرن روستایی می باشد. پرده های ساده و فرش های لوکس پوست گوسفند، جلوه تاج چوبی تخت روستیک را دو چندان ساخته است. شاخه هایی از اکالیپتوس و لامپ های مرمر در تکمیل با مابقی اثاثیه قرار داده شده است.

ایده های روستیک مدرن در طراحی دکوراسیون اتاق خواب - ایجاد نمایی فریبنده در دکوراسیون روستیک با طرح های قرن نوزدهم

ایجاد طرحی خلاقانه بر روی دیوار

می توانید هنگام ایجاد یک دیوار، طرحی هنرمندانه و سرشار از خلاقیت را پیاده سازی نمایید. در این اتاق خواب دنج، تخته های چوبی به الگوی سنتی هند آمریکایی چیده شده اند. پنل های چوبی، آبی و سفید رنگ ترکیبی متناسب با دکوراسیون اتاق خواب به وجود آورده است.

ایده های روستیک مدرن در طراحی دکوراسیون اتاق خواب - ایجاد طرحی خلاقانه بر روی دیوار

اضافه نمودن وسایل روستیک به اتاق خواب

گاهی اوقات تنها چیزی که شما برای ایجاد فضایی به سبک روستیک نیاز دارید، چند وسیله تزئینی می باشد. در این نمونه، استفاده از نعل اسب که نماد خوش شانسی می باشد و لامپ های پر از سنگ ریزه، لعاب روستیک را به این اتاق خواب خنثی اضافه کرده است.

ایده های روستیک مدرن در طراحی دکوراسیون اتاق خواب - اضافه نمودن وسایل روستیک به اتاق خواب

ایجاد سبک روستیک در اتاق های هتل

در این اتاق هتل، دیوارهای دو رنگ و یک طرح رنگی با رنگ های سفید، سبز، خاکستری، قهوه ای و آبی تند در روتختی تخت خواب، نمایی خیره کننده را ایجاد کرده است. تاج های تخت خواب، الهام گرفته از آهن فرفوژه در ایجاد احساس قدیمی نقش بسزایی دارد.

ایده های روستیک مدرن در طراحی دکوراسیون اتاق خواب - ایجاد سبک روستیک در اتاق های هتل

ایجاد طرح مدرن روستیک در اتاق خواب کوچک

استفاده از لایه هایی از الگوها و بافت های مختلف بر روی دیوار و ترکیبی از رنگ های مختلف قهوه ای و کرم ترفندی است که باعث می شود این اتاق خواب خانگی، یکی از نمونه های مورد علاقه امروز باشد. دیوار چوبی احیا شده فضایی فوق العاده را ایجاد می کند در حالی که پارچه ها را با الگوهای متضاد پوشش دیوار ها، پنجره ها و بالش ها می پوشانید.

ایده های روستیک مدرن در طراحی دکوراسیون اتاق خواب - ایجاد طرح مدرن روستیک در اتاق خواب کوچک

در این مقاله سعی نمودیم مدل ها و طرح هایی را ارائه کنیم که با استفاده از آن ها می توانید نمایی روستیک را به فضای مدرن اتاق خواب خود ببخشید. توجه به برخی جزئیات و موارد می تواند طرحی فوق العاده به سبک مدرن روستیک در فضای خواب شما ایجاد نماید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.