معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77390237

telegram instagram

نورپردازی شیک کلید زیبایی و اتمام دکوراسیون یک اتاق است. نورپردازی مناسب یک نقطه کانونی ایجاد کرده و یک سبک منسجم برای فضا رقم می زند. لوستر و روشنایی لازمه ی هر منزل، محل کار و اتاق است. در این مقاله ایده های جذاب روشنایی روستیک در دکوراسیون را مطالعه خواهید کرد.

ایده های روشنایی روستیک در دکوراسیون

ایده های خاص لوستر روشنایی روستیک

آویز هندسی مدرن

یک آویز شیشه ای بسازید تا لامپ مد روز ادیسون را به رخ بکشد. این طرح با ساده ترین لوازم قابل پیاده سازی بوده و در عین حال ظاهر متفاوتی را رقم می زند.

ایده های روشنایی روستیک در دکوراسیون | آویز هندسی مدرن

آباژور چوبی

مهارت های نجاری خود را به کار گیرید و برای خود یک آباژور ایستاده بسازید! آباژورهای ایستاده با پایه چوبی در منزل شما روشنایی بیشتری رقم زده و به عنوان یک اکسسوری چوبی زیبا کارآیی دارند.

ایده های روشنایی روستیک در دکوراسیون |  آباژور چوبی

لوستر طناب

با این ایده یک لوستر فلزی ساده را به یک قطعه با ارزش تبدیل کنید. با یک پایه آویز فلزی ساده شروع کنید. به کارگیری طناب می تواند نمایی روستیک به لوستر صنعتی و فلزی شما ببخشد.

ایده های روشنایی روستیک در دکوراسیون | لوستر طناب

لوستر لوله

گنجاندن لوله های لوله کشی در طراحی خانه شما یک روش محبوب برای بازی با روند صنعتی است. با قرار دادن اتصالات، آرنج ها و فلنج های فلزی در کنار هم ظاهر متفاوتی را رقم بزنید. این ایده طرحی صنعتی و در عین حال روستیک را پدید می آورد.

ایده های روشنایی روستیک در دکوراسیون | لوستر لوله

دیوارکوب برنجی

دیوارکوب برنجی با حباب شیشه ای، یک منبع نور ایده آل در یک فضای کوچک است. یک کره مات به همراه نگه دارنده از جنس برنج جلوه ای عتیقه و روستیک را پدید می آورد.

ایده های روشنایی روستیک در دکوراسیون | دیوارکوب برنجی

استفاده از سیم در اطراف لامپ

این چراغ های عجیب و غریب می توانند با رنگ های متنوع ساخته شوند! آنها برای اتاق بچه ها یا اتاق بازی عالی هستند ، به شرطی که دور از دسترس باشند. سیم ها را اندازه گیری کرده و به چهار طول برش دهید. سپس از اندازه های کوچک شروع کنید. کوتاهترین حلقه را در یک دایره بچسبانید که کاملاً در بالای کیت چراغ آویز سفید قرار می گیرد. تمام دایره های سیم را یک رنگ اسپری کرده و بگذارید خشک شوند، سپس آنها را برگردانید و طرف دیگر را اسپری کنید. با این کار می توانید از تنوع رنگی دلخواه خود استفاده کنید.

ایده های روشنایی روستیک در دکوراسیون | استفاده از سیم در اطراف لامپ

آویز لوله مسی هندسی

لوله های مسی ایده ای فوق العاده برای لوستر های با طرح هندسی هستند. این لوستر ها در عین سادگی نمایی شیک و روستیک به فضای شما خواهند بخشید.

ایده های روشنایی روستیک در دکوراسیون | آویز لوله مسی هندسی

آویز چوبی مینیمال

آویزهای چوبی دیسکی ایده ای مینیمال و در عین حال ساده و زیبا هستند. این طرح روستیک با هر وسیله ای حتی یک بشقاب چوبی قابل پیاده سازی است.

ایده های روشنایی روستیک در دکوراسیون | آویز چوبی مینیمال

آباژور چوبی رومیزی

برش های چوبی با نمای طبیعی طرحی جذاب برای پایه یک اباژور روستیک می باشند. تکه های چوبی را مانند نمونه بصورت حلقه ای برش داده و با انتخاب یک کلاهک با رنگ خنثی به آن جلوه ای زیبا ببخشید.

ایده های روشنایی روستیک در دکوراسیون | آباژور چوبی رومیزی

در متن بالا ایده های خاص و متنوع از انواع روشنایی روستیک را بررسی کردیم. با مشاهده این موارد می توانید طرح دلخواه خود را رقم بزنید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید