معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77390237

telegram instagram

قفسه های چوبی روستیک افزون بر عملکرد کاربردی که دارند، ایده ای مناسب برای قرارگیری لوازم تزئینی و جلوه بخشیدن به دیوار می باشند.

سبک دکوراسیون منزل شما چه مدرن باشد و چه روستیک، یک شلف چوبی به راحتی با آن ترکیب می شود. افزون بر این، شلف چوبی روستیک با صرف کمترین فضا لوازم زیادی را در خود جای می دهند و مانند کمد های حجیم جاگیر نیستند.

در ادامه این مقاله ایده های متنوعی از شلف روستیک دیواری را مطالعه خواهد کرد.

ایده های شلف روستیک دیواری

قفسه آویز دیواری با قلاب

این مجموعه دارای دو قفسه است که به عنوان ایده ای عالی برای دکوراسیون مینیمالیستی است.

قفسه های دیواری تزئینی مانند این موارد برای اتاقهای گلخانه یا حمام طراحی شده اند. اما می توانید آنها را در اتاق خواب خود نیز نصب کنید.

این شلف چوبی روستیک با هر نوع دکوراسیون ترکیب شده و برای قرار گیری گلدان گل و لوازم دکوری مناسب است.

این طرح خصوصا در حمام و دستشویی کاربردی است؛ به خصوص در حمامی که فضای ذخیره سازی کم است. هنگام استحمام می توانید به راحتی از قلاب ها برای آویزان کردن حوله یا لباس های خود استفاده کنید.

ایده های شلف روستیک دیواری | قفسه آویز دیواری با قلاب

قفسه دیواری چوبی با لوله های صنعتی

این طرح دارای ظاهری هنرمندانه بوده که آن را مناسب آشپزخانه یا حمام می کند. اما می توانید از آن به صورت مجازی در هر جایی استفاده کنید.

این قفسه با لوله صنعتی، در سه طبقه و طرح روستایی کمی گرانتر از سایر موارد است. اما ما فکر می کنیم ارزش سرمایه گذاری را دارد.

این طرح از چوب جامد و لوله فلزی ساخته شده است و اگر شما دنبال یک دکوراسیون مدرن صنعتی و بدون هرگونه المان غیر ضروری هستید، بسیار مناسب است.

شما می توانید از این قفسه های چوبی در داخل و خارج از منزل استفاده کنید . دوام بالایی دارند و با طرح دلخواه شما ساخته می شوند.

ایده های شلف روستیک دیواری |  قفسه دیواری چوبی با لوله های صنعتی

شلف دیواری تزئینی روستیک

این سه قفسه چوبی معلق می تواند بر روی دیوار یک مجموعه برجسته ایجاد کند.

شما می توانید بر روی آنها گیاهان آویز، کتاب ها، قاب عکس و هر مورد دیگری را که می خواهید به جایگاه توجه ببرید، نشان دهید.

گرچه لازم نیست آنها را دقیقاً مانند تصویر زیر مرتب کنید. می توانید آنها را به صورت آبشار یا بصورت متقارن ترتیب دهید.

اما توصیه می کنیم همه آنها را روی یک دیوار نصب کنید تا طول های مختلف آنها را متضاد کنید. از این قفسه های معلق برای افزودن ابعاد به هر دیواری استفاده کنید.

ایده های شلف روستیک دیواری | شلف دیواری تزئینی روستیک

شلف چوبی معلق روستیک

این قفسه چوبی معلق می تواند جلوه بسیار زیبایی به هر دیواری اضافه کرده و به ظرافت دکوراسیون شما بیفزاید.

این قفسه دیواری یک روش عالی برای به نمایش گذاشتن وسایل تزئینی یا گیاهان داخلی مورد علاقه شما است. از تخته ای با روکش چوب ساخته شده و به هر دیواری سبک می بخشد.

قفسه های چوبی معلق، تخت و مستطیلی مکانی عالی برای نمایش عکس های خانوادگی، یادگاری های با ارزش یا کاکتوس های گلدانی برای شما ایجاد می کنند.

ایده های شلف روستیک دیواری | شلف چوبی معلق روستیک

قفسه نمایش چوبی دیواری

این قفسه چوبی دیواری ساده اما جذاب را به عنوان راهی برای نمایش فوری مجموعه کتابها یا گیاهان خود در نظر بگیرید.

شما می توانید طراحی را متناسب با نیاز خود تنظیم کرده و نصب را با توجه به ترجیحات خود تغییر دهید . یا با موادی که از قبل در خانه دارید.

به عنوان مثال، می توانید از نصب قدیمی که دیگر نیازی به آن ندارید استفاده مجدد کرده و یک تکه چوب خوب به آن اضافه کنید.

ایده های شلف روستیک دیواری | قفسه نمایش چوبی دیواری

در متن بالا ایده های متنوع استفاده از شلف دیواری روستیک را مطالعه کردید. گروه دکوراسیون روستیک لومه یاری رسان شما عزیزان در طراحی و ساخت نمونه های دلخواهتان می باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید