معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

درب های چوبی روستیک که اغلب بصورت کشویی طراحی می شوند، به عنوان ایده ای خلاقانه برای جداسازی قسمت های مختلف خانه به کار می روند. درب های کشویی روستیک نه تنها ظاهری جذاب را رقم می زنند، بلکه برای صرفه جویی در فضا نیز کاربردی هستند.

در ادامه این مقاله ایده های متنوع از انواع درب روستیک را بیان می کنیم تا بتوانید در منزل خود ظاهری متفاوت ایجاد کنید.

درب روستیک مناسب برای منزل

انواع درب روستیک مناسب برای منزل

درب مدرن روستیک

درب کشویی روستیک، بهترین راه برای جداسازی دو قسمت مختلف و کاربردی تر کردن آن است. شما با بهره گیری از این طرح می توانید در زمان لزوم درب را بسته و یا با باز گذاشتن آن از فضای بیشتری استفاده کنید. بهره گیری از رنگ سفید و دستگیره های مدرن میتواند طرح روستیک مدرن زیبایی را ایجاد نماید.

درب روستیک مناسب برای منزل | درب مدرن روستیک

درب چوبی عریض

درب کشویی روستیک با ضخامت زیاد می تواند قسمت بزرگی را بپوشاند. استفاده از این طرح برای ایجاد حریم خصوصی در گوشه ای از منزل و یا بستن یک فضا، بهترین گزینه است.

درب روستیک مناسب برای منزل | درب چوبی عریض

درب کشویی دو پهلو

درب روستیک دو پهلو ایده جذاب دیگری برای ایجاد طرحی چشم نواز در منزل است. این درب افزون بر جداسازی مناطق مختلف، نمایی قدیمی و نوستالوژی را رقم می زند.

درب روستیک مناسب برای منزل | درب کشویی دو پهلو

درب اتاق خواب روستیک

استفاده از الوارهای چوبی برجسته به شکل درب انبار، جلوه ای جدید و روستیک را ایجاد می نماید. برای ساخت این ایده می توان از چوب های ارزان قیمت استفاده کرده و با کمترین هزینه طرحی زیبا را پدید آورد.

درب روستیک مناسب برای منزل | درب اتاق خواب روستیک

درب روستیک هلندی

درب روستیک هلندی دارای دو قسمت می باشد. قسمت بالا و پایین می توانند جدا از هم باز شوند یا قسمت ها بصورت یک در باز شوند. این ایده یک طرح جذاب برای درب منزل و یا محل کار شما خواهد بود.

درب روستیک مناسب برای منزل | درب روستیک هلندی

درب روستیک سبک

با ساخت یک صفحه کشویی با قالب چوبی می توانید درب روستیک زیبایی را رقم بزنید. با به کار بردن المان های دیگری همچون پارچه به جای تخته های چوب درب شما می تواند سبک نیز باشد.

درب روستیک مناسب برای منزل | درب روستیک سبک

درب کمد دیواری روستیک

افزودن درب کشویی روستیک برای کمد دیواری، طرحی کاربردی و جالب خواهد بود. این ایده برای فضاهای کوچک بهترین گزینه است.

درب روستیک مناسب برای منزل | درب کمد دیواری روستیک

درب آشپزخانه کشویی روستیک

درب های کشویی چوبی با ترکیب رنگ های متنوع می توانند به عنوان یک جداکننده خوب بین آشپزخانه و محل زندگی عمل کنند. به عنوان مثال در این آشپزخانه از رنگ زرد روشن استفاده شده است که افزون بر طرحی شاد و چشم نواز، آشپزخانه را از سایر نقاط جدا کرده است.

درب روستیک مناسب برای منزل | درب آشپزخانه کشویی روستیک

درب چوبی کشویی روستیک در راهرو

اگر یک راهرو یا دهانه بین اتاق های منزل خود دارید و دوست دارید آنرا ببنید، این درب ایده مناسبی است. درب کشویی روستیک با ریل های مخفی شما را به طرح دلخواهتان می رساند.

درب روستیک مناسب برای منزل | درب چوبی کشویی روستیک در راهرو

در متن بالا ایده ها و مدل هایی متنوع از انواع درب روستیک که اغلب بصورت کشویی طراحی میشوند را، مطالعه کردید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید