معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

مفهوم درب پنهان درواقع برای اتصال اتاق خواب یا هر فضای دیگری به مکانی خصوصی به کار برده می شود. یک اتاق مخفی را می توان با روش های خلاقانه و هوشمندانه پنهان کرد. به عنوان مثال یک قفسه کتاب ممکن است به صورت کشویی یا محوری باز شود تا یک راه عبور مخفی به یک اتاق خصوصی ایجاد کند.

درهای پنهان می توانند برای جداسازی فضای منزل از اتاق بازی، انباری، محل مطالعه و ... به کار گرفته شوند تا سایر قسمت های خانه بدون ایجاد شلوغی باقی بماند. برای جداکردن اتاق خواب از اتاق نشیمن در فضای کوچک می توان ار درب مخفی به جای راهرو استفاده کرد. اتاق مخفی می تواند مکانی برای پنهان کردن اتاق کار از دید و یا گذران وقت به تنهایی و به دور از سایر اعضای خانواده باشد.

در ادامه با بین ایده های مختلف از ایجاد درب مخفی به شما کمک می کنیم تا محلی خصوصی در منزل خود ایجاد نمایید.

ایده های طراحی درب مخفی

طراحی درب مخفی

درب مخفی در اتاق غذاخوری

با بهره گیری از فضای راه پله اصلی در خانه های بزرگ، می توان یک اتاق مطالعه ایجاد کرده که تنها از داخل اتاق غذاخوری بتوان به آن دسترسی پیدا کرد.

ایده های طراحی درب مخفی - درب مخفی در اتاق غذاخوری

کتابخانه مخفی

ایجاد یک پوشش هم شکل دیوار بر روی درب می تواند آن را شبیه به سایر قسمت ها کرده و کسی متوجه وجود آن نشود. در اتاق مخفی پشت درب می توان یک کتابخانه با دکوری کاملا متفاوت طراحی کرد.

ایده های طراحی درب مخفی - کتابخانه مخفی

درب پله مخفی روستیک

از فضای بلااستفاده زیر پلکان می توان برای ایجاد یک انباری کاربردی استفاده نمود. در این اتاق از تخته های چوبی برای دیزاین زیر پلکان این خانه روستیک مدرن استفاده شده است. درب پنهان تعبیه شده در میان تخته ها در گوشه سمت راست واقع شده است.

ایده های طراحی درب مخفی - درب پله مخفی روستیک

کمد لباس مخفی

کمد های مخفی از جمله وسایل کلاسیک و نوستالوژی به شمار می روند. با ایجاد یک اتاق مخفی و قرار دادن یک کمد تمام قد جلو درب ورودی می توان نقطه ای مخفی و دنج پدید آورد.

ایده های طراحی درب مخفی - کمد لباس مخفی

ایجاد اتاق مخفی داخل کمد

با دیزاین فضای داخل یک کمد دیواری نسبتا بزرگ می توان فضایی دنج و خصوصی برای مطالعه، تماشای تلویزیون و استراحت فراهم کرد. با استفاده از یک درب کشویی مخفی می توان به راحتی به فضای داخل کمد دسترسی پیدا کرد.

ایده های طراحی درب مخفی - ایجاد اتاق مخفی داخل کمد

شومینه دیواری

یک دیوار پوشیده شده از شومینه با سنگ مرمر سیاه را می توان با یک ساختار ستونی کشویی خودکار بصورت کاملا مدرن طراحی نمود و به اتاق مخفی راه داد.

ایده های طراحی درب مخفی - شومینه دیواری

درب مخفی به شکل کتابخانه

طراحی قفسات کتابخانه برروی یک درب مخفی ایده خلاقانه دیگری است که می تواند برای ورودی اتاق مخفی به کار گرفته شود.

ایده های طراحی درب مخفی - درب مخفی به شکل کتابخانه

در متن بالا ایده های متنوعی از طراحی درب پنهان برای ورودی یک اتاق خصوصی و مخفی بیان کردیم. با کمی خلاقیت و با بهره گیری از نکات گفته شده می توانید گوشه ای دنج و مخفی در منزل خود پدید آورید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید