معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77390237

telegram instagram

هنگام تزئین کافی شاپ، صاحبان آن به دنبال ایده ای هستند تا مشتریان برای صرف قهوه و نوشیدنی مجددا باز گردند. اگرچه تقریباً محدودیتی در روش هایی که می توانید برای طراحی دکوراسیون فضای کافی شاپ خود انتخاب کنید وجود ندارد، اما برخی از طرح های تزئینی محبوبیت بیشتری نسبت به بقیه دارند. در ادامه این مقاله ایده های طراحی دکوراسیون کافی شاپ را مطالعه می کنید تا دید بازتری پیدا کرده و در جذب مشتریان موفق تر عمل کنید.

ایده های طراحی دکوراسیون کافی شاپ

ایده های کاربردی طراحی داخلی دکوراسیون کافی شاپ

رنگ های با مضمون قهوه

با داشتن رنگهای برجسته با مضمون قهوه در دکوراسیون کافی شاپ، نوشیدنی ای را که کل تجارت شما در آن مرکز است منعکس کنید. هنگام انتخاب رنگ دلخواه خود، آرایه ای از رنگ قهوه ای را انتخاب کنید. رنگ قهوه ای را در اطراف فضای خود در المان های مختلف مخلوط کرده و مطابقت دهید تا هیجان ایجاد کند و فضای شما خنثی و در عین حال جذاب باشد.

ویترین هنر محلی

به جای خرید قطعات هنری عمومی برای پوشاندن دیوارهای خود، آنها را با خلاقیت های تولید شده توسط هنرمندان محلی تزیین کنید. با یک مدرسه هنری یا موزه منطقه تماس بگیرید و از نمایندگان آنجا بخواهید تا شما را با هنرمندان منطقه خود (خصوصاً هنرمندانی که تازه کار خود را شروع کرده اند) آشنا کنند. آثار آنها را بخرید تا آنها را به طور دائمی بر روی دیوارهای خود قرار دهید، یا به آنها اجازه دهید تا با قرار دادن تکه های هنری خود بر روی دیوارهای شما و ارائه آنها برای فروش، از کافی شاپ شما به عنوان نمایشگاه مختلف استفاده کنند.

دکور گرم و استقبال

با انتخاب رنگ قرمز و نارنجی گرم در دکوراسیون، فضای خود را به گونه ای تنظیم کنید که بازتاب دهنده توانایی گرم شدن قهوه باشد. یک مبل بزرگ با رنگ قرمز پررنگ، یا صندلی هایی با رنگ نارنجی زنگ زده انتخاب کنید. این انتخاب رنگ را به دیوارهای خود منتقل کنید و یک نقاشی دیواری غالب را در یکی از بزرگترین دیوارهای فضای خود ایجاد کنید. این نقاشی دیواری را منعکس کننده طلوع خورشید کنید. نمادی از زمان مناسب روز برای لذت بردن از قهوه هایی که ارائه می دهید.

برای طراحی دکوراسیون خود از سبک های طراحی مختلف مانند سبک روستیک یا مینمیال بهره بگیرید. سبک طراحی روستیک با جلوه طبیعی و تناژ رنگی قهوه ای یکی از محبوب ترین طرح ها در دکوراسیون کافی شاپ می باشد.

ایده های طراحی دکوراسیون کافی شاپ

پناهگاه ادبی

برای کسانی که علاقه مند به فضای کافی شاپ هستند، تفریح مناسب برای جرعه جرعه نوشیدن یک فنجان نوشیدنی خواندن کتاب است. اگر این علاقه به ادبیات را دارید، دکوراسیون کافی شاپ خود را در مورد خواندن بسازید. پوسترهایی خریداری کنید که جلد کتابهای کلاسیک را منعکس کنند. این پوسترها را روی دیوارهای خود قرار دهید. برای ایجاد حاشیه، هیجان بیشتری ایجاد کنید و نقل قول های معروف ادبی را روی دیوار خود بنویسید. شما همچنین می توانید دیواری از قفسه های داخلی ایجاد کنید و آنها را با متن هایی که بازدید کنندگان ممکن است هنگام نوشیدن قهوه هایشان بخوانند، تزئین کنید.

در متن بالا چند ایده جذاب در طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ را مطالعه کردید. نکات بالا می تواند پیش زمینه ای برای تزئین فضای کسب و کارتان باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید