معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77390237

telegram instagram

وقتی فضای حمام شما کوچک باشد؛ اولین چیزی که برایتان مهم و کاربردی است مرتب نگه داشتن لوازم به بهترین شکل ممکن خواهد بود. فضای حمام و یا سرویش بهداشتی هر چقدر هم کوچک باشد، می تواند با کمی خلاقیت زیبا و جذاب به نظر برسد. اگر نمی خواهید از فضای با ارزش کف حمام استفاده کنید، دیوارها گزینه مناسبی برای ذخیره سازی لوازم شما خواهند بود.

در ادامه این مقاله قصد داریم ایده های متنوعی از طراحی شلف متناسب با حمام های کوچک را بررسی کنیم تا خلاقیت بیشتری پیدا کنید.

ایده های طراحی شلف در سرویس بهداشتی

شلف روستیک در حمام کوچک

ایجاد قفسه در بالای توالت فرنگی

با استفاده از قسمت خالی بالای توالت فرنگی، می توان مجلات و سایر لوازم خود را ذخیره سازی کرد. استفاده از شلف کوچک در این فضا، یکی از روش های خلاقانه برای افزایش جذابیت به دکوراسیون سرویس بهداشتی است.

ایده های طراحی شلف در سرویس بهداشتی | ایجاد قفسه در بالای توالت فرنگی

شلف چرخ دار

استفاده از شلف چرخدار، روشی جذاب برای قرارگیری لوازم و جا به جایی آسان می باشد. وجود یک کابین بی حرکت در فضاهای کوچک، جاگیر خواهد بود. درحالی که شلف چرخدار در زمان داشتن میهمان و یا تمیز کاری، به راحتی جا به جا می شود.

ایده های طراحی شلف در سرویس بهداشتی | شلف چرخ دار

طراحی روستیک صنعتی

ممکن است فکر کنید حمام و سرویس بهداشتی شما آخرین مکان برای ایجاد جلوه ای روستیک و مدرن است. اما با کمی خلاقیت می توان به طرح دلخواه خود رسید. استفاده از قفسات چوبی با ترکیب لوله های آهنی سیاه یکی از روش های جذاب برای ذخیره سازی لوازم حمام شما خواهد بود.

ایده های طراحی شلف در سرویس بهداشتی | طراحی روستیک صنعتی

استفاده از فضای افقی زیر آینه

وقتی فضای کوچکی دارید، لازم است به تمامی نقاط استفاده نشده فکر کرده و از آن ها استفاده کنید. به عنوان مثال در این نمونه از قسمت افقی زیر آینه برای پیاده سازی یک شلف چوبی روستیک نازک، استفاده شده است. این طراحی ایده ای خلاقانه برای قرار دادن لوازم تزئینی، لوازم آرایشی، گل و ... خواهد بود.

ایده های طراحی شلف در سرویس بهداشتی | استفاده از فضای افقی زیر آینه

طراحی قفسه چند منظوره

با انتخاب یک شلف چند منظوره قادر خواهید بود از فضای کوچک سرویس بهداشتی خود، بیشترین استفاده را ببرید. به عنوان مثال در نمونه فوق، شلف چوبی دارای قفسات ذخیره سازی و آویز برای حوله ها می باشد. همچنین سطح بالای شلف نیز کاربردی خواهد بود.

ایده های طراحی شلف در سرویس بهداشتی | طراحی قفسه چند منظوره

ایده منحصر به فرد قفسه دستمال توالت

یک موضوع مهم در طراحی دکوراسیون محیط های کوچک، استفاده از هر قسمت فضا است و این قفسه دستمال توالت، نمونه بارز آن است. این طرح روستیک کاربردی علاوه بر ایجاد فضایی برای قرارگیری دستمال، به شما این امکان را می دهد از شلف چوبی سوار بر آن برای گذاشتن بوگیر، گوشی همراه و...استفاده کنید.

ایده های طراحی شلف در سرویس بهداشتی |ایده منحصر به فرد قفسه دستمال توالت

قفسه ایستاده با طرح روستیک

متراژ کم حمام و یا سرویس بهداشتی شما، به این معنا نیست که نمی توانید یک قفسه ایستاده داشته باشید. استفاده از یک شلف با طرح نردبان با جلوه ای روستیک مدرن مانند نمونه، ثابت می کند که می تواند در فضای شما کاربردی باشد. اگر دسترسی به قفسات بالایی آن مشکل است، لوازم تزئینی خود را بر روی آن قرار دهید.

ایده های طراحی شلف در سرویس بهداشتی | قفسه ایستاده با طرح روستیک

در متنی که ارائه شد ایده های متنوعی از به کارگیری شلف در فضای کوچک حمام و سرویس بهداشتی را، مطالعه کردید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید