معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77390237

telegram instagram

چه کسی اتاق خواب روستایی را دوست ندارد؟ آنها بسیار دنج و جذاب و پر از قطعات جالب هستند. اتاق خواب روستیک حس آرامش زیادی را رقم زده و محبوب همگان است. اتاق‌های خواب کمترین اتاق‌های عمومی خانه و فضاهای بسیار شخصی هستند. بنابراین باید برای ایجاد احساسی راحت و نمایی دنج در آنها تلاش کنیم. از نظر طراحی یک اتاق خواب به نور شمع، بافت‌های آرام‌بخش، رنگ‌های زمینی ملایم و لهجه‌های غنی چوب نیاز دارد.در ادامه این مقاله ایده های متنوع برای ایجاد اتاق خواب دنج روستیک را مطالعه خواهید کرد تا بتوانید نمایی دل نشین در فضای خود پدید آورید.

ایده های متنوع برای ایجاد اتاق خواب دنج روستیک

چگونه می توانید اتاق خواب را روستیک جلوه دهید؟

در واقع بسیار آسان است که اتاق خواب خود را روستایی نشان دهید، حتی اگر از عناصر معماری معمولی روستیک برخوردار نباشید. پاسخ استفاده از لایه های بافت طبیعی است. ظاهر آرام و سرزنده کلید زیبایی شناسی روستایی است، شما می خواهید همه چیز ظاهری کمی فرسوده داشته باشد. ما در مورد ایده های اتاق خواب روستایی با جزئیات بیشتر با شما صحبت خواهیم کرد ...

ایده های جذاب اتاق خواب روستیک

قطعات دست دوم خریداری کنید

مطابق با کل اتاق خواب های روستایی که ظاهری فرسوده دارند، خرید دست دوم برای مبلمان و دکور شما یک راه واقعاً آسان برای ایجاد آن حس است. در فروشگاه‌های دست‌ دوم فروشی و بازارهای آنلاین، به‌دنبال قطعات شیک و عتیقه که بتوانید آن‌ها را در اتاق خواب خود قرار دهید، جستجو کنید. به یاد داشته باشید که زیاد درگیر رنگ ها یا لکه های چوبی نشوید، اگر شکل چیزی را دوست دارید، همیشه می توانید آن را دوباره رنگ کنید.

ایده های متنوع برای ایجاد اتاق خواب دنج روستیک

یک دیوار آجری را در معرض دید قرار دهید

اکنون برای برخی از ما، کندن گچ دیوارهایمان، یک دیوار آجری زیبا را نمایان می کند. و اگر مهارت‌ و صبر داشته باشید، می‌توانید آن را خودتان انجام دهید.

روکش‌های آجری یا کاشی‌های آجری جلوه‌ای از دیوار آجری را ایجاد می‌کنند، اما شما فقط آن‌ها را در قسمت بیرونی دیوار خود قرار دهید.

ایده های متنوع برای ایجاد اتاق خواب دنج روستیک

از افزودن رنگ نترسید

رنگ های تندتر اغلب در فضاهایی به سبک روستیک دیده نمی شوند. با این حال، این بدان معنا نیست که شما نباید رنگ‌های روشن‌تری بیاورید! دیوار سبز آهکی نمونه را ببینید. با چوب تیره زیبا به نظر می رسد و از آنجایی که بقیه اتاق بسیار خنثی است و به هیچ وجه سبک روستایی را تحت الشعاع قرار نمی دهد و تداخل نمی کند. در واقع، ما حتی در نگاه اول متوجه آن نشدیم، مانند یک سورپرایز خوب است که به اتاق کمی جذابیت می دهد.

با رنگ آمیزی کوچکترین دیوار خود به رنگ روشن تر یا با اضافه کردن یک چاپ رنگی روشن به یک دیوار، این ظاهر را در فضای خود کپی کنید.

ایده های متنوع برای ایجاد اتاق خواب دنج روستیک

منسوجات خود را لایه لایه کنید

لایه ها کلید ایجاد یک اتاق خواب روستایی هستند و این یک راه واقعاً آسان برای ایجاد حس آرامش به فضای شما است. با تخت شروع کنید زیرا این مکان آشکاری برای قرار گرفتن در لایه بندی هنرمندانه است. یک ملحفه کتانی نرم دوست‌داشتنی، یک پتوی بافت‌دار، بالش‌هایی با حاشیه یا منگوله نیز به آن اضافه کنید. سپس می توانید آن را با چند قالیچه روی زمین ببرید تا این آرامش را افزایش دهید.

ایده های متنوع برای ایجاد اتاق خواب دنج روستیک

هدبورد روستیک ایجاد کنید

راهی ساده تاما به همان اندازه موثر، چرا یک تاج تخت خواب از تخته های چوبی ایجاد نکنید؟ یک تاج تخت چوبی با سایر بافت‌های چوبی دوست‌داشتنی اتاق ترکیب می شود.

ایده های متنوع برای ایجاد اتاق خواب دنج روستیک

یک درب انبار اضافه کنید

درهای انبار در حال حاضر همه جا هستند – مطمئناً کاربردی هستند، اما همچنین حال و هوای خانه‌های مزرعه‌ای مدرن را به ارمغان می‌آورند. در فضا نیز صرفه‌جویی می‌کنند، زیرا اگر اتاق خواب کوچک‌تری دارید، به جای بازشدن به بیرون کشویی می‌شوند و بسیار عالی هستند.

ایده های متنوع برای ایجاد اتاق خواب دنج روستیک

برای ایجاد یک گوشه دنج، یک صندلی اضافه کنید

یک صندلی اتاق خواب واقعاً چیز زیبایی است و یک گوشه دنج فوری ایجاد می کند. یک صندلی حصیری همیشه حال و هوای روستایی را افزایش می دهد، آن را با یک کوسن زیبا تزئین کنید و شما یک مکان زیبا برای نشستن و خواندن و استراحت دور از محل زندگی اصلی خود دارید.

ایده های متنوع برای ایجاد اتاق خواب دنج روستیک

نور خود را نرم کنید

مهم نیست که چه نسخه ای از روستیک را انتخاب می کنید، چه یک خانه مزرعه مدرن باشد یا یک کلبه، نورپردازی ملایم کم و درخشان ضروری است. لامپ‌های سفید گرم را برای همه چراغ‌های خود انتخاب کنید و وسایلی را انتخاب نکنید که نور شدیدی را در ناحیه خاصی از اتاق ایجاد کنند. شما می خواهید سایه هایی را انتخاب کنید که نور را پخش کنند و درخشندگی کامل ایجاد کنند.

ایده های متنوع برای ایجاد اتاق خواب دنج روستیک

بافت چوب را اضافه کنید

چه اتاق خواب شما کوچک باشد و چه بزرگ، استفاده از چوب روی دیوارها بهترین راه برای ایجاد حس گرما است. وقتی استفاده از چوب واقعی امکان پذیر نیست، کاغذ دیواری های درخشانی وجود دارد که روکش چوب را شبیه سازی می کند. انتخاب اثاثیه و تزئینات چوبی همچنین می‌تواند به ایجاد احساس آرامش در فضاهایی که نمی‌توانید تابلو یا کاغذ دیواری اضافه کنید، کمک کند.

با نورپردازی محیطی ایجاد کنید

یک اتاق خواب دنج به نور نیاز دارد، اما نه هر نوع نوری. هیچ چیز بدتر از این نیست که وقتی در رختخواب هستید، نور شدید سقف به شما بتابد. پس از تاریک شدن هوا، دستگاه بالای سر را خاموش کنید و روی نور کم تمرکز کنید. کلید خلق و خوی صمیمی، ترکیب منابع مختلف نور، از جمله لامپ‌های نرم کنار تخت و چراغ‌های سقفی نصب‌شده استراتژیک برای حس درام است. اما مطمئناً بهترین منبع نور طبیعی خواهد بود.

ایده های متنوع برای ایجاد اتاق خواب دنج روستیک

یک تخت دراماتیک انتخاب کنید

برای احساس راحتی نهایی، یک تخت خواب متناسب پیدا کنید. اگر طرفدار تخت های سلطنتی و پایه های بلند نیستید، یک نسخه ساده با پایه های ساده و بدون تیرهای متقاطع یا پارچه را انتخاب کنید. برای تخت خواب همیشه به دنبال یک مقیاس بزرگ باشید چراکه باید بر اتاق شما مسلط باشد.

به سراغ رنگ های آرام بخش و مواد طبیعی بروید

وقتی نوبت به بافت ها و رنگ ها می رسد، به جای رنگ های روشن، به آرامش فکر کنید. نقش های گرافیکی جسورانه در اتاق خواب ها جای خوبی ندارند. روی الگوهای صمیمی کوچک‌تری تمرکز کنید که با هم کار می‌کنند و بافت‌های غنی و حسی متفاوت را معرفی می‌کنند. بالش‌های لحاف‌دار، کوسنهای خز مصنوعی و بافتنی‌های راحت با رنگ‌های خنثی همگی نقطه شروع خوبی هستند. این عناصر نرم را در سراسر فضا قرار دهید تا حسی خوشایند داشته باشید.

فرش های مساحتی را اضافه کنید

وقتی شخصی پس از بلند شدن از رختخواب برای اولین بار زمین را لمس می‌کند، باید روی یک سطح نرم باشد. این بدان معنا نیست که برای ایجاد یک حالت دنج باید فرش را زمین بگذارید. یک فرش مخملی به محیط گرما می بخشد و در عین حال کمی بافت اضافه می کند. فرش‌های کوچک پوست گوسفند یا سگ را در کناره‌های تخت امتحان کنید یا چند کفپوش بپوشانید تا نرمی بیشتری داشته باشید.

پنجره را بپوشانید

پنجره های سرد و برهنه یکی از بزرگ ترین راه ها برای جلوگیری از احساس راحتی اتاق خواب است. نکته دیگری که اگر پنجره های بزرگ دارید باید به خاطر داشته باشید این است که پرده های با الگو و نقش زیاد قرار ندهید. وقتی کشیده می‌شوند، نباید بر بقیه اتاق مسلط شوند یا تعادل را از آن دور کنند.

کنارگذاشتن تکنولوژی

اگر به تلفن یا موبایل خود وابستگی، نمی توانید واقعاً آن را از برق جدا کنید. سعی کنید اتاق خواب خود را به منطقه ای با فناوری کم یا بدون فناوری تبدیل کنید، به جای تلویزیون یا پایه تلفن، کتاب ها و عناصر طبیعی مانند گل ها یا گیاهان تازه را اضافه کنید. اتاقر خواب را به فضایی برای آرامش واقعی تبدیل کنید.

به یاد داشته باشید که حداقل به معنای خسته کننده نیست.

فضا را با چند قطعه جذاب پر کنید. با افزودن تکه های مستقل به اتاق خود، مانند یک میز خواب جالب یا یک چراغ روشنایی نه چندان معمولی، می توانید شخصیت و جذابیت خود را بدون دور شدن از یک فضای غیرقابل توصیف به ارمغان بیاورید.

استفاده از رنگ های تیره

رنگ های تیره تر، آرامش چشمگیری را به شما می بخشد. دیوارهای خود را با لحن خنک آرام و عمیق رنگ آمیزی کنید تا عنصر دیگری از راحتی خالص را وارد کنید.

پتوهای فراوان

لایه‌های پتو روی تخت شما برای ایجاد ابعاد چشم نواز (و مکان مناسب برای چرت زدن) باید انتخاب شوند. تخت خود باید یک پناهگاه باشد، بنابراین آن را با کتانی مخملی، بالش های فراوان و یک لحاف مجلل یا پتوی مجلل بپوشانید.

بالش ها

هیچ چیز در این دنیا جذاب تر از یک تخت خواب مجلل پر از بالش نیست. چنین تختخوابی اساساً از شما التماس می‌کند که درست داخل آن بپرید. پیشنهاد می‌کنیم به دنبال بالش‌های دنج‌تر بروید که به همان اندازه که راحت هستند، زیبا هستند. در حالی که قطعاً نیازی به توجیه تعداد بالش‌های روی تخت خود ندارید، حداقل به این ترتیب آنها چیزی بیش از تزئینی خواهند بود.

چگونه یک اتاق خواب مدرن به سبک روستایی ایجاد کنیم؟

سبک روستیک مدرن همه چیز در مورد اختلاط زیبایی شناسی معاصرتر و مینیمالیستی با ظاهری ناهموار و بافتی زنده تر است که به طور سنتی با روستیک مرتبط است. بنابراین با مبلمان خود شروع کنید، آیا می خواهید با آن مدرن شوید و با رنگ های روستایی تزئین کنید. یا برعکس بروید، مبلمان روستایی واقعاً معمولی را انتخاب کنید و سپس آن را با لوازم ساده و تمیز (معمولاً سفید) ترکیب کنید.

در هر صورت، شما می خواهید گرمای زیادی را وارد اتاق کنید، حتی اگر چیزها را به حداقل برسانید. وسایل چوبی بسیار کاربردی هستند، بنابراین بافت هایی را که می توانید اضافه کنید - به عنوان مثال، آباژورها یک راه واقعاً آسان برای انجام این کار هستند.

در متن بالا ایده های خاص و کاربردی اتاق خواب روستیک را مطالعه کردید. با بهره گیری از موارد بالا می توانید به ظاهر دلخواه خود دست یابید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید