معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

همانطور که در مقاله طراحی نرده راه پله بیان کردیم، وجود نرده یکی از الزامات ساختمانی است که ایمنی افراد را رقم می زند. با توجه به فضای منزل، سبک دکوراسیون، میزان بودجه و سلیقه افراد می توان نرده ها را با اشکال مختلف طراحی نمود. مسلما وجود نرده افزون بر ایجاد امنیت، جلوه راه پله و فضای اطراف آن را دوچندان می کند.

در این مقاله قصد داریم در تکمیل موارد قبلی ایده های متنوع در طراحی نرده راه پله بیان کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

ایده های طراحی نرده راه پله

ایده های طراحی نرده راه پله

نرده های توری

می توان از خلاقانه ترین روش ها و المان های مختلف برای ساخت نرده استفاده کرد. در این طراحی نورگیرها با قالب فلزی در کناره پله ها قرار گرفته اند. در میان آن ها شبکه توری به زیبایی نصب شده است که علاوه بر ایجاد جلوه ای متفاوت نور را به راحتی عبور داده و فضای راه پله را روشن می کنند.

ایده های طراحی نرده راه پله | نرده های توری

استیل سفارشی

طراحی یک راه پله منحنی با نرده های استیل بصورت سفارشی و خاص جذابیت بصری به سبک روستیک صنعتی رقم می زند. این نمونه بسیار ایمن بوده و جلوه ای متفاوت و زیبا را به ارمغان خواهد آورد.

ایده های طراحی نرده راه پله | استیل سفارشی

طراحی مینیمالیست نرده

با ترکیب قطعات چوب و فلز بصورت صاف و ظریف می توانید یک راه پله معاصر به سبک مینیمالیستی مانند نمونه داشته باشید.

ایده های طراحی نرده راه پله | طراحی مینیمالیست نرده

نرده فلزی آبی

راه پله آهنی با روکش آبی رنگ می تواند نقطه ای کانونی در فضا ایجاد کند. همانطور که در نمونه مشاهده می کنید، نرده ها ترکیبی از میله های آهنی و ورق فلز سوراخ دار بوده که به نور اجازه عبور از میان طبقات و راه پله را می دهد.

ایده های طراحی نرده راه پله | نرده فلزی آبی

نرده استیل قرمز

نرده های استیل قرمز رنگ مانند نمونه نقطه ای کانونی به سبک صنعتی در منزل شما ایجاد می کنند.

ایده های طراحی نرده راه پله | نرده استیل قرمز

استفاده از اشکال هندسی

اشکال هندسی مانند مربع طرحی خاص و سفارشی را رقم می زنند. در نمونه، طرح هندسی شامل مجموعه ای از مربع ها است که نرده ای متفاوت با قابلیت ذخیره کتاب و قرار دادن لوازم دکوری ایجاد کرده اند.

ایده های طراحی نرده راه پله | استفاده از اشکال هندسی

نرده های شیشه ای

شما می توانید از ورقه های ضخیم شیشه به جای نرده ها استفاده کرده و از نرده های معمولی راه پله چشم پوشی کنید. این طرح جلوه ای مدرن و شیک را رقم زده و هم نور را به راحتی عبور می دهد.

ایده های طراحی نرده راه پله | نرده های شیشه ای

طراحی روستیک مدرن

راه پله های چوبی به شکل معلق و شناور ایده ای روستیک و مدرن هستند که در بسیاری از منازل به کار گرفته می شوند. در اینگونه راه پله ها می توانید با استفاده از نرده های میله ای سازه ای فلزی و زیبا ایجاد نمایید.

ایده های طراحی نرده راه پله | طراحی روستیک مدرن

طراحی کلاسیک نرده

هنگامی که منزل شما با یک راه پله اصلی تزئین می شود، بهتر است جزئیات و ظرافت زیادی در طراحی نرده ها به کار گرفته شود. رنگ سفید و چوب کاری های ظریف سبک کلاسیک زیبایی رقم زده که با رنگ مشکی کنتراست زیبایی ایجاد می نماید.

ایده های طراحی نرده راه پله | طراحی کلاسیک نرده

در متن بالا ایده های متنوع و کاربردی از طراحی نرده راه پله بیان کردیم که می توانید متناسب با پلکان و فضای خود، مناسبترین گزینه را انتخاب نمایید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید