معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

کابینت های آشپزخانه به عنوان عنصری مهم در نمای آشپزخانه و منزل به کار گرفته می شوند. اگر به فکر بازسازی آشپزخانه باشید، کابینت ها یک روش عالی برای تغییر شکل فضای شما هستند. کابینت آشپزخانه چه در بازسازی خانه قدیمی و چه در نوسازی خانه جدید، با سبک ها و طرح های متنوع می توانند جلوه ای دو چندان به منزل شما ببخشند.

در این مقاله قصد داریم ایده ها و سبک های متنوع از کابینت آشپزخانه را بررسی کنیم تا طرح متناسب و دلخواه خود را راحت تر برگزینید.

ایده های متنوع طراحی کابینت آشپزخانه

سبک های مختلف کابینت آشپزخانه

سبک مدرن

کابینت های مدرن آشپزخانه دارای درب های بدون سخت افزار و جلوه ای براق هستند. عدم وجود تزئینات و سادگی از مشخصه های این سبک طراحی است. همچنین می توان از متریال های مختلف برای پیاده سازی آنها استفاده نمود.

ایده های متنوع طراحی کابینت آشپزخانه | کابینت به سبک مدرن

کابینت صفحه تخت

امروزه در دسترس ترین کابینت برای آشپزخانه، کابینت صفحه تخت می باشد. این کابینت ها اغلب از ام دی اف ساخته می شوند و از نظر بصری ساده هستند. کابینت های صفحه تخت با رنگ های متنوع به زیبایی با چوب نیز ترکیب می شوند.

ایده های متنوع طراحی کابینت آشپزخانه | کابینت صفحه تخت

کابینت با درب شیشه ای

کابینت ها با درب شیشه ای اغلب در ترکیب با کابینت های چوبی به کار می روند. این طرح برای نمایش ظرف چینی به عنوان ویترین در آشپزخانه به کار می رود. افزون بر این شیشه به شما یک سر نخ بصری می دهد که نیاز به باز و بسته شدن کابینت ها برای جست و جو لوازم را محدود می کند.

ایده های متنوع طراحی کابینت آشپزخانه | کابینت با درب شیشه ای

طراحی روستیک کابینت

کابینت های روستیک اغلب با تمرکز بر عناصر خام چوب، تاکید بر بافت طبیعی چوب و بدون جزئیات دقیق طراحی می شوند.

ایده های متنوع طراحی کابینت آشپزخانه | طراحی روستیک کابینت

کابینت روستیک مدرن

چوب خام می تواند با روش پیچیده تری برای افزودن بافت طبیعی به کابینت آشپزخانه افزوده شود. در این نمونه، کابینت های تیره چوبی از کف تا سقف طراحی شده و جلوه ای مدرن به این آشپزخانه روستیک بخشیده اند.

ایده های متنوع طراحی کابینت آشپزخانه | کابینت روستیک مدرن

کابینت های کرکره ای

کابینت های کرکره ای از تخته های چوبی افقی ساخته شده اند. این طرح می تواند تهویه کافی برای مواد غذایی داخل کابینت ایجاد کرده و از کپک زدن جلوگیری کند. همچنین می توان کابینت های کرکره ای را در ترکیب با کابینت های ساده قرار داده و از آنها برای قرار دادن پیاز، سیب زمینی و سیر استفاده کرد.

ایده های متنوع طراحی کابینت آشپزخانه | کابینت های کرکره ای

طراحی سنتی کابینت

کابینت های سنتی از نظر برخی قدیمی و از نظر برخی کلاسیک به شمار می روند. داشتن پانل های برجسته و طرح دار از جمله ویژگی های بارز این سبک است.

ایده های متنوع طراحی کابینت آشپزخانه | طراحی سنتی کابینت

استفاده از قفسات در میان کابینت ها

قفسه های باز به عنوان بخش پشتیبان کابینت آشپزخانه هستند که برای شکستن یکنواختی کابینت های یکسان دیواری به کار می روند. شلف های چوبی دیواری نقطه کانونی در آشپزخانه ایجاد می کنند. اما اگر شما فردی هستید که به هم ریختگی بصری را آزار دهنده می دانید، در انتخاب این ایده دقت بیشتری داشته باشید.

ایده های متنوع طراحی کابینت آشپزخانه | استفاده از قفسات در میان کابینت ها

در متن بالا نمونه ها و سبک های متنوع کابینت آشپزخانه را مطالعه کردید. با در نظر گرفتن موارد ارائه شده می توانید با دید باز تری به طراحی دکوراسیون اشپزخانه خود بپردازید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید