معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

طراحی و ایجاد دکوراسیون روستیک در فضای منزل نه تنها هیچوقت قدیمی نمی شود بلکه طرحی استثنایی و زیبا را ایجاد می کند. در این مقاله سعی داریم به شما کمک کنیم تا ایده های روستیک متفاوتی را برای تزئین نقاط مختلف منزل خود از آشپزخانه گرفته تا اتاق خواب و حمام به کار ببرید. این نکات می توانند فضایی رویایی را در دکوراسیون منزل شما پدید آورند.

طراحی دکوراسیون خانه با ایده های منحصر به فرد روستیک

طراحی دکوراسیون خانه با ایده های منحصر به فرد روستیک

تخت آهنی

استفاده از تخت خواب آهنی در فضای اتاق خواب تلفیقی از طرح روستیک و طرح صنعتی را ایجاد می کند و نمایی متفاوت را رقم می زند.

طراحی دکوراسیون خانه با ایده های منحصر به فرد روستیک - تخت آهنی

ایجاد جزیره در آشپزخانه

سفارش و ساخت یک جزیره آشپزخانه روستیک متناسب با متراژ و فضای آشپزخانه، طرحی محبوب و چشم نواز را ایجاد خواهد کرد.

طراحی دکوراسیون خانه با ایده های منحصر به فرد روستیک - ایجاد جزیره در آشپزخانه

استفاده از چوب اصلاح شده در جزئیات

وقتی صحبت از دکوراسیون روستیک می شود چوب با نمایی طبیعی و کهنه و درعین حال نو به عنوان اولین ایده به ذهن ما خطور می کند. استفاده از تکه ای از چوب اصلاح شده به عنوان تاج تخت خواب، به زیبایی طرحی روستیک و دل نشین را در فضای اتاق خواب رقم می زند.

طراحی دکوراسیون خانه با ایده های منحصر به فرد روستیک - استفاده از چوب اصلاح شده در جزئیات

طراحی مبلمان با چوب اصلاح شده

استفاده از چوب اصلاح شده در طراحی و ساخت میز جلو مبلی و مبلمان به عنوان کاربرد دیگری از چوب قدیمی در ایجاد دکوراسیون روستیک به شمار می رود.

طراحی دکوراسیون خانه با ایده های منحصر به فرد روستیک - طراحی مبلمان با چوب اصلاح شده

به کار بردن پارچه برای ایجاد جزئیات روستیک

استفاده از پارچه با طرح های قدیمی روشی دیگر در ایجاد سبک روستیک خواهد بود. در نمونه فوق از پارچه به عنوان پوشش برای ماشین لباس شویی و ظرف شویی استفاده شده است و جلوه ای جدید و متفاوت را در فضای دکوراسیون آشپزخانه ایجاد کرده است.

طراحی دکوراسیون خانه با ایده های منحصر به فرد روستیک - به کار بردن پارچه در ایجاد جزئیات روستیک

طراحی آشپزخانه روستیک

قرار دادن لوازم و جزئیات خاص و متفاوت مانند اجاق گاز قدیمی، ظروف عتیقه، طبقات و شلف های چوبی و رویه کابینت استیل در کنار یکدیگر آشپزخانه ای روستیک و جذاب را ایجاد خواهند کرد.

طراحی دکوراسیون خانه با ایده های منحصر به فرد روستیک - طراحی آشپزخانه روستیک

خلاقیت در اجرای آشپزخانه روستیک

خارج از قاعده عمل کردن و داشتن خلاقیت می تواند طراحی فوق العاده ای را رقم بزند. در آشپزخانه زیر از رنگ های نامتعارف همچون سبز تیره استفاده شده است. شیرآلات برنجی، کاشی های مرمرین و استفاده از قلاب در سقف، یکدیگر را تکمیل کرده اند. آویزان نموندن ظروف از قلاب ها به جای استفاده از شلف نمونه ای دیگر از خلاقیت های به کار رفته در فضای این آشپزخانه است.

طراحی دکوراسیون خانه با ایده های منحصر به فرد روستیک - خلاقیت در اجرای آشپزخانه روستیک

کابینت های در باز

استفاده از کابینت های بدون در ظروف آشپزخانه شما را به زیبایی به نمایش می گذارند و جلوه ای خیره کننده را ایجاد خواهند کرد.

طراحی دکوراسیون خانه با ایده های منحصر به فرد روستیک - کابینت های باز

استفاده از رنگ های گرم

استفاده از رنگ های گرم همچون کرم، قهوه ای، نارنجی و...برای دیوار ها و در انتخاب وسایل، روشی دیگر در ایجاد سبک روستیک در فضای منزل شما خواهد بود.

طراحی دکوراسیون خانه با ایده های منحصر به فرد روستیک - استفاده از رنگ های گرم

دیوارپوش شیپلپ ساده

پوشش دیوار با دیوارپوش شیپلپ سفید ساده به همراه یک وان خاص و زیبا به طرح روستیک و شیرآلات برنجی، بهترین ایده در طراحی دکوراسیون حمام خواهد بود.

طراحی دکوراسیون خانه با ایده های منحصر به فرد روستیک - دیوارپوش شیپلپ ساده

استفاده از یک لوستر خیره کننده

هیچ وسیله ای در منزل شما به اندازه یک لوستر عتیقه و چشم نواز، مرکز توجه قرار نمی گیرد. پس در انتخاب لوستر و آویز وسواس بیشتری به خرج دهید.

طراحی دکوراسیون خانه با ایده های منحصر به فرد روستیک - استفاده از یک لوستر خیره کننده

 با توجه به طرح های خاص و متفاوت که توسط طراحان مطرح انجام شده است، ایده ها و نکاتی پر کاربرد را بیان کردیم که در طراحی دکوراسیون روستیک در منزل به کار می روند. گروه دکوراسیون روستیک لومه در اجرای طرح های دلخواه و متنوع در کنار شما عزیزان خواهد بود.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید