09127784584، 09121117102، کارخانه : 77390237

telegram instagram

آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه یک صحنه فیلم که به طور مصنوعی ساخته شده است باعث می شود ما دچار احساسات مشابهی مانند شخصیت های فیلم شویم؟ این ترکیب رنگی صحنه است که باعث می شود احساس کنیم کارگردان چه می خواهد. ترکیب رنگ نقش مهمی در ایجاد خلق و خوی متفاوت در ما دارد.

بنابراین، هنگام انتخاب ترکیب رنگ خانه رویایی خود به خصوص اتاق خواب که شخصی ترین فضای خانه است، باید بسیار ملاحظه کار باشید. ترکیب رنگ در دیوارهای اتاق خواب شما بازتاب مستقیم شخصیت شماست. انتخاب و ایجاد ترکیب رنگ مناسب یکی از فرآیندهای دشوار برای طراحی هر نوع دکوراسیون از سبک مدرن گرفته تا سبک روستیک می باشد. رنگ‌های رنگ دیوار در سایه‌های مختلفی هستند و هنگام تصمیم‌گیری در مورد سایه‌های متعدد موجود برای یک رنگ، سردرگمی اجتناب‌ناپذیر است. بنابراین، ما در این مقاله برخی از بهترین ایده های پالت رنگی مختلف را برای دیوار اتاق خواب به شما پیشنهاد می کنیم.

بهترین رنگ برای دکوراسیون اتاق خواب

 

ترکیب رنگ های متناسب برای دکوراسیون اتاق خواب

نیلی و سفید

آبی و سفید یک پالت آرامش بخش برای اتاق خواب شما است. نیلی رنگی گرمتر از آبی بوده که نمای دلنشین تر پدید می آورد. دیوارهای نیلی غنی همراه با سفید تیز به نظر می رسند و محیطی دنج را ایجاد می کنند. نیلی با رنگ ترکیب دو رنگ متناسب دیوار اتاق خواب شما است.

بهترین رنگ برای دکوراسیون اتاق خواب - نیلی و سفید

قهوه ای و کرم

قهوه ای که به زیبایی با کرم ترکیب شده است، ظاهری زیبا و شهری به فضای خواب شما می دهد. یک آرایش چوب تیره با این ترکیب، سطح زیبایی اتاق خواب شما را افزایش می دهد. سایه درخشان این ترکیب آن را به یک ایده رنگی عالی تبدیل می کند.

بهترین رنگ برای دکوراسیون اتاق خواب - قهوه ای و کرم

آبی روشن و زرد درخشان

دو رنگ که نشان دهنده روشنایی و شادی هستند مانند زرد مطلق و آبی کلاسیک فقط حالات خوب اطراف شما را تشدید می کنند. این دو رنگ اتاق خواب شما را بزرگتر می کند.

بهترین رنگ برای دکوراسیون اتاق خواب - آبی روشن و زرد درخشان

سایه های خاکستری

خاکستری یک رنگ خنثی است، مزیت استفاده از خاکستری این است که به خوبی با سایه های خود ترکیب می شود. این دلیل رنگ خاکستری را به یک رنگ اجباری تبدیل می کند تا بهترین ترکیب رنگی را برای دیوار اتاق خواب شما ایجاد کند. خاکستری یکی از ساده ترین رنگ هایی است که جذابیت اتاق خواب شما را افزایش می دهد.

بهترین رنگ برای دکوراسیون اتاق خواب - سایه های خاکستری

قهوه ای روشن و سبز خاموش

برخی از رنگ‌ها ظاهری بزرگ به فضا می‌دهند. قهوه ای روشن و سبز کم رنگ یکی از این ترکیبات است که ممکن است چشم نواز نباشد اما حسی خاکی و طبیعی به اتاق خواب شما می بخشد. این ترکیب رنگ ظریف یکی از بهترین رنگ ها برای دیوار اتاق خواب است.

بهترین رنگ برای دکوراسیون اتاق خواب - قهوه ای روشن و سبز خاموش

سبز لیمویی و صورتی

این دو رنگ به خوبی منطبق هستند. این ترکیب به اتاق خواب شما هاله ای انرژی بخش و جوان می بخشد. این پالت رنگی فرار از رختخواب را در صبح زود برای شما بسیار آسان می کند.

بهترین رنگ برای دکوراسیون اتاق خواب - سبز لیمویی و صورتی

هلویی و سفید

جالب است که هلویی یکی از رنگ هایی است که به ایجاد احساس راحتی در اتاق ها کمک می کند و می تواند اثر آرام بخشی داشته باشد. استفاده از رنگ های هلویی و سفید در دیوارهای اتاق خواب می تواند اتاق خواب شما را گرمتر کند. این رنگ ها آرامش خاصی را برای خواب سبک تر ایجاد خواهند کرد.

بهترین رنگ برای دکوراسیون اتاق خواب - هلویی و سفید

سایه های بنفش

طبیعت لوکس و جذاب بنفش آنرا به ایده ای متناسب برای رنگ اتاق خواب تبدیل می کند. اگر می خواهید ترکیب رنگ اتاق خواب منحصر به فرد و در عین حال ظریفی داشته باشید؛ بنفش بهترین گزینه است.

بهترین رنگ برای دکوراسیون اتاق خواب - سایه های بنفش

در متن بالا چند مورد از محبوب ترین پالت های رنگی را برشمردیم تا شما بتوانید ترکیب رنگی را انتخاب کنید که بیشتر با شخصیت شما مطابقت دارد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد