مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

دکوراسیون روستیک صنعتی سبکی است که در سال های اخیر توانسته است به دلیل ساختار منحصر به فرد و متفاوت خود، طرفداران بسیاری را به خود جذب کند. پارچه های بی رنگ که در تضاد با رنگ تیره استفاده می شوند، همسویی و تقابل المان های متفاوت در کنار طراحی صنعتی و معاصر به زیبایی به نمایش می گذارند.

به کارگیری دکوراسیون روستیک صنعتی در دکوراسیون منزل

. در سبک دکوراسیون روستیک صنعتی قسمتی وجود دارد که شاید توضیح دادن آن کار آسانی نباشد و آن بخش مربوط به فضاهای خالی است که باید با خلاقیت و نوآوری پر گردد. هیچ قانون و یا روش ثابتی وجود ندارد که چگونه این فضاها پر شود.

در واقع نمی توان گفت که یک راه مشخص همیشگی برای پاسخ به این سوال که "چگونه یک دکوراسیون روستیک صنعتی در خانه خود ایجاد نمائیم؟" وجود دارد. ولی در زیر سعی کرده ایم که برای شما عزیزان چندین راهکار را نمایش دهیم تا بتواند الهام بخش و خالق اثری زیبا در پیاده سازی دکوراسیون روستیک صنعتی در منزل شما عزیزان گردد.

دکوراسیون روستیک صنعتی در منزل

در ادامه راهکارهایی جهت راهنمایی و الهام بخشیدن به شما جهت پیاده سازی دکوراسیون روستیک صنعتی در منزل ارائه شده است.

یک دکوراسیون الهام بخش را بیابید و سعی نمائید که درک کنید که کدام بخش این طراحی بیشترین کشش را در شما ایجاد نموده است. سپس سعی نمائید که آن بخش را به خانه خود وارد نمائید.

به کارگیری دکوراسیون روستیک صنعتی در دکوراسیون منزل

وسایل و اثاثیه ای را که به نظر صنعتی می آیند را انتخاب نمائید و سعی نمائید که این اثاثیه ها را به مد روز برگردانید و در دکوراسیون داخلی منزل بکار ببرید.

به کارگیری دکوراسیون روستیک صنعتی در دکوراسیون منزل

مواد و مصالحی را انتخاب نمائید که از ترکیب استیل (آهن)، چرم و سرامیک ساخته شده اند و آنها را با اسباب و اثاثیه درون منزل تلفیق نمائید.

به کارگیری دکوراسیون روستیک صنعتی در دکوراسیون منزل - استفاده از استیل، چرم و سرامیک

قطعات و مبلمان های قدیمی و خاص را بیابید و سعی نمائید که نوع کاربری آنها را تغییر دهید و در کاربری جدید و به روز از آنها بهره مند گردید.

به کارگیری دکوراسیون روستیک صنعتی در دکوراسیون منزل - تغییر کاربری اشیا

خلاق باشید و سعی نمائید که همه چیز را دوباره بازآفرینی کنید و کاربری جدیدی برای آن ها تعریف کنید. برای مثال یک گنجه بسیار قدیمی به یک نشیمن بسیار راحت تبدیل گردیده است.

به کارگیری دکوراسیون روستیک صنعتی در دکوراسیون منزل - تغییر کاربری اشیا

در طراحی دکوراسیون روستیک صنعتی سیم و آهن به عنوان یکی از اصلی ترین مصالح به شمار می آید. از این مصالح استفاده نمایید.

به کارگیری دکوراسیون روستیک صنعتی در دکوراسیون منزل - استفاده از سیم و آهن

مصالح و مواد کاملا مشخص همانند دیوارهای آجری از جمله مصالح اصلی می باشد که در طراحی دکوراسیون روستیک صنعتی کاربرد دارد.

به کارگیری دکوراسیون روستیک صنعتی در دکوراسیون منزل - دیوارهای آجری

انتخاب و چیدمان اشیاء با طراحی و رنگ پردازی متفاوت و یا استفاده از تخته های چوبی که دارای چرخ های آهنی می باشند و شیشه های مربا و نوشیدنی های رنگی و استفاده از نقاشی هایی که نمایشگر سبک معاصر می باشند از جمله راهکارهایی هستند که سبک دکوراسیون روستیک صنعتی را تداعی می کنند.

به کارگیری دکوراسیون روستیک صنعتی در دکوراسیون منزل - تغییر کاربری اشیا

یکی از اسباب و اثاثیه داخلی منزل را با استفاده از قدرت خلاقیت و نوآوری خود بسازید. به طور مثال این میز جلو مبلی که به سبک دکوراسیون روستیک صنعتی طراحی گردیده است با استفاده از همین ایده طراحی گردیده است.

به کارگیری دکوراسیون روستیک صنعتی در دکوراسیون منزل

ترکیب رنگی تیره باعث زیبایی و جلوه بسیار خاص به دکوراسیون روستیک صنعتی و هر دکوراسیون دیگری می گردد.

 به کارگیری دکوراسیون روستیک صنعتی در دکوراسیون منزل - استفاده از رنگ تیره

با ایجاد کاربری جدید در قطعات چوبی بزرگ می توانید دکوراسیون روستیک صنعتی ایجاد نمائید.

به کارگیری دکوراسیون روستیک صنعتی در دکوراسیون منزل - استفاده از قطعات چوبی بزرگ

سعی نمائید که یک تم و یک ساختار کلی به خانه خود دهید.

به کارگیری دکوراسیون روستیک صنعتی در دکوراسیون منزل

سعی نمائید که روشنایی و لوستر متناسب با دکوراسیون صنعتی استفاده نمائید.

به کارگیری دکوراسیون روستیک صنعتی در دکوراسیون منزل - استفاده از لوستر

در این مقاله سعی بر این داشتیم که شما عزیزان را با دکوراسیون روستیک صنعتی آشنا نمائیم. همچنین با ارائه 13 راهکار در پیاده سازی دکوراسیون روستیک امید داریم که توانسته باشیم شما عزیزان را در پیاده سازی سبک دکوراسیون روستیک صنعتی راهنمایی کرده باشیم.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد